Author Topic: APS  (Read 26954 times)

kukoca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: APS
« Reply #50 on: 02.05.2011, 19:03:53 »
pochváľte sa, čo bolo dnes na skúške?

Lubkoko

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: APS
« Reply #51 on: 02.05.2011, 19:18:24 »
dnesna skuska o 9:55

1.otazka
Základné charakteristiky ČP: výkonnosť, systémové vlastnosti,Hodnotenie výkonnosti, Organizácia
zobrazovania objektov v pamäti

2.otazka
Boothov algoritmus (tabulka co tam je+ lubovolny priklad aky vam napadne), Násobenie v pohyblivej rádovej čiarke,

klenovcan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: APS
« Reply #52 on: 02.05.2011, 19:22:42 »
pochváľte sa, čo bolo dnes na skúške?
11:35

Reprezentacie cisel a znakov: znaky,celociselne, binarne a desiatkove, z pohyblivou desatinnou ciarkou, inverzny kod doplnkovy a priamy kod, s posunutou nulou.

a druhe Hazardy v prudovom spracovani instrukcii - vsetkyc druhy (RAW a pod) aj s obrazkami

NoPainNoGain

  • Newbie
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: APS
« Reply #53 on: 03.05.2011, 14:48:06 »
skoda tych otazok, mohla byt hocijaka ina a by som to dal v pohode... napr. Architektury PS, Navrh PS, Jednotlive casti procesora a ich komponenty,Instrukcie a ich vlastnosti, Pamäť, Prudove spracovanie a omacky okolo toho, nakresy spristupnovania cache pomocou VA a FA ... da sa povedat, ze 90% som vedel isto ale hazardy som preskocil...  bu

kukoca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: APS
« Reply #54 on: 06.05.2011, 20:03:08 »
No ako bolo dnes, aké otázky dal Pán Ádám?  bv

NoPainNoGain

  • Newbie
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: APS
« Reply #55 on: 07.05.2011, 16:35:51 »
take, ze sa to dalo spravit  :)
klasifikacie: Flynnova,Kuckova,Shore,Ungererova,a este jeden... vsetko popisat a nakreslit aj obrazky ked existovali
Procesor,Vykonavacia čast, nakres, popis komponentov, ja som nakreslil aj scitacky(uplna a polovicna) pri ALJ

steblo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: APS
« Reply #56 on: 07.05.2011, 17:33:33 »
a prisne boduje?

Fr3E

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 107
    • View Profile
Re: APS
« Reply #57 on: 07.05.2011, 18:54:38 »
v piatok boli 1.3 a 5.1 rano
                 1.1 a 9.5 na obed

NoPainNoGain

  • Newbie
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: APS
« Reply #58 on: 07.05.2011, 22:06:59 »
a prisne boduje?
podla mna ani nie.. ako ja som sa nestaral velmi o bodovanie, lebo ja som chcel len urobit skusku... ale k tomu prvemu ku klasifikaciam som dostal napr. 13bodov z 30 a pritom som mal ku vsetkemu popis akoze SISD jedna RJ,VJ,Von Neumanova arch, sekvencne vykonavanie atd a nakresy okrem Shoreovej klasifikacie... tam som zabudol vies tie IP,DP,RJ,VJ popisy ale nakresy som mal... ze co to je, ze Instrukcna pamat atd... ale ludia co predomnou odovzdavali tak neurobili co som sa aj cudoval, lebo napr. minula skuska bola v mojich ociach o dost tazsia, lebo je rozdiel vediet klasifikacie, ktore sa ucime z roka na rok alebo hazardy a nakresy k nim ... sa mi zda, ze 4 boli... aj ked nakoniec aj hazardy sa daju naucit, lebo su to len 6 instrukcie dokopy pri udajovom hazarde

antil kiprest

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 159
    • View Profile
Re: APS
« Reply #59 on: 12.05.2011, 01:33:57 »
nemate niekto stiahnutu tu knihu od jelsinu atd 2002 pls ? nejak mi nefici ftp..  ???
bravčové krídielka a náhradu sóje poprosím!!

mattoxx

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: APS
« Reply #60 on: 12.05.2011, 02:15:58 »
a prisne boduje?

No podla mna dost, nemal som jeden obrazok a cca12b dole z 30, navyse vdaka tomu skvelemu ohodnotenu uz nestiham bakalarku, lebo sa musim nadalej drvit APS, ktore najskor aj tak nedam nakolko mam slaby zapich a tie poziadavky normalny clovek nema sancu splnit, jedine mat luck a chytit obe temy ktore je clovek nauceny alebo mat zapich aspon 30b+ kde staci aj jedna . Ucit sa to da systemom odslova doslova, inak sa dockas len smiesneho ohodnotenia. Denne ak sa naucim jednu otazku tak som rad a to sa ucim dost, pritom temu co som vedel pred par dnami, uz si na nu ani nespomeniem nakolko sa mi to stale miesa a vypadava. Hotova psychyatria a to nemam ani nejake zaklady nakolko niesom informatik a predmety podobneho zameranie sme nemali, takze vsetko od nuly, polovici toho co sa ucim ani poriadne nechapem...Kadopadne sa neviem dockat ked tu novinu, ze opakujem rocnik poviem doma :'( To ma asi oco vydedi

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: APS
« Reply #61 on: 12.05.2011, 03:35:54 »
neboj sa nic si nestratil pri tomto predmete stym ze niesi informatik.. vobec nic nam nepomaha z predoslych predmetov


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: APS
« Reply #62 on: 12.05.2011, 06:07:00 »
a prisne boduje?

No podla mna dost, nemal som jeden obrazok a cca12b dole z 30, navyse vdaka tomu skvelemu ohodnotenu uz nestiham bakalarku, lebo sa musim nadalej drvit APS, ktore najskor aj tak nedam nakolko mam slaby zapich a tie poziadavky normalny clovek nema sancu splnit, jedine mat luck a chytit obe temy ktore je clovek nauceny alebo mat zapich aspon 30b+ kde staci aj jedna . Ucit sa to da systemom odslova doslova, inak sa dockas len smiesneho ohodnotenia. Denne ak sa naucim jednu otazku tak som rad a to sa ucim dost, pritom temu co som vedel pred par dnami, uz si na nu ani nespomeniem nakolko sa mi to stale miesa a vypadava. Hotova psychyatria a to nemam ani nejake zaklady nakolko niesom informatik a predmety podobneho zameranie sme nemali, takze vsetko od nuly, polovici toho co sa ucim ani poriadne nechapem...Kadopadne sa neviem dockat ked tu novinu, ze opakujem rocnik poviem doma :'( To ma asi oco vydedi
skus ho nejak priparvit na to ..nejak skus ze velae nespravilo a ze nspravodlive ..bla bla, alebo povedz ze cakas decko s dajakou holkou a potom ze nene, srandujem, len si predlzim skolu o rok :D a neboj, tych 500e na semester si zaplatim sam ;)
vivat academicus

montana1989

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: APS
« Reply #63 on: 14.05.2011, 01:46:24 »
Dnes termin 09:10 otazky 2.1 a 6.1

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: APS
« Reply #64 on: 14.05.2011, 02:05:58 »
10:50
1.1 + 4.1