FEI archív 2009/2010 > 5. ro?ník

Diplomova praca

<< < (2/33) > >>

libra:
imho, stiahni si nejaky program, ktory je open-source, a mas pri nom aj obrazky-ikonky. Mozes si to cele upravit podla vlastnej potreby, teda aj zemnit kod na nepoznanie (rozumej, nahradit kod napr. internetoveho prehliadaca za kod textoveho editora). Samozrejme, toto je iba priklad, ale ja by som sa riadil tymto.
Neviem, aky projekt riesis, ale iste sa najde nieco podobne zamerane open source (GNU GPL, ci jaka to je licencia), s potrebnym volnymi obrazkami...
Dalsim, podla mna tiez vhodnym riesenim je, ze uvedies v praci zdroj ikoniek a dalej neriesis. Predsa, ty mas vytvorit svoju pracu za pomoci uvedenych pomocok (aj v prog. jazyku pouzivas uz vytvorene triedy, nekodis vsetko rucne), nie vytvarat ikonky ;) .

Agamemnon:
gnu gpl nie je dobra licencia pre diplomovku... gnu gpl nesmie pouzit... ta licencia vyzaduje aby vysledny produkt bol kompletne zverejneny, co nemusi byt pri diplomovke mozne... inak, ta licencia je zvrhla :)

btw - to uz nehovorim o tom, ze u nas su elektronicke licencie neplatne...

libra:
aha, to som nevedel... tak potom jedine tak, ze pouzije ikonky, a uvedie zdroj :D

psicho:
ked mi aplikacia nebude fungovat spravne , daju mi aspon E ? :D

tristan:

--- Quote from: Agamemnon on  14.04.2010, 19:50:32 ---gnu gpl nie je dobra licencia pre diplomovku... gnu gpl nesmie pouzit... ta licencia vyzaduje aby vysledny produkt bol kompletne zverejneny, co nemusi byt pri diplomovke mozne... inak, ta licencia je zvrhla :)

btw - to uz nehovorim o tom, ze u nas su elektronicke licencie neplatne...

--- End quote ---

Kde hovori GNU GPL o zverejnovani produktu? Par rokov do zadu som ju cital a na nic take som nenarazil...Musis zverejnit zdrojaky s binarkou, to ano, ale ze vobec musis nieco zverejnit....o tom neviem, mozes vypichnut ten odstavec z nej, ak ho vies rychlo najst?

BTW: co znamena zverejnit? ukazat to doma rodine verejne, na intraku, ci BBC ?:))

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

[*] Predchádzajúca strana

Go to full version