Author Topic: ISIC novinky  (Read 7552 times)

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #25 on: 10.02.2012, 17:42:37 »
jebnuty system ojebovania maximalneho  :ropebanana:
  :thumbs-up: TUKE úroveň
neviem, ale vacsinou kydas na TUKE..ked sa ti tak nepaci tak dostuduj este letny semester aby si sa nemusel hlasit na urade,medzi tym si podaj prihlasku inde a chod tam..

Nemám problém so samotným TUKE  ;) Odísť neplánujem, už som to sem napísal niekde ...
tak preco pises ze uroven TUKE..vsak ide tu len o kartu  :) a myslim si ze skolu skolou robia ucitelia ich pristup a materialy , myslim si ze najdes aj na tejto skole dost kvalitnich ludi ci doktorandov alebo profesorov co ta naucia nieco nove dokonca budes chciet mat vedomosti ako oni a budes ich brat mozno aj ako vzor  :)

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #26 on: 10.02.2012, 17:48:09 »
jebnuty system ojebovania maximalneho  :ropebanana:
  :thumbs-up: TUKE úroveň
neviem, ale vacsinou kydas na TUKE..ked sa ti tak nepaci tak dostuduj este letny semester aby si sa nemusel hlasit na urade,medzi tym si podaj prihlasku inde a chod tam..

Nemám problém so samotným TUKE  ;) Odísť neplánujem, už som to sem napísal niekde ...
tak preco pises ze uroven TUKE..vsak ide tu len o kartu  :) a myslim si ze skolu skolou robia ucitelia ich pristup a materialy , myslim si ze najdes aj na tejto skole dost kvalitnich ludi ci doktorandov alebo profesorov co ta naucia nieco nove dokonca budes chciet mat vedomosti ako oni a budes ich brat mozno aj ako vzor  :)

Ja verím že na tejto škole je určite kopec schopných učiteľov :) Len sa mi hlava zatočí ked sa porozhliadam medzi prvákmi (česť výnimkám) ... sa ťa neopýta že napr. profesor XY berie vážne túto alebo tamtú časť učiva  ale prvá jeho otázka je či sa pri ňom dá opisovať  >:(
Meat is Murder.

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: ISIC novinky
« Reply #27 on: 10.02.2012, 18:56:08 »
..
"úroveň školy=úroveň a prístup žiakov"
ides sam proti sebe, vies o tom ;)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #28 on: 10.02.2012, 18:59:46 »
..
"úroveň školy=úroveň a prístup žiakov"
ides sam proti sebe, vies o tom ;)
viem  ah: preto už radšej nep*jem :)
Meat is Murder.

v_oid

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 631
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #29 on: 10.02.2012, 19:07:56 »
P.S. odkedy som sa prihlásil na toto forum ma tu "urazili" viac ako dokopy za tých 18 rokov

Welcome to the internet.

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #30 on: 10.02.2012, 22:23:22 »
tuke je v pohode, ale nepaci sa mi sposob akym "vymahaju" peniaze od ludi, hlavne od prvakov co nevedia co sa deje a boja sa tak radsej zaplatia/kupia skripta/platia doucovanie...

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #31 on: 10.02.2012, 22:29:06 »
tuke je v pohode, ale nepaci sa mi sposob akym "vymahaju" peniaze od ludi, hlavne od prvakov co nevedia co sa deje a boja sa tak radsej zaplatia/kupia skripta/platia doucovanie...
no je rozdiel ze "boja sa" alebo maju malo informacii a su lenivi si to vyhladat..vies ako..neznalost neospravedlnuje :) (neobranujem stym tuke..podla mna to je tiez nefer)
btw prislo to kazdemu osobne na studentsky mail, tak myslim ze nebude problem  :beer1:
« Last Edit: 10.02.2012, 22:33:53 by Tren »

luky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 400
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #32 on: 11.02.2012, 12:18:13 »
btw prislo to kazdemu osobne na studentsky mail, tak myslim ze nebude problem  :beer1:
Zo začiatku to vyzeralo že to bude pekná zárobková akcia (jediné čo tak odkaz na stránke na ktorú možno chodí 1 % študentov) až teraz odkaz na stránke fakulty a emaily po vyše týždni.   
« Last Edit: 11.02.2012, 12:22:04 by luky »

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: ISIC novinky
« Reply #33 on: 13.02.2012, 15:25:31 »
jedine k comu dosli je, ze o nas maju peknu evidenciu podla isic kariet :/
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #34 on: 13.02.2012, 15:47:10 »
akoze poslu mi nalepku ISIC a ked ju nezaplatim ta co? :D Pride exekucia a zhabu mi obed?

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #35 on: 13.02.2012, 15:49:55 »
akoze poslu mi nalepku ISIC a ked ju nezaplatim ta co? :D Pride exekucia a zhabu mi obed?

co zhabu :D nedostanes najest kym nezaplatis :P

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #36 on: 13.02.2012, 15:50:57 »
akoze poslu mi nalepku ISIC a ked ju nezaplatim ta co? :D Pride exekucia a zhabu mi obed?

vidis toto ma nenapadlo... ale potom mozes povedat ze ty si si nic neobjednavala... alebo nepreberies zasielku?

luky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 400
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #37 on: 13.02.2012, 18:39:26 »
Známky nebudú posielať poštou.
Tento systém bude mať len jednu zmenu a to tú že pri osobnom preberaní známky v BN2 nebudú mať jeden zoznam ako doteraz (ISIC) ale dve zoznamy (NO-ISIC objednaný, ISIC zaplatený)  :ohmygod: a ak nebudeš ani v jednom tak smola navaľ 7€  :03:

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: ISIC novinky
« Reply #38 on: 13.02.2012, 23:54:35 »
Známky nebudú posielať poštou.
Tento systém bude mať len jednu zmenu a to tú že pri osobnom preberaní známky v BN2 nebudú mať jeden zoznam ako doteraz (ISIC) ale dve zoznamy (NO-ISIC objednaný, ISIC zaplatený)  :ohmygod: a ak nebudeš ani v jednom tak smola navaľ 7€  :03:

tak poviem ze chcem ten zadarmo

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: ISIC novinky
« Reply #39 on: 14.02.2012, 13:16:11 »
Známky nebudú posielať poštou.
Tento systém bude mať len jednu zmenu a to tú že pri osobnom preberaní známky v BN2 nebudú mať jeden zoznam ako doteraz (ISIC) ale dve zoznamy (NO-ISIC objednaný, ISIC zaplatený)  :ohmygod: a ak nebudeš ani v jednom tak smola navaľ 7€  :03:

tak poviem ze chcem ten zadarmo
"Pokial si student ziadnu znamku neobjedna, bude mu vydana original znamka ISIC.
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

ZuzkaGaRR

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
    • http://kosice.topenglish.sk/
Re: ISIC novinky
« Reply #40 on: 14.02.2012, 21:04:07 »
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/prolongacia-preukazu-isic-zavadzajuce-informacie/

malá poznámka na margo tejto témy: už pred časom so do tejto pofidernej skupiny "podnikateľov" CKM-SYTS zabrdla s tým, že poskytujú zavádzajúce informácie a požadujem nápravu. Pravdepodobne touto zmenou vyriešili jednu časť mojich požiadavok, a to, že vyjasnili terminológiu, pre inteligentného študenta VŠ je teraz už jasné, čo je ISIC a NO ISIC.
V druhej časti požiadaviek sú kontraproduktívni, ba... kto vie, možno až provokační. Opäť sa pokúšajú vymámiť peniaze od nie včas informovaných študentov (zatiaľ zanedbávam fakt, že študentom pribudla povinnosť navyše - objednať si ISIC/NO ISIC).

Takže čo ďalej? Rozhodne niečo podniknem, kto sa ku mne pridá? (zároveň odpovedám PaliSK, či tak nejak ;))

Predbežný plán: opäť rozbehnúť korešpondenciu s kompetentnými, samozrejme všetko preposielať na vedomie aspoň na UVT, a formou otázok ich primäť k tomu, aby priznali chybu systému a následne ju napravili (napr.: jedna z mojich prvých otázok bude, ak študent, ktorý sa 10.mája 2012 rozhodne študovať na FBERG, a 20. mája podá prihlášku (deadline je 31.5.2012), akú má možnosť výberu medzi isic a no isic, keďže deadline na výber je koniec marca? a podobné otázky tohto typu....

a ešte praktický návrh, skúsme naďalej prispievať už len na jednu z dvoch tém fóra, nech každý, kto si chce prečítať príspevky nemusí čítať duplicitne, a navrhujem teda tému, ktorá bola založená skôr (viď link v úvode príspevku)


luky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 400
    • View Profile