Author Topic: APS - architektúry...  (Read 136131 times)

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #700 on: 08.05.2009, 02:35:36 »
chlapci vy sa stazuje? ludia s fei su schopny vsetkeho....napisal som pisomku, odovzdal som prikald aj teoriu aj spolu s otazkami, vsetko tak ako som dostal od profakov...a pri oprave mi vancik hovori ze vraj som pisal na papier inu otazku ako som dostal od nich.. (prilozena vraj bola v pri mojej pisomke otazka c.1 pritom ja som dostal od nich c.11 a tu som aj pisal)!!!!!! wtf ako je toto mozne???? dpc...ceste otazku som nemenil, a aj keby tak kurva nenapisem inu otazku a neodovzdam iny papierik s otazkou.... bu bu bu je toto mozne!!!!!!!!!!!!!! nemam slov

EDIT: teda samozrejme fX ani sa neunuval mi to poriadne opravit  ak:

mal si sa hadat poriadne...ja by som odtial neodisiel pokial by sa to nevyriesilo...nenechal by som sa len tak odbyt

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #701 on: 08.05.2009, 02:42:53 »
imo som bol dost OT v mojej pisomke a nakoniec krasne D. :-)
Fakt asi jedina rada pre ostatnych, aby pisali hocico, co ich napadne. Nech vidno, ze tam mate popisane vela. Ja som mal hazardy a popisal som asi stranu aj stvrt o zretazeniach a tristvrt strany cosi k hazardom a vyslo to :)
kto Ti opravoval? Lebo ja som mal dost vela ale Adam mi z toho skoro nic neuznal, isiel presne podla podotazok. Ale E 54, takze  bp :ropebanana:
Tak to netusim. A ked odomna pytal Adam index, tak ma to uz vobec nezaujimalo..

pepco

  • Guest
Re: APS - architektúry...
« Reply #702 on: 08.05.2009, 02:45:21 »
mne opravoval Vancik, mal som zapisane 3 strany, vysledok 40/60 a priklad 0/10 ocividne som nespravil to co v tom priklade odomna chceli :D

fluQe

  • Newbie
  • *
  • Posts: 25
  • FEI NO MORE
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #703 on: 08.05.2009, 03:14:16 »
chlapci vy sa stazuje? ludia s fei su schopny vsetkeho....napisal som pisomku, odovzdal som prikald aj teoriu aj spolu s otazkami, vsetko tak ako som dostal od profakov...a pri oprave mi vancik hovori ze vraj som pisal na papier inu otazku ako som dostal od nich.. (prilozena vraj bola v pri mojej pisomke otazka c.1 pritom ja som dostal od nich c.11 a tu som aj pisal)!!!!!! wtf ako je toto mozne???? dpc...ceste otazku som nemenil, a aj keby tak kurva nenapisem inu otazku a neodovzdam iny papierik s otazkou.... bu bu bu je toto mozne!!!!!!!!!!!!!! nemam slov

EDIT: teda samozrejme fX ani sa neunuval mi to poriadne opravit  ak:

mal si sa hadat poriadne...ja by som odtial neodisiel pokial by sa to nevyriesilo...nenechal by som sa len tak odbyt

akoze hadal som sa, hovorim vancikovi nech mi opravi aspon seriozne tu otazku na ktoru som odpovedal....ale on to mal v...!!!! ne on to opravil len tak, ze na to kukol videl ze ina otazka jak ma byt smola ! a adam taky isty dementny....najprv ze aspon na ustnu mam ist..ale kedze videl ze mi dal vancik malo bodov (lebo to ani seriozne neopravil) tak mi rovno povedal ze mozem prist nabudue a dovi...a co zmozem..ako im dokazem dementom ze som pisal to co som dostal a oni v tom spravili bordel!!!  FFF (Fucking Fei Forever) nejde mi o to ze som nedal skusku to by som prekusol..ale ten dovod mi neda spat este veeeelmi dlho...

Dudusa

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #704 on: 08.05.2009, 04:02:28 »
ako nvm co dnes bolo Vancikovi, mala som napisane vsetko z tahaka a 40/60... ale hlavne ze je po...
Setrite vodu, pite pivo!

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #705 on: 08.05.2009, 05:09:52 »
Sa stazujte do pici... Jak male deti ste nacisto, sak nikto nic nevedel a takmer kazdy presiel... A este sa stazujete ze vam nedali plny pocet za ojebky z tahakov, akoze fakt super...

Ja jak jeden z mala som nespravil a sa nepojebem teraz, nevedel som to a budem sa to musiet naucit... Inak takych nepravosti bolo viac, Haulis prisiel na to, ze jedna nemenovana osoba ma inym perom napisanu teoriu a inym priklad a prisli na to, ze sa opisovalo ci co a bol z toho problem riadny...

A co sa tyka hodnotenia tak Adam a spol. hodnotili zrejme presne toto co malo byt, ziadne body za omacky ani nic co nebolo v zadani nedavali si myslim...

Tak si len nadavajte teraz ze tych co pojdu na dalsi termin, resp. opravak tak nacisto nic nam neuznaju... A najviac sa mi paci jak je tu kazdy gengster, najme ti, co maju milion prispevkov ale v reale by sa nikdy neozvali, velka huba reci...

P.S. dufam ze JCube zase spravi cenzuru

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #706 on: 08.05.2009, 05:11:34 »
jcube ma v pici a nema prava...a suhlasi...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kov

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 177
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #707 on: 08.05.2009, 06:56:39 »
so mnou to nebolo.. iba ak si blondina z londyna.. ;D

jj uz som zistil :) to s kovom som vymenil :D budem dakovat jemu E 52 :P

rado sa stalo, bolo to vzajomne pozehnanie  ;D

danielmi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 551
  • zlty sneh
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #708 on: 08.05.2009, 08:04:12 »
presne tak,nikto nic nevedel a zrazu kazdy skusku ma,,, mne chybali tri body,,,co uz,budem sa ucit,,, a adam na ustnej bol velmi v pohode,kde sa snazil vselijakymi sposobmi dostat tie "klucove slova" zo mna von...no skoda len ze prisne kontrolovali,ale na druhej strane  mal som jednu stranu  a dostal som 30,,kopu veci som samozrejme nemal,,,,pisal som len k veci....ich omacky fakt ze nezaujimaju,jak poniekttori po 3 4 strany...
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: APS - architektúry...
« Reply #709 on: 08.05.2009, 12:29:55 »
ja sa nestazujem ani velku hubu reci nemam pllp :D na pisomke som pisal co prislo, na tahaku som svoju otazku ani nemal :/ ale podarilo sa :D
« Last Edit: 08.05.2009, 12:33:22 by kOsTi »
:trestac:

fluQe

  • Newbie
  • *
  • Posts: 25
  • FEI NO MORE
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #710 on: 08.05.2009, 16:49:52 »
presne tak,nikto nic nevedel a zrazu kazdy skusku ma,,, mne chybali tri body,,,co uz,budem sa ucit,,, a adam na ustnej bol velmi v pohode,kde sa snazil vselijakymi sposobmi dostat tie "klucove slova" zo mna von...no skoda len ze prisne kontrolovali,ale na druhej strane  mal som jednu stranu  a dostal som 30,,kopu veci som samozrejme nemal,,,,pisal som len k veci....ich omacky fakt ze nezaujimaju,jak poniekttori po 3 4 strany...
ja som takisto pisal iba k veci, mal som stranu a stvrt teorie priamo k otazke a plus priklad...ale ako som uz vyssie spomenul to co sa stalo proste nechapem

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #711 on: 08.05.2009, 16:51:32 »
payne payne payne...to by ma zaujimalo jak vies ze nikto nic nevedel? a co pises chujoviny ze ti co pojdu na dalsi termin tak vam nic neuznaju? ked sa to clovek nauci to co tam treba tak sa da pekne spravit...hoci treba mat aj trochu stastie vyhnut sa kktskym otazkam ale tak ci tam treba tomu obetovat par dni a potom sa nemozes stazovat...

BossZ

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 262
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #712 on: 08.05.2009, 17:49:13 »
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

pepco

  • Guest
Re: APS - architektúry...
« Reply #713 on: 08.05.2009, 19:07:58 »
ako nvm co dnes bolo Vancikovi, mala som napisane vsetko z tahaka a 40/60... ale hlavne ze je po...

z toho Vancikovho opravovania (aspon co som ja postrehol) mi to tak pripadalo, ze body za skusku daval podla toho kolko bodov si mala zo zapichu :)

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #714 on: 08.05.2009, 19:09:29 »
ako nvm co dnes bolo Vancikovi, mala som napisane vsetko z tahaka a 40/60... ale hlavne ze je po...

z toho Vancikovho opravovania (aspon co som ja postrehol) mi to tak pripadalo, ze body za skusku daval podla toho kolko bodov si mala zo zapichu :)

pochybujem...ja som mal zapich pri vancikovi 16 bodov a skusku som mal 60/70

pepco

  • Guest
Re: APS - architektúry...
« Reply #715 on: 08.05.2009, 19:12:02 »
tak mozno tam bol este nejaky iny faktor :) samozrejme ze vsetko zalezalo od toho ako bola napisana pisomka, ale vneposlednom rade si myslim ze aj na zapich prihliadal a podla toho aj tak hodnotil, no aspon co poznam zopar ludi co mali unho opravovane

roman5555

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 178
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #716 on: 08.05.2009, 19:54:02 »
Nazdar mohli by ste uploadnut vase tahaky na ftp ??? Dik

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #717 on: 08.05.2009, 21:10:46 »
payne payne payne...to by ma zaujimalo jak vies ze nikto nic nevedel? a co pises chujoviny ze ti co pojdu na dalsi termin tak vam nic neuznaju? ked sa to clovek nauci to co tam treba tak sa da pekne spravit...hoci treba mat aj trochu stastie vyhnut sa kktskym otazkam ale tak ci tam treba tomu obetovat par dni a potom sa nemozes stazovat...

Jasne ze niektori daco vedeli, ale tentoraz som bol prekvapeny ze aj niektori poctivaci odpisovali. Sa chytas za slovicka jak maly chlapec a pritom kazdy chape ako som to myslel...

Ucitelia tiez chodia na toto forum taze si to pocitaju a uvidia jak sa robila skuska tak isto na buduci termin a este aj potom budu urcite inak hodnotit a hlavne davat pozor...

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: APS - architektúry...
« Reply #718 on: 08.05.2009, 21:13:47 »
podla mna urcite vedeli aj videli ze sa opisuje ale viacmenej to "tolerovali" kym to nebolo brutalne evidentne ... aspon moj nazor
:trestac:

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #719 on: 08.05.2009, 22:17:43 »
Ked to tolerovali, tak mali prihliadat aj na tych co neodpisovali a mali im dat body za to co mali.. a ne tak ako bolo.. ze vyhral ten, kto odpisoval. Nie zeby to neboli zaujimave veci.. ale priznam sa, ze sa neviem biflovat totalne a prejdenie cca 20 slideov tak aby som si zapamatal nejake tie vyrazy tam mi trva aj den. Aj ked tie veci chapem, nic z toho, lebo ked clovek chyti rozdelenie, tak nema sancu pokial nie je nabifleny.. a z takeho ucenia potom nic.. za par mesiacov z toho budem vediet malo co...

A ked citaju forum, tak aspon vidno ich charakter potom, ze vidia ako sa ludia moria a potom aj tak nic z toho.

Corse

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 136
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #720 on: 08.05.2009, 23:01:55 »
z toho Vancikovho opravovania (aspon co som ja postrehol) mi to tak pripadalo, ze body za skusku daval podla toho kolko bodov si mala zo zapichu :)

Presne toto aj mne povedal ... no viete ale s takym zapichom chcete lepsiu znamku... nechapem co ma zapich so skuskou ...

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: APS - architektúry...
« Reply #721 on: 09.05.2009, 00:09:25 »
Sa stazujte do pici... Jak male deti ste nacisto, sak nikto nic nevedel a takmer kazdy presiel... A este sa stazujete ze vam nedali plny pocet za ojebky z tahakov, akoze fakt super...

Ja jak jeden z mala som nespravil a sa nepojebem teraz, nevedel som to a budem sa to musiet naucit... Inak takych nepravosti bolo viac, Haulis prisiel na to, ze jedna nemenovana osoba ma inym perom napisanu teoriu a inym priklad a prisli na to, ze sa opisovalo ci co a bol z toho problem riadny...

A co sa tyka hodnotenia tak Adam a spol. hodnotili zrejme presne toto co malo byt, ziadne body za omacky ani nic co nebolo v zadani nedavali si myslim...

Tak si len nadavajte teraz ze tych co pojdu na dalsi termin, resp. opravak tak nacisto nic nam neuznaju... A najviac sa mi paci jak je tu kazdy gengster, najme ti, co maju milion prispevkov ale v reale by sa nikdy neozvali, velka huba reci...

P.S. dufam ze JCube zase spravi cenzuru
jak jeden z mala?? mam pocit, ze nas bolo az-az tych co sme nespravili.. :/
proste adam nas bral jak na beziacom pase.. nespravil si, tu je pocet bodov a dovi, dopo..
inak mam pocit, ze aj mne sa ukrivdilo, ale neriesil som to..

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Mao

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 392
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #722 on: 09.05.2009, 02:28:11 »
A ked citaju forum, tak aspon vidno ich charakter potom, ze vidia ako sa ludia moria a potom aj tak nic z toho.
No neviem ci sa az tak moria, vacsina tych co sa stazuju sa ucila den, mozno dva, malokto viac. Podla toho potom aj vyzeraju vysledky.
Jeden predmet kde sa treba viac ucit a uz je okolo neho tolko kriku.

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: APS - architektúry...
« Reply #723 on: 09.05.2009, 03:06:26 »
nj, jeden.. ale posledny.. tak naco to tak stazovat? :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: APS - architektúry...
« Reply #724 on: 09.05.2009, 03:56:34 »
to je jedno ci je posledny alebo nie je posledny...dpc budme radi ze nemame statnice...potom by ste jak picovali???? typicki fei tuke lenivi informatici ;)