Author Topic: predvianocna (tajna) forumovica  (Read 41538 times)



altlavista

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1276
  • Mam vsetko na salame
    • View Profile

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
:trestac:

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #304 on: 28.11.2008, 18:31:51 »
lol ze ja som o toto musel prist kua  ak:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #305 on: 28.11.2008, 18:41:57 »
lol ze ja som o toto musel prist kua  ak:


tak nie vzdy to kazdemu vyjde  bn... ale ved bude dalsia, dalsia a dalsia :)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #306 on: 28.11.2008, 18:56:49 »
no ved hej zatial som len tuto zmeskal
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

scream

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 534
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #307 on: 28.11.2008, 19:31:58 »
keby si to nahodou Tanicka citala tak nech mi napise personal message... inak vyzeralo to tam celkom dobre...pri dalsej prilezitosti mozno dojdem na premieru :smirk:

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #308 on: 28.11.2008, 20:34:54 »
inline..
K fotografom. pUf sa cinil ako pravy paparazzi (bulvarny fotograf, nie hovorovy nazov pre papeza Ratzingera) a behal s fotacikom ako nadrzana vevericka z Karcoolky, fotil co sa dalo mozne aj nemozne, skutocne aj neskutocne ... Samozrejme, kvalitnu techniku doniesol aj kolega Altlavista ale kedze vieme co robi s altlom forumovica, mudro a predvidavo prenechal fotografovanie kolegovi Apokalypsovi, ktory to zvladal tiez na jednicku s hviezdickou (mal navrhnute nech necha skolu a ide fotit pipky do bulvaru, taka durianova nema sancu proti jeho charizme a sarmu).
//netusim kto mi dal taku ponuku.. musim ho sklamat skolu nenecham, ale popri studiu fotit mozem.. a dakujem za kompliment.. :)

Po bowlingu sa k nam neviem ani ako dostal mikrofon (dost slaby inac) a zacali sme bliakat (pokial mi pamat sluzi najlepsi bol kosti a altla, tusim aj Apo tam bol a aj ja). Potom sme si objednali styri pesnicky ku ktorym sme sa zial ani nedostali toto hodnotim asi ako najvacsie negativum forumovice.
//nj, radost spievat take tony ako metal a hardcore.. az na to, ze mi odisli hlasivky..

Dodatok k dodatku: Uz ako obvykle, neviem kde je prezencka. Ak ju niekto ma, doneste mi ju do kanclu, bude vyvesena na cestnom miesta. Ak sa  stratila, spravime to klasicky, to znamena ze sfalsujeme, dame nove odtlacky, tvar, vlasy, cicky .... skratka vsetko potrebne co taka prezencka ma mat.
//o toto nemaj obavy.. prezencku mam ja (a aj pero) 12centimetrove.. :D

Dodatok k dodatku dodatku dodatku  dodatku: fotografi vstavajte dajte si kavu caj  mineralku pretrite oci, zapnite fotaky a uploadujte fotodokumentaciu
//tiez sa pripajam a poprosim o upload fotiek..

Dodatok k dodatku dodatku dodatku  dodatku  dodatku  dodatku: Uz celkom myslim v pohode rozoznam ApokalypSa od Agamnemnona (schvalne skuste po par pivach a hruskach hovorit „Agamemnonovi“)
//to ta ale neospravedlnuje a stale nam dlhujes ceresnu.. kedze si nebol schopny svoj dlh splatit vcera vecer.. ;)
a na Taňku si zabudol samozrejme.. asi preto, ze ty si facku nedostal.. :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #309 on: 28.11.2008, 20:36:38 »
jaaaj no tak som sa na vas tesil ze konecne zistim ktori z vas su pani a ktore damy... a uz by v tom fakt muselo byt nieco vazne aby som neprisiel... a predsa / mamka ma narodky, a mne sa podarilo zohnat listky na elan... tak uznajte ze taka ""39-ka"" (snad su tie uvodzovky vysvetlujuce) je uz silny dovod no... tak nabuduce snaad...
nic v zlom, ale toto je slaba vyhovorka..
ak sa nemylim, tak aj Pusta na ten koncert sla a dokazala prist a milo nas prekvapit..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #310 on: 28.11.2008, 21:00:16 »
aehm ja som na tom koncerte nebola ale moja kamaratky boli ktore potom prisli  ;)


ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #311 on: 28.11.2008, 21:08:18 »
neda mi to a doplnim to o tripple post..
cize tuto je prezencka:
http://www.imagecross.com/04/image-hosting-view-11.php?id=561scan0011.jpg
a ak chcete aj druhu stranu (som tam sice len ja a niekto, kto sa snazil o VE.. ale budis..)
http://www.imagecross.com/04/image-hosting-view-11.php?id=8732scan0012.jpg

hmm, tak tripple post nebude.. Pusta ma predbehla..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #312 on: 28.11.2008, 21:08:53 »
aehm ja som na tom koncerte nebola ale moja kamaratky boli ktore potom prisli  ;)
ale prisli.. o to mi islo..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #313 on: 28.11.2008, 21:13:59 »
som rad ze sa clanok pacil :)

momentalne budem od netu, v nedelu pripisem
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #314 on: 28.11.2008, 21:39:00 »
jo, a zabudol som.. tentoraz som nerozleval ja, ale altlavista.. fakt diki.. (aspon uz viem ako sa Guest citil naposledy..)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #315 on: 28.11.2008, 21:54:57 »
poprosim kompetentnych aby dali vsetky fotky spolu na 1 server

dakujem za pozornost, lucim sa

duvidime sa na dalsej schodzi JRD vazeni sudruhovia a sudruzky
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #316 on: 28.11.2008, 22:51:23 »
jo, a zabudol som.. tentoraz som nerozleval ja, ale altlavista.. fakt diki.. (aspon uz viem ako sa Guest citil naposledy..)
chcela by som tento post doplnit o fakt ze mi kOsTi vylial 2x pepsi


kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #317 on: 28.11.2008, 22:59:03 »
a sak som ti chcel kupit novu ale si nechcela :)
:trestac:

kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #318 on: 29.11.2008, 02:02:20 »
no az teraz som sa dostal na forum, vydarena akcia
bowling pecka :metal:

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

altlavista

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1276
  • Mam vsetko na salame
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #319 on: 29.11.2008, 22:39:54 »
jaaaj musim teda povedat ze bolo krasne :)

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #320 on: 01.12.2008, 01:27:36 »
vazeni a mili

zas a znovu stiskam magicke tlacitko "Show unread posts since last visit" a klikam na topik forumovice

ano vsetci ma te pravdu, aj vy pan doktor, ja viem ze niesom ponorka, ja som lietadlo

takze kOsTi, kamarat moj policajny
najprv sa vyjadrim k tebe, ze vraj len zle som  na teba pisal. NENI PRAVDA !!! zatloukat zatloukat. kolega kostovcik spieva silno dobre, aj toniny mu idu aj do rytmu.
a kto videl famozne video "kosti strike" (NE zadny laci strike, ale naj 100%-tny kosti) nema pochyb o bowlingovom talente tvojom
takze ziadne zle veci o kostim, on je nas a vsetci ho lubime (pochopitelne najviac asi pusta), bit sa za neho pojdeme, zeny znasilnime a psy zezereme.

Dalsia vec: piatok rano ma tlacil okrem mocoveho mechuru aj cas, tak som sa nemohol nasiroko rozpisat (resp mohol ale za pisanie na forum nedostavam stipendium)
skratka a jasne som sa nemohol vyjadrit ku vsetkym co ma samozrejme silno mrzi a este aj teraz si bucham hlavu do klavesnice.

najviac ma ako chlapa mrzi ze som sa nevyjadril k neznejsej casti fora podrobne, ako prikazuju normy EU:
cize ideme poporadi kto ako prisiel (miss fora kostiho vynechame, on uz mal cely svoj odstavec, kosti palec do ust a do kuta!)
ja teda si vsimam zeny a aj ony dakedy mna TAKZE:

Taňka: az som sa zlakol ze taka pekna nezna dievcina vystruhala jednu psichovi a ptom som ani nevedel ci jej mam vykat ci tykat ci co taky som bol udivany. Skoda ze slecna odisla skor ale vsetci chapeme povinnosti labakovicu a tak (dufam ze napise ze forumovica bola lepsia !!!)

Eminka (+ priatel, kereho meno som v tom zhone a strese :nervous: zabudol) : eminka nas vsetkych zase raz obstastnovala (svojou pritomnostou), cinila sa bri bowlingu + jej polovicke dakujem tymto za skupinovu fotografiu,  kde som sa stratil v dave a tak vdaka nemu aspon na jednej fotke vyzeram normalne (ako clovek)

Evica + Veduci (povodne som myslel ze napisem veduci + Evica ale ona by ma asi skopala ze neje prva naipsana) pozn. ajtak si az za tankou a emou hehe :DD
tato nasa forumacka dvojka dokazuje ze moderna doba neje len instantna kava a traviam, ale aj laska cez internet. k vam dvom len tolko ze ste mohli aj dlhsie ostat, mozno by o okuliare prisla aj Evica

no ... tymto by bol prvy bod programu "ZENY" uzavrety, ideme si dat vsetci chlebicky, pivo a parky ... TO BE continued



Dalsi bod programu:  skupinova foto
clovek by neveril aky problem je dostat pripitych ludi a ine magicke bytosti o 1 poschodie nizsie a vsetkych nainstalovat na 1 fotku. Budme radi ze uz nesu prvomajove spriedňvody, drazi pratele.  Vdaka nasmu fotografovi (spomenutemu vyssie) sa nam podarilo aj sfotit, a tusim aj klypsio daco nasnimal
Idem popozerat fotky, sak uz sa to dajako poupravuje, zadky sa zmensia, ciciny zvacsia ..... aby bli vsetci spokojni.

Matne si po tych 4 dnoch spominam aj na inu nespomenutu cast osadenstva fora. Viem ze kamelot ma dlhe vlasy, stricky vedenie.... kto iny ma co ako dlhe a hrube , kazdy vie sam uz. Ja mam napriklad dlhe nohy.

Ale ne vzdy na dlzke zalezi, ze dievcata ? Touto vaznou filozofickou uvahou ukoncujem (zaujimave pre mna nepoznane slovo ktore som vylovil zo studnice jazyka po tom co vidim lucku odchadzat z IRC) dnesnu prednasku.

Na zaver dodam ze sa volam Petko a uz pol roka som nepil ziaden alkohol. Slovo prenechavam kolegovi Mojsejovi, ktory sa nam chce s nieci zdoverit. Ale predtym si este vsetci zaspievajme "Ty chces byt v dome , aaaaaaaaaaaaaano ....)

Dovi, dopo,  dopi... vazeni priatelia, uvidime sa  nabuduce, doneste si ciste ponozky. 
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #321 on: 01.12.2008, 01:30:05 »
este specialna message:

MUF ZA TO PIVO SI NEZAPLATIL, TAKZE MI IDES PIVO !!!
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #322 on: 01.12.2008, 01:32:57 »
ok dakujem uz som spokojny :D
:trestac:

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #323 on: 01.12.2008, 01:35:51 »
este jedna malickost.  pozdravuje, panov policajtov z Utvaru. Dobri ste chlapci, sikovni, konecne som pochopil ze vsetky vtipy o Vas su zalozene na pravde. Ono ne kazdy ma na to ist na vysku :)
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #324 on: 01.12.2008, 04:19:52 »
este jedna malickost.  pozdravuje, panov policajtov z Utvaru. Dobri ste chlapci, sikovni, konecne som pochopil ze vsetky vtipy o Vas su zalozene na pravde. Ono ne kazdy ma na to ist na vysku :)

lool hunto :D
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.