http://login.tiscali.cz/mojeid/registrace?utm_source=games&utm_medium=banner&utm_campaign=flash (http://login.tiscali.cz/mojeid/registrace?utm_source=games&utm_medium=banner&utm_campaign=flash)
;)
:beer1:
a to aj riadne bude fungovať ? .. neže mi do schranky pride dajaka faktura :D
nz uvidime.. len dneska som to nasiel :)
diky, som zvedavy ci pride :D
Už mi došiel poštou PIN3, som zvedavý či aj to usb-čko tak šikovne pošlú :D
aj ja som zvedavy :D
Quote from: Rimbaud on 14.12.2012, 17:28:04
Už mi došiel poštou PIN3, som zvedavý či aj to usb-čko tak šikovne pošlú :D
jj aj mne vcera prislo :) (pin, nie usb)
takze si este pockame na usbcka :)
QuoteDobrý den,
děkujeme Vám za registraci účtu MojeID přes služby Tiscali.cz. Provozovatel MojeID, společnost CZ.NIC, nás informovala, že k Vašemu účtu byl úspěšně přiřazen PIN3. Tím byly splněny všechny podmínky k tomu, abychom Vás mohli zařadit do slosování o iPhone 4s a odeslat Vám slíbený 4GB flash disk.
Slosování soutěže o iPhone proběhne až po skončení celé akce, tedy začátkem ledna. Výherce budeme informovat e-mailem a jeho jméno zveřejníme i na webech společnosti Tiscali Media, a.s. Flash disky pak budou rozesílány všem zaregistrovaným uživatelům postupně v průběhu ledna. Odesílání není možné z důvodu logistické náročnosti urychlit. Pokud Vám flash disk nedorazí poštou nejpozději první týden v únoru, kontaktujte naši zákaznickou podporu e-mailem na adrese [email protected] nebo telefonicky na čísle 226 227 500.
S pozdravem
Váš tým Tiscali Media, a.s.
hm, mne ani taky mail neprisiel :D
pin3 (postu) si uz dostal?
dostal som, uz mi prisiel aj taky mail ako tebe ... tak som zvedavy kedy pride ten USB :D
Quote from: xxx3 on 23.12.2012, 04:15:47
dostal som, uz mi prisiel aj taky mail ako tebe ... tak som zvedavy kedy pride ten USB :D
a či vôbec :D
Dojde dojde určite :)
Prislo uz niekomu to USB?
mne nie :D
Ani mne ;-(
QuoteFlash disky pak budou rozesílány všem zaregistrovaným uživatelům postupně v průběhu ledna..... Pokud Vám flash disk nedorazí poštou nejpozději první týden v únoru, kontaktujte naši zákaznickou podporu e-mailem na adrese [email protected]
do 2 tyzdnov... dufam :)
toto som cital, preto som sa pytal ci uz niekomu to aj doslo domov :)
mne dnes prislo USB :D
aj mne dnes prislo, a to som sa registroval po termine :evica:
Aj mne :)
doslo uz aj mne dnes
Dobre radšej píšte komu nedošlo :D
mne nie :(
som este necheckol offline postu :D
hehe prislo, nice ;)
hm no mne zacalo blbnut to usb.. kazdemu funguje na 100%? :)
aj mne blbne
hm dal som full scandisk nasiel nieco, uvidime :|
nepomohlo hh
mne funguje
mne zatial tiez