Author Topic: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)  (Read 575252 times)

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1800 on: 12.12.2008, 04:28:15 »
no pekne.. :) a to sa ti ako take daco podarilo?
asi bude radost ta stretnut v skole.. :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1801 on: 12.12.2008, 04:30:21 »
som sa chcela vyzut, zohla som sa a bif do rohu stolaa :'(
nebude to vidno pod vlasmi, ale boli tooo :'(
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

plexisklo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • "I have PhDr. in kicking your ass"
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1802 on: 12.12.2008, 13:44:43 »
som sa chcela vyzut, zohla som sa a bif do rohu stolaa :'(
:)) povedz ze to mas z taekwonda
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1803 on: 12.12.2008, 16:16:26 »
Nechodim uz.. Ale chcem zacat od noveho roku :)
Inak v stredu som pozerala The Pacifier (tusim sa to tak vola, v SVK preklade Cumlikator, u cechoch je to Ochrance) s Vin Dieselom. No a on tam akoze mal ochranovat take decka 4 a niekde v dvoch tretinach filmu tam take male holky otravovali chalani. A tie holky tam zacali cvicit TAEKWONDO :emot-LMAO: ne tak som sa rehlila jak zacali ze "Hana, Dul, Set, Net" pif, paf, puf, kop :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: zlate to boloo
« Last Edit: 12.12.2008, 16:19:32 by mishelka »
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1804 on: 13.12.2008, 04:17:00 »
Bol som v Datarte na predcasneho Jeziska. Otec rozhodol, ze mi ide kupit tlaciaren. Super, clovek sa potesi. Konecne mam na com tlacit dokumentaciu :)

Po porade s jednym jeho znamym, odbornikom, sme sa vybrali do uz spominaneho Datartu a vybrali sme peknu HP Deskjet F4180.
Pridem domov, zacnem vybalovat, zapajat...a zrazu zistujem, ze chyba USB kabel.
No co, pohoda, niekde sa zapotrosil, najde sa. Hladam v krabici, hladam na zemi, pod stolom, pod postelou, pod vanou, pod psom... USB kablik nikde.

Kedze ako spravny chlap citam manual az po zapajani/montazi/instalacii, tak sa dozvedam, ze k tlaciarni je pribaleny adapter, k nemu kablik a USB kabel. Tiez sa dozvedam, ze obsah balenia sa moze LISIT, kedze manual je pre celu seriu F4100 a nie pre moju F4180. Nechce sa mi verit vlastnym ociam a tak chytim krabicu a otacam ju vsetkymi smerovymi stranami, az zbadam obrazok, kde je nakresleny jej obsah a tam skutocne ZIADEN USB kabel nie je...

Mi vysvetlite niekto na kieho frasa mariu jozefa pribalia k modelu ja neviem F4170 USB kabel a k modelu F4180 ho nepribalia... To robi rozdiel v cene 5 tisic, ze tuto seriu treba rozdelovat na modely s USB kabelom a na modely bez neho?!

HP Demencia! :)
« Last Edit: 13.12.2008, 15:30:49 by Smokie »
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1805 on: 13.12.2008, 14:51:48 »
Smokie: no to je bezne pri HP-ckach kedze som ich dakedy predaval tak viem ze tam nieje USB kabel. Len skor by som povedal ze tek predavac je kkt ked ta na to neupozornil a nepredal ti ho :D
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

t0Mi

  • Guest
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1806 on: 13.12.2008, 14:56:29 »
Ja som sa s tym tiez stretol v praci, som daval dokopy jeden novy pc a mal som k nemu pripojit aj novucicku hp... A vravim sefovi ze tam chyba USB kabel... A on ze k tlaciarnam bezne nedavaju... Tak siahol do takeho suflicku a tam ich mal asi 10, hold, asi o tom uz vie svoje...

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1807 on: 13.12.2008, 15:11:26 »
Smokie: no to je bezne pri HP-ckach kedze som ich dakedy predaval tak viem ze tam nieje USB kabel. Len skor by som povedal ze tek predavac je kkt ked ta na to neupozornil a nepredal ti ho :D
Jj, ten predavac sam o sebe bol uzasny :) Ja som uz bol prakticky rozhodnuty, len otec este nad jedonu vahal, ked prisiel za nami ten predavac, ze nam ide pomoct... Dokopy nam nepovedal nic co by nebolo napisane na stitkoch regalov a aj to doplietol. Jedina vec, ktoru sme sa ho pytali bolo cislo kazety a to musel dlho neviem odkial lovit. Ked sme definitivne ukazali, ze this one, tak nam vypisal listok a poslal nas k pokladni a este za nami volal, ze nemate za co. Nam ani nenapadlo mu podakovat, ved ozaj nebolo za co. :)
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1808 on: 13.12.2008, 15:12:33 »
Ja som sa s tym tiez stretol v praci, som daval dokopy jeden novy pc a mal som k nemu pripojit aj novucicku hp... A vravim sefovi ze tam chyba USB kabel... A on ze k tlaciarnam bezne nedavaju... Tak siahol do takeho suflicku a tam ich mal asi 10, hold, asi o tom uz vie svoje...
Mne vobec ani len nenapadlo, ze tam nemusi byt. Pred rokmi sme kupovali jednu lexmarku a tam bol. A pred dvoma rokmi jednu canonku do firmy a tam tiez bol. :) Sranda...
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

t0Mi

  • Guest
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1809 on: 13.12.2008, 16:33:54 »
No pri drahych je.. Hold, dnes uz taky USB je luxus bn

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1810 on: 13.12.2008, 18:40:49 »
jo a najlepsie je ze dakedy ti pri HP nefunguje len tak dajaky USB, bo uz ked je bars dlhy ta ti zacne pisat ze nemas pripojenu tlaciaren a tak
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1811 on: 13.12.2008, 19:45:37 »
..
HP Demencia! :)
tak ta potesim, ze aj ja ked som si kupoval HP tlaciaren, tak som nemal pribaleny USB kabel..
no lenze mna na to predajca upozornil a hned mi aj jeden predal..
asi je rozdiel kupit HP, Canon ci Lexmark :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1812 on: 13.12.2008, 21:25:17 »
k spotrebnym tlackam sa USB kable nedodavaju, neviem co je na tom divne, proste to tak je...
ma to viac dovodov, niekedy je napr. takyto kabel nepotrebny (ked Vam ostal z predchadzajucej tlaciarne, kt. uz nebudete potrebovat) alebo potrebujete proste inu dlzku, 1,2,3,4,5 metrov...
divne je to, ze predavac nespomenul, ze USB kabel je potrebny...

kazdopadne nerozumiem ludi, ktori si idu do elektier ako: "NAY, Datart, Electroworld" resp. "Tesco, Hypernova, ..." kupovat nieco k PC... ved na to su pocitacove firmy preboha. Ked chcem chladnicku, pojdem do Datartu, ale ne toto...

No ale holt, peňáze robia ludi, a setrit treba stale..
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1813 on: 13.12.2008, 21:55:36 »
LNC: je rozdiel kupovat komponenty k PC a kupovat tlaciaren...
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1814 on: 13.12.2008, 21:56:45 »
k spotrebnym tlackam sa USB kable nedodavaju, neviem co je na tom divne, proste to tak je...
Divne je praveze to, ze k niektorym sa dodavaju a k niektorym nie.
Divne je to, ze v manuali k tlaciarni sa docitas, ze jeden model sa s USB kablom dodava druhy nie...
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1815 on: 13.12.2008, 22:46:05 »
kazdopadne nerozumiem ludi, ktori si idu do elektier ako: "NAY, Datart, Electroworld" resp. "Tesco, Hypernova, ..." kupovat nieco k PC... ved na to su pocitacove firmy preboha. Ked chcem chladnicku, pojdem do Datartu, ale ne toto...
tak potom naco tam ten tovar maju?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1816 on: 13.12.2008, 23:03:14 »
a naco maju v metre od lajnozberov cez LCDTV az po mrazene kuracie krky? no nato, aby to predali... ja nwm, ale ja sa k veciam staviam tak, ze ked daco potrebujem, idem za specializovanou predajnou..

ad divne navody, no stava sa, ale nie som si vedomy, ze by akekolvek HP tlaciarne k sebe mali pribalene USB kable..

kurva ja sa nechcem hadat, ja len nemam rad hnusnu globalizaciu takehoto typu..

a sakra sproste zadanie z OS aaaa
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1817 on: 13.12.2008, 23:35:56 »
http://www.doublecrossvodka.com/

pekne pekne, zase dalsia vec na co mozme byt hrdi :thumbs-up:
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1818 on: 13.12.2008, 23:58:51 »
//ten doublecross na tej vodke vyzera ako 2 hranove dislokacie  :D (metallurgy humor)


cheMicka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1631
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1819 on: 14.12.2008, 00:21:14 »
//ten doublecross na tej vodke vyzera ako 2 hranove dislokacie  :D (metallurgy humor)

 :emot-LMAO:

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1820 on: 14.12.2008, 00:53:59 »
doublecrossvodka - oooold
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1821 on: 14.12.2008, 01:07:41 »
LNC kazdy treti prispevok okomentuje ze je OOOOOOOOOOLD, opravte ma ak sa mylim, a opravte ma aj ak sa mylim v tomto: vacsina veci co tu je je tu preto lebo su dobre a nie preto lebo su nove, vopred dakujem za kazdu opravu
brix will be shat

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1822 on: 14.12.2008, 03:28:36 »
//ten doublecross na tej vodke vyzera ako 2 hranove dislokacie  :D (metallurgy humor)

 :emot-LMAO:
ak tento moj prispevok mohol dakto aj pochopit tak jedine chemicka :D som rada ze aj pochopila :D


Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1823 on: 14.12.2008, 03:31:00 »
to sme aj my mali na MaT, čo je to hranová dislokácia :P a pravdepodobne aj na strednej na fyzike :)
All code is crap.

42

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: Co divneho som dneska videl (zazil, spravil)
« Reply #1824 on: 14.12.2008, 04:30:27 »
to sme aj my mali na MaT, čo je to hranová dislokácia :P a pravdepodobne aj na strednej na fyzike :)
fiha to ste fakt spominali na strednej na fyzike? :h_shocked: ja som o tom nepocula kym som na vysku neprisla