Author Topic: ZSwI  (Read 100728 times)

Songoo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #275 on: 17.12.2008, 18:10:34 »
Mohol by niektory zo stastlivcov co uz odovzdali (uspesne :) ) hodit dokumentaciu na ftp (nech clovek vidi ako to ma priblizne podla tychto bodov http://hornad.fei.tuke.sk/~kunstar/zswi/hodnotenie.pdf vyzerat.)

Dik .

danielmi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 551
  • zlty sneh
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #276 on: 17.12.2008, 21:56:21 »
tak ako to tam pise....nam to vyslo zo vsetkym na 42 stran bez kodu,,,,,,,,,,,,robili sme to pomocou tej ywetkinej,,na svojom webe ma na ukazku hotovu-celu dokumentaciu,tak aj podla jej navodu,aj kunstarovmu........
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #277 on: 17.12.2008, 22:26:19 »
Chcel by som sa spytat ywetky, ci bude na skuske aj nieco z Power Designera, lebo o nom nie je v skriptach nic, tak ci si to treba nastudovat... dakujem

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: ZSwI
« Reply #278 on: 18.12.2008, 04:03:39 »
nic v zlom, ale lepsia otazka ta nenapadla? preco by mala byt na skuske co i len jedna otazka o power designeri?
to ako keby bola na skuske z oop otazka o visual studiu.. a podobne.. ved to s tym nema nic..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

SSPPYY

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #279 on: 18.12.2008, 04:09:10 »
Co na neho krycis? Dobre ze sa pyta.
Akoze ked sa na moodli mozu pytat na banany a neviem ake ovocie a stromy kde to rastie, tak sa mozu opytat uz vsetko  :emot-LMAO:

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #280 on: 18.12.2008, 04:29:48 »
nic v zlom, ale lepsia otazka ta nenapadla? preco by mala byt na skuske co i len jedna otazka o power designeri?
to ako keby bola na skuske z oop otazka o visual studiu.. a podobne.. ved to s tym nema nic..

Ja len aby sme potom nevyvalovali oci... ale poprosil by som aj tak kompetentnejsiu osobu, aby sa vyjadrila ;) Dakujem.

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: ZSwI
« Reply #281 on: 18.12.2008, 04:42:25 »
nekricim.. a ak nahodou bude, co uz.. nemozem mat 100% test..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #282 on: 18.12.2008, 18:42:21 »
konkretne otazky na toto prostredie nie su... ale moze byt otazka stylu, ze co je mozne vygenerovat v PD z toho a toho diagramu... ale to sa ani neda povazovat za otazku tykajucu sa PD, lebo to iste vygenerujete v lubovolnom prostredi, je to skor vlastnost daneho diagramu.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

DeNaTuReMaN

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • Achab
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #283 on: 18.12.2008, 19:41:10 »
Skuska sa dala zvladnut, no treba davat pozor a radsej neoznacovat zbytocne viac moznosti nez si je clovek uplne isty, lebo staci jedna zla moznost oznacena v checkboxovej otazke (je ich 19 z 20 ak som spravne videl) a je 0 za celu otazku.
V nedelu na obed budu krky

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #284 on: 18.12.2008, 21:23:42 »
Skuska sa dala zvladnut, no treba davat pozor a radsej neoznacovat zbytocne viac moznosti nez si je clovek uplne isty, lebo staci jedna zla moznost oznacena v checkboxovej otazke (je ich 19 z 20 ak som spravne videl) a je 0 za celu otazku.

no tak to som rada, ze sa podarilo... skutocne tie otazky nie su az take tazke, ale treba davat pozor, su tam aj chytaciky. ale myslim, ze minimalne moje skupiny su na to pekne natrenovane ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #285 on: 18.12.2008, 21:39:20 »
a ostatne su pekne v riti :)

pepco

  • Guest
Re: ZSwI
« Reply #286 on: 18.12.2008, 21:57:46 »
ale z mojho pohladu skuska s cvikami vela nemala, vacsina otazok cisto teoreticka setko zo skript a take tazsie, cvika mi v tom velmi nepomohli.... co bolo zopar diagramov tak aj v tych boli take zaludnosti ze som to este ani nepocul napr bol diagram stavou a ci neobsahuje straz

no a k tym otazkam setky boli check boxy, cize staci jedno zle zaskrtnut a je cela otazka za nulu

D 69... hanba mi pred cviciacou :(:(:( asi si pojdem opravit, cakal som nieco lepsie

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #287 on: 18.12.2008, 22:21:01 »
ale z mojho pohladu skuska s cvikami vela nemala, vacsina otazok cisto teoreticka setko zo skript a take tazsie, cvika mi v tom velmi nepomohli.... co bolo zopar diagramov tak aj v tych boli take zaludnosti ze som to este ani nepocul napr bol diagram stavou a ci neobsahuje straz

no a k tym otazkam setky boli check boxy, cize staci jedno zle zaskrtnut a je cela otazka za nulu

D 69... hanba mi pred cviciacou :(:(:( asi si pojdem opravit, cakal som nieco lepsie

tak testy su nahodne, cize si mal smolu, ze ti vybralo skor teoreticke otazky zo skript... :(. BTW, straz je podmienka.
Ale aka hanba, nemozes za to, ze si dostal akurat otazky zo skript... sak chod skusit opravit, ked budes mat cas, vacsina ludi si znacne polepsi na druhom teste ;)

PS: este jedna pripomienka, jasne, ze na teoriu nie je mozne v ramci cvik pripravit, kedze tie su skor prakticke a na teoriu nie je pocas nich vyhradeny cas... na nu sluzia prednasky, cize za to uz ja fakt nemozem :)
« Last Edit: 18.12.2008, 22:24:45 by ywetka »
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #288 on: 19.12.2008, 05:09:58 »
teraz trosku mimo temy, lebo mi nejak asi dlhsiu dobu nedochadza...
Preco si chodia ludia opravovat znamky, ked uz raz urobia skusku... ma to nejake vyhody? (okrem pripadneho uznania stipendia)
Som ledva urobil a som rad, ze mam po tom konecne. Podla mna to su somariny :D - to je moj nazor :)

SSPPYY

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #289 on: 19.12.2008, 05:31:34 »
No praveze neviem ci ti uz po opravaku uznaju stypko aj keby si mal same A-cka.
To som sa chcel opytat len koho?  bn

DeNaTuReMaN

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • Achab
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #290 on: 19.12.2008, 11:02:04 »
Podla mojich informacii sa za koncove rocniky (3.roc a 5. rocnik) prospechove stipendia neudeluju vobec.
V nedelu na obed budu krky

Mao

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 392
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #291 on: 19.12.2008, 16:12:08 »
No praveze neviem ci ti uz po opravaku uznaju stypko aj keby si mal same A-cka.
To som sa chcel opytat len koho?  bn
To ci si bol na opravaku rozhoduje az vtedy ked mas s niekym rovnost bodov.

Gover

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #292 on: 27.12.2008, 01:46:04 »
Neviete niekto kedy su terminy na odovzdanie zadania pri poklembovi?

Hero

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #293 on: 27.12.2008, 21:56:11 »
pri ywetke k zadaniu treba spravit vsetky tie modely a diagramy co sa brali na cviku(na tom prehlade pre velkou pisomkou)? Alebo su niektore ktore netreba...dik

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #294 on: 28.12.2008, 01:06:18 »
ono by bolo lepsie spytat sa, ci niektore staci demonstrovat napriklad na funkcionalite login...ze to proste vieme :) bo robit to pre kazdu moznu funkcionalitu je nerealne i ked neni to bohvie ake rozsiahle zadanie :D

Michal102

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #295 on: 28.12.2008, 02:26:13 »
Co mam ja info tak treba skoro vsetky, ale napr pri BPM a Activity si mozes vybrat ktory chces robit a nemusis oba, pretoze su skoro rovnake... A tiez mam take info ze nemusia byt v diagramoch vsetky operacie, mozu byt len niektore ale treba ich detailne opisat aby bolo jasne ze tomu rozumiete...  :h_wink:

Sooloni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 328
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #296 on: 28.12.2008, 21:38:17 »
ale z mojho pohladu skuska s cvikami vela nemala, vacsina otazok cisto teoreticka setko zo skript a take tazsie, cvika mi v tom velmi nepomohli.... co bolo zopar diagramov tak aj v tych boli take zaludnosti ze som to este ani nepocul napr bol diagram stavou a ci neobsahuje straz

no a k tym otazkam setky boli check boxy, cize staci jedno zle zaskrtnut a je cela otazka za nulu

D 69... hanba mi pred cviciacou :(:(:( asi si pojdem opravit, cakal som nieco lepsie

a aky si mal zapich ? a este to bolo len 20 otazok za 60 b ? nejak malo sa mi vidi :(

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: ZSwI
« Reply #297 on: 30.12.2008, 01:01:08 »
mam dotaz na ywetku.. mozem ist na skusku aj ked este nemam zapocet? (asi je to blbost, ale tak za otazku nic nedam.. :D)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #298 on: 30.12.2008, 01:01:44 »
dost blba otazka :D nemozes
brix will be shat

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: ZSwI
« Reply #299 on: 30.12.2008, 01:02:25 »
teba som sa nepytal.. :P
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/