Author Topic: Logicke Systemy - Zadania  (Read 174077 times)

GrindMyAss

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #175 on: 26.11.2008, 04:24:55 »
daco malo mam aj ja ale dve hlavy snad viac vymyslia ;D

napis mi do maila icq :) sa dohodneme :) bp bp
...bude vam treba dozor? :j_grin:

ked bude treba ten dozor thak splasim dajakeho uchylaka z ulice nie z tu-ke fora  :emot-dance: :emot-dance:


Ja som to myslel ako vtip... :hammer:

ale ved ja viem  br  ja tiez  ap ap

lada

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 319
  • life is FEI... ehm hell xD
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #176 on: 26.11.2008, 04:49:29 »
nemohol by nekto tak obsirnejsie popisat PROM, alebo hodit svoje zadanie? staci ta prom cast, pls bu

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #177 on: 26.11.2008, 04:52:11 »
nemohol by nekto tak obsirnejsie popisat PROM, alebo hodit svoje zadanie? staci ta prom cast, pls bu

Pripajam sa k ziadosti o PROM ;)

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #178 on: 26.11.2008, 04:59:42 »
tak to len napises napriklad ked mas 4 fcie o 4 neznamych ze na adrese 0101 je hodnota 0010 co reprezentuje ze f1 pri vstupe a=0 b=1 c=0 d=1 dava 0 f2 dava 0 f3 dava 1 a f4 dava0
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

GrindMyAss

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #179 on: 26.11.2008, 05:09:57 »
nemohol by nekto tak obsirnejsie popisat PROM, alebo hodit svoje zadanie? staci ta prom cast, pls bu

Pripajam sa k ziadosti o PROM ;)

ja som mal ls minuly rock s bacom a do zadania sme vsetci co sme mali PROM pamat prilepili jeden obrazok a bolo to ok :) thak vseobecny obrazok putoval medzi nami  ap

lada

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 319
  • life is FEI... ehm hell xD
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #180 on: 26.11.2008, 05:48:16 »
tak to len napises napriklad ked mas 4 fcie o 4 neznamych ze na adrese 0101 je hodnota 0010 co reprezentuje ze f1 pri vstupe a=0 b=1 c=0 d=1 dava 0 f2 dava 0 f3 dava 1 a f4 dava0

toto som mal a suba mi odjebal zadanie s tym, ze som to odpisal z minuleho roka, co by az tak nevadilo keby to bolo dobre

lada am suba

tak pls nekto tu prom

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #181 on: 26.11.2008, 05:50:55 »
no ved a co viac k tomu treba? haulis nam povedal ze to je toto...plus som tam dal schematicky obrazok promky...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #182 on: 26.11.2008, 06:25:17 »
no ved a co viac k tomu treba? haulis nam povedal ze to je toto...plus som tam dal schematicky obrazok promky...

komu nam? som nic nepocul  bn

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #183 on: 26.11.2008, 14:05:05 »
hej bo to bolo po hodine :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

lada

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 319
  • life is FEI... ehm hell xD
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #184 on: 26.11.2008, 16:01:01 »
Suba je drbnuty, keby tam si zobral hocijakeho cigana z ulice ta to lepsie vysvetli ako on, a navyse este robit trable so zadaniami

tomash

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #185 on: 26.11.2008, 17:29:45 »
Suba je drbnuty, keby tam si zobral hocijakeho cigana z ulice ta to lepsie vysvetli ako on, a navyse este robit trable so zadaniami

Pocuvaj, kasli na to a odovzdaj druhy krat presne to iste, co si odovzdaval a povedz mu, ze si to prerobil... Ti to zoberie  ;D Hadam sa nechces trapit nad dalsim zbytocnym predmetom na tejto skole... Ja mu venujem len nutne minimum svojho drahocenneho casu... No a inak neviem co je lepsie, mat na cvikach Subu alebo ing. machra... Suba aspon ma snahu vysvetlovat... Tak sa nestazuj a bud vdacny aj za to malo  ;D

badi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
  • G ( . )( . ) GLE => Silicony Valery
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #186 on: 27.11.2008, 00:45:56 »
nemohol by nekto tak obsirnejsie popisat PROM, alebo hodit svoje zadanie? staci ta prom cast, pls bu

Pripajam sa k ziadosti o PROM ;)

OK pokusim sa nejako vysvetlit PROM z toho co som pochopil z cvika ked som sa to Subu pytal, myslim ze je to logicke. ( www.google.sk -> "PROM memory" -> prekliknut sa na obrazky a tam je to perfektne vysvetlene typu "POZRIEM a VIDIM" )

takze k tomu PROM . Pracuje to tak ze na vstupe su adresne bity , v nasom pripade a,b,c,d ( z tabulky - kod ktory prevadzame ) a na vystupe su po takej maticovej scheme vystupy f1 f2 f3 f4 ( z tabulky - kod do ktoreho prevadzame ), takze z toho vypliva, ze na zostavenie schemy staci 1 obvod .
som vcera googlil najst aspon nejaky TYP takeho integrovaneho obvodu, samozrejme bezuspesne :-(
« Last Edit: 27.11.2008, 00:48:55 by badi »
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

badi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
  • G ( . )( . ) GLE => Silicony Valery
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #187 on: 27.11.2008, 00:46:58 »
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #188 on: 27.11.2008, 00:47:32 »
nemohol by nekto tak obsirnejsie popisat PROM, alebo hodit svoje zadanie? staci ta prom cast, pls bu

Pripajam sa k ziadosti o PROM ;)

OK pokusim sa nejako vysvetlit PROM z toho co som pochopil z cvika ked som sa to Subu pytal, myslim ze je to logicke. ( www.google.sk -> "PROM memory" -> prekliknut sa na obrazky a tam je to perfektne vysvetlene typu "POZRIEM a VIDIM" )

takze k tomu PROM . Pracuje to tak ze na vstupe su adresne bity , v nasom pripade a,b,c,d ( z tabulky - kod ktory prevadzame ) a na vystupe su po takej maticovej scheme vystupy f1 f2 f3 f4 ( z tabulky - kod do ktoreho prevadzame ), takze z toho vypliva, ze na zostavenie schemy staci 1 obvod .
som vcera googlil najst aspon nejaky TYP takeho integrovaneho obvodu, samozrejme bezuspesne :-(
http://www.elnec.com/content/?action=show_file&file=sw/pg03dev.txt
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

valec

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 125
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #189 on: 27.11.2008, 01:04:14 »
ma niekto nahodou 2.zadanie na syntezu priameho kruhoveho pocitadla ? ... hodili by sme rec popripade..

lada

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 319
  • life is FEI... ehm hell xD
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #190 on: 27.11.2008, 01:53:08 »
nemohol by nekto tak obsirnejsie popisat PROM, alebo hodit svoje zadanie? staci ta prom cast, pls bu

Pripajam sa k ziadosti o PROM ;)

OK pokusim sa nejako vysvetlit PROM z toho co som pochopil z cvika ked som sa to Subu pytal, myslim ze je to logicke. ( www.google.sk -> "PROM memory" -> prekliknut sa na obrazky a tam je to perfektne vysvetlene typu "POZRIEM a VIDIM" )

takze k tomu PROM . Pracuje to tak ze na vstupe su adresne bity , v nasom pripade a,b,c,d ( z tabulky - kod ktory prevadzame ) a na vystupe su po takej maticovej scheme vystupy f1 f2 f3 f4 ( z tabulky - kod do ktoreho prevadzame ), takze z toho vypliva, ze na zostavenie schemy staci 1 obvod .
som vcera googlil najst aspon nejaky TYP takeho integrovaneho obvodu, samozrejme bezuspesne :-(

nechcem frajerovat, ale toto som mu tam minule dal a ma s tym poslal do prdele, ze som to odpisal, a navyse je to zle, google, asi skusil kazdy(aspon ja urcite) predtym ako sem vobec napise, ale diky za ochotu

badi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
  • G ( . )( . ) GLE => Silicony Valery
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #191 on: 27.11.2008, 11:29:20 »
tak potom preco mi Suba toto kreslil na tabulu, ked je to zle ?
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

lada

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 319
  • life is FEI... ehm hell xD
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #192 on: 27.11.2008, 16:50:16 »
kamo to ja netusim, ale to ze Suba je kus divny asi uzna kazdy, ale uz to mam na haku, zadanie som dneska odovzdal sice ltt, ale aspon to uz mam z krku

btw: Chape nekto ako to chce Suba s tymi bodmi, ked nebudeme mat to druhe zadanie?

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #193 on: 27.11.2008, 16:53:45 »
Jeho odpoved zo vcerajsieho cvika, ked sa ho niekto spytal, kolko dostal bodov za 1. zadanie:
"Vy sa o body nebojte, body budu. Bodmi sa budeme zaoberat az v 13 tyzdni."

Guisseppe

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 169
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #194 on: 27.11.2008, 17:00:32 »
Dnes na cviku povedal: Ja som to s bodmi vzdal, kto chce superit o body, nech ide do inej skupiny. bn  :j_shocked:

GrindMyAss

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #195 on: 27.11.2008, 17:46:55 »
suba je divny na sto percent !! clovek sa ho priamo spyta kolko mi dal bodov za zadanie a nieje schopny mi to povedat ??? co nevie precitat co si pred 10 sekundami napisal ???? :hammer: :hammer: :h_huh:

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #196 on: 27.11.2008, 18:20:49 »
suba je divny na sto percent !! clovek sa ho priamo spyta kolko mi dal bodov za zadanie a nieje schopny mi to povedat ??? co nevie precitat co si pred 10 sekundami napisal ???? :hammer: :hammer: :h_huh:

ja skor si myslim ze suba pri zapoctne nebude robit problemy...a podla mna este sam neviem komu da kolko bodov :) ale podla mna kazdy kto odovzda zadanie ma zapich isty :)

GrindMyAss

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #197 on: 27.11.2008, 18:36:08 »
suba je divny na sto percent !! clovek sa ho priamo spyta kolko mi dal bodov za zadanie a nieje schopny mi to povedat ??? co nevie precitat co si pred 10 sekundami napisal ???? :hammer: :hammer: :h_huh:

ja skor si myslim ze suba pri zapoctne nebude robit problemy...a podla mna este sam neviem komu da kolko bodov :) ale podla mna kazdy kto odovzda zadanie ma zapich isty :)

no vies ako ja mam zapich isty :) lebo ho mam z minuleho roka iba som chcel mat viac ako minimum :) a ked dostanem minimalny thak ma to kvalitne vytoci  am am

Sephiroth

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 131
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #198 on: 27.11.2008, 19:01:09 »
som zvedavy ako to bude u bacu....s tymi 16b za aktivitu

badi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
  • G ( . )( . ) GLE => Silicony Valery
    • View Profile
Re: Logicke Systemy - Zadania
« Reply #199 on: 27.11.2008, 19:06:59 »
Subu sa treba pytat aspon 5 krat to iste => 5 krat ina odpoved, ale jedna urcite "potesi". Poznam, mam pri nom bakalarku :-D.

tak dufam ze minimalne nam nepodava, ale mal som s nim Dokumentaciu v Informatike v druhaku a myslim ze kazdy mal Acko, hoci do poslednej chvile tvrdil ze zadania nemame na 100% a z pisomky som mal myslim ze 10 bodov zo 100 :-D

a ked som ho spravne pochopil tak tych 7 bodov za druhe zadanie dostane kazdy, vravel ze kto chce tak si to nastuduje, ten kto nechce to aj tak odpise, nema zmysel robit zadania a nema zmysel ich ani kontorlovat kedze podla jeho slov ma cca 150 studentov.

pevne verim vo FULL zapocet. ( Suba je King ...  :thumbsup: )
--- na skuske treba kazdy priklad a ustnu mat minimalne na 50% urobene  ---
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.