Author Topic: Architektúry po?íta?ových systémov  (Read 101434 times)

timwood

  • Guest
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #300 on: 06.05.2010, 21:13:50 »
..zvlastne..zapocet mam 33bodov, isiel som na skusku, napisal som obidve otazky, celkom slusne, zopar istych nezrovlanosti tam bolo, netvrdim,..tak ci tak, a oni mi zato dali 8 bodov z moznych 60 ??:)  :whacko: Nech sa uvedomia, tych 20 bodov tam kludne mohli dat..nechapem to. Kebyze ja som ucitel, by som sa hanbil tak ohodnotit pisomku studentovi :D

piton

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 715
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #301 on: 06.05.2010, 21:18:21 »
no vyzera to ze uz opravoval aj M.H. :(
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

deCode666

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #302 on: 06.05.2010, 21:24:30 »
no vyzera to ze uz opravoval aj M.H. :(

takych ludi ako je on je mi uprimne luto ... chudaci

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #303 on: 06.05.2010, 21:33:30 »
taaakze part 4 je zdlhava a vela samostudia zatial som na to sral.
part 5: http://www.upnito.sk/subor/f1e5f68a352f56eb71e76994b69f93a9.html
PS... na jaku pi*u mi bude treba vediet 150 schem na pol strany????

piton

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 715
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #304 on: 06.05.2010, 21:37:27 »
no vyzera to ze uz opravoval aj M.H. :(

takych ludi ako je on je mi uprimne luto ... chudaci
preco? on nie je az taky zly... myslim, ze vysvetluje dobre, ale pri opravovani by som radsej dankovu :)
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

romeo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #305 on: 06.05.2010, 23:26:05 »
B skupina

1.5
9.5

neviem co to bolo dnes za skusku... chcel definicie do slova pritom take veci ktore v prednaskach nie su.... normalnu otazku kde si napisal vsetko hodnotil za 15 bodov a ked si chcel E tak si musel vediet odpovedat na kazdych 11 otazok. Jedna otazka / okruh... Kto mal vsetky 2 otazky spravne bol dnuka pol hodinku a dostal max C ale to len jeden... Poviem priklad: SISSEA nestaci vediet co je to za skratku treba vediet co to robi a tak dalej... ja osobne FX..  >:(  ...  20 sme boli na vyhodnoteni a sme tam boli od 10-00 do 16-00 ... neviem co bude ak tam bude 70 ludi...  :whacko: zaver: zoberte si knihu tu hrubu a ucte sa 3 mesiace... dpc....
....in dreams until my death i will wander on ....

deCode666

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #306 on: 06.05.2010, 23:27:42 »
No, tak ja som o dnesnej skuske pocul veeelmi vela veci ... a vyslo mi z toho nasledovne:
1. ak mi bude opravovat haulis, tak FX
2. ak si zabudnem doma batoh s LUCKOM, tak FX
3. je jedno ci to viem, alebo nie, LEBO vacsiu rolu ako vedomosti tu ma Pure Luck

CANNOT WAIT na pondelok  ;D

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #307 on: 06.05.2010, 23:37:05 »
B skupina

1.5
9.5

....

To ste obe skupiny mali 1.5?
a to vas skusal adam ci haulis? a kolky neurobili dnes?

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #308 on: 06.05.2010, 23:37:20 »
B skupina

1.5
9.5

neviem co to bolo dnes za skusku... chcel definicie do slova pritom take veci ktore v prednaskach nie su.... normalnu otazku kde si napisal vsetko hodnotil za 15 bodov a ked si chcel E tak si musel vediet odpovedat na kazdych 11 otazok. Jedna otazka / okruh... Kto mal vsetky 2 otazky spravne bol dnuka pol hodinku a dostal max C ale to len jeden... Poviem priklad: SISSEA nestaci vediet co je to za skratku treba vediet co to robi a tak dalej... ja osobne FX..  >:(  ...  20 sme boli na vyhodnoteni a sme tam boli od 10-00 do 16-00 ... neviem co bude ak tam bude 70 ludi...  :whacko: zaver: zoberte si knihu tu hrubu a ucte sa 3 mesiace... dpc....
Kto ta skusal Peto? Inak, vsetko naj k narodkam :/
« Last Edit: 06.05.2010, 23:39:35 by Domino3D »
vivat academicus

Jerryh

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #309 on: 06.05.2010, 23:54:02 »
jedna skupina mala 1.5 a druha 1.6. A nestaci ani ta hruba kniha, lebo skoro kazdu klasifikaciu treba charakterizovat a v knihe je len Flynnova.

romeo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #310 on: 07.05.2010, 00:13:38 »
Tak vsetkych skusal Adam... dik domino :) pekne som dostal na narodky :) a tak priblizne 13 mali FX.. moj odhad... a fakt niektore veci sme hladali na googli... ale ani to tam nebolo  bu
....in dreams until my death i will wander on ....

bludar

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #311 on: 07.05.2010, 00:21:54 »
takze postrehy k dnesnej skuske: A skupina: 1.5, 6.5,  B skupina: 1.6, 9.5 (tato skupina uz bola 29. ci kedy)
60 bodov je za 2 ulohy, potom si to treba prist obhajit, komu nevychadzaju body dostane 9 otazok este!!! viem ze tipek co hned prvy siel dostal 11 otazok, z kazdeho okruhu jednu. Po nom uz daval len z prvych 9 okruhov...smola no. Ale otazky uplne zakladne ako co je cislicovy pocitac, multiplexor, nakresli tu pamatovu pyramidu...
mal som B skupinu, ku klasifikaciam nestacilo vediet len rozdelenie, treba vediet opisat, vediet priklady, vediet zaradit graficku kartu, multiprocesorovy pocitac atd, vediet vsetko... ja som napisal aj strucnu charakteristiku, co som studoval z netu som hladal cosi o tom viac a mal som to za 15 bodov z 30.
k druhej som nemal nic..
co sa tyka hodnotenia skusajuci bol podla mna fér, daval zakladne otazky a snazil sa pomoct. ale samozrejme ako pri kazdej skuske treba mat aj kus stastia...
« Last Edit: 07.05.2010, 00:25:45 by bludar »

ropman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #312 on: 07.05.2010, 00:23:53 »
tiez som daco skusal hladat ale to su take dolezite veci vsetko ze ich ani google nenajde :) a ak hej tak len v abstraktoch inych knih alebo podobne texty kde su iba spomenute...

kilomassa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 289
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #313 on: 07.05.2010, 00:43:57 »
dosť rozdiel prvy termin otras druhy v pohode a treti termin zase otras teraz bude stvrty tak dufam,ze bude tiez v pohode

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #314 on: 07.05.2010, 01:00:59 »
dosť rozdiel prvy termin otras druhy v pohode a treti termin zase otras teraz bude stvrty tak dufam,ze bude tiez v pohode
doteraz boli ABCD skupiny
teraz podla mna bude skupina E a F a budu to riadne somariny (predpokladam),
rovnake otazky podla mna uz nedaju
« Last Edit: 07.05.2010, 01:36:06 by Domino3D »
vivat academicus

deCode666

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 212
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #315 on: 07.05.2010, 02:09:06 »
ci je to fer, ci nefer, stale je to podla mna len ZBYTOCNE doj***vanie studentov ... nemam ine na robote, len sa ucit dopodrobna debilny, ktore aj tak do 10 min po uspesnej skuske zabudnem ... sak mame casu na kekeciny, nie? ... co je to skuska z BvI, PPJ a popri tom bakalarku pisat v latexe a prekladat texty z takej anglictiny, ze dakujem pekne ... proste paradny sposob ako povedat: "Ste tretiaci, budete mat titul, ktory aj tak znamena hovno, ale z principu z vas spravime trosky!"

THX, TUKE ... F U!

timwood

  • Guest
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #316 on: 07.05.2010, 02:32:51 »
aky je rozdiel medzi instrukciou a operaciou ?  :D

drtic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 200
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #317 on: 07.05.2010, 02:42:37 »
aky je rozdiel medzi instrukciou a operaciou ?  :D

No ze instrukcia je komplexny ukon skladajuci sa z viacerych casti, pokial operacia je len jedna elementarna cinnost.

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #318 on: 07.05.2010, 02:44:04 »
ci je to fer, ci nefer, stale je to podla mna len ZBYTOCNE doj***vanie studentov ... nemam ine na robote, len sa ucit dopodrobna debilny, ktore aj tak do 10 min po uspesnej skuske zabudnem ... sak mame casu na kekeciny, nie? ... co je to skuska z BvI, PPJ a popri tom bakalarku pisat v latexe a prekladat texty z takej anglictiny, ze dakujem pekne ... proste paradny sposob ako povedat: "Ste tretiaci, budete mat titul, ktory aj tak znamena hovno, ale z principu z vas spravime trosky!"

THX, TUKE ... F U!

ono ked chcu vyhadzovat nech to robia v prvom abo druhom... pre mna za mna aj v tretom v prvom semestri... ale nechapem preco vymyslaju kktiny ked ludom treba dorabat bakalarky a pod.

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #319 on: 07.05.2010, 03:16:07 »
ci je to fer, ci nefer, stale je to podla mna len ZBYTOCNE doj***vanie studentov ... nemam ine na robote, len sa ucit dopodrobna debilny, ktore aj tak do 10 min po uspesnej skuske zabudnem ... sak mame casu na kekeciny, nie? ... co je to skuska z BvI, PPJ a popri tom bakalarku pisat v latexe a prekladat texty z takej anglictiny, ze dakujem pekne ... proste paradny sposob ako povedat: "Ste tretiaci, budete mat titul, ktory aj tak znamena hovno, ale z principu z vas spravime trosky!"

THX, TUKE ... F U!

ono ked chcu vyhadzovat nech to robia v prvom abo druhom... pre mna za mna aj v tretom v prvom semestri... ale nechapem preco vymyslaju kktiny ked ludom treba dorabat bakalarky a pod.
ja ich len pekne prosim nech su trosku miernejsi, vsak my sme tiez len ludia, je to dosta tazk skola, ucime sa priebezne, robime zadania (NA ČAS!) a vobec, no tak pani aj vy se boli mladi....
vivat academicus

bubo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 166
  • Game Development <3
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #320 on: 07.05.2010, 03:41:37 »
Chlapce moj otec si chodil opravovat B 90 cize take ze "aj vy ste boli mladi" nefunguje :-D este ti viac nalozia
:puf:

jardo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 288
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #321 on: 07.05.2010, 03:54:19 »
no tak dnes boli lahke otazky podla mna, dalo sa napisat dost, ja som mal polovic z prvej a celu druhu, ale skusanie usten bola ina kava, som mal zapocet 36b a aj podla slov adama som mal k prvej otakze viac nez polovicu a druhu takmer dobre(ale povedal ze ked cchjem aby to tak ostalo tak ma zacal skusat co som nemal alebo mal al nie presne), ale ked ma zacal skusat poucky co som tam mal ale vlastnymi slovami samozrejme (no kto sa to ma ucit od slova do slova)tak som ledva vytiahol na E51

MackoZlesa

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #322 on: 07.05.2010, 16:52:37 »
aky je rozdiel medzi instrukciou a operaciou ?  :D

No ze instrukcia je komplexny ukon skladajuci sa z viacerych casti, pokial operacia je len jedna elementarna cinnost.

a este doplnim ze operacia je definovana kodom operacie, ktory je obsiahnuty v instrukcii

mucko

  • Guest
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #323 on: 07.05.2010, 20:10:21 »
im uz uplne je*e  :whacko: nenormalni... akoze nic ine sa neda povedat,ked citam tieto "zivotne" pribehy... nuz jardo ty si mal zapocet 36b a tak ta katoval tak co bude so mnou robit kedze mam 21b zo zapoctu?  :ohmigod:

Dodik

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 77
    • View Profile
Re: Architektúry po?íta?ových systémov
« Reply #324 on: 07.05.2010, 22:40:10 »
im uz uplne je*e  :whacko: nenormalni... akoze nic ine sa neda povedat,ked citam tieto "zivotne" pribehy... nuz jardo ty si mal zapocet 36b a tak ta katoval tak co bude so mnou robit kedze mam 21b zo zapoctu?  :ohmigod:
ja tez..  bp