Author Topic: Zápis do rozvrhu  (Read 147506 times)

libra2

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 80
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #350 on: 10.09.2009, 18:56:28 »
Napr. takto?

Vazeny spravca.
Touto cestou Vas ziadam, aby ste na stranku oznamov FEI dali presny datum a cas, kedy bude mozne prihlasit sa do rozvrhov. Nebavi ma uz neustale cakat, kedy sa Vam podari rozlustit zdrojovy kod a vykonat potrebne zmeny poriadne.
Dakujem.
S pozdravom
Meno a Priezvisko

Hunterko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #351 on: 10.09.2009, 18:56:33 »
vsak jasne co cakas... MAIS je mozno na picu ale aj pri prihlasovani sa na predmety ako zapis predmetu tam bol cas akreditacie a bol tam aj cas kedy to akceptovali taze neverim ze tu nie je cas ... uz len cakam kedy napisu ze z technickych dovodov vam bude rozvrh vygenerovany nahodne...

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #352 on: 10.09.2009, 18:57:01 »
cely problem je v tom ze nikto v skole nema k zdrojakom maisu pristup lebo system je uzavrety...takze treba sa obratit na firmu dupress ktora dany system dodala a spravuje
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Hunterko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #353 on: 10.09.2009, 18:57:09 »
Napr. takto?

Vazeny spravca.
Touto cestou Vas ziadam, aby ste na stranku oznamov FEI dali presny datum a cas, kedy bude mozne prihlasit sa do rozvrhov. Nebavi ma uz neustale cakat, kedy sa Vam podari rozlustit zdrojovy kod a vykonat potrebne zmeny poriadne.
Dakujem.
S pozdravom
Meno a Priezvisko

moze byt ;)

McLarenPP

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
    • View Profile
    • Stop pravici!
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #354 on: 10.09.2009, 18:57:25 »
Urcite MAIS pozna casy, len zistili, ze by im to dlho trvalo, a tak je lahsie zrusit vsetky zapisy.
Tak to teda dlho trvalo, kym zistili, ze by im to dlho trvalo...

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #355 on: 10.09.2009, 18:57:37 »
keby poznal je take tazke spustit jeden SQL?
:trestac:

Hunterko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #356 on: 10.09.2009, 18:59:01 »
cely problem je v tom ze nikto v skole nema k zdrojakom maisu pristup lebo system je uzavrety...takze treba sa obratit na firmu dupress ktora dany system dodala a spravuje

co ma ta firma s tym ze nasi nevedia zmazat studentov a zaobchadzat so systemom?

antikleia

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #357 on: 10.09.2009, 18:59:37 »
Dalsi navrh:

Dobry den,
vzhladom na to, ze uz treti den sedim pre PC a kazdych 10 minut sa znovu prihlasujem na Mais (lebo refresh je zbytocny) a moja snaha bola zbytocna, bola by som Vam vdacna keby ste dali nejaky realny datum, alebo odlozili prihlasovanie do rozvrhu kym si v tom neurobite poriadok. Vedeli by ste mi, prosim, povedat kedy asi poriesite tie rozvrhy aby som to nemusela kazdych 10 minut kontrolovat?

Dakujem

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #358 on: 10.09.2009, 19:00:49 »
cely problem je v tom ze nikto v skole nema k zdrojakom maisu pristup lebo system je uzavrety...takze treba sa obratit na firmu dupress ktora dany system dodala a spravuje

co ma ta firma s tym ze nasi nevedia zmazat studentov a zaobchadzat so systemom?
kedze system je v RC verzii nepredpokladam ze neico take umoznuje...teda podla mojho nazoru to funguje takto: nieco nejde alebo nie je v tom funkcionalita...teda sa da poziadavka na firmu a oni to urobia (samozrejme zle)...potom sa moze otvorit dalsie kolo
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #359 on: 10.09.2009, 19:01:35 »
Napr. takto?

Vazeny spravca.
Touto cestou Vas ziadam, aby ste na stranku oznamov FEI dali presny datum a cas, kedy bude mozne prihlasit sa do rozvrhov. Nebavi ma uz neustale cakat, kedy sa Vam podari rozlustit zdrojovy kod a vykonat potrebne zmeny poriadne.
Dakujem.
S pozdravom
Meno a Priezvisko
alebo takto:
Kokoti skurveni, by vas besny pes pojebal...
S pozdravom najebany besny pes!
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Hunterko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #360 on: 10.09.2009, 19:02:12 »
Alebo take nieco:

Aj ked som len student prveho rocnika Ing na TUKE tak uz ma dost otravuje akym sposobom riesite zapis predmetov do rozvrhu a nemienim sediet dalsi den zbytocne za pocitacom a cakat kedy pridete na dalsiu chybu systemu tak vas prosim do konca tyzdna si s tym spravte poriadke a na stranku dajte oznam kedy presne bude spustene kolo zapisu do rozvrhu a prosim vas slova mozno asi a PRAVDEPODOBNE vynechajte a dajte presny datum a cas....

S pozdravom  najebani studenti

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #361 on: 10.09.2009, 19:02:30 »
brix will be shat

SirMephisto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 264
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #362 on: 10.09.2009, 19:02:57 »
cely problem je v tom ze nikto v skole nema k zdrojakom maisu pristup lebo system je uzavrety...takze treba sa obratit na firmu dupress ktora dany system dodala a spravuje

co ma ta firma s tym ze nasi nevedia zmazat studentov a zaobchadzat so systemom?
kedze system je v RC verzii nepredpokladam ze neico take umoznuje...teda podla mojho nazoru to funguje takto: nieco nejde alebo nie je v tom funkcionalita...teda sa da poziadavka na firmu a oni to urobia (samozrejme zle)...potom sa moze otvorit dalsie kolo
ale na aky kkt sa robia restovacie verzie dpc? lebo hodit neodskusany program niekomu v case ked je iste ze bude max zatazeny je demencia...

Hunterko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #363 on: 10.09.2009, 19:03:08 »
cely problem je v tom ze nikto v skole nema k zdrojakom maisu pristup lebo system je uzavrety...takze treba sa obratit na firmu dupress ktora dany system dodala a spravuje

co ma ta firma s tym ze nasi nevedia zmazat studentov a zaobchadzat so systemom?
kedze system je v RC verzii nepredpokladam ze neico take umoznuje...teda podla mojho nazoru to funguje takto: nieco nejde alebo nie je v tom funkcionalita...teda sa da poziadavka na firmu a oni to urobia (samozrejme zle)...potom sa moze otvorit dalsie kolo

tak potom co riesili ked bola testovacia prevadzka? vobec neskusali prihlasovat studentov do rozvrhu na predmety a podobne ? nechapem vobec...

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #364 on: 10.09.2009, 19:04:17 »
cely problem je v tom ze nikto v skole nema k zdrojakom maisu pristup lebo system je uzavrety...takze treba sa obratit na firmu dupress ktora dany system dodala a spravuje

co ma ta firma s tym ze nasi nevedia zmazat studentov a zaobchadzat so systemom?
kedze system je v RC verzii nepredpokladam ze neico take umoznuje...teda podla mojho nazoru to funguje takto: nieco nejde alebo nie je v tom funkcionalita...teda sa da poziadavka na firmu a oni to urobia (samozrejme zle)...potom sa moze otvorit dalsie kolo
ale na aky kkt sa robia restovacie verzie dpc? lebo hodit neodskusany program niekomu v case ked je iste ze bude max zatazeny je demencia...
mne to nevypravaj...ale bohuzial v tomto pripade je to tak
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Hunterko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #365 on: 10.09.2009, 19:06:16 »
Ahoj ako sa mas a co robis cely tyzden ? Mam sa fajn no som student informatiky na TUKE takze cely tyzden sedim za pc a cakam kedy spustia system MAIS aby som si mohol zapisat predmety do rozvrhu :D

antikleia

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #366 on: 10.09.2009, 19:06:44 »
Odpoved na mail:

Dobrý deň,

Táto správa bola vygenerovaná automaticky ako odpoveď na Vašu žiadosť o zaradenie
požiadavky s názvom:
        "",
do fronty riešených problémov.
Obsah Vašej požiadavky je uvedený na konci tejto správy.

Nie je nutné odpovedať na túto správu.
Vaša požiadavka bola zaradená do fronty pod číslom [helpdesk.tuke.sk #3207].

Prosím uveďte tento text:

         [helpdesk.tuke.sk #3207]

v predmete správy (subject) v prípade Vašej ďalšej korenšpondencie ohľadom zadaného
problému. Môžte tak urobiť aj odpovedaním na túto správu (reply).

                        Ďakujeme,
                        is.mais@tuke.sk

Hero

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #367 on: 10.09.2009, 19:08:10 »
by som sa necudoval keby museli znovu natierat fasadu na budove, kde sidli ten dupres...popripade prejst na novsiu technologiu okien, kedze v tych starych by sa vyskytli defekty po blizsie neidentifikovatelnych predmetoch

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #368 on: 10.09.2009, 19:09:38 »
Ahoj ako sa mas a co robis cely tyzden ? Mam sa fajn no som student informatiky na TUKE takze cely tyzden sedim za pc a cakam kedy spustia system MAIS aby som si mohol zapisat predmety do rozvrhu :D
nehovoriac o tom, ze uz sa mi to raz aj uspesne podarilo, ale pojebany system to nedokazal spracovat!

"Systém MAIS nevie identifikovať zápisy do rozvrhu podľa času čiže nie je možné vymazať neskoršie zapísaných študentov, Hľadá sa operatívne riešenie, pravdepodobne budú musieť byť anulované celeé kolo, príp. vymazané všetky zápisy študentov do rozvrhu na tie predmety, kde bola prekročená kapacita."
Hlavna vec ze ked som si vyberal predmety, ta vtedy hned identifikoval, ze som sa prihlasil neskoro a neuznal mi ziadny predmet!
« Last Edit: 10.09.2009, 19:12:18 by johnyo13 »
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Fary

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #369 on: 10.09.2009, 19:19:15 »
to akoze nevedia otvorit phpMyAdmin, pripojit sa na db a vymazat ludi od konkretneho casu/datumu, alebo len od urciteho ID bu

stanulik

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 312
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #370 on: 10.09.2009, 19:20:05 »
Ahoj ako sa mas a co robis cely tyzden ? Mam sa fajn no som student informatiky na TUKE takze cely tyzden sedim za pc a cakam kedy spustia system MAIS aby som si mohol zapisat predmety do rozvrhu :D
nehovoriac o tom, ze uz sa mi to raz aj uspesne podarilo, ale pojebany system to nedokazal spracovat!

"Systém MAIS nevie identifikovať zápisy do rozvrhu podľa času čiže nie je možné vymazať neskoršie zapísaných študentov, Hľadá sa operatívne riešenie, pravdepodobne budú musieť byť anulované celeé kolo, príp. vymazané všetky zápisy študentov do rozvrhu na tie predmety, kde bola prekročená kapacita."
Hlavna vec ze ked som si vyberal predmety, ta vtedy hned identifikoval, ze som sa prihlasil neskoro a neuznal mi ziadny predmet!

predmety akceptuju na katedre. mne napisali z katedry spol. vied, ked som im pisal, ze ako je mozne, ze ked som sa prihlasil na etiku medzi prvymi, ze mi ju neakceptovali. a ze podla coho to vlastne akceptuju.odpoved bola, citujem : "Akceptuje sa podla toho kto sa skor prihlasi. V
systeme vsak datumy meidu vzdy za radom, takze sa moze stat, ze prave vy
bohuzial nebudete akceptovany aj ked ste sa prihlasil skor ako vas
spoluziak."

takze i ked clovek je 1. neznamena to automaticky, ze aj 1. naozaj je. tak na co nam taky system? ved to vsetko robia iba nahodne. uz vcera mi bolo jasne, ze bude kolo anulovane, kedze system nevie nic rozoznat. amaterizmus.

LONEr

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 202
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #371 on: 10.09.2009, 19:20:46 »
v USA by po tomto vsetkom urcite niekto nabehol do univerzity a vsetkych postrielal poloautomatickymi zbranami :D ... vlastne to ani nie je smiesne...

antikleia

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #372 on: 10.09.2009, 19:22:05 »
v USA by po tomto vsetkom urcite niekto nabehol do univerzity a vsetkych postrielal poloautomatickymi zbranami :D ... vlastne to ani nie je smiesne...

Vies ze mi to uz aj napadlo? Uz len tie zbrane pozhanat...

Hunterko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #373 on: 10.09.2009, 19:22:31 »
to akoze nevedia otvorit phpMyAdmin, pripojit sa na db a vymazat ludi od konkretneho casu/datumu, alebo len od urciteho ID bu

podla mna teraz obeduju este... dali oznam pred obedom a tym konci ich dnesna praca

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Zápis do rozvrhu
« Reply #374 on: 10.09.2009, 19:23:25 »
akoze krasny oznam ale bolo take tazke aspon pripisat "jebte na to uz dnes aj tak nic nebude" ?
:trestac: