Author Topic: Bakalarska praca  (Read 201563 times)

Padres

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #475 on: 29.05.2009, 20:00:54 »
neviete su nejake copy centra otvorene aj sobotu/cez vikend? prave som dostal green light ale dnes to uz nestiham odnest na tlac

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Bakalarska praca
« Reply #476 on: 29.05.2009, 20:38:17 »
preco by si nestihol?
:trestac:

disasterr

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #477 on: 30.05.2009, 00:56:54 »
newiete ako je to ked nekto nahdou neobhaji bc? Mam pocit ze ma este opravny termin. Len mi ide oto ci moze tu bc prerobit do toho opravneho terminu. Lebo inak ten opravak nema zmysel.

Frodooo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #478 on: 30.05.2009, 01:19:32 »
jeesus preco uz chces riesit opravny termin...sak obhajoba je pohoda kratka prezentacia tvojej prace zodpovedanie otazok ktore budes par dni pre obhajobou vediet a finito...pokial ta tvoj veduci a oponent neposlu kadelahsie tak sa to da...ked sme mali skolenie k bc tak vravel poruban ze opravny termin ti mozu dat bud koncom leta ale taktiez ti ho mozu dat az o rok ale tym padom prichadzas o moznost pokracovat v studiu na ing.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Bakalarska praca
« Reply #479 on: 30.05.2009, 01:23:41 »
jeesus preco uz chces riesit opravny termin...sak obhajoba je pohoda kratka prezentacia tvojej prace zodpovedanie otazok ktore budes par dni pre obhajobou vediet a finito...pokial ta tvoj veduci a oponent neposlu kadelahsie tak sa to da...ked sme mali skolenie k bc tak vravel poruban ze opravny termin ti mozu dat bud koncom leta ale taktiez ti ho mozu dat az o rok ale tym padom prichadzas o moznost pokracovat v studiu na ing.

pravda.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

disasterr

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #480 on: 30.05.2009, 02:00:01 »
riesim to preto lebo este neco pisem k bc myslim ze mam este co pisat a newem ci uspesne moja bc splni vscky body, kedze mi ju konzultant uz do pondelka nestihne pozriet.....preto sa pytam ked ma nahdou neakou nahdou poslu kade lahsie, xem vedet ci si tu bc budem most potom pred opravakom opravit abo doplnit......

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Bakalarska praca
« Reply #481 on: 30.05.2009, 02:48:19 »
ak nestihas dohodni sa s veducim ci nemozes odovzdat o par dni neskor... urcite rozumnejsie ako riesit opravak
:trestac:

disasterr

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #482 on: 30.05.2009, 03:03:58 »
nemozem koli kniznici....v pondelok ju musim zaregistrovat v kniznici posledny termin a jemu podtom donest zviazanu
Cize ten opravak bude. Len xem vediet ci sa moze prerobit bc do opravaku znova vytlacit a zaregistrovat v kniznici alebo ne???
« Last Edit: 30.05.2009, 03:51:47 by disasterr »

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #483 on: 30.05.2009, 06:50:27 »
ale chuja nemusis v kniznici final verziu odovzdat
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Bakalarska praca
« Reply #484 on: 30.05.2009, 06:51:28 »
a aj tak mozes kedykolvek uploadovat tam veci
:trestac:

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #485 on: 30.05.2009, 06:52:45 »
aj tak ste vsetci kokoti :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Bakalarska praca
« Reply #486 on: 30.05.2009, 06:56:52 »
aj tak si zas pil? :D
:trestac:

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #487 on: 30.05.2009, 06:58:44 »
hej tak nejak :D
« Last Edit: 30.05.2009, 18:27:20 by JCube »
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

danielmi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 551
  • zlty sneh
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #488 on: 30.05.2009, 15:12:29 »
to uz netreba nosit CD do kniznice?staci uploadovat doc,pdf,obr,prirucky?
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

disasterr

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #489 on: 30.05.2009, 15:23:03 »
ale chuja nemusis v kniznici final verziu odovzdat
..co?...taze do kniznici nedam final verziu a potom si mozem aj po pondelku prist do kniznice s uploadnutou bc a zas ju tam vlozit?

Frodooo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #490 on: 30.05.2009, 16:53:24 »
podla mna mozes aj neskor ako do 1. ist do kniznice sak treba sa len s veducim dohodnut to je setko o ludoch...ked sa chce da sa ;)

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #491 on: 30.05.2009, 16:54:14 »
ale chuja nemusis v kniznici final verziu odovzdat
..co?...taze do kniznici nedam final verziu a potom si mozem aj po pondelku prist do kniznice s uploadnutou bc a zas ju tam vlozit?
hej ved povies ze si tam nahral omylom blbost
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #492 on: 30.05.2009, 16:59:58 »
tak po nasom...sicko se da, ked clovek chce ;)

EqO

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
  • pasli ovce inzinieri q-:
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #493 on: 30.05.2009, 17:26:38 »
Jasne vsetko sa na TUKE da. Ale to uz je kazdeho osobna vec, ci chce byt povazovany za nedosledneho lajdaka alebo poriadneho cloveka na ktoreho sa aj autority hladia s uctou ...

5 rokov studia v systeme kde sa vsetko da v pohode a beztrestne zvladnut, este aj po poslednej chvili, neurobi z cloveka nic ine ako lajdaka. Clovek je primitivna bytost uci sa len to co opakovane robi (koderi vedia) ...

Pre tych co si aj tak chcu v zivote rozbit kolena a nabit hubu poviem, ze ano. Termin odovzdania BP je len o 3 elementoch:
- veduci BP
- recenzent BP
- kniznica

Po dohode s veducim a pri dobrych vztahoch s oponentom (treba si ich vyzobrat) a pri obabrani kniznice (JCube uz povedal ako) sa praca (vo finalnej podobe) da odovzdat najneskor rano v den obhajoby. Teda este mozu mat s tym problem na katedre ked budu chystat obhajoby (asi 2 dni pred nimi), tak je lepsie odovzdat daku neuplnu verziu a tu potom rano vymenit za finalnu.
Viem, ze sa to moze podarit. No ten clovek co to spravi na BP pravdepodobne rovnako zlyha aj na DP ... nijako sa nepolepsi iba co z neho vacsi titulovany flakac vyrastie. Je mi ho luto ))):

JCube! Vcera s tym zahryzanim do jazyka si to moc pekne povedal.
#nie je dolezite co si ludia o tebe myslia, dolezite je aka si. Ludia sa mozu skarede mylit, az to boli :(
#Niekedy sa sam seba pytam, kto sme, odkial sme prisli, kam smerujeme, aky zmysel ma vobec ludska existencia. Potom si nalejem odpoved a uz je dobre.

Sooloni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 328
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #494 on: 31.05.2009, 00:04:25 »
aky davate datum obhajoby 16 alebo 17?

Padres

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 313
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #495 on: 31.05.2009, 00:12:35 »
ja som dal 17

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #496 on: 31.05.2009, 01:20:05 »
ja 16
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

disasterr

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #497 on: 01.06.2009, 01:36:53 »
ludia dik za rozne podvodne a dohadovacie taktiky. Ale neviete mi uz priamo odpovedat an otazku ktora ZNIE. Je mozne ak nahdou neobhajim bc. zmenit bc. a obhajit ju na oprvany termin? lebo sa kumne dostali rozne info okolo toho. Hlavne taka, ze si bc nemozes upravit a skusit ju obhajit este raz na opravaku, co vlastne nedava zmysel, lebo ked ju clovek neobhajil na riadnom neobhaji ju ani na opravaku cize nebude mat titul bc. Z toho vypliva radsej nedostat zapich a na buduci rok ju obhajit. Ale zda sa mi ze to je kktina ze si nemozes upravit bc. k opravnemu terminu. Nexem strasit ale moju finalnu bc. uz konzultant neuvidi (videl asi len prvy, z casti druhy bod aj to sa tvaril ze newe oco ide a ze si mam sam nastudovat problematiku a neco vyplodit, lenze moj oponent je Paralic a ten je statny informatik), kedze ju zajtra musim dat do kniznice.
« Last Edit: 01.06.2009, 01:38:47 by disasterr »

EqO

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
  • pasli ovce inzinieri q-:
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #498 on: 01.06.2009, 02:28:40 »
Tak to si si vyrobil nezavideniahodnu situaciu. Neviem ako je to s kniznicou v pripade toho, ze pracu vlastne este nemas. Bude sa tam treba opytat.
Cim skor si, ale poziadaj o opravny termin. Keby si tak neurobil, tak si 3 roky chodil na vysku zbytocne.
Ziadost o opravny termin sa podava na KPI u p. Sidarovej. Opravne terminy su bud o rok, ale mozu byt uz v septembri.
A konecne odpoved na tvoju otazku. Do opravneho terminu mozes svoju pracu dorobit. Vzhladom na terminy a lehoty pri riadnych terminoch odhadujem, ze pracu budes musiet odovzdat 2 tyzdne pred opravnym terminom.
Co sa tyka recenzenta, tak mal by sa dat aj zmenit. Minimalne ked on tvoju pracu recenzovat odmietne. Chcelo by to precitat si zakon. No myslim si, ze Marek Paralic je ferovy clovek - hodnoti objektivne.
#nie je dolezite co si ludia o tebe myslia, dolezite je aka si. Ludia sa mozu skarede mylit, az to boli :(
#Niekedy sa sam seba pytam, kto sme, odkial sme prisli, kam smerujeme, aky zmysel ma vobec ludska existencia. Potom si nalejem odpoved a uz je dobre.

disasterr

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #499 on: 01.06.2009, 04:17:43 »
ja tu pracu dnes urcite dokoncim sak mam nato celu noc a uz tam neje az tak vela roboty, taze predpokladam ze do kniznice ju zajtra dam uz vo finalnej verzii len mi to neskontroluje konzultant co je moja vina, ale myslim ze sa zatial drzim bodov. diki za odpovede