Author Topic: ZSwI  (Read 100729 times)

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #125 on: 14.11.2008, 22:20:57 »
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ehm123

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #126 on: 15.11.2008, 22:11:29 »
Mna by len zaujmalo na co su nam tie cvika, ked akoze sa mame ucit z prezentacii a cviciaci(a) nam povie aby sme si nasli podklady na nete.
Ved to si mozeme rovno vsetko najst na nete aj doma a aj do PowerDesignera mozeme doma stuchat.  bn

vysoka skola nie je stredna skola, aj ked si to mnohi ludia stale nevedia zapamatat. vysokoskolsky system je predovsetkym (narozdiel od toho stredoskolskeho) zamerany prave na samostudium a individualnu pripravu kazdeho studenta, ktora je podporena cviceniami... to znamena, student by sa mal doma samostatne pripravit na cvicenie z materialov, ktore boli bud odprednasane, alebo boli urcene ako studijna literatura k danemu predmetu... na cviceni by mal byt priestor na zodpovedanie otazok a vyjasnenie problemov, ktore pocas samostudia vznikli a tiez cas na riesenie zadani, ktore studenti dostali na zaciatku semestra, nakolko je k dispozicii softver a aj potencialne napomocny cviciaci.

s tymto maximalne suhlasim, LENZE potom nech su CVICENIA NEPOVINNE. kto chce, ten nech na cviko chodi, konzultovat, pytat sa a neviem co. kto nie, nech si to studuje sam ale hlavne nech tam zbytocne nemusi chodit! takto to funguje na normalnych skolach, som zvedavy o kolko rokov to zavedu na nasej progresivnej tuke...  :whacko:

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #127 on: 15.11.2008, 22:26:38 »
naco by potom bola skola? To by nam potom stacilo prist len na par skusok a si Ing ;D

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #128 on: 15.11.2008, 22:28:47 »
nie nie...stacilo by len prist a byt ing...najlepsie minutu po zapise...:) tak by to chceli vsetci
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ehm123

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #129 on: 15.11.2008, 22:46:59 »
co ste zas nepochopili? ved o to ide, na skuske ukazes ci si nieco naucil.... a malo by byt jedno kolko casu si s tym stravil a ci si sa to ucil doma alebo si sedel na cvikach  :j_wink:

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #130 on: 15.11.2008, 23:01:13 »
co ste zas nepochopili? ved o to ide, na skuske ukazes ci si nieco naucil.... a malo by byt jedno kolko casu si s tym stravil a ci si sa to ucil doma alebo si sedel na cvikach  :j_wink:

no ano, ale vezmi si len taky jednoduchy priklad, ako je softver a jeho legalnost - ak urobis zadanie zo ZSwI v PowerDesigneri, je tu predpoklad, ze si zrejme pracoval s jeho legalnou verziou, ktoru mas v plnej dispozicii na cvikach... ak by si ho predlozil bez ucasti na cvikach, dalo by sa predpokladat, ze si mal zrejme len jeho crack a to uz by tak kosher nebolo... je to sice trosku pritiahnute za vlasy, ale chapeme sa, ano? :)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

lada

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 319
  • life is FEI... ehm hell xD
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #131 on: 16.11.2008, 01:01:22 »
a setko by muselo byt za predpokladu, ze nekto danu vec aj skutocne ovlada, ja som velky antitahakista,a pod. a velakrat na skuske vidim, ako drviva vacsina ludi vytahuje tie magicke male papieriky a zda sa im to naprosto normalne, dokonca, nektori ludia sa mi az vysmievaju, ze sa snazim robit skolu poctivo,  taze ten cely system je naprd, vela ludi chce mat skusku spravenu a je im jedno ci to aj naozaj vedia, a potom mame ludi v 3 rocniku co nevedia napisat v C ani slavny program Hello World


ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #132 on: 16.11.2008, 01:21:51 »
a setko by muselo byt za predpokladu, ze nekto danu vec aj skutocne ovlada, ja som velky antitahakista,a pod. a velakrat na skuske vidim, ako drviva vacsina ludi vytahuje tie magicke male papieriky a zda sa im to naprosto normalne, dokonca, nektori ludia sa mi az vysmievaju, ze sa snazim robit skolu poctivo,  taze ten cely system je naprd, vela ludi chce mat skusku spravenu a je im jedno ci to aj naozaj vedia, a potom mame ludi v 3 rocniku co nevedia napisat v C ani slavny program Hello World



to ta nemusi trapit, urcite sa ti to po skonceni skoly vyplati... zamestnavatelia uz dobre vedia, ze dnes titul nie je problem ziskat a tudiz vam nepomoze v ziadnej poriadnej robote, tam ich bude zaujimat len to, co naozaj vies... cize nech sa len z teba smeju, mozno sa budes neskor smiat ty... teda takmer urcite.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #133 on: 16.11.2008, 01:41:12 »
co ste zas nepochopili? ved o to ide, na skuske ukazes ci si nieco naucil.... a malo by byt jedno kolko casu si s tym stravil a ci si sa to ucil doma alebo si sedel na cvikach  :j_wink:

no ano, ale vezmi si len taky jednoduchy priklad, ako je softver a jeho legalnost - ak urobis zadanie zo ZSwI v PowerDesigneri, je tu predpoklad, ze si zrejme pracoval s jeho legalnou verziou, ktoru mas v plnej dispozicii na cvikach... ak by si ho predlozil bez ucasti na cvikach, dalo by sa predpokladat, ze si mal zrejme len jeho crack a to uz by tak kosher nebolo... je to sice trosku pritiahnute za vlasy, ale chapeme sa, ano? :)

tak ked kvoli tomu chodim na cvicenia na ktorych sa nic nerobi...tak si radsej kupim licenciu na tie programy...lebo to je jedno za co vyhodim peniaze ze ci za cestovne alebo za licenciu :)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #134 on: 16.11.2008, 01:51:03 »
co ste zas nepochopili? ved o to ide, na skuske ukazes ci si nieco naucil.... a malo by byt jedno kolko casu si s tym stravil a ci si sa to ucil doma alebo si sedel na cvikach  :j_wink:

no ano, ale vezmi si len taky jednoduchy priklad, ako je softver a jeho legalnost - ak urobis zadanie zo ZSwI v PowerDesigneri, je tu predpoklad, ze si zrejme pracoval s jeho legalnou verziou, ktoru mas v plnej dispozicii na cvikach... ak by si ho predlozil bez ucasti na cvikach, dalo by sa predpokladat, ze si mal zrejme len jeho crack a to uz by tak kosher nebolo... je to sice trosku pritiahnute za vlasy, ale chapeme sa, ano? :)

tak ked kvoli tomu chodim na cvicenia na ktorych sa nic nerobi...tak si radsej kupim licenciu na tie programy...lebo to je jedno za co vyhodim peniaze ze ci za cestovne alebo za licenciu :)

bol to len priklad... a pisala som, ze pritiahnuty za vlasy. kazdopadne licencia len na power designer stoji neskutocne peniaze, pridaj k tomu licenciu za visual studio, matlab (vo vyssich rocnikoch), oracle a pod. a pod.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: ZSwI
« Reply #135 on: 16.11.2008, 02:04:05 »
samozrejme windoze a office.. :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #136 on: 16.11.2008, 02:08:21 »
ja sa len smejem na celom systeme :) ale je to volovina i tak...lebo na ziadnych cviceniach sa nerobia zadania ked tak :) a v tomto systeme to tak ci tak kazdy robi nelegalne :) ale to je jedno :D hlavne nech zrobim skusky a o zvysok sa nestaram :D :D

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #137 on: 16.11.2008, 02:28:03 »
lebo na ziadnych cviceniach sa nerobia zadania ked tak :)

no ale mali by sa, ako som pisala v predchadzajucom prispevku... ak by boli splnene urcite podmienky, ktore vsak nie su... preto vsetko nadalej ostava len v teoretickej rovine
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #138 on: 16.11.2008, 08:07:14 »
lebo na ziadnych cviceniach sa nerobia zadania ked tak :)

no ale mali by sa, ako som pisala v predchadzajucom prispevku... ak by boli splnene urcite podmienky, ktore vsak nie su... preto vsetko nadalej ostava len v teoretickej rovine

sak jasne chapeme sa :) nemoze byt predsa svet idealny ;) a ani ty sa nevies delit jak jednobunkove :D cize kto na akeho cviciaceho narazi tak aj dopadne ;)

zuzanka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 281
  • But my dreams, they aren't so empty....
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #139 on: 16.11.2008, 20:28:40 »
helou....ma niekto ten dodatocny referat UML a pototypovanie? dokedy treba odovzdat tie referaty a kolko by mali mat stran?
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #140 on: 17.11.2008, 17:46:30 »
Neviete, ci je na pocitacoch v skole nainstalovany Microsoft project? Dik ;)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #141 on: 17.11.2008, 17:57:41 »
Neviete, ci je na pocitacoch v skole nainstalovany Microsoft project? Dik ;)

je :) teda v B515 a A508 je urcite... tusim aj PC centrum ma, ale ruku do ohna za to nedam :)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Speedy2003

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 94
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #142 on: 18.11.2008, 15:56:33 »
to ci je nainstalovany je jedna vec, ale druha a dolezitejsia je ci pojdu PC(myslim ci sa napojis na server)  :emot-LMAO:

Hero

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #143 on: 23.11.2008, 20:37:16 »
chcem sa opytat ohladom tych referatov pri ywetke, ci ich treba doniest aj vytlacene, alebo staci poslat na mail. dik

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #144 on: 23.11.2008, 22:45:26 »
chcem sa opytat ohladom tych referatov pri ywetke, ci ich treba doniest aj vytlacene, alebo staci poslat na mail. dik

staci poslat na mail... nezabudnite vsak pridat zoznam pouzitej literatury nakoniec ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

DeViLvs

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 222
  • f1.yweb.sk
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #145 on: 24.11.2008, 06:51:36 »
mozem sa spytat ywetky, kedy sa dozvieme vysledky z poslednych pisomiek, co sme mali na cviku? (ak uz su opravene)

lada

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 319
  • life is FEI... ehm hell xD
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #146 on: 24.11.2008, 11:37:55 »
ywetka pls mozes updatovat na svojej stranke terminy odovzdania zadani? lebo ja ked tam nebudem vidiet nejaky hrozivo blizky datum tak sa nepustim do zadania xD

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #147 on: 24.11.2008, 15:50:55 »
rada by som, ale nakolko ja si svoje hrozive datumy uvedomujem aj sama bez pisomnej pripomienky, nemam cas babrat sa so strankou... deadline je predbezne taky, ako som hovorila povodne... 13ty tyzden. je vsak mozne, ze sa to posunie do prveho tyzdna skuskoveho, nemam vsak k tomu nejake blizsie info.  bk
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

lada

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 319
  • life is FEI... ehm hell xD
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #148 on: 24.11.2008, 16:22:38 »
staci to aj tuto xD, predsa toto forum je ako druha ucebna stranka xDD ;)

zuzanka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 281
  • But my dreams, they aren't so empty....
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #149 on: 24.11.2008, 17:56:11 »
do kedy treba tie dodatoce referaty  (cviko mam so zarskym), a aky to ma mat rozsah bn ?
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.