Author Topic: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)  (Read 575529 times)

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3675 on: 03.05.2010, 14:07:28 »
akoze chapes. cely rok neni v skole. pride pred mesiacom. cize mas s nim jednu konzultaciu. potom ti povie ze nema cas citat to co pises a ze nestiha tak najblizsie druhe stretko bude o dva tyzdne. ked mu clovek napise mail ohladom niecoho ta odpise po 4-5tich dnoch. a potom posle masovy mail ze v case od 3.5. do 17.5 rusi vsetky terminy bez nahrady a nove urci az po 17tom, pricoom hovoril ze do 17teho chce vidiet kompletne bakalarky. akoze viem ze ma problemy a podobne ale potom nech nerobi kua konzultanta na bakalarku.

mucko

  • Guest
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3676 on: 07.05.2010, 20:02:59 »
že aj keď sa len človek pomýli s aliasom napr e.nazov malo byt f.nazov tak nedostane body za cely select hoci bol cely spravny... nuz dopustil som sa nepozornosti  >:(

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3677 on: 07.05.2010, 21:55:39 »
pripalil som buchty na pare  :ropebanana:
EDIT: presne, tiez sa mi vyparila voda :D
« Last Edit: 08.05.2010, 02:57:47 by Domino3D »
vivat academicus

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3678 on: 07.05.2010, 21:57:59 »
kamos raz pripekol parky :D (dal ich do vody isiel pozerat film zabudol na ne a voda sa vyparila a palky sa priskvarili :D)

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3679 on: 08.05.2010, 01:34:16 »
Na, kde zacat ;D
Tak pred chvilou som dosla domov a nesiel net. Starky bol vsetky elektro veci povytahovat lebo bola burka... Aby nam do domu neudrel blesk :D Mama to na dalsi den postrkala spat. Pri routri bol nepouzity sietovy kabel taak ona oba konce vopchala do routra :D Takze to skratovalo ci co robilo :D

Aaale teraz main. Chcela som dnes ist skor domov, o pol desiatej som sla na bus cakala v rade 15 minut s batozinou uz v kufri a ked som sa konecne dostala na rad, sofer mi vravi ze uz nikoho neberu su plny. Daky eurobus, na stojaka nebrali. Tak som si vybrala veci a sla si sadnu na zastavku. Ta, ze co budem robit... zapnem si book, ved je tam net. Aaa v tom daky typek pride ku mne ci nemam 50 centov. Tak vyzeral zmukarene a koktal, ale nebol to zebrak z Lunika. Kukam do penazenky  a tam len 5 centovky asi 3. Tak mu vravim, ze nemam. On si sadol ku mne, ze mam pozriet stranku philadelphia.yw.sk. . Ze to je jeho kapela, on je slusny clovek a neklame, len potrebuje peniaze lebo ho okradli. http://www.philadelphia.yw.sk/galeria.php - toten co cupi to bol :D Na a zacal. Ze on je hudobnik a ze je chory, prisiel hrat do KE a dostal silne epilepticke zachvaty, ze mu to poskodilo mozog, 4 dni lezal v nemocnici na infuziach. Ukazal mi ruku kde mal infuziu, potom zas zaznamy od doktora :D Zevraj ho okradli, ked dostal zachvat. Vytiahol papier od policie tam mal napisane ze obvineny Julius Čonka z Velkej Lomnice, ukradol mu gitaru a trsatko a cigarety a peniaze blabla. Vravi, ze ta gitara je jedine, co ma, strasne draha vraj, ze len ladicka stoji 300 eur a vytiahol ladicku :D Potom mi ukazal trsatko. Ze je od manazera Jimmyho Hendrixa. Hra na biciee a na basu na husle. Totam na fotke je Imro, potom kapelnik so zenou a neviem kto este. Ze boli hrat aj v Amerike v New Castle :D Ti im potom dali dakych 100 000 ci kolko na natacanie videoklipu. Zaradom som na fotky mala klikat a kazdeho opisoval, ze toten v oranzovom tricku je manazeer a tak. Ze dakedy hral hradrock, a teraz krestansky rock. Mam si od nich nieco stiahnut. Vytiahol daky 200 rocny album so 100 rocnymi fotkami, ako efekt sepie ;D A ze to je jeho mama, otec, on so psom ked bol mlady, toto ked mal asi tolko ako ja, toto jeho bratranec, ze ho zrazil vlak a toto jeho druzka, ona zomrela pri autonehode. Ze ma dceru, ta je v Amerike. Tak som sa ho pytala, ci niekto vie, ze je tam. A on, ze bohvie, ze asi nei, ze nevie. Ma vraj mobil ale nevie preco, no nejde (samozrejme mi ukazal, ze nejde) a na brata zabudol cislo. Tak sa pytam ci na internete niekoho, ze mu napisem. On ze tomu kapelnikovy fararovi, ze je na fb :D Tak som mu napisala spravu. Pytam sa, ci nepozna niekoho v KE. Ze hej, ze nejakeho farara. Tak mu vravim, ze ked vie kde ho najde nech ide za nim, ze mu pomoze. Tak, ze mi dakuje, praje vela stastia, pobalil si paksamenty a odisiel :D

Dig kolko som napisala... Ta zaujimavy zazitok ;D

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3680 on: 08.05.2010, 01:38:16 »
smutne

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3681 on: 08.05.2010, 03:01:54 »
...
co siii,
ta teraz mas vyskratovany router?
vivat academicus

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3682 on: 08.05.2010, 03:14:15 »
napiste niekto par slovami co sa stalo odmietam citat dlhe posty

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3683 on: 08.05.2010, 03:44:39 »
...
co siii,
ta teraz mas vyskratovany router?
Nie, funguje, resetla som :D ne skratoval, len neviem ako to nazvat :D
napiste niekto par slovami co sa stalo odmietam citat dlhe posty
je tam, ze si spatny :D :D

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3684 on: 08.05.2010, 03:47:41 »
klamat sa nema ;)

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3685 on: 08.05.2010, 03:48:19 »
napiste niekto par slovami co sa stalo odmietam citat dlhe posty
okradnuty clen kapeli jej porozpraval zivotny pribeh :D

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3686 on: 08.05.2010, 03:48:45 »
Taak si to precitaj :D a zistis ze neklamem :P

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3687 on: 08.05.2010, 04:32:20 »
A najpodstatnejšie je, že Július Čonka je môj dedinamate z nového dvora!!! Veľká Lomnica !!!!!:D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3688 on: 08.05.2010, 17:00:12 »
povedzte mi, ze sa mi sniva  :o  :o  :o
http://www.mojevideo.sk/video/1b28/nic_len_pravda_jehovistka.html

myslis tu transfuziu krvi? .. to je u nich bezne


Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3689 on: 08.05.2010, 18:14:25 »
a mne zase neide cela mojevideo.sk stranka a neznam preco, ci boha ale ma to sere
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3690 on: 08.05.2010, 19:06:37 »
o co tam islo? nechce sa mi to cele pozerat

domino3d

  • Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3691 on: 08.05.2010, 19:23:45 »
o co tam islo? nechce sa mi to cele pozerat

Česká verzia americkej reality show Moment of truth, v ktorej sú účastníci postavený na detektor lži a musia zodpovedať 50 otázok, teda nič len pravdu.. V nasledovnej ukážke je súťažiaca "matka" jehovistka, ktorá sa okrem iného prizná k viacerím sexuálnym partnerom na jednu noc, ale vlastnej dcére by odoprela tranfúziu krvi, aby jej zachránila život...
vivat academicus

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3692 on: 08.05.2010, 21:38:35 »
o co tam islo? nechce sa mi to cele pozerat
ani nekukaj o nicom

t0Mi

  • Guest
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3693 on: 09.05.2010, 17:48:07 »
o co tam islo? nechce sa mi to cele pozerat
ani nekukaj o nicom
jj fakt neprijemne :( mne tiez zacal blbnut router a asi sa aj sam zachvilu vyskratuje..

dungeo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
  • ked avatar, tak avatar :P
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3694 on: 11.05.2010, 17:32:17 »
...
ja ho poznaaaaam :D teda, no, poznam, nie osobne, ale viem, ktory je to, on hrava skoro kazdy den pri velkej Aide abo pri tom kostole, co je vedla Aidy, raz som tam siel a akurat vychadzali z kostola nejaki novomanzelia po sobasi, plno ludi tam, vsetci tak vyobliekani a on tam hral, mal dost pod kalapom, spinavy a otrhany a ked videl, ze vychadzaju, tak sa postavil tesne ku dveram a hral im nejake toten svoj hardrock :D ale musim uznat, ze niekedy hra dost dobre, som ho kus pocuval, nie je to len taky nejaky uplny looser, co sa tyka muziky :) aj ked ten cigan, co hrava v tej ulicke oproti smerom na postovu, je asi lepsi, on je normalne profik, som s nim raz kus kecal a zdalo sa, ze sa vyzna :) zaujimave individua mame v Kosiciach... :)
Základom automatizácie tvorby jazykových procesorov je ekvivalencia reprezentácie jazyka generovaním a rozpoznávaním.

Luk1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3695 on: 11.05.2010, 22:58:50 »
som pocul jedneho nemenovaneho ucitela ako oznacil vacsinu druheho rocnika za geneticky odpad  ;D

Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

Luk1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3696 on: 12.05.2010, 00:46:08 »
nemozem bo nie som si na 100% isty ze to on

Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

t0Mi

  • Guest
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3697 on: 12.05.2010, 00:48:35 »
menuj odpad :D

Luk1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3698 on: 12.05.2010, 00:55:40 »
ale dneska som mal stastie na take veci, potom okolo sli dva vyucujuci dbs a mi to pripadalo ze sa bavia jak odjebavaju studentov :D jeden vravi, ze "no za mnou dosiel student ci tu by sa nedal nejaky bod pripocitat a vravim mu ze uhadli ste nedal" :D "a poslem ich ked neco chcu za telepovskou"  ;D


Za slovensky narod bije mi srdce v hrudi.

citro

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 207
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3699 on: 12.05.2010, 01:25:01 »
som pocul jedneho nemenovaneho ucitela ako oznacil vacsinu druheho rocnika za geneticky odpad  ;D

prvy rocnik je potom co? :D