Author Topic: poradte prosim  (Read 75504 times)

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #100 on: 11.08.2010, 18:31:56 »
Mam taky mensi problem, dala som si vcera Win7 x64 Ultimate. A chcem si dat Skype.. Nainstaluje v poriadku, ale ked spustim a hodi ma na tu prihlasovaciu obrazovku, tak to spadne. Skusala som dat spustanie s kompatibilitou na nizsie OS, ale nejde to aj tak.. Nevie niekto co s tym??
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

cenki

  • Guest
Re: poradte prosim
« Reply #101 on: 11.08.2010, 18:42:56 »
Mam taky mensi problem, dala som si vcera Win7 x64 Ultimate. A chcem si dat Skype.. Nainstaluje v poriadku, ale ked spustim a hodi ma na tu prihlasovaciu obrazovku, tak to spadne. Skusala som dat spustanie s kompatibilitou na nizsie OS, ale nejde to aj tak.. Nevie niekto co s tym??
Uf, skús Skype portable. Odkedy som prestal skype používať tak neviem, ale na 100% fungoval skype vpohode pri W7x64. (možno majú priamo aj x64 verziu)

BTW:
Quote
na firefox mas addon ze gmail manager... potom aj na qip si mozes pridat ucet, tam mas tiez notifikacie
Využívam Chrome a Pidgin (to meniť nebudem :)), ale k addon vo FF..., nieje to len notifikácia ak mi dôjde správa do schránky? O to mi ani tak nejde ide mi hlavne o to aby som vedel či si daná osoba môj mail prečítala. Ale idem sa viac popozerať na to.

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #102 on: 11.08.2010, 18:48:48 »
BTW:
Quote
na firefox mas addon ze gmail manager... potom aj na qip si mozes pridat ucet, tam mas tiez notifikacie
Využívam Chrome a Pidgin (to meniť nebudem :)), ale k addon vo FF..., nieje to len notifikácia ak mi dôjde správa do schránky? O to mi ani tak nejde ide mi hlavne o to aby som vedel či si daná osoba môj mail prečítala. Ale idem sa viac popozerať na to.

neni to nahodou tak ze tuto funkciu musi podporovat ten mail ktory ma prijimatel tej spravy ?
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #103 on: 11.08.2010, 23:16:54 »
problem solved, moj book nepodporuje x64 system do rici... idem palit x32... :- /
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #104 on: 11.08.2010, 23:17:56 »
BTW:
Quote
na firefox mas addon ze gmail manager... potom aj na qip si mozes pridat ucet, tam mas tiez notifikacie
Využívam Chrome a Pidgin (to meniť nebudem :)), ale k addon vo FF..., nieje to len notifikácia ak mi dôjde správa do schránky? O to mi ani tak nejde ide mi hlavne o to aby som vedel či si daná osoba môj mail prečítala. Ale idem sa viac popozerať na to.

neni to nahodou tak ze tuto funkciu musi podporovat ten mail ktory ma prijimatel tej spravy ?
hej, mam pocit ze tak to je.... ale aj ja by som chcela toto, ak na nieco prides tak daj vediet :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

sri

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 644
    • View Profile
    • ACEQES, s.r.o.
Re: poradte prosim
« Reply #105 on: 13.08.2010, 05:41:32 »
mne raz prisiel taky mail (tusim na tukemail od Sujanskeho :D ), kde mi hned po otvorenie nabehol prompt, ze odosielatel si vyziadal potvrdenie o doruceni (alebo tak nejak), a ze ci ho chcem odoslat...

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #106 on: 13.08.2010, 17:24:55 »
ja mam jednu otazku aj ked asi sprostu ale spytam sa - aktivny usb hub fachci aj bez elektriky, ci nie?

cenki

  • Guest
Re: poradte prosim
« Reply #107 on: 13.08.2010, 21:38:28 »
to stricky: aktivne usb huby su tvorene pre viacero zariadeni kde celkovy odber presahuje 500mA. Myslim ze zalezi od kusu ako je tvoreny, ale mal by fungovat aj bez ext. napajania. Zober book, skoc do obchodu, poprobuj :)

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #108 on: 24.08.2010, 01:53:09 »
Zaujíma ma, ako sa ubytúvavajú na ďalší rok študenti, čo sú ubytovaní bez prerušenia aj cez prázdniny?...Normálne s ostatnými po zápise?...alebo začiatkom septembra si nás budú volať? či jak?...

A dajte overené fakty pls, nie kamoš môjho kamoša má kamoša a ten... :D Dík...
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #109 on: 24.08.2010, 03:03:02 »
No ta veget...a keď budem chcieť k sebe na izbu niekoho kto sa ubytuje po zápise tak neni s tým problém hej?  :) Dík za info...
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

totaluser

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 621
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #110 on: 24.08.2010, 05:19:52 »
chcem sa opytat

dosiel mi papier, ze mam zaplatit 7€ za kupon na ISIC a tam sa pise, ze prolongacnu znamku dostanem na UVT v den vasho zapisu

to je akoze co?
co si budem ako druhak zapisovat?
kedy to bude (zeby som to nezmeskal) :whacko:

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
:trestac:

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #112 on: 24.08.2010, 07:00:07 »
minuly rok som sa stahovala posledny augustovy tyzden ;) akurat som tam behala kazdy den, lebo mi furt povedali, ze pridte zajtra, zajtra, zajtra, lebo mali nejake problemy so systemom.
To uz? Sak to teraz... A ak neviem ci dostanem intrak? Ale leto mam zaplatene... a na pristelok mozem aj tak  len po zapise keby mi ho dali ci jak... Tak co tie dva tyzdne do zapisu? ma vyhodia z intraku posledny augustovy den? :-O

cenki

  • Guest
Re: poradte prosim
« Reply #113 on: 24.08.2010, 16:46:01 »
minuly rok som sa stahovala posledny augustovy tyzden ;) akurat som tam behala kazdy den, lebo mi furt povedali, ze pridte zajtra, zajtra, zajtra, lebo mali nejake problemy so systemom.
To uz? Sak to teraz... A ak neviem ci dostanem intrak? Ale leto mam zaplatene... a na pristelok mozem aj tak  len po zapise keby mi ho dali ci jak... Tak co tie dva tyzdne do zapisu? ma vyhodia z intraku posledny augustovy den? :-O
Choď tam teraz do konca týždňa sa opýtať, že na prístelok k Cenkimu :)

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #114 on: 24.08.2010, 19:36:53 »
dal som si po case do domacej masiny win7 a po spusteni winampu (3) mi nejako blbo hraju zadne repraky ... stretol sa niekto s tymto problemom? (Genius 5.1)

Tren

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1060
  • Fortes fortuna adiuvat
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #115 on: 24.08.2010, 19:39:06 »
zlomeny kabel alebo nalomeny..respektive nastavenie vi winampe?..

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #116 on: 24.08.2010, 20:40:36 »
problem je ze mi priestorovo robi mp3 cize na zadnych su len vysky a hlasy a znie to ako keby sa kazdu druhu sekundu na chvilku vypli, cize nejde permanentny zvukovy tok

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #117 on: 24.08.2010, 21:55:22 »
baby

:) nahod usmev cislo 5
vivat academicus

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #118 on: 24.08.2010, 23:30:14 »
A to je akoze iste, ze ak som si podala ziadost a nedostanem postel, tak dostanem pristelok? Ja sa tych tiet na ubytovacom bojim, bo furt su neprijemne, a ked stade odchadzam ta sa citim ako pribrzdena, lebo zo mna len hlupu spravia :D Akoby som cely ubytovaci poriadok mala poznat ;D

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #119 on: 24.08.2010, 23:35:38 »
kolko mas bodov ??
aj počítač je len človek..

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #120 on: 24.08.2010, 23:37:35 »

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
aj počítač je len človek..

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #122 on: 25.08.2010, 00:41:33 »
Neznasam byt pristelkarka :D Ale budiz! Furt lepsie jak bezdomovkyna!  ;D

dungeo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
  • ked avatar, tak avatar :P
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #123 on: 25.08.2010, 06:56:58 »
Neznasam byt pristelkarka :D Ale budiz! Furt lepsie jak bezdomovkyna!  ;D
ono nechcem byt hnusny, ale... to je to iste :P
Základom automatizácie tvorby jazykových procesorov je ekvivalencia reprezentácie jazyka generovaním a rozpoznávaním.

pablito

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #124 on: 26.08.2010, 02:03:44 »
Ludia môzte mi niekto napisat ze kde najdem info. ze kedy maju prvaci informatici zapis ?