Author Topic: predvianocna (tajna) forumovica  (Read 41402 times)

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #275 on: 28.11.2008, 00:17:23 »
post cislo 6000
VIDIME SA NA FORUMOVICI
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #276 on: 28.11.2008, 00:21:29 »
hunto uz davno si mal 600 len furt daco vymazavas :D
:trestac:

kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #277 on: 28.11.2008, 01:00:34 »
pridem pozriet na chvilu...

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

TradeMark

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 630
  • He ho forgets, will be destined to remember...
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #278 on: 28.11.2008, 04:47:40 »
Ach konecne na izbe... pozdravujem eminku a jej vietor na bowlingovej drahe :D
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #279 on: 28.11.2008, 05:21:20 »
strickos sa zase stratil :D

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #280 on: 28.11.2008, 05:33:00 »
Ja som zhodil az DVE kuzelky pri asi styroch pokusoch :462:
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #281 on: 28.11.2008, 05:34:27 »
kto sa este nudil tak ako ja?
brix will be shat

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #282 on: 28.11.2008, 05:45:05 »
ja nie rozmyslam ci idem citat alebo si kuknut film :(

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #283 on: 28.11.2008, 05:46:39 »
ja idem docitat nezbytne veci od kinga :) uz to citam cca od augusta...
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Tanka

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Bude horsie...
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #284 on: 28.11.2008, 07:06:18 »
no deti opiste mi ako bolo po mojom odchode? Ako citam tak ste sa rozbehli a aj bowling hrali  :)

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #285 on: 28.11.2008, 08:05:02 »
loooooooooool.... kto neostal do konca je loser :P
:trestac:

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #286 on: 28.11.2008, 08:48:17 »
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaano
kosti ma pravdu !!!
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #287 on: 28.11.2008, 11:46:12 »
hej to ste nejako skoro skoncili ci sa mi to len zda ??
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #288 on: 28.11.2008, 14:55:17 »
Mile bratia, sestry, sesternice bratranci vazeni okoloiduci,

Dovolujem si takto skoro zrana zhurta vybehnut na Vas ako medved na medvedicu a skusim opisat co sa vcera vlastne udialo (pre tych co nevedia su na Madagaskare alevo v galaxii Pegasus vcera bola forumovica).

Samozrejme za presne na 19-tu kto by sa tam trebal okrem magora co to cele spiskal. Hned po mne dosiel zhruba nacas kilomassa a dostal aj odmenu za spravny prichod (nic uchylne, kupil som mu pivo).

Potom sa zacali trusit aj ostatni, cadmus kane77, klypso, altla (samozrejme nevedal kde to je tak po nho trebalo ist ale ma odpustene – napisem preco),  ..... Dokonca prisla velka skupinka kde bol psicho nemtom puf. Za velkeho jasotu, s trubami a mazoretkami dorazil Guest a vtedy uz bolo jasne ze pit sa bude! Postupne vsetko podochadzalo a predikcia casnicky „naco vam 2 stoly za ten jeden velky sa vojde 20 ludi“ dostavala vazne trhliny. Problem so stolami sa vyriesil zriesenil v tvare „L“ aj ked na elko sa to podobalo asi tak ako ja na Pamelu Anderson.

Postupne sa zacali tvorit aj skupinky „sportovcov“ futbalistov a hokejistov. Samozrejme povoleny doping tiekol prudom. Kazdy si prisiel na svoje, dakto hral futbalek, dakto airhockey. Dokonca este aj stricky zacal pokukavat po ... vesiaku (ale zavraj ten z Corony bol lepsi, necham to na pana kolegu nech vysvetli).

Potom to prislo ..... neocakavane a zozadu (ziadny smiech, ziadny dvojzmysel tu prosim nehladat) sa medzi nas vplizila ..... A TERAZ POZOOOOOOOR!!!  .....  slecna Pekarcikova alias anna strakovska alias kowane zapustkowe alias alias alias Pusta!. Ano je to tak, privitanie by jej mohli zavidiet nejedne Hollywoodske herecky. Za neutichajuceho jasotu sme sa presunuli ku bowlingovym draham.

Samozrejme je potrebne pre citatelov doplnit ze pocas celej doby sa pilo. (citajte vetu a za nou si povedzte „a pilo sa“. Uvediem priklad : Postupne sa zacali tvorit aj skupinky „sportovcov“ futbalistov a hokejistov. A pilo sa.  Samozrejme povoleny doping tiekol prudom. A pilo sa. Kazdy si prisiel na svoje, dakto hral futbalek, dakto airhockey. A pilo sa) Koniec prikladu, kto nepochopil moze napisat opravny zapocet, kto ani vtedy, nema co na TUKE robit.

Poskladali sa timy. Ja mozem za svoj hovorit v zlozeni. Chlapci boli dobri, samozrejme sme nemali taku sarmantnu hracku ako bola Eminka (sme len ticho zavideli) zato sme mali jeden putovny ucet, kde sa striedali nemtom psicho a skvely fotograf pUf.

K fotografom. pUf sa cinil ako pravy paparazzi (bulvarny fotograf, nie hovorovy nazov pre papeza Ratzingera) a behal s fotacikom ako nadrzana vevericka z Karcoolky, fotil co sa dalo mozne aj nemozne, skutocne aj neskutocne ... Samozrejme, kvalitnu techniku doniesol aj kolega Altlavista ale kedze vieme co robi s altlom forumovica, mudro a predvidavo prenechal fotografovanie kolegovi Apokalypsovi, ktory to zvladal tiez na jednicku s hviezdickou (mal navrhnute nech necha skolu a ide fotit pipky do bulvaru, taka durianova nema sancu proti jeho charizme a sarmu).

Vratime sa k bowlingovemu zapasu, asi nikto netusi ako sa skoncil ale zabava to bola !!! Tesne pred koncom dosiel na****** (nemozem napisat nadrbany, takze skratka v nalade) Guest, ktory zahlasil ze nie je v stave hadzat ale v zapati brilantnym vykonom a stylom pripominajuceho Freda Flinstona zhodil 8/10 a bolo to jasne. Kto chce dobre hadzat musi pit.

Tu sa stala neocakavana vec ze ekonom to zase po***** (zbabral) a $$$ rozpocital len za jednu drahu, takze vsetkych zucastnenych poprosim aby Altlovi, kery utiahol 300 z vlastneho (a tak sa mu nabural rozpocet na najblizsi fiskalny rok a bude musiet poziadat menovy fond o dotacie) zaplatili po 40 Sk (vsetci ste na fotke, priznajte sa a zaplatte nech a aj Altla pekneho Mikulasa a Vianoce) On si Vas potom ajtak najde a po jednom sunda takze pozor na nho.

Po bowlingu sa k nam neviem ani ako dostal mikrofon (dost slaby inac) a zacali sme bliakat (pokial mi pamat sluzi najlepsi bol kosti a altla, tusim aj Apo tam bol a aj ja). Potom sme si objednali styri pesnicky ku ktorym sme sa zial ani nedostali toto hodnotim asi ako najvacsie negativum forumovice.

Jaj skoro som zabudol. V tom case sa stala tragicka vec osudna pre mna a moj dalsi postpubertalny vyvin. Dosla Pusta, a zlomila mi srdce okuliare. Prilozena fotodokumentacia nech je vam na vystrahu ze pozor na zeny.  So zlomenym srdcom okuliarami to bolo zaujimave avsak nighthunter uz daco mal v sebe a tak sa to zazracne vykompenzovalo ze som ziskal schopnost rentgenoveho videnia (Pusta nemala gatky).

Zase  a znova sa potvrdilo stare zname ze prava forumovica sa zacina  po forumovici. Skupinka odvaznych jednotlivcov co ostala sa vybrala na strastiplnu put plnu nastrah a nebezpecenstiav do mesta.  Cestou sme (KosTi) „posunuli“ obrovsky kabel a to malo za nasledok naslednu konfrontaciu s „panmi policajtami“. Vyjednavania prebehli v poriadku, oni ziskali Kostiho udaje a uz mu aj volaju podla mna ci „nepride na kvau“ . Holt niesom taky pekny ako on, mam smolu.

Samozrejme kolega altlavista ktory uz bol v tom case altladocista zabudol v bare notbuk a siel si ponho. S uzasom sme zistili ze podnami je sneh a tusim sa aj dajake gule hodili.

Nasledujuca zastavka – nakup hamburgerov. (Zastavka je na znamenie.) Ja som dostal hambac od Pusty (jupijupijupi) a isle sme cez hlavnu do Khoi. Tam sme stravili par prijemnych chvil ale boli sme vyhosteni lebo uz bola vraj zaverecna (ale to je ICH nazor pan doktor, ja som len obycajnr lietadlo, neverte im). Potom ekonom z uzasom zistil ze nech vypije kolkokolvek (dobre slovo) alkoholu, vzdy dokaze vytukat PIN svojej karty a vybrat bubaciky.

Nasledne sme sa presunuli pred Slovan (to je tam kde pirde Paris hilton ukazat co ma nove, ake nohavicky nema a tak...) a odchadzali taxikmi domov. Ja som este videl ako ujovia elektrikari zapajali „kostiho kabel“. Asi dostali avizo, ze kradnu vsetci uz aj vysokoskolaci.

Zaverom tejto vycerpavajucej eseje je hodnotenie celej akcie, myslim tym forumovice. Bolo super, ak nie naj, Na****** (zase nemozem pisat nasrali) ma jedine b karaoke. Ked im clovek donesie 20 ludi a oni niesu dat aspon minimalnu zlavu u mna tento podnik skoncila mozem to o****** (napada ma vela vhodnych vyrazov doplnte si kazdy svoje). Samozrejme, mal som aj nejake preplatky :D ale to uz patri asi k udelu orgazmizatora. Ja davam 9/10 a to len zo toho dovodu ze predpokladam ze moze byt daco lepsie este.

Dodatok: Koho som nahodou nespomenul a citi sa urazeny, dotknuty alebo menejcenny nech sa mi ozve, dopisem a tuto fatalnu chybu napravim.

Dodatok k dodatku: Uz ako obvykle, neviem kde je prezencka. Ak ju niekto ma, doneste mi ju do kanclu, bude vyvesena na cestnom miesta. Ak sa  stratila, spravime to klasicky, to znamena ze sfalsujeme, dame nove odtlacky, tvar, vlasy, cicky .... skratka vsetko potrebne co taka prezencka ma mat.

Dodatok k dodatku dodatku: MOZETE LUTOVAT TI CO STE NEDOSLI !!!! HAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Dodatok k dodatku dodatku dodatku: Idem aspon zdzubat darrie ze neprisla.

 Dodatok k dodatku dodatku dodatku dodatku: Pisanim tohto citoveho vylevu som stravil 50 minut. Asi pojdem za veducim dizertacky nech mi to vyda ako clanok a zapocita do mojho PhD.

Dodatok k dodatku dodatku dodatku  dodatku: fotografi vstavajte dajte si kavu caj  mineralku pretrite oci, zapnite fotaky a uploadujte fotodokumentaciu

Dodatok k dodatku dodatku dodatku  dodatku  dodatku: Angels are crying, love is the answer.

Dodatok k dodatku dodatku dodatku  dodatku  dodatku  dodatku: Uz celkom myslim v pohode rozoznam ApokalypSa od Agamnemnona (schvalne skuste po par pivach a hruskach hovorit „Agamemnonovi“)

Dodatok k dodatku dodatku dodatku  dodatku  dodatku  dodatku dodatku: uz ma nic nenapada, idem daco robit.
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #289 on: 28.11.2008, 15:11:35 »
lol hunto dole klobuk :D
brix will be shat

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #290 on: 28.11.2008, 15:14:15 »
dodatok: som sa zalubil do Tanky a menim tymto po 3-och rokoch svoj sig :P
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #291 on: 28.11.2008, 15:15:08 »
aj ty chces po hube? :D
brix will be shat

t0Mi

  • Guest
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #292 on: 28.11.2008, 15:24:19 »
jaaaj no tak som sa na vas tesil ze konecne zistim ktori z vas su pani a ktore damy... a uz by v tom fakt muselo byt nieco vazne aby som neprisiel... a predsa / mamka ma narodky, a mne sa podarilo zohnat listky na elan... tak uznajte ze taka ""39-ka"" (snad su tie uvodzovky vysvetlujuce) je uz silny dovod no... tak nabuduce snaad...

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #293 on: 28.11.2008, 15:27:55 »
dodatok: som sa zalubil do Tanky a menim tymto po 3-och rokoch svoj sig :P
ehm :D

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #294 on: 28.11.2008, 15:34:11 »
ale ja som nepokazil ten vesiak v CORONE ah:

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #295 on: 28.11.2008, 15:34:24 »
no hej dosiel s placom za nami :(

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #296 on: 28.11.2008, 15:40:11 »
aj ty chces po hube? :D
on dostal odomna  :emot-drool:

podotykam, ze nebola najslabsia.. darmo, najkrajsi junaci vcera dostali facky :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #297 on: 28.11.2008, 16:01:16 »
radsej by som taku z lasky dostal od Tanky :P
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #298 on: 28.11.2008, 16:23:39 »
« Last Edit: 28.11.2008, 16:27:36 by pUf »
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: predvianocna (tajna) forumovica
« Reply #299 on: 28.11.2008, 16:36:51 »
inac hunto... tak ja som tam len v zlych suvislostiach spomenuty :( :( este tam daco dopis :D
:trestac: