Author Topic: Diplomova praca  (Read 61122 times)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #25 on: 20.04.2010, 04:34:21 »
tolko staci?

urcite ano... sak nejde o pocet stran. osobne pre mna je vacsi problem sa vtesnat do nejakeho limitu, nie ho presiahnut, sa neviem vyjadrovat strucne... ach jaj :-/ ;)

jo aj ja mam problem sa vtesnat do limitu.. casoveho :D lebo som jak kus kkta :D
brix will be shat

Mar0sh

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 206
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #26 on: 20.04.2010, 16:25:46 »
nam bolo povedane ze rozsah minimalne tak 70-80 , ...preco neni na skole jednota ?
aj s prilohami? :)

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Diplomova praca
« Reply #27 on: 20.04.2010, 17:12:53 »
bez
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Mar0sh

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 206
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #28 on: 20.04.2010, 18:00:28 »
tak mne povedala veduca, ze najlepsie je 50 stran. a rozsah min. 45 a max. 60 stran

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #29 on: 20.04.2010, 18:57:15 »
nepiste to na pocet stran, pre boha... piste to na obsah...
All code is crap.

42

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Diplomova praca
« Reply #30 on: 20.04.2010, 19:53:47 »
nepiste to na pocet stran, pre boha... piste to na obsah...

neviem ci by dakto bol nadseny 30 stranovou diplomovkou :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #31 on: 20.04.2010, 19:57:27 »
okej, tak nejaky min. pocet stran napiste :D ale tak urcite nie, ze presne medzi 52-54 a pod. bludy :D
All code is crap.

42

Cadmus

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #32 on: 20.04.2010, 20:21:08 »
okej, tak nejaky min. pocet stran napiste :D ale tak urcite nie, ze presne medzi 52-54 a pod. bludy :D

najlepsie na 42?  ;D

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #33 on: 20.04.2010, 20:50:53 »
cadmus presne tak :D
All code is crap.

42

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: Diplomova praca
« Reply #34 on: 20.04.2010, 22:36:30 »
Kde mi vyjde 50 strana, tam si dam poslednu bodku :D


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

tpmatus

  • Newbie
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #35 on: 22.04.2010, 21:03:30 »
pytal som sa mojho konzultanta kolko stran ... 50 - 60? Odpoved: A kto si myslite, ze bude tolko citat? Ked to bude okolo 40 stran, bude to tak akurat ...

paly-sk

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 208
    • View Profile
    • Flexi Systems
Re: Diplomova praca
« Reply #36 on: 22.04.2010, 21:17:25 »
hej, len to mas na zadavacom liste napisane, cca kolko by to malo byt co sa tyka slov resp. stran, takze sa teoreticky moze stat, ze aj ked to niekto nebude citat, skritizuje ta, ze si nedodrzal rozsah
ja napr. nemam v zadavacom liste udany pocet stran
Jabber: paly@jabbim.sk
Web: www.flexisystems.sk

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #37 on: 22.04.2010, 21:50:22 »
aj ja ale mate jedno ajtak to nikto nebude citat, ja by som sa skor sustredil na ten speci abstrakt ci co to chcu
brix will be shat

SiDi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #38 on: 23.04.2010, 23:03:15 »
Nezda sa vam, ze tato skola uz nevie kam s konopy? Nielen,ze okrem hlavnej casti musime (ti co maju robit nejaky program) pisat prirucky, ale este aj nejaky abstrakt v anglictine ! Ved anglictina ani nebola povinna na tejto skole a teraz sa to berie ako samozrejmost, ze musime vediet po anglicky...toto sa mi zda az prilis na hlavu postavene...akoby toho nebolo dost uz za tych 5 rokov ! Zaujimalo by ma kto toto vymyslel a kolko z nich co to budu citat bude vobec tomu rozumiet...

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Diplomova praca
« Reply #39 on: 24.04.2010, 03:48:16 »
yeah mate, we have to use some propa english,so they would not understand a word
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #40 on: 24.04.2010, 14:57:01 »
Nezda sa vam, ze tato skola uz nevie kam s konopy? Nielen,ze okrem hlavnej casti musime (ti co maju robit nejaky program) pisat prirucky, ale este aj nejaky abstrakt v anglictine ! Ved anglictina ani nebola povinna na tejto skole a teraz sa to berie ako samozrejmost, ze musime vediet po anglicky...toto sa mi zda az prilis na hlavu postavene...akoby toho nebolo dost uz za tych 5 rokov ! Zaujimalo by ma kto toto vymyslel a kolko z nich co to budu citat bude vobec tomu rozumiet...

však toto sa už dlhšie robí... a robí sa to na väčšine škôl, čo vm... plus, bez en sa veľmi nepohneš... a tých pár viet ti pri najhoršom niekto preloží...
All code is crap.

42

bliky

  • Guest
Re: Diplomova praca
« Reply #41 on: 24.04.2010, 16:50:10 »
Robil z vas uz niekto ten ***** anglicky abstrakt? "Odporúča sa rozdeliť túto hlavnú časť príspevku na 3 – 4 sekcie, s názvami orientovanými problémovo. Všeobecné názvy ako napr. Teoretická analýza, Riešenie, a pod. sú neakceptovateľné, musí byť jasné, o čo konkrétne ide." Ako to mam chapat??? Nemozem uviest nazvy ako analyza poziadaviek, navrh systemu, implementacia programoveho vybavenia a pod...?! Ta sak to uz cisty blud je, nepomenovat to tak, ked sa to tak vola... Nie je to problemovo orientovany nazov??? Nie je z nazvu jasne, o co konkretne ide???
« Last Edit: 24.04.2010, 16:55:29 by bliky »

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #42 on: 24.04.2010, 18:10:57 »
Bliky - tie info o tom, ako to delit mas odkial ?

A inak co mne bolo povedane, tak ze to ma byt v cudzom jazyku ( nie nutne AJ, cize ak clovek studoval na strednej len nemcinu, imho kludne moze v tom napisat ), a ze to ma mat rozsah 4-5 stran.

Cadmus

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #43 on: 24.04.2010, 18:13:10 »
napr. nema byt "riesenie", ale "navrh struktury databazy"

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Diplomova praca
« Reply #44 on: 24.04.2010, 18:21:20 »
Bliky - tie info o tom, ako to delit mas odkial ?

A inak co mne bolo povedane, tak ze to ma byt v cudzom jazyku ( nie nutne AJ, cize ak clovek studoval na strednej len nemcinu, imho kludne moze v tom napisat ), a ze to ma mat rozsah 4-5 stran.

ta cosi... musi byt anglictina. by som chcela vidiet ten fun, keby niekto napisal v nejakom inom... resp. skus v cestine, ved to je tiez cudzi jazyk :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

sogi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #45 on: 24.04.2010, 18:47:19 »
aby som veci uviedol na spravnu mieru...

nevolajte to prosim abstrakt...neviem kto to tak nazval, ale je to dobra blbost.
abstrakt anglicky v praci zostava - ten polstranovy review z prace, tak to je abstrakt...
toto, co kazali pisat nam je vedecky clanok vramci centra excelencie (akasi pomoc s publikacnou pracou fakulty - neviem preco by som mal ako student takto pomahat ked mi skola nedala nic z toho co robim/budem robit). cize vedecky clanok v anglictine ako ma byt, minimalne teda na tych 4-6 stran. zevraj vysiel pokyn, ze kto neodovzda tak sa mu ma zhorsit znamka za pracu o jeden stupen.

niekto sa pytal na strukturu...
http://www.4shared.com/document/JeMKewfD/Sposob_Spracovania.html
dufam ze sa clovek od ktoreho som to dostal nenahneva.
----------------------------------------------------------------------------------
Why geeks like computers: unzip, strip, touch, finger, grep, mount, fsck, more, yes,fsck,fsck,fsck,umount, sleep.
----------------------------------------------------------------------------------

SiDi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #46 on: 24.04.2010, 19:47:40 »
aby som veci uviedol na spravnu mieru...

nevolajte to prosim abstrakt...neviem kto to tak nazval, ale je to dobra blbost.
abstrakt anglicky v praci zostava - ten polstranovy review z prace, tak to je abstrakt...
toto, co kazali pisat nam je vedecky clanok vramci centra excelencie (akasi pomoc s publikacnou pracou fakulty - neviem preco by som mal ako student takto pomahat ked mi skola nedala nic z toho co robim/budem robit). cize vedecky clanok v anglictine ako ma byt, minimalne teda na tych 4-6 stran. zevraj vysiel pokyn, ze kto neodovzda tak sa mu ma zhorsit znamka za pracu o jeden stupen.

niekto sa pytal na strukturu...
http://www.4shared.com/document/JeMKewfD/Sposob_Spracovania.html
dufam ze sa clovek od ktoreho som to dostal nenahneva.

...dik za info ! Nepaci sa mi ked sa taketo veci clovek dozveda na poslednu chvilu...hocikto si vymysli nejaku kravinu a student urob...bez toho aby sme sa mohli podielat aj my na takomto rozhodovani...

bliky

  • Guest
Re: Diplomova praca
« Reply #47 on: 24.04.2010, 22:15:43 »
Bliky - tie info o tom, ako to delit mas odkial ?

no, mne to prislo normlane mailom od konzultanta, sablona, presne s popisom krokov, ako to ma vyzerat, ... (to iste, co tu hodil sogi)

http://fejka.borec.cz/abstrakt.zip

ps: uviduje ma to formatovanie - 10 pismo s klasickym riadkovanim... (diplomka - 12 pismo s 1,5 riadkovanim)
« Last Edit: 24.04.2010, 22:24:14 by bliky »

bliky

  • Guest
Re: Diplomova praca
« Reply #48 on: 24.04.2010, 22:29:38 »
zevraj vysiel pokyn, ze kto neodovzda tak sa mu ma zhorsit znamka za pracu o jeden stupen.

a ja som na tom, ze to musim odovzdat, bo inak Fx..., ale ked len o stupen zhorsia znamku, tak prosim... nebudem sa tu ***** s dalsimi 6 stranami, navyse po anglicky...

sogi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: Diplomova praca
« Reply #49 on: 24.04.2010, 22:39:21 »
pocuvajte - nieze ma potom obvinite ze som vam to ja poradil neodovzdavat :)
ja som to - o tom zhorseni o jeden stupen - tiez pocul len podanim JPP...takze zase by som to nepokladal za overenu spravu.
----------------------------------------------------------------------------------
Why geeks like computers: unzip, strip, touch, finger, grep, mount, fsck, more, yes,fsck,fsck,fsck,umount, sleep.
----------------------------------------------------------------------------------