Author Topic: FEI-ANGLI?TINA I.  (Read 33458 times)

Edds

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #75 on: 17.05.2011, 07:51:56 »
Nie ani ja nic nemam ..... a ani ziadny termin este nevypisala ...... asi zavriem oci a neaky si vyberiem  :banana_guitar:
Ja mam posledne info od kamosa co ma v pondelok tiez s nou, tak mu odpisala na mail ze je do 19.5 PN a ze az po tomto termine mame hladat terminy v maise.
Takze asi cakame do toho 19teho.
« Last Edit: 17.05.2011, 07:56:21 by Edds »
FEI TUKE 2009-2014

ppeess

  • Guest
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #76 on: 17.05.2011, 16:24:29 »
Nie ani ja nic nemam ..... a ani ziadny termin este nevypisala ...... asi zavriem oci a neaky si vyberiem  :banana_guitar:
Ja mam posledne info od kamosa co ma v pondelok tiez s nou, tak mu odpisala na mail ze je do 19.5 PN a ze az po tomto termine mame hladat terminy v maise.
Takze asi cakame do toho 19teho.


A ja som chcel mat do 19.5 uz volno  bp ..... sakra  :D

filip27

  • Guest
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #77 on: 17.05.2011, 18:26:47 »
Nie ani ja nic nemam ..... a ani ziadny termin este nevypisala ...... asi zavriem oci a neaky si vyberiem  :banana_guitar:
Ja mam posledne info od kamosa co ma v pondelok tiez s nou, tak mu odpisala na mail ze je do 19.5 PN a ze az po tomto termine mame hladat terminy v maise.
Takze asi cakame do toho 19teho.


A ja som chcel mat do 19.5 uz volno  bp ..... sakra  :D


nechel by som :D

ppeess

  • Guest
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #78 on: 17.05.2011, 18:47:35 »
Nie ani ja nic nemam ..... a ani ziadny termin este nevypisala ...... asi zavriem oci a neaky si vyberiem  :banana_guitar:
Ja mam posledne info od kamosa co ma v pondelok tiez s nou, tak mu odpisala na mail ze je do 19.5 PN a ze az po tomto termine mame hladat terminy v maise.
Takze asi cakame do toho 19teho.


Nespamuj tu a radsej sa uc na tu matiku  :D

A ja som chcel mat do 19.5 uz volno  bp ..... sakra  :D


nechel by som :D

revelc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #79 on: 21.05.2011, 00:30:00 »
Nie ani ja nic nemam ..... a ani ziadny termin este nevypisala ...... asi zavriem oci a neaky si vyberiem  :banana_guitar:
Nejake nove info nemas ?  ;D
ok, takze uz su terminy  :D teraz len zistit co to vlastne bude na skuske  ;D
Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "

ppeess

  • Guest
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #80 on: 21.05.2011, 00:56:46 »
Nie ani ja nic nemam ..... a ani ziadny termin este nevypisala ...... asi zavriem oci a neaky si vyberiem  :banana_guitar:
Nejake nove info nemas ?  ;D
ok, takze uz su terminy  :D teraz len zistit co to vlastne bude na skuske  ;D

Ta sak na skuske sa to dozvieme  :D

smelyzajo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 243
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #81 on: 22.05.2011, 17:29:29 »
vedel by mi niekto poradit s tym co cakat pri Fedorovej zajtra na skuske z anj myslim nejake konkretne veci

scorpi

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #82 on: 23.05.2011, 03:09:38 »
mate uz zapisane v Maise ti co ste mali skusku u Nemcokovej?

ppeess

  • Guest
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #83 on: 24.05.2011, 17:29:40 »
Neviete niekto ze co sa mam ucit na zajtra na skusku k Fedorovej?  :hug:

smelyzajo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 243
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #84 on: 24.05.2011, 17:34:46 »
Neviete niekto ze co sa mam ucit na zajtra na skusku k Fedorovej?  :hug:

prebieha to asi takto mas test o 10 otazkach kazda je za 3 body musis zakruzkovat spravnu odpoved boli to hlasvne casi kazdy ma ten isty test pozri si predpritomny jednoduchy a predpritomny priebehovy cas dalej aj minuly a pritomny priebehovy pamatam sa este na dve posledne otazky kde trebalo vybrat dve predlozky jedna k casu a to at 5 o clock a druha bola on  second the flournato by som sa asi zameral test musis napisat nad 6 bodov inak nejdes dalej na ustnu cast ta uz bola v celku easy vytiahnes si temu mas 10 min na pripravu a tak ides kecat ako na maturite neprestavaj rozpravat hoci to nie je k teme :D kto dal ten test tak kazdemu dala uz tu ustnu cast...pozri si lekcie tie co ste preberali otazky na ustnu boli len s toho... :ropebanana:

ppeess

  • Guest
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #85 on: 24.05.2011, 18:33:29 »
Neviete niekto ze co sa mam ucit na zajtra na skusku k Fedorovej?  :hug:

prebieha to asi takto mas test o 10 otazkach kazda je za 3 body musis zakruzkovat spravnu odpoved boli to hlasvne casi kazdy ma ten isty test pozri si predpritomny jednoduchy a predpritomny priebehovy cas dalej aj minuly a pritomny priebehovy pamatam sa este na dve posledne otazky kde trebalo vybrat dve predlozky jedna k casu a to at 5 o clock a druha bola on  second the flournato by som sa asi zameral test musis napisat nad 6 bodov inak nejdes dalej na ustnu cast ta uz bola v celku easy vytiahnes si temu mas 10 min na pripravu a tak ides kecat ako na maturite neprestavaj rozpravat hoci to nie je k teme :D kto dal ten test tak kazdemu dala uz tu ustnu cast...pozri si lekcie tie co ste preberali otazky na ustnu boli len s toho... :ropebanana:

Diky moc :)

yvory

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #86 on: 24.05.2011, 21:29:31 »
mate uz zapisane v Maise ti co ste mali skusku u Nemcokovej?

mate?

Jurosh

  • Newbie
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: FEI-ANGLIČTINA I.
« Reply #87 on: 24.05.2011, 22:54:10 »
mate uz zapisane v Maise ti co ste mali skusku u Nemcokovej?

mate?

nemame

 ah:

a zápočty máte už nahodené ?
« Last Edit: 26.05.2011, 03:06:11 by Jurosh »

scorpi

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 86
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #88 on: 26.05.2011, 06:03:05 »
no mne vcera nahodila zapocet a dnes skusku, takze uz mam

revelc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #89 on: 30.05.2011, 20:11:56 »
Mate uz niekto od Fedorovej zapisanu skusku v MAISe ?  :D
Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "

smelyzajo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 243
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #90 on: 30.05.2011, 20:24:25 »
Mate uz niekto od Fedorovej zapisanu skusku v MAISe ?  :D
nie aspon ja este nemam a to som bol asi pred dvoma tyzdnami na skuske  >:(

felipe

  • Newbie
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #91 on: 31.05.2011, 22:43:40 »
vie mi niekto od fedorovej, skupina pondelok 9:10, povedat ktore temy presne sme prebrali?  ;D niektore si pamatam ale dost vela som chybal takze vsetky neviem  :embarassed:

ppeess

  • Guest
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #92 on: 31.05.2011, 23:25:40 »
No ja som nemal v pondelok ale mali by sme brat pri nej asi rovnake temy ..... 1,2,5,8,11,14,16,17,26,27

marco08

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #93 on: 02.06.2011, 21:01:16 »
chcel by som sa spytat ci sa da ta anglictina zvladnut ked som anglictinu nikdy nemal, lebo som mal iba nemcinu.
a ak nie tak ci mi budu stacit tie pripravne kurzy co su v druhom rocniku v zimnom a letnom semestry. som prvak

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #94 on: 02.06.2011, 21:08:34 »
zalezi od toho do akej skupiny sa dostanes :)

Shwollo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 436
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #95 on: 02.06.2011, 21:14:53 »
my sme boli tento rok rozdelený do dvoch skupín: pokročilý a pokročilejší. Tí, čo vedeli po anglicky povedať len yes, no a fuck išli do tej horšej skupiny. Skupina úplných začiatočníkov nebola. Takže tie kurzy by sa ti zišli. Ale na druhej strane ja som na nich bol a nenaučil som sa dokopy nič - ale ja som anglinu pred tým mal na strednej
nepíšte mi SS - radšej mi píšte mail. (tá obálka pod mojim avatarom :)))

ultimate

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 337
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #96 on: 03.06.2011, 00:12:09 »
Tí, čo vedeli po anglicky povedať len yes, no a fuck ...
;D

a ti pokrocilejsi maju aku anglictinu ? V pohode sa dala zvladnut ked som mal na strednej anglinu ? co sa prebera ?  casy ? alebo je to taka anglictina zamerana na IT ? A ako sa zaradovalo medzi pokrocilych a pokrocilejsich ? Nejaky test bol na zaciatku ? A potom do skupin sa podla coho zaradovalo ? Kazdy si mohol vybrat alebo bol nedobrovolne zadeleny ?

Shwollo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 436
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #97 on: 03.06.2011, 01:01:06 »
no... takže postupne:
a ti pokrocilejsi maju aku anglictinu? Takú istú. Niektorí mali dokonca ešte ľahšiu skúšku ako tí, v horšej skupine. (Mali sa učiť menej tém a pod.)
V pohode sa dala zvladnut ked som mal na strednej anglinu ? áno. bez problémov
co sa prebera ?  casy ? alebo je to taka anglictina zamerana na IT ? nájdi si na googli knihu Infotech English for Computer Users (4th ed.). Je to technická anglina a vôbec nie je ťažká.
A ako sa zaradovalo medzi pokrocilych a pokrocilejsich ? Nejaky test bol na zaciatku ? hej test
A potom do skupin sa podla coho zaradovalo ? Kazdy si mohol vybrat alebo bol nedobrovolne zadeleny ? v maise si si zvolil deň a čas. oni ťa už potom zaradili do miestnosti
nepíšte mi SS - radšej mi píšte mail. (tá obálka pod mojim avatarom :)))

ppeess

  • Guest
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #98 on: 03.06.2011, 03:31:33 »
no... takže postupne:
a ti pokrocilejsi maju aku anglictinu? Takú istú. Niektorí mali dokonca ešte ľahšiu skúšku ako tí, v horšej skupine. (Mali sa učiť menej tém a pod.)
V pohode sa dala zvladnut ked som mal na strednej anglinu ? áno. bez problémov
co sa prebera ?  casy ? alebo je to taka anglictina zamerana na IT ? nájdi si na googli knihu Infotech English for Computer Users (4th ed.). Je to technická anglina a vôbec nie je ťažká.
A ako sa zaradovalo medzi pokrocilych a pokrocilejsich ? Nejaky test bol na zaciatku ? hej test
A potom do skupin sa podla coho zaradovalo ? Kazdy si mohol vybrat alebo bol nedobrovolne zadeleny ? v maise si si zvolil deň a čas. oni ťa už potom zaradili do miestnosti

Tak test zas nebol vsade ..... pri niektorej anglictinarke si si sam mohol vybrat do akej skupiny chces ist  bv

ultimate

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 337
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #99 on: 03.06.2011, 03:59:07 »
a z tej anglictiny su aj prednasky ? ci len cvika ?