Author Topic: Jedno?ípové mikropo?íta?e  (Read 220195 times)

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1550 on: 26.04.2008, 04:03:05 »
no jeho nikto nechape.. idem si dat paarky, lebo uz hladny som :P

my si ideme dak nejaky drink :P
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

smate

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1551 on: 26.04.2008, 04:06:35 »
Ako keby sa mne nieco take spytal, ze ako sa vola ten register a nevedel by som to, tak by som mu asi sfleku povedal, ze keby som to v praxi potreboval, nasiel by som si to v katalogu/tabulke a podobne.

Inak. Neviem, ze ci sa mi zdalo, ale ze ja som tam bol akosi velmo kratko. Jeho skusanie je simple ( ked to nema predtym precitane - pozrie architekturu.. je okej.. .. otoci papier... obrazok ?? jee.. vysvetlite mi... clovek povie co a ako.... otoci stranu - jeeeeeeeeeeeeeee dalsi obrazok - viete mi vysvetlit ? ... samozrejme ze mu poviem znova presne to, co som tam k tomu obrazku aj napisal :) ..... dalsia strana... obrazok nebol.... vratil sa naspet.... ( k 8253 ) .. .taaak a povedzte mi, ako spolu suvisia signaly GATE, CLK a OUT, ked je na casovaci N a je nastaveny niektory rezim.... . vysvetlil som, aj ked som predtym v zivote nad tym neuvazoval ( dakujem bohu, ze mam kusa na to myslenie a ze som chodil na SPSE ) ... no... zda sa, ze tomu rozumiete ( boha by nie, ked sa to clovek ucil jak chuj ) ... no... kukol na zapich.. ze kolko som stratil bodov.. poratal .. 60.... tha som mu povedal, ze preco som stratil tolko bodov.... nasledne na to... tak za to vam dam 20 bodov.. ja ze okej.... ( nebudem sa s nim hadat, sak ked mi nechce hned dat B, ta budem radsej ticho, mne o znamky neide ) .... a tak mam 80 C .
Odchadzal som zo skoly o 20:00, a to za mnou bol este jeden kolega z B skupiny a cela A skupina. ( nieco okolo 19:15 som nas v miestnosti naratal 16 )... cize... long long story.
A inak od Apokalypsa pridubudnu vsetky hlasky, ktore dneska padali... sa proste museli zapisovat :)


EDIT: hej.. puf ma pravdu.... JJ aspon u mna vobec nic neprecital...

presne. popozeral obrazky a bolo

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1552 on: 26.04.2008, 04:07:34 »
jou ale ked bude pisat apokalyps tak to asi bude treba cenzurovat
tak to mas cistu pravdu.. do matky pici kurvy pojebanej.. ta to taky kokot jak on je som este nevidel.. do pice..
chuj jak sa patri..
jeblovsky jeden pojebany jadlovsky, co si o sebe mysli..
kurva.. tak takto nastvany som este nebol.. aspon ja nepamätam :sneaky2:
sak som tam bol do deviatej a cosi.. a on, ze je mi luto, ale uvidime sa ako s kolegami v stredu..

inac dakujem pUfovi, ze tam so mnou pockal, aj ked to asi nemalo vyznam.. keby som bol tusil, ze to tak skonci, tak sa mu na to cele vyjebem zvysoka.. kokot.. co viac dodat..
a nemtom, s pUfom, dufam ze ste stihli ten vas modry blesk, ci co ste to chceli kukat v bedni..
to len tak na odreagovanie :D
vsetkym co spravili, gratulujem.. a nam "stastnym", no uz .. vela stastia v stredu..

specialne pre eminku:  :03:
« Last Edit: 27.04.2008, 15:52:28 by ApokalypS »
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1553 on: 26.04.2008, 04:10:29 »
mal som v plane napisat par peknych viet, co v tento krasny den zazneli z jeho smradlavych ust.. ale presla ma chut.. mozno nabuduce..
je to proste kokot.. a asi sa v tom vyziva..

btw.. sorac za nadavky.. nezvyknem.. ale toto je vynimocna situacia..
koncim.. idem spat.. (konecne po dvoch dnoch..)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1554 on: 26.04.2008, 04:59:39 »
eminkaaa chcel by som vidiet ako by si ty neprisla... toto by som chcel vidiet ...
sak on ti moze v pohode potom povedat ze mali ste prijst v stredu, teraz Vam uz nedam.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

webmasterr

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1555 on: 26.04.2008, 05:43:52 »
YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Po 8mich hodinach bez jedla, bez vody, v strese a vysileny sa mission podarilo splniit  :ropebanana: :ropebanana: :ropebanana: :emot-dance: :emot-dance:

JA SOM BOL POSLEDNY DNES......CAS ODCHODU: 22:10

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1556 on: 26.04.2008, 05:48:31 »
eminka: ak by bola aj skupinova dohoda, vzdy je niekto kto ju porusi, a navyse ak nedojde 90% ludi na skusku, vie to nasrat, a ako poznam stories s profakmi, tak zvecsa potom nechcu diskutovat o tom ci este neikomu daju ...
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1557 on: 26.04.2008, 05:49:34 »
webmaster: Congratulation, u have achieve to next level.
 
mission will be restarted inmediatly.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1558 on: 26.04.2008, 06:04:28 »
mam taky pocit ze dneska miniemalne 75% urobilo tak najblizsie by vas mal len tak prebehnut, nie ? Alebo rovno sa vas spyta "Vies to ?", vy zaklamete "Ano pan profesor", a on na to "Super, daj index." a posle vas domov :D

Sice ta skupinova dohoda ako eminkaa navrhuje nie je zla ale vsetko moze padnut na tom ak aspon 1 ju porusi.... jedine zeby niekto stal pred skolou a kazdeho posielal domov kto ide k Jadlovskemu, jedina sanca ako takto dosiahnut ze nikto nepride... Otazne je kto vam potom zapise znamku do indexu  :-\
« Last Edit: 26.04.2008, 06:06:16 by wlade »
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1559 on: 26.04.2008, 06:08:02 »
C (71) to mi prilepsil  :bananadance:

pisomku mal asi kazdy na full ale on chcel vediet, ci to aj vieme.. preto sa kazdeho pytal na nejake veci este.. mna na pwm a 8155 vedel som.. skonstatoval, ze slabe cvika dal 71 (co sa mi zda malo :D ale mf :P )

domov som teraz dosiel a to mam relativne blizko.. a to tam este ostal kane ale on siel hned po mne.. a este asi 5-6 ludi

btw galko opravil mozno 2 max 3 pisomky, lebo on kazde slovo kontroloval v katalogu :D JJ to len tak preletel ocami.. na daco sa pytal, ze toto mi vysvetli (zas to tykanie) alebo sa pytal este: tomuto rozumies?

jou ale ked bude pisat apokalyps tak to asi bude treba cenzurovat


ywetka: a som rozmyslal, ze skocim do khoia ale o pol desiatej a hladny som siel domov.. ale tesi ma, ze si mi zakyvala (aj ked som to nebol ja :Pbr

super! vidis, aky si sikovny... za to ti prezradim, co som ti pisala, aj ked si nemal to Acko ;) ale kedze viem, ze mas APS, nebudem robit distraction a napisem ti az v pondelok... uz fakt... qip uz mam totiz fixnute btw ;)

a s tym kyvanim to bol fun, ten chlapec mi totiz aj veselo zakyval naspat :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1560 on: 26.04.2008, 06:08:54 »
no ta napisem aj ja ako to dopadlo, nakoniec C77, rovnako ako puf tiez som cakal viac, lebo som odpovedal na vsetko okrem zapojenia pamate.. ale fuck it.. hlavne ze mam.. koncil som ani neviem kedy, lebo ani mobil to neprezil, ale kazdopadne "mission accomplished..

btw. apocalyps bol ten co isiel v po pUf-ovi?
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1561 on: 26.04.2008, 06:17:57 »
hmm.. a prave som si uvedomil ze jadlovsky asi nevie pocitat... mal som 69b zo semestra + dal mi 18 (slovom: osemnast) bodov zo skusky a ako pocitam tak pocitam dava to dokopy 87 bodov a nie 77... ale je mi to jedno uz za nim nejdem a hotovo som rad ze ho uz nemusim vidiet..
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1562 on: 26.04.2008, 06:19:13 »
hmm.. a prave som si uvedomil ze jadlovsky asi nevie pocitat... mal som 69b zo semestra + dal mi 18 (slovom: osemnast) bodov zo skusky a ako pocitam tak pocitam dava to dokopy 87 bodov a nie 77... ale je mi to jedno uz za nim nejdem a hotovo som rad ze ho uz nemusim vidiet..

jednemu napisal do indexu B (65) tak bud rad ze nemusis ist reklamovat fatal error po preteceni jeho pera :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1563 on: 26.04.2008, 06:21:41 »
hmm.. a prave som si uvedomil ze jadlovsky asi nevie pocitat... mal som 69b zo semestra + dal mi 18 (slovom: osemnast) bodov zo skusky a ako pocitam tak pocitam dava to dokopy 87 bodov a nie 77... ale je mi to jedno uz za nim nejdem a hotovo som rad ze ho uz nemusim vidiet..

jednemu napisal do indexu B (65) tak bud rad ze nemusis ist reklamovat fatal error po preteceni jeho pera :D
hej, viem komu, dnes to tam bol reklamovat :D
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1564 on: 26.04.2008, 06:34:25 »
ywetka: no som zvedavy :P :D inak to uz vela ludi mi povedalo, ze ma niekde videlo a nebol som to ja.. asi mam v KE dvojnika  :j_shocked:

kane77: jj to bol apokalyps.. sak aj mne ako ratal kolko som stratil: 7 a 7 = 14 , + 3 ... 10 sekund pauza :D 17 hehe

ten co reklamoval bol mar0sh :P

idem uz spat lebo unava ma zase bije.. uz aj hlava ma boli a to sa nestava casto .. doviii
edit: jou este gz setkym co spravili dnes (resp. vcera)
« Last Edit: 26.04.2008, 06:39:12 by pUf »
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1565 on: 26.04.2008, 06:54:42 »
no aj ja konecne prispejem

odkaz pre vsetkych: moj nick je nemtoM nie nemtoN
ElMino: fotky tu hodim len kabel mam na poschodi a uz sa mi nechce ponho ist o takom pokrocilom case
ApokalypS: pastni tu tie hlasky z dnesku, ved si ich cely den pisal :D:D
dalsi odkaz pre vsetkych: pekne sny
brix will be shat

bliky

  • Guest
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1566 on: 26.04.2008, 14:35:54 »
thakze nakoniec maju setci??? ci je tu este niekto taky komu nedal...?!

aproppo: ako je to s APS??? spravili kazdy zatial kto bol okrem tych dvoch co ich ondrik vyhodil... ci ako...?! (ze viem s jakou naladou mam ist v pondelok do ZP1...)

smate

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1567 on: 26.04.2008, 15:31:18 »
thakze nakoniec maju setci??? ci je tu este niekto taky komu nedal...?!

aproppo: ako je to s APS??? spravili kazdy zatial kto bol okrem tych dvoch co ich ondrik vyhodil... ci ako...?! (ze viem s jakou naladou mam ist v pondelok do ZP1...)

ani jm ani aps nemaju vsetci

bliky

  • Guest
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1568 on: 26.04.2008, 16:37:45 »
viem o piatich, co to nespravili v pondelok :emot-prettywink:

no shit... nepotesila si ma...

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1569 on: 26.04.2008, 16:48:07 »
uff, no vidím že ujo nebol až taký zhovievavý k vám ak ona prvom termíne, tak držím prsty tým čo pôjdu písať ešte posledný krát, dúfam že tentokrát už spraví každý ;)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1570 on: 26.04.2008, 16:51:27 »
uff, no vidím že ujo nebol až taký zhovievavý k vám ak ona prvom termíne, tak držím prsty tým čo pôjdu písať ešte posledný krát, dúfam že tentokrát už spraví každý ;)

jaky posledny krat? sak este potom 5.5. je termin.. v pondelok este len prvykrat idem skusit... (neucil som sa este nic koli JM)
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

Frankie

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 151
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1571 on: 26.04.2008, 16:53:42 »
uff, no vidím že ujo nebol až taký zhovievavý k vám ak ona prvom termíne, tak držím prsty tým čo pôjdu písať ešte posledný krát, dúfam že tentokrát už spraví každý ;)

jaky posledny krat? sak este potom 5.5. je termin.. v pondelok este len prvykrat idem skusit... (neucil som sa este nic koli JM)

Veď ona vraví o JM, ale ty asi o APS ;)

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1572 on: 26.04.2008, 16:58:42 »
uff, no vidím že ujo nebol až taký zhovievavý k vám ak ona prvom termíne, tak držím prsty tým čo pôjdu písať ešte posledný krát, dúfam že tentokrát už spraví každý ;)

jaky posledny krat? sak este potom 5.5. je termin.. v pondelok este len prvykrat idem skusit... (neucil som sa este nic koli JM)

Veď ona vraví o JM, ale ty asi o APS ;)
mhm.. to vysvetluje preco je to v tomto topicu :D
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1573 on: 26.04.2008, 17:02:09 »
uff, no vidím že ujo nebol až taký zhovievavý k vám ak ona prvom termíne, tak držím prsty tým čo pôjdu písať ešte posledný krát, dúfam že tentokrát už spraví každý ;)


on bol dakedy zhovievavy?
brix will be shat

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1574 on: 26.04.2008, 17:23:03 »
ked zacal opravovat pisomky.. nevem kedy to bolo.. dakedy o osmej :D tak to islo celkom pekne.. iba par ludi poslal zas na stredu
ale mi je celkom luto galka, ktoreho si tam zavolal len preto aby mu zospinkoval pisomky a daco opravil, aj ked si myslim, ze vobec by nepozeral na to, ako to galko opravil.. a ze to opravoval poctivo s katalogom

no idem sa "ucit" aps.. aj tak nestiham..  :baaa:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook