Author Topic: PG  (Read 160168 times)

badi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
  • G ( . )( . ) GLE => Silicony Valery
    • View Profile
Re: PG
« Reply #450 on: 19.01.2009, 21:34:32 »
To " znamkovanie " co hovori pri odovzdani zadania cviciaci to ma aky charakter ? ved znamky udeluje Sujo. cviciaci len zapocet ...
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: PG
« Reply #451 on: 19.01.2009, 22:03:56 »
Tie znamky od cviciaceho su pre Suja napomocne. Moze aj nemusi sa podla nich riadit. My sme mali napr A/A a Sujo povedal "Tak s tymto hodnotenim mozem celkom suhlasit" a zapisal 10b. Niekto tu spominal (mozno v archive, nvm teraz presne), ze mali od cviciaceho hodnotenie A/A, ale ze boli prirucky trosku v horsom stave, tak im sujo povedal, ze s tym hodnotenim nesuhlasi a dal menej bodov.

DeViLvs

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 222
  • f1.yweb.sk
    • View Profile
Re: PG
« Reply #452 on: 20.01.2009, 06:11:01 »
pocujte ako je to s tymi znamkami za zadanie?
ked som na poslednom cviku odovzdaval zadanie, tak nam dal za neho 8 bodov, to zapisal potom aj do IS. dokumentaciu sme este neukazovali a mal nejake pripomienky k programu. A nejak si uz nepamatam, ci povedal, ze mu treba este priniest ukazat opravene zadanie (boli tam len malicke chybicky). Neviem nic o tom, ake znamky mam za zadanie (a ci vobec mam).
Takze teraz neviem ci mozem ist na skusku, ci treba este priniest zadanie aj s dokumentaciou.....

danielmi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 551
  • zlty sneh
    • View Profile
Re: PG
« Reply #453 on: 20.01.2009, 06:56:30 »
pozri forum dozadu
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

danielmi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 551
  • zlty sneh
    • View Profile
Re: PG
« Reply #454 on: 20.01.2009, 19:49:56 »
fuha,dnes vela ludi Fx,,,,,,,az nedobre
otazky:
1.riadkovy rozklad,+ sposoby viditelnosti(15)
2.sur.systemy,ake priestory im prinalezia(10)
3.Stredove zobrazenie(10)
4.bresenhanov alg(15)
« Last Edit: 20.01.2009, 20:13:03 by danielmi »
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

aweeeee

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
  • Live for the kill
    • View Profile
Re: PG
« Reply #455 on: 20.01.2009, 20:21:02 »
a to je iba 20 januara nechcem vediet ze co bude robit vo februari :D inak nemohla by byt skuska bez otazok axonometrie a bresenhamovho algoritmu ... asi by nemal koho potom vyhodit :)
Thor! Odin's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Your destiny awaits
Thor! Hlödyn's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Ragnarök awaits

danielmi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 551
  • zlty sneh
    • View Profile
Re: PG
« Reply #456 on: 20.01.2009, 20:28:34 »
dodrbaval na vsetkom,,to je jedno
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: PG
« Reply #457 on: 20.01.2009, 20:29:03 »
To co dneska skusal Sujansky bolo fakt super... Nemam slov

Styl hodnotenia stylom tu vam nieco chyba, to tiez a toto bolo pri kazdej otazke a nakoniec mi povedal ze tam vlastne nic nemam napisane... A to som mal jednu celu a dve takmer cele otazky, cize cisto 2 strany zapisane... Fajne no...

Najlepsie bolo ako mi odmietol zapisat Ecko, lebo proste mam na viac a podobne picoviny... A za ziadnu cenu sa nedal prehovorit...

No a rada pre tych co este len budu mat, ucte sa bo vam nic nepomoze... Poskrta aj co mate dobre a neuzna, pripadne ako mne vam odmietne zapisat E...

Guisseppe

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 169
    • View Profile
Re: PG
« Reply #458 on: 20.01.2009, 20:50:31 »
To vazne taky drsny? :j_shocked: Nezavidim... Minuly stvrtok tiez poskrtal co sa dalo, aj to co sa nedalo, cize vsetko ale v pohode dal 75b aj ked povodne vychadzalo nejake slabe D. Tak prajem vela stastia  :j_wink:

valec

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 125
    • View Profile
Re: PG
« Reply #459 on: 20.01.2009, 21:16:48 »
ujo sujo je nepredvidatelny... mne dnes napriklad ubral tri body z celkoveho hodnotenia, ale znamka sa mi nezmenila. neviem, preco to spravil..  :j_tongue:

aweeeee

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
  • Live for the kill
    • View Profile
Re: PG
« Reply #460 on: 20.01.2009, 21:34:49 »
ako toto nechapem vsak ked viem aspon na to E tak co dpc to nezapise ked to chcem kto ma cas este sa drbat tam po nejakych inych terminoch aby ho len doskusal to co nevie a zase zjebal ze nevie nieco ine
Thor! Odin's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Your destiny awaits
Thor! Hlödyn's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Ragnarök awaits

Padres

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: PG
« Reply #461 on: 20.01.2009, 21:41:09 »
Ja som mal minule zapisane cez 3 strany, po dopisani som odchadzal so skvelym pocitom A-B. Po ustnej casti ma presvedcil ze vlastne nic neviem, nerozumiem tomu, to co som mal dobre som pravdepodobne opisal... No a minuly stvrtok dal znamku, ale museli ste mat bezchybne axonometriu.

danielmi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 551
  • zlty sneh
    • View Profile
Re: PG
« Reply #462 on: 21.01.2009, 00:10:20 »
presne nepravidelny,,,,,,,,,,,ja som mal veci popisane,ale miestami uplne do....., nejak si to nevsimol,popocital body,,krasne D
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: PG
« Reply #463 on: 21.01.2009, 01:28:33 »
ta sa zacinam tesit :D

danielmi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 551
  • zlty sneh
    • View Profile
Re: PG
« Reply #464 on: 21.01.2009, 02:24:34 »
podla to bolo nejak takto:zrana mal este silu citat,venovat sa tomu,tak hlavne vyhodil tych prvych ,,ja som bol 12. a musim povedat ze som bol zmiereny s FX ,a nakoniec D,,,a este taka podmienka:musi byt ku kazdej otazke nieco....

moja dnesna odpoved vyvracia skor vsetko co sa tu pisalo o sujanskom,,,napr vsetko napisane z prednasky,,presne do ciarky napisat,atd,dava len A,B,C,,,,presny opak som mal,,zopar veci som nemal v obrazku,vzorce,,vacsina vzorcov do bludu(vidno ze necital vsetko,len toto co potreboval),,krasne Dcko s 19b zapoctom bp bp bp bp bp bp bp :baaa: :bannana_guitar: :bannana_guitar: :bannana_guitar: :buttrock: :dancing:
« Last Edit: 21.01.2009, 02:27:12 by danielmi »
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

zuzanka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 281
  • But my dreams, they aren't so empty....
    • View Profile
Re: PG
« Reply #465 on: 21.01.2009, 03:14:50 »
nevymeni niekto termin ? ja som prihlasena 3.2., ale chcela by som ist 29.1. na skusku ....tak ak by sa niekto nestihal ucit, rada sa vymenim ;)
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

aweeeee

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
  • Live for the kill
    • View Profile
Re: PG
« Reply #466 on: 21.01.2009, 04:04:36 »
podla to bolo nejak takto:zrana mal este silu citat,venovat sa tomu,tak hlavne vyhodil tych prvych ,,ja som bol 12. a musim povedat ze som bol zmiereny s FX ,a nakoniec D,,,a este taka podmienka:musi byt ku kazdej otazke nieco....

moja dnesna odpoved vyvracia skor vsetko co sa tu pisalo o sujanskom,,,napr vsetko napisane z prednasky,,presne do ciarky napisat,atd,dava len A,B,C,,,,presny opak som mal,,zopar veci som nemal v obrazku,vzorce,,vacsina vzorcov do bludu(vidno ze necital vsetko,len toto co potreboval),,krasne Dcko s 19b zapoctom bp bp bp bp bp bp bp :baaa: :bannana_guitar: :bannana_guitar: :bannana_guitar: :buttrock: :dancing:
tak nemal asi naladu len kebyze mas axonometriu tak ta zjebe ako psa tam by si mu musel vsetko vysvetlovat ako ide a ver tomu ze by ta poslal dostudovat lebo to je jeho otazka takze to musi kazdy tak vediet ako on inak mu neda ziadnu znamku
Thor! Odin's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Your destiny awaits
Thor! Hlödyn's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Ragnarök awaits

Guisseppe

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 169
    • View Profile
Re: PG
« Reply #467 on: 21.01.2009, 05:05:54 »
podla to bolo nejak takto:zrana mal este silu citat,venovat sa tomu,tak hlavne vyhodil tych prvych ,,ja som bol 12. a musim povedat ze som bol zmiereny s FX ,a nakoniec D,,,a este taka podmienka:musi byt ku kazdej otazke nieco....

moja dnesna odpoved vyvracia skor vsetko co sa tu pisalo o sujanskom,,,napr vsetko napisane z prednasky,,presne do ciarky napisat,atd,dava len A,B,C,,,,presny opak som mal,,zopar veci som nemal v obrazku,vzorce,,vacsina vzorcov do bludu(vidno ze necital vsetko,len toto co potreboval),,krasne Dcko s 19b zapoctom bp bp bp bp bp bp bp :baaa: :bannana_guitar: :bannana_guitar: :bannana_guitar: :buttrock: :dancing:
tak nemal asi naladu len kebyze mas axonometriu tak ta zjebe ako psa tam by si mu musel vsetko vysvetlovat ako ide a ver tomu ze by ta poslal dostudovat lebo to je jeho otazka takze to musi kazdy tak vediet ako on inak mu neda ziadnu znamku
nesuhlasim, mne skrtol obrazok, povedal, som mu vobec nepochopil, na prevod z 3D do 2D sa ma spytal, ci som to opisal, kedze nemam odvodenie len vzorce, a za axonometriu mi dal 4b z 15. A celkovo mi dal 75b. Takze to bede fakt zalezat len na jeho nalade  :j_tongue:

Pepo-SK

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: PG
« Reply #468 on: 21.01.2009, 06:46:05 »
Dnes som bol na skuske.. A hlavnou otazkou na skuske bol urcite Bresenhamov algoritmus.. Takze kto mal ten, mal veeeeelmi velku pravdepodobnost, ze skusku urobi.. Lebo kamos bol posledny, nemal Bresenhama a nedal mu, hoci by za zvysok mal urcite dost bodov.. On proste chce mat to pre neho najhlavnejsie.. Takze odporucam: PORIADNE sa naucit, AXONOMETRIA, BRESENHAMOV. Proste toto sa naucte.. Bresenhama som sa ucil z prednasok svojich, PGkratsie.pdf a PG.pdf. A axonometria.. To som nemal vo svojich prednaskach.. Ale prevod z 3D do 2D je v jednom dobrom pdfku. Vola sa grafika.pdf a dal som to na hypnos v priecinku Skuska_Pepo. Su tam aj zosumarizovane otazky co boli na asi vsetkych skuskach za posledne 3 roky. Takze to moje postrehy z dneska, mam 71C :)
P.S.Este jedna rada.. Ucte sa konkretne podla tych otazok. Prejdite si vsetky, co su v tom sumari, nebolo ich az tak vela.. Sa opakuju.. A az ked zvysi cas, ucte ine. Good Luck

aweeeee

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
  • Live for the kill
    • View Profile
Re: PG
« Reply #469 on: 21.01.2009, 13:23:56 »
tak u neho je najhorsie ked ides posledny lebo tych naisto posle dostudovat ked co len daco nebudu vediet a jemu sa nebude zdat ja som mal stastie ze som bol predposledny na prvom termine lebo uz tam ma zacal dojebavat na axonometrii a este mi povedal ze si nezasluzim B keket tak nie kazdy vie taku hlupost ako je axonometria hlavne je ze som vedel to ostatne :D
Thor! Odin's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Your destiny awaits
Thor! Hlödyn's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Ragnarök awaits

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: PG
« Reply #470 on: 21.01.2009, 13:34:27 »
Tak ja uz neviem, rano nas povyhadzoval a potom zeby bol kludnejsi? neviem no...

Zalezi od nalady abo co a to som mal 30 zapich a A-A navrh za zadania a aj tak nic zo skusky...


A este taka otazka pre tychbo boli podobne na opravaku, ale nie len axonometria abo co, ale vsetko nanovo museli ist napisat. Treba sa nahlasit do systemu, ci len tak pridem na daky termin? Bo skoro vsetko je uz obsadene a to sa nebude dat tak proste ze sa bude kazdy nahlasovat.

valec

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 125
    • View Profile
Re: PG
« Reply #471 on: 21.01.2009, 15:05:31 »
ked ti nepovedal, ze ti uznava termin a ze si prides napisat len 1 alebo 2 otazky, tak sa musis nahlasit do systemu. to je riadna opravna skuska.

Padres

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: PG
« Reply #472 on: 25.01.2009, 21:46:28 »
Ked povedal, ze uznava termin, ale musim prist napisat otazku, mozem prist na ktorykolvek riadny termin alebo na ten najblizsi? (dufam ze na ktorykolvek :) ). Inak kedy su opravne z PG? lebo na IS nevidim nejako tam napisane co je opravny...

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: PG
« Reply #473 on: 25.01.2009, 21:47:12 »
ktorykolvek...najlepsie na nasledujuci :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Ev0

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: PG
« Reply #474 on: 26.01.2009, 17:37:12 »
no ja som zvedavy na zajtra, este nic neviem ... da sa opisovat aspon ?