Author Topic: ludia, ktori su v podnajme (v KE), prosim checknite to  (Read 5309 times)

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: ludia, ktori su v podnajme (v KE), prosim checknite to
« Reply #25 on: 04.06.2012, 04:14:11 »
a co byty na predaj?
Tie sa uz nepocitaju v stovkach eur, ale to asi vies ;D
ale hej, ale plus tri nuly za tym :(

tak ma napadlo ze nebol by zly napad platit splatku miesto podnajmu, ak teda je zamestananie take a dalo by sa to

aj ked pri cenach bytov a tom jebnutom vela percentnom uroku sa byt predrazi aj o 4-5 tisic eur, to uz si mozte auto kupit za to :(
hej predrazi, ale ak iba platis najom 10 rokov tak po skonceni nemas nic, a po splateny hypoteky mas byt na ktorom mozno neskor este aj zarobis


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: ludia, ktori su v podnajme (v KE), prosim checknite to
« Reply #26 on: 04.06.2012, 16:43:36 »
a podstatne je, ze potom uz je tvoj
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

M4D4

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 256
    • View Profile
Re: ludia, ktori su v podnajme (v KE), prosim checknite to
« Reply #27 on: 06.06.2012, 23:05:17 »
inac je tazke najst podnajom podla takych kriterii alebo za 1-2 tyzdne v pohode sa da?

ak mám povedať pravdu, mal som veľké šťastie, keď som si byt zohnával, lebo som našiel ideálny byt, s dobrou polohou, stavom, všetkým a spokojnosť veľká z mojej strany. Ale bolo by to ťažké nájsť takýto byt.

A čo sa týka energií, môžem mať zapnuté spotrebiče úplne všetky naraz a majiteľ mi dvihnúť cenu nemôže, je to zakotvené v zmluve, o platení nedoplatkov v energií nie je v zmluve nič. Žiadne obmedzenia.

A odporúčanie pre tých, čo zháňajú byty. Odporúčam zháňať byt na prelome jún / júl, pretože vtedy prichádza veľké sťahovanie študentov (intrák < = > privát), tak sa aj byty uvoľňujú. Neodporúčam zháňať v auguste alebo nedajbože v septembri. Radšej zaplatiť o jedno nájomné viac a mať väčší výber, z ktorého si určite vyberiem ako keby som mal začať bývať v septembri a musel sa uspokojovať s bytom, ktoré už iba zostali . . .
« Last Edit: 06.06.2012, 23:09:52 by M4D4 »

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: ludia, ktori su v podnajme (v KE), prosim checknite to
« Reply #28 on: 06.06.2012, 23:46:21 »
to je zle na takychto bytoch, ze ked si ho zozenies v lete, kym je vela volnych, napriklad v juli, tak musis platit aj za jul, august, september ... ked skola zacina az posledny septembrovy tyzden ... a potom ked chces v tom byte ostat tak musis platit dalej stale aj cez leto, cize platis vela zbytocne za byt, aj ked ho nevyuzivas ... holt, za luxus sa plati

M4D4

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 256
    • View Profile
Re: ludia, ktori su v podnajme (v KE), prosim checknite to
« Reply #29 on: 07.06.2012, 05:41:57 »
no v tomto smere si treba uvedomiť, že ten byt si prenajímaš na dlhšiu dobu a v tom byte stráviš veľa času, tak nie je lepšie trocha zainvestovať viac a postarať sa o lepší komfort? (Nehovorím o výške nájmu, hovorím o tom, že radšej si zaplatiť o jeden-dva mesiace viac, ale mať možnosť si vybrať a uspokojovať svoje potreby) Navyše, tie peniaze si môžeš počas leta vykompenzovať aj nejakou brigádou (či už v KE alebo v mieste bydliska, nemusíš na tom byte predsa fyzicky byť, stačí ak budeš majiteľovi platiť), som si samozrejme vedomý toho, že peniaze zarobené v lete by ste vedeli využiť inde a možno aj efektnejšie, ale mať k dispozícií pekné miesto, kde môžem bývať, tak to za to stojí.