Author Topic: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)  (Read 575326 times)

v_oid

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 631
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4225 on: 12.11.2010, 03:44:53 »
A to, ze by nemali problem ma podrezat, to je podla teba dovod ich nenavidiet? Ty musis byt velmi smutny clovek.

ako lol toto, ale hej podla mna to je celkom dobry dovod nemat niekoho rad...

Tomu sa hovori predsudky.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4226 on: 12.11.2010, 03:48:14 »
RASISTI !!! STOP RASIZMU !!!
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Saren

  • Newbie
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4227 on: 12.11.2010, 05:05:07 »
A to, ze by nemali problem ma podrezat, to je podla teba dovod ich nenavidiet? Ty musis byt velmi smutny clovek.

ako lol toto, ale hej podla mna to je celkom dobry dovod nemat niekoho rad...

Vo mne to skor vyvolava smutok, nie nenavist. Je mi luto ludi co su schopni nasilia, ci uz su cigani alebo nie.. Myslim ze by sme si mali uvedomit, ze prave nenavist plodi nasilie, dalsie zlo... Suhlasim s tym ze nemame dovod k nenavisti, no myslim si, ze ked niekto chce, ten dovod si najde...

Podla mna koren vsetkych tych problemov nie je v ciganoch. Pripada mi to skor, akoby odzrkadlovali tieniste stranky ludi, spolocnosti celkovo, ale v prehnanejsej forme... Tym, ze by sa zbural hoci aj cely Lunik IX, problem sa vobec nevyriesi...
A myslim si, ze nemame pravo niekoho odsudzovat za to akym sa stal, ake zle veci sa v zivote naucil... Pozrime sa najprv na seba

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4228 on: 12.11.2010, 05:21:14 »
keď sa pozriem na seba, tak vidím... ako to bolo? :D

nobody is perfect - I'm nobody... ;D

alebo napr... Kedysi som bol namyslený, no teraz som už dokonalý :D

;D
All code is crap.

42

001px9

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4229 on: 12.11.2010, 05:22:37 »
No niektorich nazory tuna  :D :D
Saren: Suhlasim s tym ze nemame dovod k nenavisti, no myslim si, ze ked niekto chce, ten dovod si najde...
NEMAME??? dovod k nenavisti? :D No neviem kde ty zijes.. v akom meste.

v_oid: A to, ze by nemali problem ma podrezat, to je podla teba dovod ich nenavidiet?
Toooo dufam ze si si napisal len zo srandy :D:D

psicho: RASISTI !!! STOP RASIZMU !!!
Uz pochop ze toto nema s rasizmom nic, rasizmus je viera v to ze jedna rasa je nadradena nad inou. No kto kde ich podla teba tuna utlaca??? alebo sa nadraduje??
Uspech v zivote je tvoreny zo 60% spravnych rozhodnuti a 40% stastia...

v_oid

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 631
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4230 on: 12.11.2010, 05:36:51 »
v_oid: A to, ze by nemali problem ma podrezat, to je podla teba dovod ich nenavidiet?
Toooo dufam ze si si napisal len zo srandy :D:D

Takto neviem, ci si kamarat az taky nechapavy - ale to "ze niekto nema problem ma podrezat" je jeden predsudok. To je ako keby som ta stretol a poviem si, hm tak ten by nemal ma okradnut. A ja by som preventivne prisiel a dal by som ti jednu cez gebulu. Chapes?

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4231 on: 12.11.2010, 05:39:58 »
"rasizmus je viera v to ze jedna rasa je nadradena nad inou"...

presne tak... my, marťania, sme viac ako vy, dvojnožci s 2 očami (to je o čom? len 2 nohy? a len 2 oči? pfffff), tam dole na tom divnom modrom kuse skaly... my sme na červenej skale, máme viac nôh, očí a všetkého a preto sme lepší...
All code is crap.

42

001px9

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4232 on: 12.11.2010, 05:47:56 »
v_oid: A to, ze by nemali problem ma podrezat, to je podla teba dovod ich nenavidiet?
Toooo dufam ze si si napisal len zo srandy :D:D

Takto neviem, ci si kamarat az taky nechapavy - ale to "ze niekto nema problem ma podrezat" je jeden predsudok. To je ako keby som ta stretol a poviem si, hm tak ten by nemal ma okradnut. A ja by som preventivne prisiel a dal by som ti jednu cez gebulu. Chapes?
Aha aha... uz chaaaapem. Takze ak zo 100 prepadnuti maju na svedomi 90. Tak to jaj mam len predsudok voci nim. Cize vlastne kym ma naozaj nepodreze, tak vlastne netreba nic robit, ziadne preventivne opatrenia.
Cize ak napriklad ujde niekto z basy, a na zaklade toho tam daju elektricky plot, lebo ludia vonku sa boja, tak my im vlastne krivdime, lebo koname len na zaklade predsudku zeby to mohli urobit aj ostatni.
Kooooooonecne som to pochopil. Dakujem.
Uspech v zivote je tvoreny zo 60% spravnych rozhodnuti a 40% stastia...

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4233 on: 12.11.2010, 06:01:44 »
zaujalo ma v Taliansku ked som videl ozajstnych ciganov ktori zili kocovnym sposobom ako pred neviem kolkymi stovkami rokov (akurat teraz pouzivali normalne karavany, jazdili na poriadnych autach a spravali sa normalne), ze co sa mohlo stat unas ze su v uplne inej pozicii. Mozno zato nemozu iba oni ale cela spolocnost, mozno byvali rezim, my to posudit nevieme...


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4234 on: 12.11.2010, 06:08:04 »
už to tu prestaňte riešiť... nemá to zmysel a vy to určite nevyriešite... môže za to množstvo vecí, napr. marka terka, minulý režim, ľudia ako takí, cigáni, a kde-kto a kde-čo ešte... nemá zmysel sa tu naťahovať... v tomto momente a v tomto postavení nemáte šancu čokoľvek zmeniť...

btw - ak sa tu chcete hádať ešte... tak o 0220 ide ravens@falcons :P pozrite si radšej to namiesto toho hádania sa :P http://atdhe.net/27812/watch-baltimore-ravens-vs-atlanta-falcons

táto téma sa volá "Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)"... a nie "Politické debaty"... alebo "Superflame"... alebo "Ja ho mám väčšieho..." alebo etc...

whatever... tam choďte pozerať football... alebo spať... zbytočne sa hádate...
so long and thanks for all the fish :P
All code is crap.

42

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4235 on: 12.11.2010, 06:10:28 »
prípadne... dnes má meniny Svätopluk... choďte slaviť :P na hrade je socha ;D
All code is crap.

42

Saren

  • Newbie
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4236 on: 12.11.2010, 06:24:56 »

NEMAME??? dovod k nenavisti? :D No neviem kde ty zijes.. v akom meste.


Zijem v tom istom svete ako ty, ale divam sa nanho po svojom. Mohla by som si najst vela dovodov na nenavist, ale nechcem, vyhybam sa tomu, co mi nerobi dobre.
Myslim si svoje, ty si mysli co sa tebe paci. Nikto ti tvoj nazor neberie (teda ja urcite nie) a ked chces zit s nenavistou, prosim, je to tvoj zivot.

Mozno, tak ako ty mas dovod ciganov nenavidiet, oni maju dovod kradnut, pachat zlo. Ale podla mna ani na jedno z toho dovod v podstate nie je, ludia si ho len vytvorili, ked svoj zivot naviazali na hmotne statky...

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4237 on: 12.11.2010, 06:25:30 »
už to tu prestaňte riešiť... nemá to zmysel a vy to určite nevyriešite... môže za to množstvo vecí, blablabla
:thumbs-up: :thumbs-up:

Saren

  • Newbie
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4238 on: 12.11.2010, 06:52:15 »
Agamemnon, mas pravdu, ale mne to nedalo nereagovat, v takyto krasny poeticky vecer  ;)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4239 on: 12.11.2010, 07:33:10 »
polka ciganov na mesiaci? = MALO
vsetci cigani na mesiaci? = RIESENIE
brix will be shat

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4240 on: 12.11.2010, 12:57:35 »
ocividne TUKE navstevuje celkom hufne mnozstvo RASISTOV ,which makes me a sad sad panda :(
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4241 on: 12.11.2010, 13:16:34 »
...which makes me a panda...

haa, už dávno som tušil, že je to tak... konečne potvrdené...
All code is crap.

42

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4242 on: 12.11.2010, 14:19:14 »
a kurva prestante! precitajte si jake problemy robia gheta v MI a v KE svojmu okoliu, a co spravi revizor ked uvidi degeesov v buse, ano radsej vystupi ale tebe najebe pokutu. a ked deges ta rozkope  vonku tak jemu sa nic nestane ale ked ty mas s nim problem hned si rasista, a to ze dostavaju neskutocne peniaze od statu a aj peniaze na deti ktore zneuzivaju na kradnutie lebo im nikto nic nemoze spravit a maju ich len koli davkam? a ze mali domy pri hlavnej, v luxusnej casti, neplatili a mesto ich nevedelo dostat prec? ze to tam zostalo jak berlin po bombardovani? a ze do anglicka a kade tade chodia vyzierat ich, a napadnu POLICAJTA, to kde sme? a ked pridu policajti do dediny tak nikto nikde, oni su svaty...

a podla vas je fasa ked zrusia lunik a ku vam daju do brany bandu degesov co rozjebu cele okolie, spravia si ohnik naprostred dvora alebo obyvacky, neplatia ucty, musite z anich platit potom vy, ne dost sa platia dane co tam do kade tade do pice idu len ne na to co maju...cesty a tak dalej..., okradnu vas hocikedy, hocikde a s tym cajti nespravia uz nic potom.

neviem kto tu RASIZMOM sa ohanal ale DEGES neni len cigan ale taky clovek co jebe na cely svet, robi zle a neprisposobi sa, a jedine jeho je zobrat od statu co najviac, za to kupit lepidlo sacok a chlast, kradnut hocikoho zabit len tak (jak keby sa nestalo ze zabili individua v nejakej malej dedinke pred pol rokom, potom tam sli aj slovenska pospolitost, iste sa pmatate, no nic sa nevyriesilo),a samozrejme ohanat sa tym ze vsetci su rasisti co chcu poriadok.

toto je neriesitelny problem, politici sa to ho boja lebo mozu byt lahko oznaceny za rasistov, a takisto je to velka volebna sila... co samozrejme oni chcu a netrapi ich vychod ked su v tej zaprdenej bratislave.

ked zrusili vodarensku (neviem ci viete-maly lunik9 na miery-blizko hornadu, hyper tescu) tak zrazu sa kriminalita zmensila, ludia tade mozu chodit kludne peso alebo aj autom! vtedy sa nedalo bez toho aby si tam nesiel monimalne 70 aby ti nejebli kamene alebo tehlu na celne sklo (to sa deje aj v osade pri spiskom podhradi  a aj inde) a peso ked si chcel tak len s 10 nackami po boku, teraz je tam zubar, kafe bar, a este daco, nova cesta, skola je blizko. a este stale su tam rozjebane domy, vsetko si samsi rozjebali ani steny nemali, to akoze co je, to kto im rozjebal, dostali to zadar aa este aj si to rozjebali...
DRUHA vec je ze sa rozprchli po okoli co uz je jdalsi problem...

takze palte do **** s rasizmom, nazyvajme to neriesitelny problem
« Last Edit: 12.11.2010, 14:27:43 by Domino3D »
vivat academicus

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4243 on: 12.11.2010, 14:28:07 »
akoze ano... cigani v kosiciach nie su rasisticky problem, ale obciansky... pripadne trestnopravny... a pod...

ale fakt nema zmysel to tu riesit... nic tu nevyriesite, a zbytocne sa hadate... chodte do politiky... alebo inam ;D len uz tu nespamujte konecne...
All code is crap.

42

t0Mi

  • Guest
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4244 on: 12.11.2010, 14:30:00 »
Ukoncime to tym ze romovia su ako smerniky v C++. Kazdy na nich nadava, no bez nich by to bolo velmi jednoduche..

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4245 on: 12.11.2010, 14:34:22 »
Ukoncime to tym ze romovia su ako smerniky v C++. Kazdy na nich nadava, no bez nich by to bolo velmi jednoduche..

no zase... bez smernikov by to prave bolo tazke... mnozstvo veci sa daleko zjednodusuje pouzitim smernikov...
All code is crap.

42

lecter

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 244
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4246 on: 12.11.2010, 17:22:35 »
polka ciganov na mesiaci? = MALO
vsetci cigani na mesiaci? = RIESENIE
nemtom, to je takto:
jeden cigan na mesiaci = napad
vsetci = riesenie
:)

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4247 on: 12.11.2010, 19:22:53 »
Ukoncime to tym ze romovia su ako smerniky v C++. Kazdy na nich nadava, no bez nich by to bolo velmi jednoduche..

smernikovy rasista ! :D


... len uz tu nespamujte konecne...

bo budete zmazany  bv alebo deportovany na mesiac  :ringsmiley:
 ;D
vivat academicus

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4248 on: 12.11.2010, 19:43:08 »
polka ciganov na mesiaci? = MALO
vsetci cigani na mesiaci? = RIESENIE
nemtom, to je takto:
jeden cigan na mesiaci = napad
vsetci = riesenie
:)

dokaz mi ze tvoja verzia je povodna
brix will be shat

MuckoReloaded

  • Guest
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #4249 on: 12.11.2010, 22:24:51 »
... to malo ist do MUCKO temy, k ostatnym odveci postom
:thumbs-up: podla mna to malo ist sem,lebo je to divne ked ma sekne v krizoch z pritahov v predklone s len 60kg... jaj a na tlak som sam skusal davat 95kg,na drep 120kg a mrtvy tah tiez 120... nic moc ale po roku bude lepsie
.... inac velmi zaujimave kolki sa hned o mna zaujimali  :o