Author Topic: Problem s rozvrhom  (Read 39643 times)

Sml112

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Problem s rozvrhom
« on: 09.09.2008, 03:52:31 »
Prosim vas, ako zistim aky mam rozvrh ked neviem do ktorej skupiny patrim?

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #1 on: 09.09.2008, 03:54:04 »
na stranke fei onedlho bude zverejneny rozpis do skupin
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #2 on: 09.09.2008, 04:17:25 »
alebo na IS studentovi mas vo svojom profile skupinu, tak mozno tam mas uz napisane  :j_grin:

Marko033

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 104
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #3 on: 15.09.2008, 20:59:13 »
čawko nevie niekto kedy bude rozvrh pre prvákov??
lebo sa chcem prihlasiť na telesnu no neviem kedy  mi to bude najlepšie pasovať. V osobných udajoch mám že som skupina 7 čižeked si pozeram v predmetoch tak tam je že kedy mám prednašky ako A paralelka a cvičenia ale neviem či to je ako na 100% alebo ako vie mi niekto poradiť ako? kedy? čo?
« Last Edit: 17.09.2008, 17:04:36 by stricky »

Perseus

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #4 on: 15.09.2008, 21:06:30 »
este neni ani rozvrh ani telesna......

Evica

  • Guest
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #5 on: 15.09.2008, 21:09:02 »
este neni ani rozvrh ani telesna......
ty nie si HI? lebo my nemame telesnu bp

matt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #6 on: 15.09.2008, 21:22:15 »
este neni ani rozvrh ani telesna......
no mne uz IS zhruba po dvoch dnoch funguje, a da sa tam aj asi zapisat telesna, i ked si nie som isty, lebo som nic take este nikdy nerobil, je tam ze vybrat den a potom napisat asi nazov sportu, ale tak neskusal som to... ten rozvrh by uz fakt mohol byt  :-\
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." (Barney Stinson)
"Where is your suit? Just once, when I say "suit up," I'd like you to put on a suit!" (Barney Stinson)

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #7 on: 15.09.2008, 21:24:52 »
jj, tak to funguje... napíšeš nízov športu a vieš si potom vybrať konkrétne cviko...
All code is crap.

42

Marko033

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 104
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #8 on: 15.09.2008, 21:31:57 »
no ved telesna aspoň si myslim už mi tam piše že prihlasiť sa tak neviem ale kedy na čo sa môžem prihlasiť kedže ešte nemám rozvrh som informatika tak ako ked som si kukol že som dal na rozvrh tam som mal napr matika som dal tlač a mám tam že prednašky a cvičenia som si našiel moju skupinu 7 a podla toho so sa kukol že čo a ako ale neviem či to bude platiť alebo to je blbosť čo som skušal tak ako?

Perseus

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #9 on: 15.09.2008, 21:34:25 »
jak ze nemame na HI telesnu ?? ved na zapise vraveli ze si mame vybrat telesnu tyzden pred skolou....

Evica

  • Guest
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #10 on: 15.09.2008, 21:39:22 »
jak ze nemame na HI telesnu ?? ved na zapise vraveli ze si mame vybrat telesnu tyzden pred skolou....

to platilo pre aplikovanu inf. na HI telesna nie je.. vsak nebola ani na tych zapisnych listoch ani v indexe ju nemas zapisanu ani nikde nic... ani v planoch dokonca nie je.

vird

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
    • IT crowd FAN web
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #11 on: 15.09.2008, 22:04:00 »
to neni fer.
inak funguje vam prihlasovanie? ja som sa skusal ale JS mi povedal ze je prekroceny maximalny pocet. pritom Akt. počet/max.počet ukazuje 0/16
na nic ine som sa pre istotu neskusal prihlasovat
"Every one of us is unique, just like everyone else" - nejaky inteligent
"Cas ubieha rozne, podla toho s kym!!!" - Shakespeare

Perseus

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #12 on: 15.09.2008, 22:22:10 »
ale na tejto stranke napriklad ukazuje telesnu ze mame http://ep.tuke.sk/home/index.php?Lang=sk&Theme=Default&Mode=Portal&Portal=691

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #13 on: 15.09.2008, 22:55:18 »
chcem si dat bowling, a mam otazku.. v informaciach o predmetoch je ze rozsah vyucby predmetu je 2x45 minut.. ale bowling trva len 60 minut vadi to ? ci nie ? a tam sa celu hodinu hraje bowling ? a este na futbale sa robia nejake kondicne a posilnovacie cvicenia ? alebo tiez len 2 hod sa masti fucik ?
« Last Edit: 15.09.2008, 22:58:01 by stanulik »

matt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #14 on: 15.09.2008, 23:19:43 »
chcem si dat bowling, a mam otazku.. v informaciach o predmetoch je ze rozsah vyucby predmetu je 2x45 minut.. ale bowling trva len 60 minut vadi to ? ci nie ? a tam sa celu hodinu hraje bowling ? a este na futbale sa robia nejake kondicne a posilnovacie cvicenia ? alebo tiez len 2 hod sa masti fucik ?

aj ja by som si asi dal bowling, ktory den by si siel?

Inac, mozem verit IS, ked som siel na rozvhr a tam na kazdy predmet zvlast dal tlacit a tam nabehli tie rozvhry a podla skupin som si ako tak zprehladnil ze co mam ja, ked som 10. skupina? lebo ak ano, tak podla toho by to bolo fajn, len dufam ze to tak funguje (chodil by som do ke pon-stedu).....
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." (Barney Stinson)
"Where is your suit? Just once, when I say "suit up," I'd like you to put on a suit!" (Barney Stinson)

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #15 on: 15.09.2008, 23:21:35 »
chcem si dat bowling, a mam otazku.. v informaciach o predmetoch je ze rozsah vyucby predmetu je 2x45 minut.. ale bowling trva len 60 minut vadi to ? ci nie ? a tam sa celu hodinu hraje bowling ? a este na futbale sa robia nejake kondicne a posilnovacie cvicenia ? alebo tiez len 2 hod sa masti fucik ?

aj ja by som si asi dal bowling, ktory den by si siel?

Inac, mozem verit IS, ked som siel na rozvhr a tam na kazdy predmet zvlast dal tlacit a tam nabehli tie rozvhry a podla skupin som si ako tak zprehladnil ze co mam ja, ked som 10. skupina? lebo ak ano, tak podla toho by to bolo fajn, len dufam ze to tak funguje (chodil by som do ke pon-stedu).....

ja som sa podla toho drzal.. a napisal na papier vsetko ze kedy co mam a vsetko sedi.. a bowling som si uz dal na stredu od 11-12tej..

Marko033

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 104
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #16 on: 15.09.2008, 23:33:53 »
takže sa toho môžem aj ja drzať hej že skupinu aku mam v osobných a to tlačiť v rozvrhu a tak si kuknuť rozvrh asi ako bude lebo ak hej tak parada a možem sa potom podla toho prihlasiť aj na telesnu čo mi najviac pasuje hej?

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #17 on: 15.09.2008, 23:42:52 »
takže sa toho môžem aj ja drzať hej že skupinu aku mam v osobných a to tlačiť v rozvrhu a tak si kuknuť rozvrh asi ako bude lebo ak hej tak parada a možem sa potom podla toho prihlasiť aj na telesnu čo mi najviac pasuje hej?

normalne tomu ver, naco by to tam asi davali.. a skupinu si predtym v osbonych udajoch nemal, ona tam pribudla tusim pred tyzdnom or tyzdnom a pol... podla tej skupiny si spravis rozvrh bez problemov.

vird

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
    • IT crowd FAN web
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #18 on: 15.09.2008, 23:45:09 »
mal tu niekto niekedy squash? treba vlastnu raketu?
"Every one of us is unique, just like everyone else" - nejaky inteligent
"Cas ubieha rozne, podla toho s kym!!!" - Shakespeare

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #19 on: 15.09.2008, 23:45:56 »
mal tu niekto niekedy squash? treba vlastnu raketu?

myslim, ze pomocky by ti mali dat..

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #20 on: 15.09.2008, 23:47:10 »
...naco by to tam asi davali...

ked ide o IS, deje sa vela nezmyselnych veci, treba s tym davat pozor... vobec by som sa necudoval keby ste mali iny rozvrh
brix will be shat

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #21 on: 16.09.2008, 01:52:17 »
No jak FAJNE ze uz sa da zapisovat na telesnu ...hlavna vec ze rozvrh budem vediet najskor v piatok  :03:


Evica

  • Guest
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #22 on: 16.09.2008, 02:32:10 »
No jak FAJNE ze uz sa da zapisovat na telesnu ...hlavna vec ze rozvrh budem vediet najskor v piatok  :03:
ja nemam ani login do IS, tak sa nestazuj  :emot-LMAO:

matt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #23 on: 16.09.2008, 02:41:45 »
No jak FAJNE ze uz sa da zapisovat na telesnu ...hlavna vec ze rozvrh budem vediet najskor v piatok  :03:
ja nemam ani login do IS, tak sa nestazuj  :emot-LMAO:
ved to cislo co ti dali na zapise, identifikacne ci ake, bolo to na tom papiery z coho sme opisovali predmety, akurat pismena treba zadavat velkymi a ako heslo je defaultne nastavene tvoje rodne cislo...
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." (Barney Stinson)
"Where is your suit? Just once, when I say "suit up," I'd like you to put on a suit!" (Barney Stinson)

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #24 on: 16.09.2008, 02:48:57 »
Tak to je super >:( ja som si to číslo neprepísal do indexu, a tá žena čo to kontrolovala mi povedala nech si to tam napíšem, ale samozrejme mi už neukázala ten papier na ktorom bol...myslel som si že no problem veď to číslo na niektorom papiery doma mám...chu*a! bolo na návratke dpc...písal som už na študentské oddelenie či čo...tak dufam že mi ho zajtra pošlu


karamel je cukr co se uz neuzdravi!