Author Topic: Problem s rozvrhom  (Read 39645 times)

le3t

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
    • le3t
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #50 on: 18.09.2008, 17:55:04 »
da sa urobit presun telesne  ??? akurat som si ju jebol na stvrtok :D v case ked mam prednasky :[

btw> presunuta na piatok :D lock
« Last Edit: 18.09.2008, 17:57:26 by le3t »
GNU/Linux Debian "lenny"

Papagenu

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #51 on: 18.09.2008, 18:40:20 »
vazne neni na HI telesna.. wtf? :hammer:

Evica

  • Guest
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #52 on: 18.09.2008, 18:46:55 »
vazne neni na HI telesna.. wtf? :hammer:
vazne :D ludia, kde ste mali usi?

petocervik

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #53 on: 18.09.2008, 23:22:45 »
Ja mam takyto problem (aby som neotvaral novu temu):
Som 15ta skupina a na IS mam iny rozvrh ako na stranke. To by som este rozchodil, ale ten na stranke sa mi dajako nepozdava: Mam 4 hodiny cvika so ZEI a pritom mam napisane v indexe len 2 a pri ZIM (tiez cvika zhodou okolnosti  :j_wink:) je to to iste. Pritom mi v rozvrhu chybaju cvika s ÚPS. Proste tazky hardcore, mam dojsc.
Chcel by som sa spytat, ci som mal len ja taky luck, alebo maju problem aj iny.

p.s.: Uz ma presiel  >:( z usporiadania stranky Techniky. Som sa z toho vobec nevedel vysomarit. Napr najst, kde su sporty na TV. Ani ma nenapadlo, ze mam ist na katedru tv. Podla mna je to trocha vadne usporiadane, ale ked som len ja lol, tak ma opravte. :j_grin:
Kybernetika a informačno-riadiace systémy 2. ročník

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #54 on: 18.09.2008, 23:40:58 »
si lol, ale to my vsetci :D
brix will be shat

Marko033

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 104
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #55 on: 18.09.2008, 23:57:57 »
Ja mam takyto problem (aby som neotvaral novu temu):
Som 15ta skupina a na IS mam iny rozvrh ako na stranke. To by som este rozchodil, ale ten na stranke sa mi dajako nepozdava: Mam 4 hodiny cvika so ZEI a pritom mam napisane v indexe len 2 a pri ZIM (tiez cvika zhodou okolnosti  :j_wink:) je to to iste. Pritom mi v rozvrhu chybaju cvika s ÚPS. Proste tazky hardcore, mam dojsc.
Chcel by som sa spytat, ci som mal len ja taky luck, alebo maju problem aj iny.

p.s.: Uz ma presiel  >:( z usporiadania stranky Techniky. Som sa z toho vobec nevedel vysomarit. Napr najst, kde su sporty na TV. Ani ma nenapadlo, ze mam ist na katedru tv. Podla mna je to trocha vadne usporiadane, ale ked som len ja lol, tak ma opravte. :j_grin:


ako 4 šak som ako ja sťahoval tiež ten rozvrh len ja som 7skupina ty 15 čiže nižšie a máš tam ZEI v pondelok o pol8 a UPS cvička v stredu 9:10 začiatok takže nevidim problem ak si FEi 15 skupina tak je všetko ok si myslim

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #56 on: 19.09.2008, 00:28:51 »
ja idem sem napisat, lebo do temy SJF malo kto pozera :D mam taky problem s rozvrhom ze v stredu od 13:30 su cvika zo strojnictva 2.sk.  lenze tam je aj napisane ze o 13:30 ma 2.skupina zaklady klinickej PaO  ???

http://web.tuke.sk/sjf-kbiaam/rozvrhy/po1d.doc

matt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #57 on: 19.09.2008, 01:00:15 »
ako 4 šak som ako ja sťahoval tiež ten rozvrh len ja som 7skupina ty 15 čiže nižšie a máš tam ZEI v pondelok o pol8 a UPS cvička v stredu 9:10 začiatok takže nevidim problem ak si FEi 15 skupina tak je všetko ok si myslim
Asi to len zle pochopil, ja som 10. skupina a tiez je to tam v pohode rozpisane... kazdy ma tolko co ma mat...
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." (Barney Stinson)
"Where is your suit? Just once, when I say "suit up," I'd like you to put on a suit!" (Barney Stinson)

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #58 on: 19.09.2008, 02:31:39 »
ja mozne ze sa bude este menit rozvrh?

matt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #59 on: 19.09.2008, 03:02:27 »
dufam ze nie, mne to takto vyhovuje :D 4-dnovy vikend :P
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." (Barney Stinson)
"Where is your suit? Just once, when I say "suit up," I'd like you to put on a suit!" (Barney Stinson)

petocervik

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #60 on: 19.09.2008, 03:13:00 »
ako 4 šak som ako ja sťahoval tiež ten rozvrh len ja som 7skupina ty 15 čiže nižšie a máš tam ZEI v pondelok o pol8 a UPS cvička v stredu 9:10 začiatok takže nevidim problem ak si FEi 15 skupina tak je všetko ok si myslim
Asi to len zle pochopil, ja som 10. skupina a tiez je to tam v pohode rozpisane... kazdy ma tolko co ma mat...
Aha mate pravdu. Sorrky som si az teraz vsimol (resp. pochopil  :bananadance:). Vdaka. Ale aj tak su tam odlisnosti oproti IS v casoch.
Kybernetika a informačno-riadiace systémy 2. ročník

matt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #61 on: 19.09.2008, 03:22:18 »
ako 4 šak som ako ja sťahoval tiež ten rozvrh len ja som 7skupina ty 15 čiže nižšie a máš tam ZEI v pondelok o pol8 a UPS cvička v stredu 9:10 začiatok takže nevidim problem ak si FEi 15 skupina tak je všetko ok si myslim
Asi to len zle pochopil, ja som 10. skupina a tiez je to tam v pohode rozpisane... kazdy ma tolko co ma mat...
Aha mate pravdu. Sorrky som si az teraz vsimol (resp. pochopil  :bananadance:). Vdaka. Ale aj tak su tam odlisnosti oproti IS v casoch.
ked mas cas napr nejak takto: 09:25/09:30 tak pre predmet ktory siaha po tu ciarku znamena ze konci v 0925, a ktory siaha od tej ciarky dalej, ze zacina o 0930...
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." (Barney Stinson)
"Where is your suit? Just once, when I say "suit up," I'd like you to put on a suit!" (Barney Stinson)

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #62 on: 19.09.2008, 04:13:49 »
ja idem sem napisat, lebo do temy SJF malo kto pozera :D mam taky problem s rozvrhom ze v stredu od 13:30 su cvika zo strojnictva 2.sk.  lenze tam je aj napisane ze o 13:30 ma 2.skupina zaklady klinickej PaO  ???

http://web.tuke.sk/sjf-kbiaam/rozvrhy/po1d.doc

by som napísal na študijné, nech to vysvetlia, lebo je to divné... prípadne sleduj si rozvrhy, či ich nezmenia, lebo určite sa viac ľudí bude pýtať na to
All code is crap.

42

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #63 on: 19.09.2008, 04:20:10 »
ja idem sem napisat, lebo do temy SJF malo kto pozera :D mam taky problem s rozvrhom ze v stredu od 13:30 su cvika zo strojnictva 2.sk.  lenze tam je aj napisane ze o 13:30 ma 2.skupina zaklady klinickej PaO  ???

http://web.tuke.sk/sjf-kbiaam/rozvrhy/po1d.doc

by som napísal na študijné, nech to vysvetlia, lebo je to divné... prípadne sleduj si rozvrhy, či ich nezmenia, lebo určite sa viac ľudí bude pýtať na to

no asi tam budem musiet zavolat zajtra alebo co

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #64 on: 19.09.2008, 12:30:06 »
este som tam ja pisal maila...lebo mne chyba cely stvrtok....

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #65 on: 19.09.2008, 16:32:20 »
aj tak v rozvrhu pre informu, dam tu link co dal le3t http://leet.extel.sk/skola/1-rocnik-denne-studium.pdf, je chyba. V stvrtok su zaznacene len skupiny 1, 6,7,8.. ja som 5. skupina a mam tiez prednasku z predmetu ZEI a Podnikanie... potom dalej su tam cvicenia zo ZEI nakreslene skoro na cely ramcek stvrtka...ale mna sa tieto cvicenia netykaju, lebo ja ich mam v stredu. Cize tie cvika su asi zaznacene pre 8.skupinu (teoreticky), len akosi blbo to zakreslili. A moze sa clovek lahko na tom pomylit. :j_cool:

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #66 on: 19.09.2008, 17:51:30 »
uz sa nam objavil rozvrh aj na stranke fakulty. lenze na stranke fakulty v rozvrhu su miestnosti pri jednej prednaske a cviceniach ine ako su v rzvrhu na stranke katedry  ???

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #67 on: 19.09.2008, 17:52:09 »
V stvrtok su zaznacene len skupiny 1, 6,7,8.. ja som 5. skupina a mam tiez prednasku z predmetu ZEI a Podnikanie...

môžem sa ťa spýtať, že čo robíš na informe?
All code is crap.

42

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #68 on: 19.09.2008, 17:52:55 »
uz sa nam objavil rozvrh aj na stranke fakulty. lenze na stranke fakulty v rozvrhu su miestnosti pri jednej prednaske a cviceniach ine ako su v rzvrhu na stranke katedry  ???

držal by som sa toho, čo je na stránke fakulty... aj tak sa to možno ešte bude meniť v priebehu prvého týždňa...
All code is crap.

42

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #69 on: 19.09.2008, 17:53:17 »
V stvrtok su zaznacene len skupiny 1, 6,7,8.. ja som 5. skupina a mam tiez prednasku z predmetu ZEI a Podnikanie...

môžem sa ťa spýtať, že čo robíš na informe?

 :emot-LMAO:

Evica

  • Guest
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #70 on: 19.09.2008, 17:56:35 »
omg, ludia keby ste videli ten rad pred studijnym  :emot-LMAO: ja som tam chcela vybavit zmenu skupiny, ale hned ma to preslo.  :lol9:

matt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #71 on: 19.09.2008, 18:28:58 »
môžem sa ťa spýtať, že čo robíš na informe?
ale no... to vyznelo dost skaredo :P
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." (Barney Stinson)
"Where is your suit? Just once, when I say "suit up," I'd like you to put on a suit!" (Barney Stinson)

Evica

  • Guest
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #72 on: 19.09.2008, 18:35:22 »
môžem sa ťa spýtať, že čo robíš na informe?
ale no... to vyznelo dost skaredo :P
on ma v poslednej dobre rypaciu naladu  :emot-LMAO:

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #73 on: 19.09.2008, 18:57:20 »
omg, ludia keby ste videli ten rad pred studijnym  :emot-LMAO: ja som tam chcela vybavit zmenu skupiny, ale hned ma to preslo.  :lol9:
a to pre aku fakultu?

Evica

  • Guest
Re: Problem s rozvrhom
« Reply #74 on: 19.09.2008, 18:58:37 »
omg, ludia keby ste videli ten rad pred studijnym  :emot-LMAO: ja som tam chcela vybavit zmenu skupiny, ale hned ma to preslo.  :lol9:
a to pre aku fakultu?
FEI