Author Topic: poradte prosim  (Read 76258 times)

t0Mi

  • Guest
Re: poradte prosim
« Reply #50 on: 06.10.2009, 22:14:47 »
no ta už mam tote vindousy.. aj teraz prave v totej chvili do nich klepem.. ta ale vy sce ňe take geňa vyje****.. ma neupozornice..
som ich nahral a mi vybehlo okno skadzi stadzi že graficka karta šebe ujebava.. že prestala pracovac ale že še hnec pochlopila..
ta som kukal podporu driveroch na totej stranke asus.com a tam neni na seďmičku, len na vistu.. ta ale mi to asi 5 razy urobilo a potom už
nič ta držce paľce bo inak šebe vlasy vytarham že jaku kokocinu to ja nahral do toteho kompjutru.
a okrem teho mam to das 2 hodziny a už mi i raz vypisalo ze internet explorer prestal pracovac..
ta co do piče dzeškaj nichto nepracuje len ja musim či jak temu mam rozumec ??

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #51 on: 06.10.2009, 23:39:32 »
mňe na šedzmičke paru razy aj modra šmerc vybehla :D

aj počítač je len človek..

nighthunter

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #52 on: 07.10.2009, 00:16:09 »
a tak še z  tomiho dalši spokojny uživateľ stal
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

t0Mi

  • Guest
Re: poradte prosim
« Reply #53 on: 08.10.2009, 12:44:37 »
Joj hunto ani neznas jake trepes nezmysli.. Mne tote obloky furt neindu lebo tota graficka karta bardzo leniva.. Furt sebe prestava pracovac.. Jak nenajdem dajaky fajny drajver ta sebe budem musec kupic graficku kartu ne taku co na totej daske je prilepena, ale taku na karce. Abo neznam.

nighthunter

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #54 on: 08.10.2009, 13:28:29 »
sak kup caly balicok kartoch

ked serco nefunguje, skusim piku abo kriz
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

sikik

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #55 on: 08.10.2009, 13:43:25 »
sak kup caly balicok kartoch

ked serco nefunguje, skusim piku abo kriz

ESO funguje na sicko
If you're one in a million, there are six thousand people exactly like you.

Computers make very fast, very accurate mistakes.

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #56 on: 08.10.2009, 15:24:01 »
ale lem cervene

t0Mi

  • Guest
Re: poradte prosim
« Reply #57 on: 08.10.2009, 18:42:36 »
Ta vy sce mozgy.. Jaj a raz sebe i resetol sicko.. Neznam neznam.. Jak to esci raz urobi ta mu pozrem na zubok..

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #58 on: 05.12.2009, 19:09:38 »
mam problem s PC. na pc mame 3 konta.. mama sa dnes isla prihlasit na svoje a zrazu jej len vypisalo "the user profile service sevice failed the logon... user profile cannot be loadded."    wtf ?? neda sa tam prihlasit ani po vypnuti hesla z mojho konta ani nic..
.. OS - vista  :whacko:
« Last Edit: 05.12.2009, 20:33:35 by cheMicka »

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #59 on: 05.12.2009, 20:29:59 »
mam problem s PC. na pc mame 3 konta.. mama sa dnes isla prihlasit na svoje a zrazu jej len vypisalo "the user profile service sevice failed the logon... user profile cannot be loadded."    wtf ?? neda sa tam prihlasit ani po vypnuti hesla z mojho konta ani nic..

njn, sem tam sa to stane, urob restore system z dajakeho dna predtym
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #60 on: 05.12.2009, 20:33:07 »
robila som.... nepomohlo

Luk1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #61 on: 05.12.2009, 23:09:19 »
Caute mam takyto problem s nb, prvy krat mi nesiel pred tyzdnom, vypol som ho a ked som ho chcel zapnut uz nesiel, vyzeralo to tak ako by sa zapinal ale nic nenaskakovalo na obrazovku ako keby bola vypnuta, no nechal som to tak a myslel som ze ho na druhy den zanesiem do opravy, ale na druhy den sa zapol a siel normalne az do vcera kedy sa mi to stalo opet a nemam ani potuchy ze v com moze byt chyba, myslel som ze ci nemoze byt nieco s obrazovkou ale podla mna keby tam bola chyba tak by sa aspon os nacital a by som pocul (?) zvuk, nevie niekto poradit ?

Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #62 on: 06.12.2009, 01:03:54 »
Caute mam takyto problem s nb, prvy krat mi nesiel pred tyzdnom, vypol som ho a ked som ho chcel zapnut uz nesiel, vyzeralo to tak ako by sa zapinal ale nic nenaskakovalo na obrazovku ako keby bola vypnuta, no nechal som to tak a myslel som ze ho na druhy den zanesiem do opravy, ale na druhy den sa zapol a siel normalne az do vcera kedy sa mi to stalo opet a nemam ani potuchy ze v com moze byt chyba, myslel som ze ci nemoze byt nieco s obrazovkou ale podla mna keby tam bola chyba tak by sa aspon os nacital a by som pocul (?) zvuk, nevie niekto poradit ?

skus zapojit externy monitor, ze ci ti pojde ...

Luk1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #63 on: 06.12.2009, 02:09:50 »
nejde  :(

Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #64 on: 07.12.2009, 18:40:15 »
ked zapojim mobil cez usb do pc, tak mi dole na liste najde nove zariadenie usb... ale neviem sa cez pc dostat do mobilu, ako ku fotkam k hudbe a pod. ani v "tento pc" sa mi nezobrazuje telefon. neviem rpeco to zrazu nejde ked to doteraz normalne islo. a nejde to cez ziadny usb vstup

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #65 on: 07.12.2009, 19:24:39 »
Skús dať ovládacie panely, pridať hardware...mne to tiež tak niekedy nešlo, tak som to furt musel hladať cez ovl. panel. Potom sa to už zobrazilo aj v Tento PC.
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #66 on: 08.12.2009, 05:45:44 »
neviem ako sa to robi :/ mam vistu a to je dost shit :D

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #67 on: 08.12.2009, 06:24:20 »
neviem ako sa to robi :/ mam vistu a to je dost shit :D

 :D  :D  :D  :D Hádam to je rovnaké ako na Win 7...ovl. panel a tam Pridať zariadenie.
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

t0Mi

  • Guest
Re: poradte prosim
« Reply #68 on: 04.05.2010, 14:00:07 »
No takze.. V piatok som sa doma nevedel cez mobil pripojit na wifi. Restartoval som router a vsetko vpoho (nie resetoval). Druhe rano vstanem a zrazu router je resetovany... No dobre, vravim si, o tomto som uz pocul, dokonca tusim sa to uz raz aj stalo s tymto routrom. Znova som ho ponastavoval. Tak no ale odvtedy co sa sam resetoval nejdu stranky s SSL, cize mais, gmail a pod.. (fuuha mais a gmail v jednej vete!) Firewall na routri som vypol. Vsetko som skusal a uz si neviem rady. A neplanujem teraz riesit novy router. Co s tym ?

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #69 on: 05.05.2010, 02:44:46 »
Aky router mas? Nie nahodou nieco od T-com? Oni tam nechavaju dost velke bezpecnostne diery.
Ja by som skusil dat vychodzie nastavenia, zabezpecit a sledovat. Moze sa stat, ze sa ti tam niekto dostal a robi si z teba dobry den ;)

Inac, moze byt problem aj v tom, ked das tlaciaren na jednu predlzovacku s routerom, potom vykyvy napatia mozu sposobovat kratke vypadky a potom sa ti javy, ako keby sa resetoval...

Napis typ routra, budeme mudrejsi ;)

t0Mi

  • Guest
Re: poradte prosim
« Reply #70 on: 06.05.2010, 03:54:18 »
Uz funguje. To tam musi byt asi zapnuty port forwarding, lebo inak nefunguju dalsie veci. Zrejme bug. Ale trvalo kym som na to prisiel. Lebo standardne som mal priradene nejake porty kvoli apexu, ale odkedy sa prvy krat reseroval, tak som to nesteloval, som si vravel ze to posledne nastavim. Ale aj tak cudne.

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #71 on: 06.05.2010, 05:14:18 »
Uz funguje. To tam musi byt asi zapnuty port forwarding, lebo inak nefunguju dalsie veci. Zrejme bug. Ale trvalo kym som na to prisiel. Lebo standardne som mal priradene nejake porty kvoli apexu, ale odkedy sa prvy krat reseroval, tak som to nesteloval, som si vravel ze to posledne nastavim. Ale aj tak cudne.

Inac vacsina zariadeni umoznuje ulozit si nastavenie. To potom nemusis stale nastavovat urcne, iba nacitas nastavenie a mas...

t0Mi

  • Guest
Re: poradte prosim
« Reply #72 on: 06.05.2010, 14:02:19 »
Ano, to je aj moj pripad :) Naposledy som na to zabudol. Vlastne aj teraz :D Dik za pripomenutie..

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: poradte prosim
« Reply #73 on: 06.05.2010, 19:56:30 »
neviete kolko stoji v optike zistenie ci slnecne okuliare maju UV filter ??
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

wirer

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 369
  • ... wirerko ...
    • View Profile
    • homepage :-P
Re: poradte prosim
« Reply #74 on: 08.05.2010, 03:16:34 »
dnes sme holke kúpili tlačiareň, Lexmark X4650, no mám problém s nainštalovaním ovládačov...

vypisuje mi však niečo takéto:


Vista je 32-bit, slovenčina (originál recovery DVD-čko od notebooku, DELL Studio 1535...

nejaké nápady??