Author Topic: socialne stipendium  (Read 16156 times)

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
socialne stipendium
« on: 07.06.2010, 01:16:20 »
chcel by som sa opytat ci na TUKE existuje socialne stipendium??? ak ano tak co k tomu treba a tak ...
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #1 on: 07.06.2010, 02:01:19 »
existuje...info na studijnom
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #2 on: 07.06.2010, 04:09:58 »
treba tusim z danoveho uradu nejake papiere o prijmoch rodicov, plus ziadost...

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #3 on: 07.06.2010, 04:31:33 »
ziadost, vypis z danoveho o tvojich prijmoch..rodicov bud od zamestnavatela alebo z danoveho..co si pamatam este jakesi potvrdenia zo socialnej poistovne a podobne kraviny
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: socialne stipendium
« Reply #4 on: 07.06.2010, 04:54:25 »
je tam plno veci.... v tej ziadosti mas vsetko popisane co treba proste...
:trestac:

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #5 on: 07.06.2010, 12:45:21 »
a keksy a kkciny

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: socialne stipendium
« Reply #6 on: 08.06.2010, 15:31:34 »
a vsetko dostanes na uz spominanom studijnom
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

navarro

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 72
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #7 on: 13.07.2010, 19:32:53 »
Chcem sa spytat, ku ktoremu dnu v mesiaci vam chodilo na ucet stipendijum?

dungeo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
  • ked avatar, tak avatar :P
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #8 on: 15.07.2010, 05:23:58 »
k desiatemu
Základom automatizácie tvorby jazykových procesorov je ekvivalencia reprezentácie jazyka generovaním a rozpoznávaním.

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #9 on: 15.07.2010, 15:07:34 »
Mozem si ho vybavit aj cez leto? Alebo musim pockat na zaciatok semestra?

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #10 on: 15.07.2010, 20:33:05 »
Mozem si ho vybavit aj cez leto? Alebo musim pockat na zaciatok semestra?
cim skor tym lepsie - v ktorom mesiaci to donesies, od toho budes dostavat stipendium, ak donesies v novembri, stipko ti uz za september ani oktober neposlu.
ale neviem ci su na studijnom tie formulare, tie budu niekedy v druhej polke augusta.. ale papiere k tomu si mozes vybavit aj skor :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Maxim88915

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #11 on: 16.07.2010, 20:46:10 »
Mozem si ho vybavit aj cez leto? Alebo musim pockat na zaciatok semestra?
cim skor tym lepsie - v ktorom mesiaci to donesies, od toho budes dostavat stipendium, ak donesies v novembri, stipko ti uz za september ani oktober neposlu.
ale neviem ci su na studijnom tie formulare, tie budu niekedy v druhej polke augusta.. ale papiere k tomu si mozes vybavit aj skor :)

No je pravda ze niekedy v tej druhej polke augusta sa uz moze podat ziadost alebo resp. "znova" podat ziadost o stipko ale nesuhlasim s tvrdenim ze stipko dostanes dostanes od mesiaca v ktorom si podla ziadost. Ja som minule podal ziadost az v novembri jak puk. Cakal som ze my nic nedaju ale bol som milo prekvapeny ze my dali stipko aj za september a oktober takze som bol zo dna na den o cca 700 € bohatsi a veselsi :D Samozrejme som hned vsetko rozflakal kde sa dalo ;D

No a teraz otazka, kedze som uz podal ziadost o stipko minuly rok a dal som im teda secky tie veci co ziadali .. tak sa pytam ci ako to je teraz ked budem musiet podat novu ziadost ? Hadam nebudem musiet znova tie veci zhanat a robit overene kopie od notara a take veci ? Resp. ktore veci treba aktualizovat a ktore netreba ?

Sig and Avy made by me

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: socialne stipendium
« Reply #12 on: 16.07.2010, 23:01:06 »
skvely priklad ako minut peniaze

a k veci, na tieto i dalsie otazky ti odpovedia asi iba na studijnom, no myslim si, ze vsetko odznova, co ak sa cosi zmenilo..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #13 on: 17.07.2010, 02:52:19 »
diky moc setkym  :)

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #14 on: 19.07.2010, 17:25:16 »
ak sa nic nezmenilo, tak treba kazdy rok vybavovat vsetko od znova, kedze kazdy rok sa mozu pomery v tvojej rodine menit (cize moze vyjst viac alebo menej penazi na ciastkovy prijem u kazdeho clena rodiny - tym padom ti vypocitaju ze dostanes menej alebo viac mesacne stipendium)... tiez mi to liezlo na nervy, ale stoji to za tie prachy :) :thumbs-up:
a este poznamocka k mojmu nepresnemu vyjadreniu - za august prachy nedostanete :D
« Last Edit: 19.07.2010, 17:27:40 by mishelka »
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: socialne stipendium
« Reply #15 on: 19.07.2010, 19:54:17 »
sak to je jasne :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

TheOne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #16 on: 19.07.2010, 21:46:14 »
Mozem si ho vybavit aj cez leto? Alebo musim pockat na zaciatok semestra?
cim skor tym lepsie - v ktorom mesiaci to donesies, od toho budes dostavat stipendium, ak donesies v novembri, stipko ti uz za september ani oktober neposlu.
ale neviem ci su na studijnom tie formulare, tie budu niekedy v druhej polke augusta.. ale papiere k tomu si mozes vybavit aj skor :)
................Samozrejme som hned vsetko rozflakal kde sa dalo ;D....................

ja som si myslel ze soc. stipendium je pre ludi co naozaj nevedia vyzit z mesiaca do mesiaca. ale asi sa mylim ako tak pozeram.
kolko je ta minimalna suma na clena rodiny ? sa popytam rodicov kolko dostavaju a prepocitam. :D

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: socialne stipendium
« Reply #17 on: 19.07.2010, 21:53:49 »
jj, tiez sa divim niekedy :(
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

dungeo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
  • ked avatar, tak avatar :P
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #18 on: 19.07.2010, 22:26:01 »
Mozem si ho vybavit aj cez leto? Alebo musim pockat na zaciatok semestra?
cim skor tym lepsie - v ktorom mesiaci to donesies, od toho budes dostavat stipendium, ak donesies v novembri, stipko ti uz za september ani oktober neposlu.
ale neviem ci su na studijnom tie formulare, tie budu niekedy v druhej polke augusta.. ale papiere k tomu si mozes vybavit aj skor :)
................Samozrejme som hned vsetko rozflakal kde sa dalo ;D....................

ja som si myslel ze soc. stipendium je pre ludi co naozaj nevedia vyzit z mesiaca do mesiaca. ale asi sa mylim ako tak pozeram.
kolko je ta minimalna suma na clena rodiny ? sa popytam rodicov kolko dostavaju a prepocitam. :D
hej, tiez som mal ten dojem, kym som raz na studijnom nevidel papiere k socialnemu stipku pre spoluziaka, ktoreho otec je podnikatel a vyvaza sa na Passate, mama ma lekaren, vyvaza sa na Chrysleri a vobec sa nemaju zle... vselijako sa da vycurat so systemom, ale zakazdym je to na ukor tych, ktori tie peniaze naozaj potrebuju...
Základom automatizácie tvorby jazykových procesorov je ekvivalencia reprezentácie jazyka generovaním a rozpoznávaním.

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: socialne stipendium
« Reply #19 on: 19.07.2010, 22:37:31 »
njn
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mato2901

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #20 on: 21.07.2010, 01:12:56 »
socialne stipko je na kazdej fakulte ine alebo pre celu TU je rovnake? popripade je nejaka kalkulacka (pre tuke, konkretne FEI) kde by som si vypocital cca kolko by som dostaval??? alebo viete niekto napisat pribliznu sumu kto pobera soc. stipko?  diki

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #21 on: 21.07.2010, 14:34:24 »
Mozem si ho vybavit aj cez leto? Alebo musim pockat na zaciatok semestra?
cim skor tym lepsie - v ktorom mesiaci to donesies, od toho budes dostavat stipendium, ak donesies v novembri, stipko ti uz za september ani oktober neposlu.
ale neviem ci su na studijnom tie formulare, tie budu niekedy v druhej polke augusta.. ale papiere k tomu si mozes vybavit aj skor :)
................Samozrejme som hned vsetko rozflakal kde sa dalo ;D....................

ja som si myslel ze soc. stipendium je pre ludi co naozaj nevedia vyzit z mesiaca do mesiaca. ale asi sa mylim ako tak pozeram.
kolko je ta minimalna suma na clena rodiny ? sa popytam rodicov kolko dostavaju a prepocitam. :D
no ja by som bez neho skolu asi nezvladla... myslim ze minimalny prijem by mal vyjst na kazdeho (neviem kolko to je)...
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

TheOne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: socialne stipendium
« Reply #22 on: 23.07.2010, 01:13:10 »
Mozem si ho vybavit aj cez leto? Alebo musim pockat na zaciatok semestra?
cim skor tym lepsie - v ktorom mesiaci to donesies, od toho budes dostavat stipendium, ak donesies v novembri, stipko ti uz za september ani oktober neposlu.
ale neviem ci su na studijnom tie formulare, tie budu niekedy v druhej polke augusta.. ale papiere k tomu si mozes vybavit aj skor :)
................Samozrejme som hned vsetko rozflakal kde sa dalo ;D....................

ja som si myslel ze soc. stipendium je pre ludi co naozaj nevedia vyzit z mesiaca do mesiaca. ale asi sa mylim ako tak pozeram.
kolko je ta minimalna suma na clena rodiny ? sa popytam rodicov kolko dostavaju a prepocitam. :D
no ja by som bez neho skolu asi nezvladla... myslim ze minimalny prijem by mal vyjst na kazdeho (neviem kolko to je)...
ked sa smiem spytat, co boli hlavne vydavky.. cestovne,ubytovanie,strava? alebo nieco ine ? lebo ja som z KE, a nejak necitim zeby skola zo mna vysavala peniaze,(skripta si nekupujem). a mimo skoly-som skromny clovek takze nepotrpim si na vysoky zivotny styl,takze ani tu mi nejak netreba peniaze. ale predpokladam ze ty si hovorila asi o tom co som napisal. cesta intrak..

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: socialne stipendium
« Reply #23 on: 23.07.2010, 01:32:27 »
tak ked si z KE a byvas u rodicov iste necitis vobec :)
:trestac:

cenki

  • Guest
Re: socialne stipendium
« Reply #24 on: 23.07.2010, 01:48:11 »
ked sa smiem spytat, co boli hlavne vydavky.. cestovne,ubytovanie,strava? alebo nieco ine ? lebo ja som z KE, a nejak necitim zeby skola zo mna vysavala peniaze,(skripta si nekupujem). a mimo skoly-som skromny clovek takze nepotrpim si na vysoky zivotny styl,takze ani tu mi nejak netreba peniaze. ale predpokladam ze ty si hovorila asi o tom co som napisal. cesta intrak..
Kosicanom sa zije... ak si taky ako ja co byva cca 120 km od KE spocita co vsetko poplati...
45€ intrak na mesiac,
11-22€ 2-4x cesta domov a do KE na mesiac,
+ 60€ strava (ratajme 15€ na tyzden (velmi premenlive))
+ 20€ internet za semester
+ 24€ za 3 mesacne MHD

Toto su len take vydavky na prezitie sa da povedat (cca minimalne tych 850€ 1150€ za rok - zle som popocital ubytovanie :D sa mi hned dako malo zdalo)
« Last Edit: 23.07.2010, 01:51:02 by cenki »