Author Topic: MAT 1 skuska  (Read 95455 times)

stephanides

  • Newbie
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #350 on: 10.02.2011, 00:56:39 »
Tiež to vidím na niečo nové čo nebudem mať ani šajnu.. dobre aj ked ich vela ten variant C D nepísalo ale ten variant C D si mohli kluden zohnať a prepočítať takže aj tak je to nespravodlivé trochu :)

Rajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 346
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #351 on: 10.02.2011, 00:59:06 »
presne, na hromadnom boli skupiny A, B ... na prvom opravnom C, D ... a na dekanskom dá na 80% E, F ,no podla mňa to bude súhrn zo všetkych štyroch variant cize napríklad z varianty A vybere 2 otázky z teórie, z C varianty 3 otazky z teorie, z D varianty 3 priklady atd..

stephanides

  • Newbie
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #352 on: 10.02.2011, 01:04:29 »
Keby sme šli štvrteho tak by sme boli zahojení podľa mňa.. teraz to bude určite kruté .. keby aspon neboli dvaja na dozore.. je to v prdeli normalne..  ak:

dotko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #353 on: 10.02.2011, 01:05:31 »
zbytocne fantazirujete :D radsej sa ucte.. aspon teoriu ked uz neviete pocitat.. ja integraly ani netusim tak drtim teoriu nech nieco nachytam.. vidime sa rano ;)

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #354 on: 10.02.2011, 01:06:39 »
Keby sme šli štvrteho tak by sme boli zahojení podľa mňa.. teraz to bude určite kruté .. keby aspon neboli dvaja na dozore.. je to v prdeli normalne..  ak:
Štvrtého som ešte poriadne ani nemal tušenie jak sa rátajú integrály  ;D

zbytocne fantazirujete :D radsej sa ucte.. aspon teoriu ked uz neviete pocitat.. ja integraly ani netusim tak drtim teoriu nech nieco nachytam.. vidime sa rano ;)
Minule som to stavil na teóriu - nevyšlo. Teraz to dávam opačne :)

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #355 on: 10.02.2011, 01:09:58 »
len skoda ze za teoriu nedava vela bodov , prisiel som na intak s tym ze isto budem mat 21b ani o bod viac ani menej ... pridem na vyhodnotenie a pozeram 11b ... nasiel som tam aj take veci co com si bol isty ze v knihe to tak bolo ale radsej som neisiel za nim aby si nemyslel ze ho opravujem , a bol som radsej stastny ze mam skusku  :ropebanana:

stephanides

  • Newbie
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #356 on: 10.02.2011, 01:14:00 »
Ale ja tomu nechapem.. kamoš mal s kleščom prednašky a mal to také lahké na skuške.. a prečo to my mame také extremne??

Rajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 346
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #357 on: 10.02.2011, 01:57:41 »
Ale ja tomu nechapem.. kamoš mal s kleščom prednašky a mal to také lahké na skuške.. a prečo to my mame také extremne??

lebo to závisí od skúšajúceho :P (a možno aj od paralelky?) ...

arobben

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #358 on: 10.02.2011, 19:10:54 »
No som po dnešnej skúške pri Bušovi a moje pocity sú zmiešané .. hnev,nenávisť,smútok.2 týždne som sa učil,príkladov som prerátal STOVKY,aj varianty som prerátal hravo,teóriu som sa poučil takmer celú,okrem tých najvacsich dristov .. dnesna skuska - varianty E a F .. teoria vybrana najhorsia z najhorsie vlastny integral a podobne kk*iny a priklady? priebeh bol vpohodke z ostatneho mi je zle .. nie ze som s tym nepohol ale v porovnani s opravnym terminom a hlavne s PREDTERMINOM -- dnes neslo o vedomosti ale ako od*ebat co najviac studentov na matike  :03:  :03:  :03:  :03:

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #359 on: 10.02.2011, 19:14:09 »
No som po dnešnej skúške pri Bušovi a moje pocity sú zmiešané .. hnev,nenávisť,smútok.2 týždne som sa učil,príkladov som prerátal STOVKY,aj varianty som prerátal hravo,teóriu som sa poučil takmer celú,okrem tých najvacsich dristov .. dnesna skuska - varianty E a F .. teoria vybrana najhorsia z najhorsie vlastny integral a podobne kk*iny a priklady? priebeh bol vpohodke z ostatneho mi je zle .. nie ze som s tym nepohol ale v porovnani s opravnym terminom a hlavne s PREDTERMINOM -- dnes neslo o vedomosti ale ako od*ebat co najviac studentov na matike  :03:  :03:  :03:  :03:
Tak tá limita, čo dal do E-var. bola nehorázna! Teória až na dve otázky + jednu sčasti nič moc. Integrály som vedel, priebeh funkcie bol stredne ťažký, no aj tak si myslím, že to urobí len veľmi málo ľudí.

Rajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 346
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #360 on: 10.02.2011, 20:35:19 »
napíšte tu konkrétne príklady ake boli...

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #361 on: 10.02.2011, 20:52:12 »
napíšte tu konkrétne príklady ake boli...
Nemám ich odfotené, lebo mladý Buša si veľmi úzkostlivo strážil mobily  >:( ... a nielen tie.

Limita bola: x sa blíži ku 2 (ex/2-1)/(π-arcsin(x/2))
Pamätám si ešte integrál (six x * cos x)/(7-cosx-cos2x) dx

Potom bol ešte povrch medzi dvoma kvadratickými fciami, ešte jeden ľahučký integrál par partés a priebeh, ale čísla si nepamätám.
« Last Edit: 10.02.2011, 20:54:04 by veteran »

bodon14

  • Newbie
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #362 on: 10.02.2011, 21:36:25 »
Ako ked na dekansky termin sa davaju taketo priklady a teoria...tak im muselo riadne prej*bat v tych hlavach... :metal:

esperian

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 873
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #363 on: 10.02.2011, 21:47:58 »
no ale podla mna sa dalo ocakavat nieco taketo.. vzdy sa to stupnovalo bolo to aj zo zapoctom takto .. oni to asi  beru tak ze viac casu==viac vedomosti

arobben

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #364 on: 10.02.2011, 22:01:04 »
no ale podla mna sa dalo ocakavat nieco taketo.. vzdy sa to stupnovalo bolo to aj zo zapoctom takto .. oni to asi  beru tak ze viac casu==viac vedomosti

no tak to je mozne,lenze ja napriklad som prepocital a presiel 4 rozne zdroje o integraloch (2 knizky,priklady z katedry matematiky tuke a priklady z internetu) bol som pripravenmy na kazdy jeden typ (bol som variant F) a 1 integral bol taky,ktory sa dal ale ten druhy som si nebol isty riesenim som sa s takym nestretol .. a o sa tyka obsahu rotacnej plochy no comment uz nevedel co dat len y=polynom/polynom jakeby mu nestacil jeden ..

rgi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #365 on: 11.02.2011, 01:20:45 »
ked si prenasam M tak o rok si musim do rozvrhu nahlasit aj prednasku aj cvika ? a mozem si to dat ku hocikomu alebo ku tomu kde som chodil aj teraz ?... alebo aj tak skusku musim robit o rok u toho co teraz alebo nie ?

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #366 on: 11.02.2011, 01:41:07 »
ked si prenasam M tak o rok si musim do rozvrhu nahlasit aj prednasku aj cvika ? a mozem si to dat ku hocikomu alebo ku tomu kde som chodil aj teraz ?... alebo aj tak skusku musim robit o rok u toho co teraz alebo nie ?
toto ries az o rok.., dovtedy sa moze vsetko zmenit.., urcite sa potom vsetko dozvies
aj počítač je len človek..

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #367 on: 11.02.2011, 17:05:58 »
Výsledok už mám v MAIS-e (chýbajú mi 4 body  >:(). Nepamätá si niekto, kedy má byť vyhodnotenie? Dačo sa mi marí, že v pondelok o 15:00, ale nie som si istý.

arobben

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #368 on: 11.02.2011, 18:36:29 »
Výsledok už mám v MAIS-e (chýbajú mi 4 body  >:(). Nepamätá si niekto, kedy má byť vyhodnotenie? Dačo sa mi marí, že v pondelok o 15:00, ale nie som si istý.

hh mne tiez chybaju 4 body .. vyhodnotenie si pamatam no nie na 100% .. tusim ze to bolo pondelok 15:00 BN604 .. teda urcite o 15:00 takze urcite nie dnes ale pondelok pretoze keby bolo vyhodnotenie dnes nedal by o 15tej si myslim ;) lebo ked bolo takto vyhodnotenie tak to daval na 7:30 alebo na 9:00 a podobne

stephanides

  • Newbie
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: MAT 1 skuska
« Reply #369 on: 12.02.2011, 01:27:05 »
Zápočet som mal 16 b ... A teraz pozerám že na maiste mam D-62 .. neverím že som mal na skúške 46 bodov :D.. dúfam že sa nepomýlil v maise :D::D:D