Author Topic: Programovanie  (Read 44405 times)

iren2118

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #75 on: 09.04.2012, 19:32:50 »
Takže zo sveta môže načítať len jednu značku, áno ?
Na jednej pozicii ano.

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Programovanie
« Reply #76 on: 10.04.2012, 15:53:19 »
Vedel by mi niekto pomoct s tymto? Celkom tomu nerozumiem a budem Vam vdacny.
..
ak uz mas vytvoreny enumeracny typ Boolean, tak pri vracani hodnot zo sensorov, ale aj inde, nahradis nulky a jednotky hodnotami true alebo false, tak si to pochopil a tak by to malo byt spravne
« Last Edit: 10.04.2012, 15:56:34 by ApokalypS »
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kisko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
  • http://www.youtube.com/watch?v=vAjClR6KP2Y
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #77 on: 11.04.2012, 20:58:43 »
Ale je to v netbeans pohodlnejšie a budeme aj v ďalšom ročníku v tom robiť, tak je to aj lepšie ;)

tommmy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #78 on: 14.04.2012, 21:27:50 »
Neviete ako je to s tými komentármi ? Mám komentovať úplne všetko ? Bude to stačiť tak, ako to mám na obrázku ? ďakujem
http://imageshack.us/f/849/karel.jpg/

Wolfdale

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 489
  • /root
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #79 on: 14.04.2012, 23:43:36 »
Áno, stačí to takto.

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.

Corleone

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #80 on: 15.04.2012, 00:57:35 »
Ako to vlastne je? Ked odovzdam karla a nahodou budem mat nad 60% tak nemam zapocet? Cize sokoban uz ani nemusim robit?

Wolfdale

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 489
  • /root
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #81 on: 15.04.2012, 01:05:10 »
Áno. Jedna z podmienok:
"Vypracovanie dvoch zadaní podľa požiadaviek. Hodnotenie zadaní je spolu 0 bodov. (Zadanie je povinnou súčasťou pre získanie zápočtu!)"

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Programovanie
« Reply #82 on: 15.04.2012, 04:59:05 »
s tymi percentami to hadam tak nie je.. ak budem mat 90 alebo az 100%, vtedy mi ho neuznaju a mam smolu.. no ak by bolo tak, ako pises ty, tak tam sa pise, ze by mi ho dali opravit, ale -5 bodov
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Wolfdale

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 489
  • /root
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #83 on: 15.04.2012, 05:12:31 »
Tak neviem, či sa s Tebou budú kebať, keď tam zasvieti 78%.

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #84 on: 15.04.2012, 05:39:12 »
s tymi percentami to hadam tak nie je.. ak budem mat 90 alebo az 100%, vtedy mi ho neuznaju a mam smolu.. no ak by bolo tak, ako pises ty, tak tam sa pise, ze by mi ho dali opravit, ale -5 bodov

Ked ti ho dajú "opraviť", odkial budeš vedieť ktoré časti máš rovnako ako niekto iný ? :O
Meat is Murder.

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Programovanie
« Reply #85 on: 15.04.2012, 15:39:24 »
to uz vies ty sam, ked si to skopiroval az na take velke percento.. ja by som dal prerobit cele a poriadne
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

robo7691

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #86 on: 15.04.2012, 15:51:29 »
Ide vam moodle? Resp. Kurz programovanie????

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #87 on: 15.04.2012, 15:52:00 »
to uz vies ty sam, ked si to skopiroval az na take velke percento.. ja by som dal prerobit cele a poriadne
a aky to ma vyznam? ked odovzda skopceny zdrojak tak tym dokazuje ze nie je schopny to zadanie urobit sam, das mu ho prerobit aby doniesol to o tyzden? pocas tyzdna ho osvieti alebo nadobudne take vedomosti aby to prerobil z 90%+ zhody?..to nema vyznam, len v tom pripade ze niekto nestiha zadanie a s tymto ziska nejaky ten tyzden, podla mna

iren2118

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #88 on: 15.04.2012, 16:25:20 »
Ide vam moodle? Resp. Kurz programovanie????
nejde, spadlo im to  :D Inak, ja tiez pochybujem, ze by kazdemu so zhodou mensou ako 80-90% vracali na prerobenie  ;D Skor je to asi myslene na to, ked niekomu nejaka cast logicky nefunguje, nestihol vcas a pod...

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #89 on: 15.04.2012, 16:30:08 »
Ide vam moodle? Resp. Kurz programovanie????
nejde, spadlo im to  :D Inak, ja tiez pochybujem, ze by kazdemu so zhodou mensou ako 80-90% vracali na prerobenie  ;D Skor je to asi myslene na to, ked niekomu nejaka cast logicky nefunguje, nestihol vcas a pod...
Nechcem vas strasit, ale oni vam to s takou zhodou rovno neuznaju ... nic vam nebudu vracat.  ;)
:D

iren2118

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #90 on: 15.04.2012, 16:32:51 »
Ide vam moodle? Resp. Kurz programovanie????
nejde, spadlo im to  :D Inak, ja tiez pochybujem, ze by kazdemu so zhodou mensou ako 80-90% vracali na prerobenie  ;D Skor je to asi myslene na to, ked niekomu nejaka cast logicky nefunguje, nestihol vcas a pod...
Nechcem vas strasit, ale oni vam to s takou zhodou rovno neuznaju ... nic vam nebudu vracat.  ;)
Ved jasne, ale aj na cvikach nam vraveli, ze kto to robil sam, zhoda je cca tych 15-20%. Takze nemyslim, ze je dovod na stres  :P

iren2118

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #91 on: 15.04.2012, 16:38:23 »
Ako je to s prenasajucimi? Tento predmet prenasam, a pred rokom som to nemusel dat ani na zhodu lebo polke skupine to cviciaci neuznal... kedze je v prechode alebo co... Programovat velmi neviem pomahal som si tym tutorialom... Akoze pre nejake sproste programovanie, o ktore v dalsom studiu ani nezakopnem lebo to nie je v osnovach mojho odboru vyletim ????
s takym pristupom?  ??? mozno...

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #92 on: 15.04.2012, 16:39:58 »
Ako je to s prenasajucimi? Tento predmet prenasam, a pred rokom som to nemusel dat ani na zhodu lebo polke skupine to cviciaci neuznal... kedze je v prechode alebo co... Programovat velmi neviem pomahal som si tym tutorialom... Akoze pre nejake sproste programovanie, o ktore v dalsom studiu ani nezakopnem lebo to nie je v osnovach mojho odboru vyletim ????
no ano, zial ked neurobis tak vyletis, ale toto mozes povedat aj na fyziku ci elektro, naco bude fyzika alebo elektrotechnika nejakemu programatorovi z info. a aj opacne programko nejakemu elektroenergetikovi  :)

Rajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 346
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #93 on: 15.04.2012, 17:06:55 »
dokumentácia stači aby bol vygenerovyný doxygen alebo treba písať aj to pdf-ko so stručným popisom funkčnosti, chybove hlášky atd atd ?

iren2118

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #94 on: 15.04.2012, 17:26:48 »
dokumentácia stači aby bol vygenerovyný doxygen alebo treba písať aj to pdf-ko so stručným popisom funkčnosti, chybove hlášky atd atd ?
asi treba aj to pdf-ko, ked to tam vyslovene napisali (aspon ja som odovzdavala aj s tym)

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Programovanie
« Reply #95 on: 15.04.2012, 17:33:24 »
to uz vies ty sam, ked si to skopiroval az na take velke percento.. ja by som dal prerobit cele a poriadne
a aky to ma vyznam? ked odovzda skopceny zdrojak tak tym dokazuje ze nie je schopny to zadanie urobit sam, das mu ho prerobit aby doniesol to o tyzden? pocas tyzdna ho osvieti alebo nadobudne take vedomosti aby to prerobil z 90%+ zhody?..to nema vyznam, len v tom pripade ze niekto nestiha zadanie a s tymto ziska nejaky ten tyzden, podla mna
ak odovzda komplet cely okopceny, tak dovi-dopo, niet sa o com bavit.. ak viem nieco prerobit tak, aby nebola az taka velka zhoda, no nemam cas sa s tym babrat a navyse mam este aj peniaze, aby som si nejake zadanie kupil, tak si budem musiet najst cas aj na to, aby som ho naprogramoval poriadnejsie a cele od zaciatku sam.. neriesme to.. nevieme ako to bude vazne prebiehat, komu zadanie vratia a za akych podmienok
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #96 on: 15.04.2012, 17:49:54 »
to uz vies ty sam, ked si to skopiroval az na take velke percento.. ja by som dal prerobit cele a poriadne
a aky to ma vyznam? ked odovzda skopceny zdrojak tak tym dokazuje ze nie je schopny to zadanie urobit sam, das mu ho prerobit aby doniesol to o tyzden? pocas tyzdna ho osvieti alebo nadobudne take vedomosti aby to prerobil z 90%+ zhody?..to nema vyznam, len v tom pripade ze niekto nestiha zadanie a s tymto ziska nejaky ten tyzden, podla mna
ak odovzda komplet cely okopceny, tak dovi-dopo, niet sa o com bavit.. ak viem nieco prerobit tak, aby nebola az taka velka zhoda, no nemam cas sa s tym babrat a navyse mam este aj peniaze, aby som si nejake zadanie kupil, tak si budem musiet najst cas aj na to, aby som ho naprogramoval poriadnejsie a cele od zaciatku sam.. neriesme to.. nevieme ako to bude vazne prebiehat, komu zadanie vratia a za akych podmienok

Tak tak, už uvidíme ako bude ...
Meat is Murder.

Rajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 346
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #97 on: 15.04.2012, 18:20:18 »
dokumentácia stači aby bol vygenerovyný doxygen alebo treba písať aj to pdf-ko so stručným popisom funkčnosti, chybove hlášky atd atd ?
asi treba aj to pdf-ko, ked to tam vyslovene napisali (aspon ja som odovzdavala aj s tym)

tam píšu, že bud doxygen ALEBO pdf...tak preto sa pýtam a kedže teraz nejde http://it4kt.fei.tuke.sk tak neviem presne čo tam má byť... :whacko:

iren2118

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 128
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #98 on: 15.04.2012, 18:22:12 »
dokumentácia stači aby bol vygenerovyný doxygen alebo treba písať aj to pdf-ko so stručným popisom funkčnosti, chybove hlášky atd atd ?
asi treba aj to pdf-ko, ked to tam vyslovene napisali (aspon ja som odovzdavala aj s tym)

tam píšu, že bud doxygen ALEBO pdf...tak preto sa pýtam a kedže teraz nejde http://it4kt.fei.tuke.sk tak neviem presne čo tam má byť... :whacko:
ja som robila pdf: ten strucny popis, a za to som hodila dokumentaciu z doxygenu (vlastne systemova a pouzivatelska prirucka v jednom pdf-ku).

Wolfdale

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 489
  • /root
    • View Profile
Re: Programovanie
« Reply #99 on: 15.04.2012, 19:26:38 »
Stačí jedno, ja som robil len Doxygen.

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.