Author Topic: FEI-ANGLI?TINA I.  (Read 33422 times)

ppeess

  • Guest
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #100 on: 03.06.2011, 04:21:09 »
S to vola ze seminare  :D a su raz do tyzdna :)

Mattias777

  • Newbie
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #101 on: 06.06.2011, 16:02:36 »
akoze zase som pri tej fedorovej nepresiel pisomnym testom a uz mam nervy. Ked som siel ku nej, mala opravenych asi 3-4 aj so mnou a vravela "Uz tu nejakych mam, co su tu druhykrat a nespravili", teda ak niekto bol dneska na termine, kolko ludi spravilo a kolko nie?

ppeess

  • Guest
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #102 on: 06.06.2011, 16:29:03 »
akoze zase som pri tej fedorovej nepresiel pisomnym testom a uz mam nervy. Ked som siel ku nej, mala opravenych asi 3-4 aj so mnou a vravela "Uz tu nejakych mam, co su tu druhykrat a nespravili", teda ak niekto bol dneska na termine, kolko ludi spravilo a kolko nie?
A to nedala rovnaky test ako ked si bol prvykrat? .....

ultimate

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 337
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #103 on: 13.06.2011, 04:20:58 »
ked ste sa prihlasovali na anglictinu na zaciatku semestra tak v maise ste mali na vyber Pokrocily a Mierne pokrocily a potom sa daval test a sa to prerozdelilo ? Alebo nemali ste v maise uroven na vyber ale bol len test ?

ultimate

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 337
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #104 on: 13.06.2011, 04:34:34 »
ale teraz sa v maise vyberaju predmety ... nevybera sa este cas, do rozvrhu sa zapisuje az v septembri.

No teraz je v maise pri naglictine na vyber uroven Pokrocily a Mierne pokrocily ... to sa pytam, ci to tak bolo aj minuly rok, kedze kazdy hovoril ze ma byt nejaky test ... no naco by bol test ked sa da v maise teraz vybrat uroven ?

ultimate

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 337
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #105 on: 13.06.2011, 04:42:38 »
a neviete niekto ci je velky rozdiel medzi tymi urovnami ? ... ked ste boli niekto medzi pokrocilymi ... bolo to tazke ci ani nie ? ... nemate nahodou nejake ucebne texty alebo nieco na nete z pokrocilych zeby som si pozrel ci to je narocne ?

mino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: FEI-ANGLI?TINA I.
« Reply #106 on: 13.06.2011, 05:01:12 »
Aj mna by to zaujimalo, ako je to s tou anglictinou... "pokrocily" a "mierne pokrocily" su relativne pojmy, mali to nejako rozviest prip. napisat uroven podla oficialneho ramca B1, B2, atd...