Author Topic: Bakalarska praca  (Read 200978 times)

GrindMyAss

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #675 on: 11.06.2009, 20:47:19 »
ja som pisal svojmu veducemu ci je to pravda s tymi komisiami (podla PDFka je clenom 3.komisie) a on o nicom nevie :) on nevie v ktorej komisii je a vy to viete ? :D

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #676 on: 11.06.2009, 21:36:41 »
tak mam posudky...veduci B 85...oponent A 92...tak uz "len" posledny krok  :metal:

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #677 on: 11.06.2009, 22:04:36 »
jak vlastne vyzera ten posudok... to su len znamky veduceho a recenzenta ci nejake konkretne veci su tam napisane (okrem tej otazky)??
mam ten posudok nejak brat do uvahy ked robim prezentaciu?
lebo v pondelok musim ist do KE, kvoli nahraniu mojej prezentacie do nejakeho kompu, tak by som skocil aj rovno pozriet posudok, lenze to uz bude neskoro na nejaku upravu prezentacie :)
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Hero

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #678 on: 11.06.2009, 22:11:32 »
s prezentaciou nesuvisi...v posudku je ohodnotena praca v bodoch ako napr. narocnost temy, postup riesenia, jazykova, textova a graficka uprava a este par dalsich. Pri kazdej kolonke je checkbox s moznostami a veduci/oponent oznaci co sa hodi :)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Bakalarska praca
« Reply #679 on: 11.06.2009, 22:21:46 »
tak mam posudky...veduci B 85...oponent A 92...tak uz "len" posledny krok  :metal:

no mam radost ;). Zatial to vyzera, ze vsetci moji budete mat Acka :)
« Last Edit: 11.06.2009, 22:24:10 by ywetka »
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Bakalarska praca
« Reply #680 on: 11.06.2009, 22:23:01 »
ja som pisal svojmu veducemu ci je to pravda s tymi komisiami (podla PDFka je clenom 3.komisie) a on o nicom nevie :) on nevie v ktorej komisii je a vy to viete ? :D

tak tvoj veduci je asi mimo alebo necita mail... vsetci sme totiz pred par dnami dostali zoznam komisii s jej clenmi a taktiez zoznamom studentov aj s casmi a miestnostami.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

letolto

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #681 on: 12.06.2009, 00:00:24 »
Nie je tu nahodou niekto, kto ma za recenzenta Ing. Jozefa Janitora? Uz mate od neho posudky? Ako ste sa k posudku dostali? thx

7ici7

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #682 on: 12.06.2009, 00:19:16 »
Nie je tu nahodou niekto, kto ma za recenzenta Ing. Jozefa Janitora? Uz mate od neho posudky? Ako ste sa k posudku dostali? thx

Ja mam a posudok este nemam...Konzultant mi povedal, ze mi posle na mail ak ho dostane...

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #683 on: 12.06.2009, 01:42:48 »
no mam radost ;). Zatial to vyzera, ze vsetci moji budete mat Acka :)

som rad, ze si rada...aj a som rad :) este uvidime ako to cele dopadne, ked sa tam zakoktam pred komisiou  ;D ;D

kov

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 177
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #684 on: 12.06.2009, 02:30:06 »
tiez zatial nemam posudok... som z toho dost nervozny, ale snad zajtra doobedu dojde zeby som sa konecne pustil do prezentacie...

Smokie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 852
    • View Profile
    • TESEL
Re: Bakalarska praca
« Reply #685 on: 12.06.2009, 02:30:48 »
tiez na neho este cakam a tiez mi to uz zerie nervy :) to je najhorsie...len sedis a cakas...
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #686 on: 12.06.2009, 02:32:40 »
Nie je tu nahodou niekto, kto ma za recenzenta Ing. Jozefa Janitora? Uz mate od neho posudky? Ako ste sa k posudku dostali? thx
edit: posudok mi dosiel mailom
« Last Edit: 12.06.2009, 02:44:21 by JCube »
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pribina

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 297
  • Kapitan Spok
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #687 on: 12.06.2009, 03:30:10 »
tiez zatial nemam posudok... som z toho dost nervozny, ale snad zajtra doobedu dojde zeby som sa konecne pustil do prezentacie...

Sak cast prezentacie sa da robit aj bez posudku ne? :D Nazov katedry, ciele, navrh a vysledky...posudok ti len treba pre odpoved na otazku :D Ci budes na tom lepsie psychicky ked ho uz budes mat? :D plllp
plllllp prepinan kapitan Spok

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Bakalarska praca
« Reply #688 on: 12.06.2009, 03:38:03 »
tak ja som posudok dostala v noci pred statnicami a vtedy som sa aj dozvedela otazky k praci a uplne v pohode som to zvladla. ako tu uz niekto spomenul, prezentacia sa da uplne bez problemov robit aj bez posudku - ved v ramci neho robis prezentaciu svojej prace a nie odpovedas na nedostatky a pod.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

kov

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 177
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #689 on: 12.06.2009, 06:52:31 »
dobre viem ze sa do da robit aj bez posudku, ale jak Smokie spomenul, su to nervy... a hej Mato, presne koli tej psychike to odkladam jak chuj  :embarassed: pllllp

anticasper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #690 on: 12.06.2009, 20:26:20 »
Newiete niekto ako je to stym nahravanim prezentacii a programov den pred obhajobou? Kde sa to riesi kedy a veci okolo toho?

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Bakalarska praca
« Reply #691 on: 12.06.2009, 21:33:15 »
v pondelok po 15tej (tusim do 17tej), kazdy v miestnosti, v ktorej bude obhajovat. blizsie info je na nastenke vraj

PS: ziadne .pptx ani ine nestandardne formaty - bud .ppt alebo .pdf . Videa tiez len vo formate, ktory sa da spustit cez Media Player.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #692 on: 12.06.2009, 21:58:15 »
v pondelok po 15tej (tusim do 17tej), kazdy v miestnosti, v ktorej bude obhajovat. blizsie info je na nastenke vraj

PS: ziadne .pptx ani ine nestandardne formaty - bud .ppt alebo .pdf . Videa tiez len vo formate, ktory sa da spustit cez Media Player.

Video sa  ma spustat z prezentacie? Alebo dvojklikom na subor? Vdaka.

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #693 on: 12.06.2009, 22:03:37 »
v pondelok po 15tej (tusim do 17tej), kazdy v miestnosti, v ktorej bude obhajovat. blizsie info je na nastenke vraj

PS: ziadne .pptx ani ine nestandardne formaty - bud .ppt alebo .pdf . Videa tiez len vo formate, ktory sa da spustit cez Media Player.
V pondelok aj ti, ktori maju obhajobu v stredu? Alebo my mame dojst v utorok?

Vdaka :)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #694 on: 12.06.2009, 22:10:26 »
v pondelok po 15tej (tusim do 17tej), kazdy v miestnosti, v ktorej bude obhajovat. blizsie info je na nastenke vraj

PS: ziadne .pptx ani ine nestandardne formaty - bud .ppt alebo .pdf . Videa tiez len vo formate, ktory sa da spustit cez Media Player.

Video sa  ma spustat z prezentacie? Alebo dvojklikom na subor? Vdaka.

ako len chces
brix will be shat

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Bakalarska praca
« Reply #695 on: 12.06.2009, 22:30:31 »
v pondelok po 15tej (tusim do 17tej), kazdy v miestnosti, v ktorej bude obhajovat. blizsie info je na nastenke vraj

PS: ziadne .pptx ani ine nestandardne formaty - bud .ppt alebo .pdf . Videa tiez len vo formate, ktory sa da spustit cez Media Player.
V pondelok aj ti, ktori maju obhajobu v stredu? Alebo my mame dojst v utorok?

Vdaka :)

v pondelok. v utorok su statnice az do vecera, neverim, ze by sa niekomu po celom dni chcelo este cakat kvoli nahravkam prezentacii :)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #696 on: 12.06.2009, 23:32:47 »
jooj, preco tak neskoro? to sa neda rano nahrat? to pridem domov az v noci...
a nebolo by od veci, keby sa to dalo poslat elektornicky do nejakeho systemu do ktoreho by bol pristup pocas obhajoby :(
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

GrindMyAss

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #697 on: 13.06.2009, 01:32:18 »
ja som pisal svojmu veducemu ci je to pravda s tymi komisiami (podla PDFka je clenom 3.komisie) a on o nicom nevie :) on nevie v ktorej komisii je a vy to viete ? :D

tak tvoj veduci je asi mimo alebo necita mail... vsetci sme totiz pred par dnami dostali zoznam komisii s jej clenmi a taktiez zoznamom studentov aj s casmi a miestnostami.

tha to je vazne sranda...:) thakze mozem verit tomu pdfku co bolo tu na fore ?:)

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #698 on: 13.06.2009, 01:33:45 »
Inak pre tych co robia v programe CamStudio, tak fakt treba nastavit kodek na ten prvy, daky Winows kodek, bo dneska mal jeden typek neviem presne aky ale MPEG-4 a mu to neslo prehrat tam...

Viper_No1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 285
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #699 on: 13.06.2009, 02:11:40 »
ja som pisal svojmu veducemu ci je to pravda s tymi komisiami (podla PDFka je clenom 3.komisie) a on o nicom nevie :) on nevie v ktorej komisii je a vy to viete ? :D

tak tvoj veduci je asi mimo alebo necita mail... vsetci sme totiz pred par dnami dostali zoznam komisii s jej clenmi a taktiez zoznamom studentov aj s casmi a miestnostami.

tha to je vazne sranda...:) thakze mozem verit tomu pdfku co bolo tu na fore ?:)

ohladom toho pdf... to pdf co bolo tu na fore je "v1" ... na nastenke kpi je "v2", cize to pdf je neaktualne
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"