Author Topic: otázka  (Read 8809 times)

nikita

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
otázka
« on: 10.01.2012, 04:28:50 »
mám jednu otázku...už keď nie je možné sa odhlásiť som si všimla že pri termíne na UPSko zajtra o 13 je napísané trvanie 180 minút pričom pri ostatných termínoch je to len 1 h...teraz neviem, je to omylom alebo naschvál?

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #1 on: 10.01.2012, 11:44:09 »
určite ... v archíve som čítal že boli v maise aj "300-minútové" ZIMká  :whacko:
Meat is Murder.

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #2 on: 10.01.2012, 12:46:37 »
určite ... v archíve som čítal že boli v maise aj "300-minútové" ZIMká  :whacko:
Hej, ale ďaleko od reality to vtedy nemalo. Ľudí z celej PK6-ky zrazu presunuli len do dvoch miestností (na hornom poschodí PK6ky sa tlačilo možno 100 ľudí). Do miestností vošlo najprv prvých 20 ľudí, čo bolo najbližšie pri dverách a potom sa chodilo po jednom (ten, kto skončil, poslal ďalšieho dnu). No a ešte k tomu treba pripočítať skapatý server a jeho poldruhahodinové oživovanie  ;D :D Tí čo stáli úplne na konci, sa k tým 300 minútam reálne približovali.

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #3 on: 10.01.2012, 14:21:32 »
Uvidim ako bude zachvilu o deviatej na UPSku  :D ci sa vobec budem vediet prihlasit na moodle lebo na zapoctovke som sa nevedel ... taky system  :hammer:
Meat is Murder.

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #4 on: 10.01.2012, 14:46:15 »
Uvidim ako bude zachvilu o deviatej na UPSku  :D ci sa vobec budem vediet prihlasit na moodle lebo na zapoctovke som sa nevedel ... taky system  :hammer:
Pevne nervy a veľa šťastia želám.  ;) A hlavne treba dúfať, že server nespadne počas písania testu - potom ti systém vygeneruje nový.

fakovnik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 340
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #5 on: 10.01.2012, 17:41:21 »
- potom ti systém vygeneruje nový.

Niekomu pomôže možno ;)

Whoever said money can't buy happiness isn't spending it right.

ppeess

  • Guest
Re: otázka
« Reply #6 on: 10.01.2012, 18:52:04 »
určite ... v archíve som čítal že boli v maise aj "300-minútové" ZIMká  :whacko:
Hej, ale ďaleko od reality to vtedy nemalo. Ľudí z celej PK6-ky zrazu presunuli len do dvoch miestností (na hornom poschodí PK6ky sa tlačilo možno 100 ľudí). Do miestností vošlo najprv prvých 20 ľudí, čo bolo najbližšie pri dverách a potom sa chodilo po jednom (ten, kto skončil, poslal ďalšieho dnu). No a ešte k tomu treba pripočítať skapatý server a jeho poldruhahodinové oživovanie  ;D :D Tí čo stáli úplne na konci, sa k tým 300 minútam reálne približovali.
To ste este nemali LS :D

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #7 on: 10.01.2012, 20:55:35 »
Takže úps=B  :) Jedna otázka a A by bolo  :(  ale i tak :ropebanana:  (ešte aj moodle mi šiel v pohode  :evica: )
Meat is Murder.

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #8 on: 10.01.2012, 21:28:18 »
určite ... v archíve som čítal že boli v maise aj "300-minútové" ZIMká  :whacko:
Hej, ale ďaleko od reality to vtedy nemalo. Ľudí z celej PK6-ky zrazu presunuli len do dvoch miestností (na hornom poschodí PK6ky sa tlačilo možno 100 ľudí). Do miestností vošlo najprv prvých 20 ľudí, čo bolo najbližšie pri dverách a potom sa chodilo po jednom (ten, kto skončil, poslal ďalšieho dnu). No a ešte k tomu treba pripočítať skapatý server a jeho poldruhahodinové oživovanie  ;D :D Tí čo stáli úplne na konci, sa k tým 300 minútam reálne približovali.
To ste este nemali LS :D
to ste este nemali TI :D


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #9 on: 10.01.2012, 22:08:15 »
určite ... v archíve som čítal že boli v maise aj "300-minútové" ZIMká  :whacko:
Hej, ale ďaleko od reality to vtedy nemalo. Ľudí z celej PK6-ky zrazu presunuli len do dvoch miestností (na hornom poschodí PK6ky sa tlačilo možno 100 ľudí). Do miestností vošlo najprv prvých 20 ľudí, čo bolo najbližšie pri dverách a potom sa chodilo po jednom (ten, kto skončil, poslal ďalšieho dnu). No a ešte k tomu treba pripočítať skapatý server a jeho poldruhahodinové oživovanie  ;D :D Tí čo stáli úplne na konci, sa k tým 300 minútam reálne približovali.
To ste este nemali LS :D
to ste este nemali TI :D

TI ? what ? ???
Meat is Murder.

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #10 on: 10.01.2012, 22:44:39 »
teoreticka infor.? tip  ;D

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #11 on: 10.01.2012, 23:48:48 »
technologie inzinierstva? :D

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #12 on: 11.01.2012, 02:59:47 »
teoreticka informatika samozrejme, lebo moze trvat aj viac ako 600min :D. tech. soft. inzinierstva je brnkacka


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #13 on: 11.01.2012, 03:37:32 »
a tato TI nie je? :D

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #14 on: 11.01.2012, 14:43:37 »
TI? neda sa opisat, to musis zazit


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

ercole

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #15 on: 11.01.2012, 21:26:06 »
Takže úps=B  :) Jedna otázka a A by bolo  :(  ale i tak :ropebanana:  (ešte aj moodle mi šiel v pohode  :evica: )
Ak si pamätáš nejaké otázky ktoré si mal, môžeš ich napísať? :)
Elektroenergetika - 1. ročník

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #16 on: 11.01.2012, 22:46:04 »
Hhhm pamätám sa že som mal veľa diagramov a aj Karla(mal si "program"  :emot-LMAO: a a mal si určiť konečnú pozíciu Karla) potom prevody väčšinou z dvojkovej do desiatkovej UNIX príkaz (mazanie neprázdnych katalogov "rm -r katalog) plno otázok zo sietí (PDU sieťovej vrstvy na TCP/IP =paket) nezabudni si pozrieť aj agentové systémy (mal som príkaz hash a binary čo robí) z html som ani nič nemal... (ale to neznamená že ani ty nebudeš mať  ;D ) asi tak .. na nič konkrétne sa už nepamätám  :)
Meat is Murder.

ppeess

  • Guest
Re: otázka
« Reply #17 on: 11.01.2012, 22:47:51 »
Hhhm pamätám sa že som mal veľa diagramov a aj Karla(mal si "program"  :emot-LMAO: a a mal si určiť konečnú pozíciu Karla) potom prevody väčšinou z dvojkovej do desiatkovej UNIX príkaz (mazanie neprázdnych katalogov "rm -r katalog) plno otázok zo sietí (PDU sieťovej vrstvy na TCP/IP =paket) nezabudni si pozrieť aj agentové systémy (mal som príkaz hash a binary čo robí) z html som ani nič nemal... (ale to neznamená že ani ty nebudeš mať  ;D ) asi tak .. na nič konkrétne sa už nepamätám  :)
To uz v zime mate zaklady karla???? :D

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #18 on: 11.01.2012, 22:49:37 »
Hhhm pamätám sa že som mal veľa diagramov a aj Karla(mal si "program"  :emot-LMAO: a a mal si určiť konečnú pozíciu Karla) potom prevody väčšinou z dvojkovej do desiatkovej UNIX príkaz (mazanie neprázdnych katalogov "rm -r katalog) plno otázok zo sietí (PDU sieťovej vrstvy na TCP/IP =paket) nezabudni si pozrieť aj agentové systémy (mal som príkaz hash a binary čo robí) z html som ani nič nemal... (ale to neznamená že ani ty nebudeš mať  ;D ) asi tak .. na nič konkrétne sa už nepamätám  :)
To uz v zime mate zaklady karla???? :D
Ale to je len taký úvod, aby vedeli, čo ten Karel dokáže. S céčkom to nemá nič spoločné.

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #19 on: 11.01.2012, 22:50:30 »
Hhhm pamätám sa že som mal veľa diagramov a aj Karla(mal si "program"  :emot-LMAO: a a mal si určiť konečnú pozíciu Karla) potom prevody väčšinou z dvojkovej do desiatkovej UNIX príkaz (mazanie neprázdnych katalogov "rm -r katalog) plno otázok zo sietí (PDU sieťovej vrstvy na TCP/IP =paket) nezabudni si pozrieť aj agentové systémy (mal som príkaz hash a binary čo robí) z html som ani nič nemal... (ale to neznamená že ani ty nebudeš mať  ;D ) asi tak .. na nič konkrétne sa už nepamätám  :)
To uz v zime mate zaklady karla???? :D

Neviem čo znamená "základy"  :) ale dačo úplne primitívne sme už mali hej  :)
Meat is Murder.

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #20 on: 11.01.2012, 22:53:13 »
Presne ako veteran povedal .... tie otázky sa mi zdali ako pre deti  :pusta:  ale nesťažujem sa  ;D
Meat is Murder.

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #21 on: 11.01.2012, 22:54:25 »
Neboj sa nič. V LS to s Karlom poriadne roztočíte  :P  ;D

ppeess

  • Guest
Re: otázka
« Reply #22 on: 12.01.2012, 05:33:22 »
Neboj sa nič. V LS to s Karlom poriadne roztočíte  :P  ;D
Nie je to uz v LS v jeho druhej polovici Sobokan? :D :D

Rimbaud

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 556
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #23 on: 12.01.2012, 14:58:43 »
Quote
Nie je to uz v LS v jeho druhej polovici Sobokan? :D :D

To je nejaký Samurai ?  ;D
Meat is Murder.

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #24 on: 12.01.2012, 15:50:42 »
nene to ej taka logicka hra :D a trosku sa inak pise :D http://en.wikipedia.org/wiki/Sokoban