Author Topic: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)  (Read 575505 times)

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3475 on: 04.02.2010, 15:10:41 »
cadmus: ty stale nechapes, ze nikto neprotestuje proti mytu ako takemu, ale proti jeho sucasnej podobe? :ohmigod:
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3476 on: 04.02.2010, 15:20:05 »
Quote
tych skratenych a posledny co neprejdes mas free, podla mna skvely ustupok od roberta

nepochopenie situacie... nemaju sa robit veci, kde potom treba robit ustupky, upravy a pod... mali urobit system, ktory funguje... cele tie useky boli uz na zaciatku zle... mali to rovno urobit tak, aby to bolo podla presnych prejdenych kilometrov...
All code is crap.

42

Cadmus

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3477 on: 04.02.2010, 20:42:51 »
cadmus: ty stale nechapes, ze nikto neprotestuje proti mytu ako takemu, ale proti jeho sucasnej podobe? :ohmigod:

no a aka je sucasna podoba? najprv protestovali proti tomu, ze im zaratavalo cele useky aj ked ich nevyuzivali v plnej dlzke. ok, to bol rozumny dovod. mali dodat zoznam takych usekov. co dodali, to sa implementovalo do systemu, pokial viem. co nedodali... smola. takze tentokrat sa im co konkretne nepaci? vysvetli aj pre nas slepych blbych hluchych sprostych ;D

nighthunter

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3478 on: 04.02.2010, 20:56:05 »
Quote
tych skratenych a posledny co neprejdes mas free, podla mna skvely ustupok od roberta

nepochopenie situacie... nemaju sa robit veci, kde potom treba robit ustupky, upravy a pod... mali urobit system, ktory funguje... cele tie useky boli uz na zaciatku zle... mali to rovno urobit tak, aby to bolo podla presnych prejdenych kilometrov...
kto vidi paralelu s MAISom ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3479 on: 04.02.2010, 21:46:53 »
kto vidi paralelu so skoro vsetkym co robi tato vlada?
brix will be shat

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3480 on: 04.02.2010, 22:03:57 »
cadmus: ty stale nechapes, ze nikto neprotestuje proti mytu ako takemu, ale proti jeho sucasnej podobe? :ohmigod:
ved stale sa zapocitavaju cele useky a nie prejdene kilometre... kamionisti nevyhrali. len im bolo povedane, ze nafta zlacnie a ze ak sa nestiahnu, tak im zacnu policajti brat vodicaky... tak sa stiahli.

potom sa prislo na to, ze nafta figu zlacnie a preto sa protestuje znova.

no a aka je sucasna podoba? najprv protestovali proti tomu, ze im zaratavalo cele useky aj ked ich nevyuzivali v plnej dlzke. ok, to bol rozumny dovod. mali dodat zoznam takych usekov. co dodali, to sa implementovalo do systemu, pokial viem. co nedodali... smola. takze tentokrat sa im co konkretne nepaci? vysvetli aj pre nas slepych blbych hluchych sprostych ;D
ale ved stale sa zapocitavaju cele useky a nie prejdene kilometre.
kamionisti sa po prvom proteste nestiahli preto, ze by im niekto ustupil alebo nebodaj preto, ze by s nimi vobec niekto jednal... stiahli sa pretoze im bolo pohrozene ze im budu odobrate vodicaky a bolo im slubene, ze nafta zlacnie....

ale nafta nezlacnela a tak sa protestuje znova.

a nechapem to mnozne  cislo na konci tvojho prispevku. ak si si nevsimol, tak si jediny kto tu zastava tvoj nazor ;)
« Last Edit: 04.02.2010, 22:05:47 by Smokie »
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3481 on: 04.02.2010, 22:26:45 »
nafta zlacnela a benzin isiel hore...nedavno este tesco presov benzinka to bolo nejak tak: 95 - 1,12€ a nafta - 1,14€(alebo tak nejak)...vcera som pozeral 95 - 1,18€ a nafta 0,99€...

este aby som doplnil...aktualne je teraz v PO v hypernove benzinke najlacnejsi benzin a to za 1,14 ale i tak isiel hore o 2centy z 1,12...cize dieselaci pekne zarobia...a my s beninovymi motormi mozeme ist do pici...fico je kokot nic ine...jebe do dzurindu ze 6x zvysoval spotrebnu dat...ale po jeho 6tom zvyseni, bola spotrebna dan len o 2,3% vyssia ako to povolovali normy EU(ved preto aj drzurinda zvysoval)...a aktualne je hodnota spotrebnej dane u nas na urovni 43% nad limit EU...cize fico jebe do dzurindu ze zvysil dan...ale to uz nepovie ze musel....a vdaka posilneniu kurzu sa dostala cena benzinu na taku hranicu a fico ju mohol vklude znizi, a to znizenim spotrebnej dane ale to neurobil ale vyhovara sa na dzurindu ze on zvysoval...kokot je fico nic ine
« Last Edit: 04.02.2010, 22:41:09 by puq »

Cadmus

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3482 on: 04.02.2010, 23:07:57 »
a nechapem to mnozne  cislo na konci tvojho prispevku. ak si si nevsimol, tak si jediny kto tu zastava tvoj nazor ;)

mmm som jediny, kto tu takyto nazor vyjadruje. dnes bolo na fore 226 ludi, dajme tomu, ze 1/10 sem nazrie, ale diskutujeme mozno 7.

ved stale sa zapocitavaju cele useky a nie prejdene kilometre... kamionisti nevyhrali. len im bolo povedane, ze nafta zlacnie a ze ak sa nestiahnu, tak im zacnu policajti brat vodicaky... tak sa stiahli.

no ved ok, ale useky sa menili a oni to mohli ovplyvnit. ich dajaky tam vyzyval das pred 2 tyzdnami, aby davali navrhy. a este aj ta nafta zlacnela, ako pise puq o 10%.

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3483 on: 04.02.2010, 23:13:25 »
a nechapem to mnozne  cislo na konci tvojho prispevku. ak si si nevsimol, tak si jediny kto tu zastava tvoj nazor ;)

mmm som jediny, kto tu takyto nazor vyjadruje. dnes bolo na fore 226 ludi, dajme tomu, ze 1/10 sem nazrie, ale diskutujeme mozno 7.

ved stale sa zapocitavaju cele useky a nie prejdene kilometre... kamionisti nevyhrali. len im bolo povedane, ze nafta zlacnie a ze ak sa nestiahnu, tak im zacnu policajti brat vodicaky... tak sa stiahli.

no ved ok, ale useky sa menili a oni to mohli ovplyvnit. ich dajaky tam vyzyval das pred 2 tyzdnami, aby davali navrhy. a este aj ta nafta zlacnela, ako pise puq o 10%.

ked poviem, ze Zem nie je "gula", ale je to doska, ktoru nesu styria slony na chrbte korytnacky, tak podla toho, ze dnes bolo na fore 226 ludi a dajme tomu, ze 1/10 z nich sem nazrela a z nej diskutuje 7 ludi, tak mozem tvrdit, ze moj nazor zdiela viac ludi? :)

oni ale nepozadovali zmenu usekov, ale zmenu pocitania odjazdenych kilometrov. je jedno ze ti zmenia usek, ale pokial ty tu cestu len krizujes a oni ti zapocitaju, ze si nou presiel 100 kilometrov a mas podla toho aj platit, tak je to stale blbost ako brno... takymito kozmetickymi upravami mozu salit sliepky na dvore...

a tych 10% by som rad videl. lebo podla cien benziniek (minmalne slovnaftu) klesla cena o 1%. niekde ani to. ;) tych 10% je pekna statisticka kamuflaz.
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Cadmus

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3485 on: 05.02.2010, 00:53:46 »
ked poviem, ze Zem nie je "gula", ale je to doska, ktoru nesu styria slony na chrbte korytnacky, tak podla toho, ze dnes bolo na fore 226 ludi a dajme tomu, ze 1/10 z nich sem nazrela a z nej diskutuje 7 ludi, tak mozem tvrdit, ze moj nazor zdiela viac ludi? :)

oni ale nepozadovali zmenu usekov, ale zmenu pocitania odjazdenych kilometrov. je jedno ze ti zmenia usek, ale pokial ty tu cestu len krizujes a oni ti zapocitaju, ze si nou presiel 100 kilometrov a mas podla toho aj platit, tak je to stale blbost ako brno... takymito kozmetickymi upravami mozu salit sliepky na dvore...

a tych 10% by som rad videl. lebo podla cien benziniek (minmalne slovnaftu) klesla cena o 1%. niekde ani to. ;) tych 10% je pekna statisticka kamuflaz.

to je dost blbe prirovnanie lebo stale si tu nepostol nic, co by ma presvedcilo, ze trepem podobne somariny. a co si mal zo statistiky? jak mozes podla 1 firmy robit priemer? pirc by zaplakal. minimalne v kosickom kraji klesli ceny priemerne z 1.12 - 1.16 na 1.0x; x<5. okrem toho... zem nie je gula ani len v uvodzovkach, ale geoid, pripadne elipsoid, uz ked sa takto bavime.

a aj inde maju taketo problemy:
Some hauliers complain about the unfair tax on the logistics business in Germany and others have said that the system is just not that good at picking up lorries on the German road system. One company completed 145 journeys without paying the toll charge.

jedna vec je, ze preco sa z toho nepoucili, ale na druhej strane gps nie je taky presny, aby zvladol zaznamenavat presnu polohu pod stromami, v tuneloch alebo na moste ponad mesto.

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3486 on: 05.02.2010, 02:04:19 »
a ked uz je rec o myte  ;) http://www.pluska.sk/slovensko/politika/aj-tieto-slecny-vyhrali-tender-za-863-milionov-eur.html

tak s tou prvou by som si aj dal povedat ;)

Smokie: ja tiez sa skorej priklanam ku Cadmusovi jak ku kamionistom, to len tak zeby ste uz nemuseli diskutovat ci je v tom sam abo ne :)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3487 on: 06.02.2010, 07:06:55 »
prave sa mi pred monitorom spustil pavuk :D skoro som sa posral
brix will be shat

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3488 on: 10.02.2010, 04:41:06 »
Tak hraam si dneska gungame... A kto ma nezabije? Vraj .pufik!  :hammer:

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3489 on: 10.02.2010, 05:23:27 »
Tak hraam si dneska gungame... A kto ma nezabije? Vraj .pufik!  :hammer:

Čo je gungame???  ???
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3490 on: 10.02.2010, 05:42:46 »
cs mod ... ale zeby to bolo zaujimavejsie tak poviem ze trtkali!
:trestac:

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3491 on: 10.02.2010, 05:45:46 »
cs mod ... ale zeby to bolo zaujimavejsie tak poviem ze trtkali!

Jáj to toto čo ja furt prvý som a Safyiu režú odzadu :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3492 on: 10.02.2010, 06:01:03 »
cs mod ... ale zeby to bolo zaujimavejsie tak poviem ze trtkali!

Jáj to toto čo ja furt prvý som a Safyiu režú odzadu :D
Presne! Vrazil si mi noz do chrbta! :D :D
 
+ som zabudla co divne som dneska zazila... Moj brat spravil skusku :D (moj brat, ktoreho aj z bergu vyhodili  :ohmigod: ;D )

nighthunter

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3493 on: 10.02.2010, 06:37:07 »
cs mod ... ale zeby to bolo zaujimavejsie tak poviem ze trtkali!

Jáj to toto čo ja furt prvý som a Safyiu režú odzadu :D
SAJFA TO MA RADA ODZADU ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3494 on: 10.02.2010, 06:40:51 »
cs mod ... ale zeby to bolo zaujimavejsie tak poviem ze trtkali!

Jáj to toto čo ja furt prvý som a Safyiu režú odzadu :D
SAJFA TO MA RADA ODZADU ?

Gentleman také veci nehovorí !  :P  8)  ;D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3495 on: 10.02.2010, 06:41:56 »
ja len dufam ze to bola gumgame a nie len gungame
:trestac:

t0Mi

  • Guest
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3496 on: 10.02.2010, 14:36:08 »

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3497 on: 10.02.2010, 17:11:00 »
lol
:trestac:

Buciak

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3498 on: 10.02.2010, 17:16:27 »
a sourca nehra nikto? preco setci hraju ese vzdy 1.6 ?

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #3499 on: 10.02.2010, 17:36:13 »
a sourca nehra nikto? preco setci hraju ese vzdy 1.6 ?

typujem ze zato, bo na prednaske to rozbehas aj na 5rocnom notebooku :) a bez sekania :)
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.