Poll

18. septembra sa referenda zucastnit:

chcem a budem hlasovat jednoznacne za
11 (50%)
chcem a budem hlasovat jednoznacne proti
1 (4.5%)
chcem a budem hlasovat nieco za a nieco proti
7 (31.8%)
nechcem
3 (13.6%)

Total Members Voted: 22

Author Topic: Politika  (Read 65148 times)

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #50 on: 05.06.2010, 20:01:22 »
 ja by som najradsej volil stranu zelenych,

hehe a hlavne ich kandidatku č.1 nie ? :) a preco sa bojis ze hlas prepadne, a neprepadne inde, tvoj jeden hlas toho nezmeni vela, a aspon pojdes spat s pocitom ze si volil podla svojho nazoru :)

TheOne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #51 on: 05.06.2010, 20:03:31 »
 ja by som najradsej volil stranu zelenych,

hehe a hlavne ich kandidatku č.1 nie ? :) a preco sa bojis ze hlas prepadne, a neprepadne inde, tvoj jeden hlas toho nezmeni vela, a aspon pojdes spat s pocitom ze si volil podla svojho nazoru :)

to mas pravdu, ale  keby sa k moci dostali dajaky grazli tak by som sa nemal rad ze som volil podla seba  ;D  radsej budem volit svojich inych favoritov :P vladka a tak  :P :P :P :P :P ;D ;D ;D ale ne :PP

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #52 on: 05.06.2010, 20:05:49 »
Theone hej... Preto je to risk, ze je to nova strana... Ale nie su v nej medialni oni, ako Rusko, ak neratam Krajcera, co je ale ine, on bol v politickych diskusiach. Nikoho zo SaS poriadne ludia nepoznaju, takze si snad vyberaju podla programu a nie podla popularity, ako kedysi ANO.
Ale je to nieco nove, co tu este nebolo, a ked to inac nejde, lebo stare je na nic, treba skusit zmenu.
Podla mna sa spolcia s SDKU, ak by zas malo vacsinu SDKU, ti sa spolcia so SaS, a treti budu co ja viem, mozno KDH.

Johny Bravo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2974
  • Da chief!
    • View Profile
    • www.tu-ke.com
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #53 on: 05.06.2010, 20:08:37 »
dalsi dovod je aj hosp. kriza, niekto si poviem ze to bolo len  nafuknute, iny to pocitili ako aj ja, a nezda sa mi zeby vlada krizu podcenila, skor sa na nu celkom dobre pripravila, a prezili sme ju, hosp, rast nikomu nic nehovori? :)
teraz si robis srandu, vsak? :)

ja nerozumiem ludom, ktori este volia fica/smer po 4 rokoch bordelu co tu spravili..

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #54 on: 05.06.2010, 20:10:32 »
Budem volit SAS, lebo toho kokota co je teraz premierom len zavesit niekde na pumpe dole hlavou, ze si popredaval posty v strane, rozjebal krizove prachy na ihriska (teraz tam mozu sadit ryzu), dokonca ani nevie odpovedat na otazky... ked sa objavila kauza s financovanim SDKU tak Dzurinda odstupil z kandidatky, ale Fico? radsej vytiahne nieco na Sulika, len aby nemusel odpovedat, btw fico je Pridrbany Rudy Idiot Okradajuci Republiku .. citaj PRIOR (poz. autora)

add1: valentino ked chces nieco napisat, tak to daj vsetko do jedneho prispevku
add2: valentino - nechapem tvoje zmyslanie (najprv prudky cerveny laviciar a potom pravica, nemas v tom bordel?)

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #55 on: 05.06.2010, 20:12:05 »
A aj tak to vyhra SMER aj ked sa tu o zem budeme hadzat!  :whacko:

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #56 on: 05.06.2010, 20:12:35 »
mne je jedno kto vyhra..ja sa stahujem prec a nikdy sa tu nevratim
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #57 on: 05.06.2010, 20:14:46 »
mne je jedno kto vyhra..ja sa stahujem prec a nikdy sa tu nevratim
toto by som bral vtedy keby tu nechcem byvat potom by mi bolo tiez jedno kto vyhra ale kedze tu chcem zit tak sa k tomu stavat lahostane nemozem

tyto podnikatelia, stbaci komunisti s nitkami vsade za 4roky dokazali coho su schopni a slovensko este 4 roky nevydrzi

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #58 on: 05.06.2010, 20:15:33 »
salafatka mozno vyhra a dufam ze dopadne ako CSSD v Cesku, konsky k...t mu do riti

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #59 on: 05.06.2010, 20:16:49 »
salafatka mozno vyhra a dufam ze dopadne ako CSSD v Cesku, konsky k...t mu do riti
cssd + komunisti v CR mali spolu 33%

na slovensku je smerslovenskadebilita dokopy s komunistami a so vsetkhou havedou v jednej strane takze tak...

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #60 on: 05.06.2010, 20:21:22 »
mne je jedno kto vyhra..ja sa stahujem prec a nikdy sa tu nevratim
toto by som bral vtedy keby tu nechcem byvat potom by mi bolo tiez jedno kto vyhra ale kedze tu chcem zit tak sa k tomu stavat lahostane nemozem

tyto podnikatelia, stbaci komunisti s nitkami vsade za 4roky dokazali coho su schopni a slovensko este 4 roky nevydrzi
darmo sa tu budes rozculovat..sme postkomunisticka krajina...az tvoje deti budu zmyslat inak...dalsim problemom je ze tuna sa pozna kazdy s kazdym pretoze nas je tolko ako zije inde vo vacsom meste. cize si nepomozes...

btw..tato vlada je len obrazom toho aki su ludia v krajine...pre ludi je bezne ze daju zarobit svojim pribuznym ze ked mozu ujebu si do vrecka co to da..keby to ludom vadilo davno je vlada zvrhnuta a fico sedi v base..lenze tento stav kazdemu vyhovuje pretoze nikto nic nerobi.
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #61 on: 05.06.2010, 20:30:52 »
add2: valentino - nechapem tvoje zmyslanie (najprv prudky cerveny laviciar a potom pravica, nemas v tom bordel?)

no tak jasne ze mam :)))), co Ti poviem, ako bolo povedane, kradlo sa, kradne sa, a bude sa kradnut, tak naco dat zarobit dalsim? ked fico tolko nakradol tak uz ma asi dost dufam. Ale aj tak to vyzera ze smer to vyhra, vladu nezostavi, pojdu tam samozrejme sdku,kdh,SaS a samozrejme SMK. Na jednej strane cesta mensieho zla ako tam ma byt hzds a sns, na druhej strane, sa nic nezmeni, dostaneme dvojite obcianstvo, dialnica sa nedostava, cigani dostanu viac penazi, my menej, a co je ale najhorsie, politika sdku vedie jednoznacne jednym smerom a to financovat vacsie firmy, podnikatelov... ti sa nahrabu, ako predtym. co uz, mozno je to mensie zlo, ako pre koho.

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #62 on: 05.06.2010, 20:31:23 »
podla mna taky topic tu nema co robit

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #63 on: 05.06.2010, 20:31:55 »
podla mna taky topic tu nema co robit
:thumbs-up:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #64 on: 05.06.2010, 20:32:56 »
tiez si to myslim, kedze politika nepatri na akademicku podu, takze namiesto LOCK ho cely deletnem, je niekto proti?

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #65 on: 05.06.2010, 20:38:39 »
Ja!!!

Chcem povedať svoj názor...volte Hugo Toxxaaaa :D

Hugo Toxxx - Volte Mě
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Luk1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #66 on: 05.06.2010, 20:55:55 »
ved je tu aj reklama na cervenu ficovi...

myslis si ze by bolo lepsie na slovensku keby dalsie 4 roky vladol mikymaus ?
ved ta vlada stratila sebakontrolu, ta ich arogancia + niektore nestastne reformy, prehra vo volbach bola logicka
myslis si ze ludia by chceli nejaku vladu, ktora pred volbami prijme reformy a po volbach setky zrusi ?

zato co sa tu teraz deje mozu media a opozicia, ktora nedokaze nic, ale absolutne nic
namiesto toho aby sdku kompletne vymenilo vedenie, ako sa to po prehratych volbach robi, a aby prislo s niecim, cim si ziska doveru volicov, tak nespravilo nic, potom vytiahol fico financovanie sdku a dzurinda odstupil, ale to uz je neskoro fico je teraz pre svojich volicov boh, radicova je babka ktora nevie diskutovat a nedokaze ani nic zmenit

vies my si mozme len mysliet, ze fico vela pre chudobnych neurobil, ale je to styl politiky ktory im asi vyhovuje, kedze neprichadza ziadne 'utahovanie opaskov'

a este keby dennik sme nepisal kazdy den 10 clankov o ficovi, keby nebol kazdy den na titulke, keby ho oz zaciatku nebrali ako zlocinca tak mozno by aj vacsinu volicov presvedcili ze je to zla volba...jedni tejto frustracii prepadaju a su uplne na dne a druhi to uz necitaju lebo "ich zivotna skusenost je ina", tych kauz je tak vela ze a su denne predkladane a opakovane ze uz stratili ucinnost a pre volicov smeru ma vacsi vyznam jedna najdena kauza na sdku pred volbami ako 10 kauz smeru

smer je firma a jej ciel je zaposobit na spolocnost tak aby ostala pri moci

a stricky ta kauza s financovanim smeru vytiahnuta pred volbami hanzelom je mega fail, keby nieco mal ide na GP a ne na svedske velvyslanectvo, cele to je postavene na jednej prefotenej zmluve a zapiskoch stareho pana, nic viac nic menej
mna by skor zaujimalo preco sa media a politici nevenuju tomu: www.diamantovabana.sk tam su tiez zmluvy nahravky rozhovorov a urcite to vyzera doverihodnejsie ako hanzelove rozpravky, ale jasne nepopieram, ze ich kampan stala vela ale presne rovnako drahu kampan mali v tej dobe aj sdku

Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #67 on: 05.06.2010, 21:12:09 »
zaujimave ze ake informacie mas, ty budes asi zo Sisky :D napr ze Hanzel klame, alebo o velkosti kampane Sdku, alebo o tom ze vsetko co napise SME je kokotina... Ale aspon si mi vytmavil ze ako by malo SMe pisat spravy... nezaujimave kauzy kde islo iba o nijake smiesne milioniky eur vynechat (ved ked je priliz vela kauz tak uz tak neposobia LOL)


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #68 on: 05.06.2010, 21:35:43 »
add2: valentino - nechapem tvoje zmyslanie (najprv prudky cerveny laviciar a potom pravica, nemas v tom bordel?)

no tak jasne ze mam :)))), co Ti poviem, ako bolo povedane, kradlo sa, kradne sa, a bude sa kradnut, tak naco dat zarobit dalsim? ked fico tolko nakradol tak uz ma asi dost dufam. Ale aj tak to vyzera ze smer to vyhra, vladu nezostavi, pojdu tam samozrejme sdku,kdh,SaS a samozrejme SMK. Na jednej strane cesta mensieho zla ako tam ma byt hzds a sns, na druhej strane, sa nic nezmeni, dostaneme dvojite obcianstvo, dialnica sa nedostava, cigani dostanu viac penazi, my menej, a co je ale najhorsie, politika sdku vedie jednoznacne jednym smerom a to financovat vacsie firmy, podnikatelov... ti sa nahrabu, ako predtym. co uz, mozno je to mensie zlo, ako pre koho.
si hlupak ked si toto myslis



ved je tu aj reklama na cervenu ficovi...

myslis si ze by bolo lepsie na slovensku keby dalsie 4 roky vladol mikymaus ?
ved ta vlada stratila sebakontrolu, ta ich arogancia + niektore nestastne reformy, prehra vo volbach bola logicka
myslis si ze ludia by chceli nejaku vladu, ktora pred volbami prijme reformy a po volbach setky zrusi ?
Bolo by lepsie,
ktore reformy zrusili? myslis tych 22vytvorov sdl? arogancia? co je toto teraz? ako sa toto da nazvat?
Quote
zato co sa tu teraz deje mozu media a opozicia, ktora nedokaze nic, ale absolutne nic
namiesto toho aby sdku kompletne vymenilo vedenie, ako sa to po prehratych volbach robi, a aby prislo s niecim, cim si ziska doveru volicov, tak nespravilo nic, potom vytiahol fico financovanie sdku a dzurinda odstupil, ale to uz je neskoro fico je teraz pre svojich volicov boh, radicova je babka ktora nevie diskutovat a nedokaze ani nic zmenit
media kradnu rabuju ? davaju j&t tendre? stat co si ulozil miliardu do JaT banky? je ok?
Quote
vies my si mozme len mysliet, ze fico vela pre chudobnych neurobil, ale je to styl politiky ktory im asi vyhovuje, kedze neprichadza ziadne 'utahovanie opaskov'
ked uz zrazu maju z coho rozdavat? z dochodcov spravil otrokov ktorym dava 20eur navyse len aby si ich udrzal? z coho dostanu 13dochodok ked deficit je uz nad 7%  povedz mi co znamena hospodarsky rast ked nezamestnanost ide hore ked dlh ide hore? co je rast? oproti tomu hovno moze byt rast aj 10% ale ked to takto pojde tak to bude stale len horsie...
Quote
a este keby dennik sme nepisal kazdy den 10 clankov o ficovi, keby nebol kazdy den na titulke, keby ho oz zaciatku nebrali ako zlocinca tak mozno by aj vacsinu volicov presvedcili ze je to zla volba...jedni tejto frustracii prepadaju a su uplne na dne a druhi to uz necitaju lebo "ich zivotna skusenost je ina", tych kauz je tak vela ze a su denne predkladane a opakovane ze uz stratili ucinnost a pre volicov smeru ma vacsi vyznam jedna najdena kauza na sdku pred volbami ako 10 kauz smeru
sme bolo rovnako kriticke ku kazdej vlade ale to co teraz vidis tam tak to je zial pravda oni odhalili emisie inak by sa to neprevalilo kolko podvodov odhalili novinari a nie opozicia?
Quote
smer je firma a jej ciel je zaposobit na spolocnost tak aby ostala pri moci

ich cielom je rozkradnut co len pojde a ako dlho sa bude dat

Quote
a stricky ta kauza s financovanim smeru vytiahnuta pred volbami hanzelom je mega fail, keby nieco mal ide na GP a ne na svedske velvyslanectvo, cele to je postavene na jednej prefotenej zmluve a zapiskoch stareho pana, nic viac nic menej
mna by skor zaujimalo preco sa media a politici nevenuju tomu: www.diamantovabana.sk tam su tiez zmluvy nahravky rozhovorov a urcite to vyzera doverihodnejsie ako hanzelove rozpravky, ale jasne nepopieram, ze ich kampan stala vela ale presne rovnako drahu kampan mali v tej dobe aj sdku

preco smer nepodal oznamenie priamo na hanzela? zakladatel smeru povie ako to tam bolo tak je to podvod? preco to fico rychlo zmetie zo stola otazky okolo jeho financovania? v 2002 cele slovensko polepeny smer to bolo zadarmo?
bana je picovina toho stareho chuja

Luk1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #69 on: 05.06.2010, 21:37:40 »
zaujimave ze ake informacie mas, ty budes asi zo Sisky :D napr ze Hanzel klame, alebo o velkosti kampane Sdku, alebo o tom ze vsetko co napise SME je kokotina... Ale aspon si mi vytmavil ze ako by malo SMe pisat spravy... nezaujimave kauzy kde islo iba o nijake smiesne milioniky eur vynechat (ved ked je priliz vela kauz tak uz tak neposobia LOL)
zjavne si ma vobec nepochopil, keby hanzel daco mal tak nehra divadlo pred volbami, a kde bol 8 rokov ? keby sa aj ukazalo ze ma pravdu tak by siel aj hanzel sediet kedze vedel o trestnom cine ale neoznamil to uradom, a kde som pisal ze vsetko co napise sme je kokotina prosim ta ? a ze kampane sdku a smeru v roku 2006 boli porovnatelne sa pisalo uz aj v sme, ked chces pohladaj si to

a to ze kazdy den sa pise v nejakom denniku to iste a stale sa to omiela do okola je normalne ? ved tim volicom uz to je jedno a stanu sa voci tomu imunni, keby nebolo nema smer podla priezkumov 30% ale 1%

a stou siskou si strasne vtipny, no aspon si sa pobavil ved napis aj ty svoj nazor a este nieco v .tyzdni bol raz rozhovor s byvalim sefredaktorom sme a ten na otazku :
Code: [Select]
.to bol aj váš problém v SME, pre ktorý ste odišli?
Jeden z problémov, ktorý som v SME mal a pre ktorý som tam už nechcel byť, bolo ovplyvňovanie novinárov členmi vlády,
 najmä Ivanom Miklošom. Už vtedy – to bolo ešte pred svetovou krízou – mi prekážala slepá viera vo voľný trh.
 Vo svetových médiách sa už vtedy debatovalo o rizikách neoliberalizmu, lenže zaviesť takú debatu na Slovensku bolo takmer nemožné,
 dokonca aj v redakcii SME. Dodnes to tak je. Problém je, že Fico hovorí veci,
 ktoré v jadre obsahujú tú podstatu kritiky, ktorá sa dnes vedie aj na Západe aj medzi pravicovými mysliteľmi,
novinármi či analytikmi, ale on to hovorí vulgárnym spôsobom, ktorý využíva vo svoj prospech.
 Funguje mu to, aj preto sa na Slovensku stále vôbec nereflektoval problém krízy tak, ako na Západe.
 Lebo keď to povie Fico, tak mu nemožno dať za pravdu. Ale ako potom môžete na Slovensku debatovať,
 keď sú všetci v nejakej mentálnej klietke? To je hrozne otravné.

ale mysli si co chces mne je to jedno

Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #70 on: 05.06.2010, 21:47:13 »
moj nazor? Fico, Slota a Meciar su kokoti ktori vedia iba kradnut pre seba a vobec ich nezujima tento stat...

tak preco Fico na Hanzelove dokazy vobec neodpoveda, iba sa ho snazi zdiskreditovat ? a ani nanho nepodal trestne oznamenie...

tu sa hovori o roku 2002 a nie 2006, tak tu nepis ze vtedy mali porovnatelne kampane

podla teba by sa nemalo pisat v novinach o kradnuti? tak potom o com? o baniach debilnych?

a som strasne smutny ze som ta nepobavil


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #71 on: 05.06.2010, 21:53:50 »

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #72 on: 05.06.2010, 21:56:58 »
aaa aby sme nezabudli ... (ako som ja mohol)... na sudruha harabina.... ako minister si pripravil vsetko co mu bude treba a potom sa nechal zvolit za predsedu najvyssieho sudu, a to len tak, ze to nikomu nevadi.....

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #73 on: 05.06.2010, 22:10:29 »
...ked sa vratia dzurindovci tak chcem cim skor dostudovat a zamestnat sa v zahranicnej firme, najlepsie takej ktora bude mat odkupene aspon polovicu statu, sice take uz tu su...

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Volby do parlamentu 2010 - 12. jun
« Reply #74 on: 05.06.2010, 22:12:59 »
naco do zahranicnej staci ist do slovenskej J&T alebo Vahostavu oni maju momentalne cely stat pod kontrolou