Author Topic: IT STAZ V ZAHRANICI  (Read 2412 times)

les paul

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 172
  • We can win as a team or die as the individuals...
    • View Profile
IT STAZ V ZAHRANICI
« on: 08.03.2007, 22:05:50 »
Uz som to nacrtol vo fore pre tretiakov. Ale opakovanie matka mudrosti a tu sa to hodi asik viac  ;)

Taakze viem ze take ponukanie stazi nie je velmi vierohodne, ale myslim si ze toto forum je dobra prilezitost aby ste to neprehliadli.
 Cize ak tu je niekto taky kto vie ze ked si raz chce najst v buducnosti po skole dobru pracu, tak mu treba aj nejaku tu prax a skusenosti, urcite aspon uvazuje nad tym ze by nebolo az tak offtopic ist do zahranicia na dobu aspon 2 mesiacov a popracovat si v nejakej firme este pred ukoncenim studia.

Prinesie vam to naozaj kopu kontaktov, skusenosti a este neviem coho dalsieho a naozaj ma uprimne nenapadaju nejake nevyhody (ak mate tak zalozte   :) ). Organizuje to AIESEC, studentska organizacia so sidlom na Tajovskeho 13 (jop tak tak tam kde je ekonomicka fakulta ) takze ak vas v niecom sklameme viete kde sa mate obratit  ;)

Co sa tyka mna ja som tam asik pol roka a ked vam to mam priblizit tak okrem toho exchangu tam riesime mnozstvo treningov pre nas co sa tyka time-managementu, leadershipu a prace v tíme - vsetko su to treningy za ktore si ludia co to robia pytaju aj 1500 sk za hodinu no my to mame prakticky zadarmo. Najprv som si myslel ze to je nejaka sekta - ale teraz ked vidim ze mi to fakt aj daco da, tak chcem to odporucit aj ostatnym sak sme TU KE bratia  :)

pre viac info o vyberovom procese navstivte http://www.aiesec.org/slovakia/kosice/STUDENTI/screening2007/
plus sa snazim tam nahodit aj konkretne veci o stazach ktore ponukame ale ide to dost tazko...keby ste vedeli ako funguje admin system tak ako informatici by ste spachali samovrazdu...

taak odomna tolko...ak by mal niekto zaujem resp. ak sa niekto dostal az sem tak nech mi napise personal message :) :)

p.s. aiesecari maju stale miesto v nebre takze ak poznate taky podnik  viete kde nas hladat  :beer1:

tschus



Prosíme študentov, aby neodhadzovali špaky do pisoárov. Ťažko sa dofajčujú...