Author Topic: skripta  (Read 5189 times)

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
skripta
« on: 22.09.2011, 23:42:41 »
to ten 'shop' so skriptami  na Fbergu na lavej strane na konci chodby to tam ako funguje ze pridem tam zazvonim si a otvoria mi?, ci ako lebo stale to tam maju zatvorene ???
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: skripta
« Reply #1 on: 23.09.2011, 00:16:29 »
ano musis zazvonit a otvoria ti ale vela tam toho nemaju :)
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: skripta
« Reply #2 on: 23.09.2011, 02:23:29 »
ci vole tak to riadne ze si musim zazvonit :D:D a tak hadam ze tam budu mat zem a zemske zdroje ci co a ekonomiku   :ropebanana:
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: skripta
« Reply #3 on: 23.09.2011, 04:12:50 »
ZaZ maju to som tam aj ja kupoval a ekonomiku neviem ja som na to knihu nepotreboval
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: skripta
« Reply #4 on: 23.09.2011, 15:40:31 »
no hlavne nech maju tu ZaZ lebo pisat si poznamky z prednasky  je nemozne ked stiha odprezentovat dve prednasky na jednej prednaske  :D :D
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

meno112

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: skripta
« Reply #5 on: 24.09.2011, 23:26:56 »
kolko stali tie skripa zo ZaZ???

xblast

  • Guest
Re: skripta
« Reply #6 on: 25.09.2011, 00:59:55 »
ak niekto potrebuje skripta zo Zem a Zemskych zdrojov tak mam na predaj, minuly rok kupovane, zvyraznovacom popisane ale inac v super stave :D kedze mne uz ich netreba tak viem spravit dobru cenu :)

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: skripta
« Reply #7 on: 25.09.2011, 03:26:56 »
ak niekto potrebuje skripta zo Zem a Zemskych zdrojov tak mam na predaj, minuly rok kupovane, zvyraznovacom popisane ale inac v super stave :D kedze mne uz ich netreba tak viem spravit dobru cenu :)
ja si kupin nove kedze potom by som sa fakt nudil na prednaskach taktom si aspon mozem kreslit s vyraznovacom :D:D:Dteda ak tam ovsem budem nakoniec chodit :D:D
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

chitka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: skripta
« Reply #8 on: 26.09.2011, 00:35:22 »

... PREDAM SKRIPTA pre 2. ročník:
- Finančno-ekonomicka analyza podniku
- Anglicky jazyk

Keby nieco, piste na mail: jana.nemcikova@gmail.com

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: skripta
« Reply #9 on: 29.09.2011, 16:21:04 »
chcem sa spytat ci ma niekto prednasky zo zem a zemske zdroje kedze mam skirpta ale tie sa akosi moc nezhoduju s prednaskami :D
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: skripta
« Reply #10 on: 29.09.2011, 16:49:13 »
ja som na prednasky nechodil vobec teda bol som na prvej prednaske a potom uz nie, staci ked si zozenies skripta a v pohode das ten predmet na D len ked si to precitas (cvika su nieco ine zalezi kto ta uci)
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

Makaveli

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: skripta
« Reply #11 on: 29.09.2011, 22:28:17 »
ta cvika su o dacom druhom to som zistil :D ale dasa to zatial a ktym prednaskam tak to ma tesi toto zistenie ))
Máte pravdu. Jsem blázen. Ale víte co ještě? Je mi to u prdele:P KED NIECO NEVIES TUKE FORUM VYRIESI :)))

Dzana

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: skripta
« Reply #12 on: 02.10.2011, 20:20:09 »
ak niekto potrebuje skripta zo Zem a Zemskych zdrojov tak mam na predaj, minuly rok kupovane, zvyraznovacom popisane ale inac v super stave :D kedze mne uz ich netreba tak viem spravit dobru cenu :)
ak este mas tak mala by som zaujem.