Author Topic: otázka  (Read 8811 times)

darkoooooo

  • Guest
Re: otázka
« Reply #25 on: 29.01.2012, 18:07:50 »
Neboj sa nič. V LS to s Karlom poriadne roztočíte  :P  ;D
Nie je to uz v LS v jeho druhej polovici Sobokan? :D :D
som pocul ze budu mat 3 zadania v Cecku ....  bu

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #26 on: 29.01.2012, 18:17:01 »
Neboj sa nič. V LS to s Karlom poriadne roztočíte  :P  ;D
Nie je to uz v LS v jeho druhej polovici Sobokan? :D :D
som pocul ze budu mat 3 zadania v Cecku ....  bu
3 zadania? tak to asi aby pracovali viac systematicky a nie len nakonci zbuchat zadanie nacom sa robilo polku semestra  :) a ake 3 zadania?

darkoooooo

  • Guest
Re: otázka
« Reply #27 on: 01.02.2012, 00:13:06 »
Neboj sa nič. V LS to s Karlom poriadne roztočíte  :P  ;D
Nie je to uz v LS v jeho druhej polovici Sobokan? :D :D
som pocul ze budu mat 3 zadania v Cecku ....  bu
3 zadania? tak to asi aby pracovali viac systematicky a nie len nakonci zbuchat zadanie nacom sa robilo polku semestra  :) a ake 3 zadania?
neviem presne co to bude ...napis cviciacim ak ta to tak zaujima  ???

Wolfdale

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 489
  • /root
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #28 on: 01.02.2012, 11:29:09 »
podla mna nedaju tri take dlhe ako sokoban, to by bolo casovo narocne

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.

WIPtomik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #29 on: 01.02.2012, 16:36:12 »
podla mna nedaju tri take dlhe ako sokoban, to by bolo casovo narocne

Prosím ťa mi chceš nahovoriť že sokoban je časovo náročný. Stačí že jeden večer nepôjdeš na pivo a zo základnou znalosťou príkazou to máš urobené za 2 hodinky.   :ohmygod: Pokiaľ ho samozrejme nemusíš robiť 3D...to už dá zabrať. Tak 5-6 hodín a máš aj to len tá 3D grafika je kus zložitá ale kód takmer rovnaký. Kam to ten svet speje keď sokoban je časovo náročný  bu bu bu

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #30 on: 01.02.2012, 17:34:34 »
podla mna nedaju tri take dlhe ako sokoban, to by bolo casovo narocne

Prosím ťa mi chceš nahovoriť že sokoban je časovo náročný. Stačí že jeden večer nepôjdeš na pivo a zo základnou znalosťou príkazou to máš urobené za 2 hodinky.   :ohmygod: Pokiaľ ho samozrejme nemusíš robiť 3D...to už dá zabrať. Tak 5-6 hodín a máš aj to len tá 3D grafika je kus zložitá ale kód takmer rovnaký. Kam to ten svet speje keď sokoban je časovo náročný  bu bu bu
ked to mas za 2hodky tak to ti gratulujem  ;) dal som si tu namahu popocitat video tut. kolko trva pre toto zadanie, bez nejakych oprav a rozmyslania a skusania niecoho, proste cisty cas programovania, vyslo mi na 4,8hodin tak neviem ako to ma zvladnut nejaky prvak ked to vidi prvy krat a ma tie tvoje "zakladne znalosti prikazov" za 2 hodinky.  :) v skole sa tomu venuje minimalne 6tyzdnov systematicky, krok po kroku, scenar je velmi pekne a kvalitne pripraveny pre ziakov, ale ajtak si dovolim tvrdit ze za 2 hodky to nespravia  ;)

WIPtomik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #31 on: 01.02.2012, 18:06:51 »
podla mna nedaju tri take dlhe ako sokoban, to by bolo casovo narocne

Prosím ťa mi chceš nahovoriť že sokoban je časovo náročný. Stačí že jeden večer nepôjdeš na pivo a zo základnou znalosťou príkazou to máš urobené za 2 hodinky.   :ohmygod: Pokiaľ ho samozrejme nemusíš robiť 3D...to už dá zabrať. Tak 5-6 hodín a máš aj to len tá 3D grafika je kus zložitá ale kód takmer rovnaký. Kam to ten svet speje keď sokoban je časovo náročný  bu bu bu
ked to mas za 2hodky tak to ti gratulujem  ;) dal som si tu namahu popocitat video tut. kolko trva pre toto zadanie, bez nejakych oprav a rozmyslania a skusania niecoho, proste cisty cas programovania, vyslo mi na 4,8hodin tak neviem ako to ma zvladnut nejaky prvak ked to vidi prvy krat a ma tie tvoje "zakladne znalosti prikazov" za 2 hodinky.  :) v skole sa tomu venuje minimalne 6tyzdnov systematicky, krok po kroku, scenar je velmi pekne a kvalitne pripraveny pre ziakov, ale ajtak si dovolim tvrdit ze za 2 hodky to nespravia  ;)


Ako myslím že je to skôr o tom chcení, to urobiť. Lebo keď niekto chce a má tutoriál tak spraví aj keby nechce. Len tak pre srandu pošleš mi ten tutoriál :)

robo7691

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #32 on: 01.02.2012, 18:29:27 »

Wolfdale

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 489
  • /root
    • View Profile
Re: otázka
« Reply #33 on: 01.02.2012, 19:15:50 »
podla mna nedaju tri take dlhe ako sokoban, to by bolo casovo narocne

Prosím ťa mi chceš nahovoriť že sokoban je časovo náročný. Stačí že jeden večer nepôjdeš na pivo a zo základnou znalosťou príkazou to máš urobené za 2 hodinky.   :ohmygod: Pokiaľ ho samozrejme nemusíš robiť 3D...to už dá zabrať. Tak 5-6 hodín a máš aj to len tá 3D grafika je kus zložitá ale kód takmer rovnaký. Kam to ten svet speje keď sokoban je časovo náročný  bu bu bu
ked to mas za 2hodky tak to ti gratulujem  ;) dal som si tu namahu popocitat video tut. kolko trva pre toto zadanie, bez nejakych oprav a rozmyslania a skusania niecoho, proste cisty cas programovania, vyslo mi na 4,8hodin tak neviem ako to ma zvladnut nejaky prvak ked to vidi prvy krat a ma tie tvoje "zakladne znalosti prikazov" za 2 hodinky.  :) v skole sa tomu venuje minimalne 6tyzdnov systematicky, krok po kroku, scenar je velmi pekne a kvalitne pripraveny pre ziakov, ale ajtak si dovolim tvrdit ze za 2 hodky to nespravia  ;)


Ako myslím že je to skôr o tom chcení, to urobiť. Lebo keď niekto chce a má tutoriál tak spraví aj keby nechce. Len tak pre srandu pošleš mi ten tutoriál :)

nakodit, resp. prepisat kod z videa nie je problem. problem je potom pochopit "vlastny" kod a obhajit si ho na praktickej casti skusky. jasne ze je to o chceni a snahe, ale mi nehovor ze ty si nakodil Karla ci Sokobana za jeden vecer.  Tiez si mozem povedat, ze co je tazke na ML, ved predtermin mi nerobil ani najmensie problemy. A niekto to taha az na dekansky vo februari...OOP sa mi (a urcite nielen mne) zda byt ovela lahsie, ako bolo Programovanie, ale pravdupovediac neviem ci by som dokazal spravit 3 rozne zadania v jazyku Java. Ani ucitelia nie su hlupy, ze ti daju 3 zadania s takou istou funkcionalitou kodu...

Ešte sme to nedokončili celkom, ale takmer sme už začali.