Author Topic: Jedno?ípové mikropo?íta?e  (Read 220189 times)

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1575 on: 26.04.2008, 17:51:56 »
minimajo, este raz budes do mna prdiet, ked sa nazlostim, tak ti pripomeniem, ako sa vies nacertit ty! mi u teba chybal tento krasny smajlicek: :03: preco si ho tam nedal?
tak toto som eminka akosi nepochopil.. ale smajlika som tam dal.. ak ta to potesi ;)
nezvyknem davat smajlikov..
ApokalypS: pastni tu tie hlasky z dnesku, ved si ich cely den pisal :D:D
pride aj na to..
teraz sa ucim na BvI a psychicky sa pripravujem na stredu.. :03:
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1576 on: 26.04.2008, 17:52:49 »
nemtom aj nam naby sa zislo ucit na pondelok co povies? :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1577 on: 26.04.2008, 17:57:11 »
uz som sa k tomu vyjadril ;)
brix will be shat

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1578 on: 26.04.2008, 17:58:26 »
ja si skusim polovicu precitat
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1579 on: 26.04.2008, 17:59:42 »
precitat precitam aj ja, ale ucit sa nebudem
brix will be shat

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1580 on: 27.04.2008, 18:47:20 »
som si tu tak surfoval a aha na co som narazil vo stvrtackom: http://www.tu-ke.com/forum/index.php?topic=1332.0

nevidel som tam nikde meno, ale tie praktiky su jeho podpisom
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1581 on: 27.04.2008, 19:06:23 »
nj, perifernezariadenia a styk s prostredim....  :emot-LMAO:

vy si ale pokojne zvolte v stvrtaku ten predmet, ved ste uz pripraveni na take praktiky, nema vas co prekvapit :D hor sa na triedneho nepriatela ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1582 on: 27.04.2008, 19:17:57 »
nj, perifernezariadenia a styk s prostredim....  :emot-LMAO:

vy si ale pokojne zvolte v stvrtaku ten predmet, ved ste uz pripraveni na take praktiky, nema vas co prekvapit :D hor sa na triedneho nepriatela ;)

srandicky, srandicky? :P

При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

akotak to s mojou chabou znalostou azbuky dam do latinky, ale prelozit neviem :( 

Pripjať, my nikogda ne budem zabyvať Vas. (ten dlzen a apostrof nvm co je) nikogda je nikdy..tolko viem :D  poprosim preklad :)
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1583 on: 27.04.2008, 19:29:36 »
srandicky, srandicky? :P

При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

akotak to s mojou chabou znalostou azbuky dam do latinky, ale prelozit neviem :( 

Pripjať, my nikogda ne budem zabyvať Vas. (ten dlzen a apostrof nvm co je) nikogda je nikdy..tolko viem :D  poprosim preklad :)

jeeej, niekto vie azbuku! ;) ten dlzen a apostrof je kvoli ukrajinskemu povodu slova a cela ta hlaska sa vztahuje k vcerajsiemu 22hemu vyrociu havarie v cernobyle (btw, jedna z historickych udalosti, ktora ma intenzivne zaujima uz dlhsie). Pripjat je mesto, ktore bolo uplne vyludnene kvoli havarii a vela ludi si mysli, ked vidi obrazky, ze ide o cernobyl ako mesto... nie je to pravda, v skutocnosti bol cernobyl len nieco ako u nas Saca, tam zilo len malo ludi... najviac havariou utrpelo prave mesto Pripjat (analogia Kosic)... tak preto som si to tam dala. Znamena to "Pripjat, we'll never forget you" ;)

Btw, dufam, ze raz sa tam pojdem pozriet, strasne chcem... teda na tie dovolene, prakticky neskodne miesta  :P

PS: odporucam skvele videjko: http://www.youtube.com/watch?v=3u_8frR0IpE

to ghost town (najma na zaciatku) je prave pripjat ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1584 on: 27.04.2008, 19:43:07 »
lol ja som trubka.. som presiel Call of duty4 a tam je jedna misia v tom meste :D http://www.youtube.com/watch?v=CSnJLoSmoso&feature=related velmi nice atmosfera je tam.. fakt take ghost town
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1585 on: 27.04.2008, 19:53:40 »
lol ja som trubka.. som presiel Call of duty4 a tam je jedna misia v tom meste :D http://www.youtube.com/watch?v=CSnJLoSmoso&feature=related velmi nice atmosfera je tam.. fakt take ghost town

heh.... "50,000 people used to live here...now it's a ghost town..." fajne fajne... dakujem za tip, uz viem, co budem hrat ako dalsie ;) prejdem to a ked tam budem nazivo, aspon sa nestratim :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1586 on: 27.04.2008, 20:06:36 »
:D drzim palce :D to ruske koleso je tam tiez lol.. no ale ja by som sa tam bal ist.. tazko povedat, co ukrajinci povazuju za "bezpecnu" zonu :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1587 on: 27.04.2008, 20:21:46 »
:D drzim palce :D to ruske koleso je tam tiez lol.. no ale ja by som sa tam bal ist.. tazko povedat, co ukrajinci povazuju za "bezpecnu" zonu :D

 :puf: tiez ma to uz napadlo, ze bohvie, ako velmi je to vierohodne  :emot-LMAO: ale tak dostanes pri vstupe do rucky dozimeter a merias si sam rontgeny a to vraj zastresuje pre istotu nejaka euro organizacia ;) ale musi to byt brutal depresivne, vraj dlhsie ako pol hodinu tam malokto vydrzi, ze to ticho, prazdno a ziaden pohyb je strasne desivy... nedivim sa, ved je to zvlastne, na balkonoch sa tam uz 22 rokov susi pradlo, parkuju tam auta, v obchodoch mas este vlastne plne regaly, v skole maju deti na stole zosity, vsetko je vyzdobene v ocakavani komunistickeho 1.maja (asi jedine EU mesto, kde este doteraz nepadol rezim, lebo vsade samy lenin :D LOL), ale nikde nikoho... uff... ved aj to ruske kolko nikdy v zivote nebolo spustene, prvykrat malo byt slavnostne uvedene do prevadzky az v ramci prvomajovych oslav.. hmmm... uz to nestihli  :-\ .
musim zistit ako je to teraz s vizami, patri sa navstivit krajinu svojich predkov  :emot-prettywink: potom kazdemu, kto bude chciet, donesiem priamo zo zony nejaky suvenir  :D :D :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1588 on: 27.04.2008, 20:33:37 »
:ohmigod: ja som ale blbaaaa, pocas obedu som si pustila to video a teraz uz nie som v stave to papat.... :j_sad:

prepac  ah: ja som to poslala preto az o pol druhej, lebo som myslela, ze uz to nikomu nic nepokazi  :-\  ale to sa spravi, neboj  ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1589 on: 27.04.2008, 20:34:46 »
lol ja som trubka.. som presiel Call of duty4 a tam je jedna misia v tom meste :D http://www.youtube.com/watch?v=CSnJLoSmoso&feature=related velmi nice atmosfera je tam.. fakt take ghost town

heh.... "50,000 people used to live here...now it's a ghost town..." fajne fajne... dakujem za tip, uz viem, co budem hrat ako dalsie ;) prejdem to a ked tam budem nazivo, aspon sa nestratim :D

ywetka ty take hráš? Ty wole..
Inak aj tak je to tu už dosť outtopic, tak ti aspoň napíšem že prepáč ak sa ti niekedy nepozdravím keď ťa vidím, ale keď tam je Telepovská alebo iná pani alebo pán Ing., tak nikdy neviem či ti povedať "Ahoj" alebo "Dobrý deň" :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1590 on: 27.04.2008, 21:04:08 »
uz som chcel mat poznamku na kvalitu dozimetrov, ale vidim, ze je to v poriadku :D uz len pozerat na obrazky alebo video je zvlastny pocit a byt tam naozaj musi byt velmi zaujimava skusenost.. mohli byt vsetko inak, keby si nechceli dokazovat, ze aj na 120% alebo kolko % to pojde v pohode :P

ked tak rozmyslam nad tym dozimetrom.. co on vlastne pomoze? lebo ked pozries nanho a je cierny, tak uz je neskoro :D aj ked tusim sa radiacia da nejak zmyt..saty dole, sprcha atd.. aspon vo filmoch to pomaha :D
tak ja si potom prosim scernety dozimetrik :puf: just kidding ;)

ja som siel jest potom v pohode.. buchty na pare jou jou  :j_grin:

mishela: pozdraw "Ahojte" a vybavene :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1591 on: 27.04.2008, 21:13:36 »
inac co tam v tom videu bolo o tych  "upratovacoch"  co tam na mieste to cistili som videl taky supovy dokument o tom na spektre

bolo to velice interesting    hlavne ze povodne tam cheli pouzit dialkovo ovladane stroje   ibaze radiacia im znicila elektorniku a tak no potom sa to robilo rucne


ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1592 on: 27.04.2008, 21:21:54 »
Mishel: mozes pokojne "Ahoj" ako normalne, nemam nic proti tomu, aj keby to neviem kto mal pocut  bk to iste pre ostatnych :)

inac, co sa tyka tych upratovacov, tak medzi inymi tu je jedno par sekundove video: http://youtube.com/watch?v=aw-ik1U4Uvk (kludne skocte az na 25 sekundu) o jednom vrtulniku, co "upratoval" vnutro horiaceho reaktora, zasypaval ho pieskom atd atd... no a pilotovi z tej koncentrovanej radiacie prislo zle... zbytok si mrknite sami, je to short. na youtube je toho nenormalne vela  :thumbsup:

skoda no, ako pUf hovoril, mohlo byt vsetko uplne inak  :emot-rolleyes:
« Last Edit: 27.04.2008, 21:23:39 by ywetka »
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1593 on: 27.04.2008, 23:07:57 »
oki budem zdraviť ahoj :) bq
uff ty vole, chudák :(
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1594 on: 27.04.2008, 23:40:33 »
omg .. tam musel byt tucna radiacia.. az tak som si to nepredstavoval.. sice pisu v tom videu, ze 100 krat vacsia radioaktivita ako v hirosime..
v suvislosti s radioaktivitou som si pozrel aj nejake testy bomb.. zaujimave zabery-najprv teplo a potom tlakova vlna..mozno sa mi zas bude snivat, ze za thc vybuchne atomovka.. moe to je potom ina atmosfera.. daktore sny su dost haluznee :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1595 on: 27.04.2008, 23:45:30 »
omg .. tam musel byt tucna radiacia.. az tak som si to nepredstavoval.. sice pisu v tom videu, ze 100 krat vacsia radioaktivita ako v hirosime..
v suvislosti s radioaktivitou som si pozrel aj nejake testy bomb.. zaujimave zabery-najprv teplo a potom tlakova vlna..mozno sa mi zas bude snivat, ze za thc vybuchne atomovka.. moe to je potom ina atmosfera.. daktore sny su dost haluznee :D

no ta toto ešte nič, mne sa dnes snívalo, že sa mi snívalo, že som sa s dakým bila a on ma porezal a potom som sa zobudila a na oboch rukách mi tiekla krv, potom az striekala.. a potom som sa zobudila :D sila čo :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1596 on: 27.04.2008, 23:56:52 »
Tak to sa Vam este nesnivalo ako za Vami bezi zakrvaveny zombie Jadlovsky so zapnutou motorovou pilou v style texaskeho masakra a z dialky vresti na vas cosi neidentifikovatelne. Podotykam ze sa to odohrava v tme a jedine co svieti je cerstva zaschynajuca krv studentov na jeho zapnutej vrciacej motorovej pile, pri uteku som sa potkol, takmer ma dobehol, zdvihol nado mna pilu pripravenu od chrbta mi vypilit vnutornosti a ... a rano som sa zobudil cely spoteny :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1597 on: 27.04.2008, 23:59:01 »
Tak to sa Vam este nesnivalo ako za Vami bezi zakrvaveny zombie Jadlovsky so zapnutou motorovou pilou v style texaskeho masakra a z dialky vresti na vas cosi neidentifikovatelne. Podotykam ze sa to odohrava v tme a jedine co svieti je cerstva zaschynajuca krv studentov na jeho zapnutej vrciacej motorovej pile, pri uteku som sa potkol, takmer ma dobehol, zdvihol nado mna pilu pripravenu od chrbta mi vypilit vnutornosti a ... a rano som sa zobudil cely spoteny :D

mas pravdu, nesnivalo... ale nezufaj, mozno ochvilu ten strach z neho prejde a budu sa ti s nim snivat naopak same rajcovne prasacinky  :laugh: a rano sa zobudis spoteny...
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1598 on: 28.04.2008, 00:02:48 »
pufovi sa bude snivat jak ho ywetka fackuje
brix will be shat

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1599 on: 28.04.2008, 00:05:04 »
Tak to sa Vam este nesnivalo ako za Vami bezi zakrvaveny zombie Jadlovsky so zapnutou motorovou pilou v style texaskeho masakra a z dialky vresti na vas cosi neidentifikovatelne. Podotykam ze sa to odohrava v tme a jedine co svieti je cerstva zaschynajuca krv studentov na jeho zapnutej vrciacej motorovej pile, pri uteku som sa potkol, takmer ma dobehol, zdvihol nado mna pilu pripravenu od chrbta mi vypilit vnutornosti a ... a rano som sa zobudil cely spoteny :D
LOOL texasky masaker :D :D :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D