Author Topic: zapis predmetov  (Read 5461 times)

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
zapis predmetov
« on: 20.07.2011, 21:40:28 »
ako je to zo zapisom predmetov u prvakov lebo som cital ze prvakom zapisuju predmety na studijnom neni to hlupost? ked sa to da cez mais a nemusim sa tam trepat
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #1 on: 21.07.2011, 01:00:09 »
doposial bolo tak ze si si predmety zapisoval pri zapise tak asi preto to tak je :)
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

strejdabob

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #2 on: 21.07.2011, 03:19:51 »
ja som sa teraz prvýkrát už prihlásil na MAIS (zapísaný som na IP)... no a keď si dáš v hornej lište Predzápis a zápis a potom naľavo Zápis predmetov štúdia tak v tej tabuľke si môžeš zapísať predmety keď klikneš na to tlačidlo úplne napravo v tabuľke v každom riadku.. ale radšej som s tým ešte nič nerobil... no ale pod povinne vol. predm. nemám nič (neviem prečo) a všetky ostatné predmety sú pod výberovými (a ekonomika podniku a odborná angličtina ani nejde vybrať)... ale z katalógu viem že povinne voliteľné su aspoň 4 z tých čo teraz vidím medzi výberovými (čiže dobrovoľnými)... viem, trochu blbo som to rozpísal, asi radšej zrobím screen :D

xblast

  • Guest
Re: zapis predmetov
« Reply #3 on: 21.07.2011, 04:56:54 »
prvaci pojdu do skoly na zapis... tam vam povedia ktore povinne volitelne predmety si mate zapisat a vyfasujete index, isic a potvredenia o navsteve skoly...

strejdabob

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #4 on: 21.07.2011, 06:12:36 »
@xblast to mám chápať tak, že nám prikážu aké povinne voliteľné si máme zapísať?

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #5 on: 21.07.2011, 14:17:09 »
@xblast to mám chápať tak, že nám prikážu aké povinne voliteľné si máme zapísať?
indexi uz niesu od tohto roku je to na stranke takze preto som sa to aj pytal lebo viem ze inak na zapise sa zapisuju predmety do indexu ale ked index uz nieje?
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #6 on: 21.07.2011, 14:38:38 »
@xblast to mám chápať tak, že nám prikážu aké povinne voliteľné si máme zapísať?

ano :D
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #7 on: 21.07.2011, 14:40:22 »
@xblast to mám chápať tak, že nám prikážu aké povinne voliteľné si máme zapísať?

ano :D

si robite srandu ze ?:D
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #8 on: 21.07.2011, 14:43:52 »
tuna  http://www.fberg.tuke.sk/bergweb/fakulta/aktuality/110711-zapis_predmetov_2011-2kolo.pdf
 nieco je o zapise  ten prvy odsek ze zapis predmetov pre prvakov je na studijnom :D
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #9 on: 21.07.2011, 15:19:08 »
Makaveli nie je to kruta realita bud povedia co si mas zapisat alebo budes mat len dva PV predmety a zapisat si musis 2 PV takze je to to iste :) este sa mi stalo ze som si mohol vybrat 3 PV ale pri zapise mi povedali ze jeden predmet sa toho roku nebude vyucovat :)
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #10 on: 21.07.2011, 15:34:06 »
aha tak idem dufat ze mi nedaju chemiu lebo ma ....
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

xblast

  • Guest
Re: zapis predmetov
« Reply #11 on: 21.07.2011, 17:18:13 »
@xblast to mám chápať tak, že nám prikážu aké povinne voliteľné si máme zapísať?

presne tak :D mas napr. 4 PV predmety a oni ti povedia ze si mas zapisat druhy a treti... ty si môzes zapisat aj ostatne ale môze byt ze sa nebudu vyucovat... a samozrejme ak si ich raz zapises tak musis spravit aj skusku :)

neviem aky mas odbor ale napr. mne (IP) dali Zem a zemské zdroje a Ekonomika podniku v ZS a Počítačové siete a Tabuľkové a textové procesori v LS...

a k tym výberovým predmetom, ak nie je dostatocny pocet ludi zahlasenych tak sa ten predmet nevyucuje...

strejdabob

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #12 on: 21.07.2011, 23:48:48 »
my máme už aj rozvrh na maise a tam je v rozvrhu ekonomika podniku a zem a zemské zdroje, takže vyzerá to tak, že už viem čo si zapíšem :D no a včera som si na tom maise už zapísal tie povinné tak teraz neviem čo z tým robiť, asi som nemal do toho babrať :D

xblast

  • Guest
Re: zapis predmetov
« Reply #13 on: 22.07.2011, 00:45:14 »
klikni na zapisane predmety a zrus vsetko... tak ci tak budes musiet ist do skoly na zapis cize mi aj pride divne preco mate povoleny zapis...

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: zapis predmetov
« Reply #14 on: 22.07.2011, 00:57:26 »
my máme už aj rozvrh na maise a tam je v rozvrhu ekonomika podniku a zem a zemské zdroje, takže vyzerá to tak, že už viem čo si zapíšem :D no a včera som si na tom maise už zapísal tie povinné tak teraz neviem čo z tým robiť, asi som nemal do toho babrať :D
ja som mal uz tiez chut zapisat :D:D ale ako vidim nemam to robit
« Last Edit: 22.07.2011, 01:07:43 by Makaveli »
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))