Author Topic: Telesná  (Read 3604 times)

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Telesná
« on: 17.09.2012, 19:44:57 »
Ahojte ako prebieha Stolný tenis s Rešetarom treba si kúpiť aj rakety??
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #1 on: 17.09.2012, 20:10:40 »
Kde to je na J7 ? Nepoznam Resetara ale ked som chodil na ping-pong tak lopticky a rakety tam boli. 

No aj tak som si nosil vlastnu raketu.
:D

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #2 on: 18.09.2012, 05:42:12 »
no jjj je to na J7
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

sakul

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #3 on: 18.09.2012, 21:25:44 »
caute, ja sa chcem opytat ci ste niekto chodil na turistiku. som v 1. rocniku a vyberam si telesnu prvy krat a o turistike som cital ze vraj staci ist 3x a mam zapocet. nie zeby mi islo primarne o to ale zaujima ma ci je to pravda.

dikes

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #4 on: 18.09.2012, 23:21:19 »
ano je to pravda stači tri krat ale to je v sobotu alebo su aj dvojdnove tury do Tatier a do Slovenskeho raja a keď nemáš dobrú kondičku tak moc neodporučam isť
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

sakul

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #5 on: 19.09.2012, 00:52:20 »
a nebere to profesor zle ak pridem iba 3-5x? alebo je to oficialne tak ze staci 3x?

 kondicka by aj bola len si nechcem vybrat nieco co budem rok lutovat. :ohmygod:

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #6 on: 19.09.2012, 00:59:23 »
len semester to budeš ľutovať :)) a jemu úplne stači ak prídeš 3 krát kedže dokopy tých tur bude asi cca 6 no a na troch minimálne sa musíš zúčastniť
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

sakul

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #7 on: 19.09.2012, 01:56:32 »
tak asi pojdem na tu turistiku. zaujimalo by ma ci tam chodi viac dievcat alebo chlapcov? ja len aby som vedel co mozem ocakavat.  :o

inak nie vsetky tury su tie dvojdnove ze? stacia mi tie kde rano vyrazim a vecer som doma, chapem to spravne?

a este by som sa chcel opytat ci sa nejak neda odstranit ten anti spam lebo niekedy su tie pismkenka n e c i t a t e l n e!  :whacko:

Kuresfank

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 107
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #8 on: 19.09.2012, 02:23:35 »
 :D ;D :D
http://www.tuke.sk/ktv/sporty/turistika-harmrikova

...keď kvôli ženom chceš chodiť na telesnú,tak na turistiku zabudni (ale pár ich tam bolo)  br  ;D

PS: 2dňové túry boli najlepšie  :beer1: :beer1: :beer1: a ešte raz :beer1:   :hug: :j_laugh:

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #9 on: 19.09.2012, 02:26:44 »
spravne ak chceš ženy tak nechod na turistiku ak tam aj daake su tak su tam už v spoločnosti nejakeho chalana a správne su aj jednodnove rano vyrazite niekam do okolia Ke napríklad a do večera ste aj spať
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

sakul

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #10 on: 19.09.2012, 02:56:18 »
ja priatelku mam len som chcel vediet aky tam je pomer chlapci:dievcata. preco myslite stale na najhorsie? ;D

inak budu to vsetko prvaci alebo aj vyššie ?

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #11 on: 19.09.2012, 17:06:27 »
budú tam aj vyšie ročníky
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

jenni

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #12 on: 01.10.2012, 20:07:51 »
ahojte, k tomui stolnemu tenisu - treba sa prezuvat/prezliekat? mozem si dat veci do tych skriniek?

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #13 on: 02.10.2012, 03:04:48 »
ahojte, k tomui stolnemu tenisu - treba sa prezuvat/prezliekat? mozem si dat veci do tych skriniek?
Prezut sa treba, lebo potom moze mat telocvikar nemiestne poznamky. :)

Ja som sa prezliekal na izbe, takze so skrinkami neviem ako to je. Ale myslim ze veci sa nechavali v satni.
:D

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Telesná
« Reply #14 on: 02.10.2012, 13:59:19 »
 je tam šatňa kde sa dá aj prezliect
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))