Author Topic: ZSwI  (Read 123966 times)

Cofein

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
  • Don Corleone
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #650 on: 21.01.2008, 17:48:14 »
done  bp

ywetka rulezz br

pridavam sa aj ja :)

ywetka DIIIIIK, nebyt teba tak mi ani na to E nevypecie ;)
(kurna ked ja uz zo stresu nevedel ci je na obrazku fyzicky alebo konceptualny model.... okno jak nikdy, total mimo....)

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #651 on: 21.01.2008, 17:59:58 »
uuuuuuuuuuuuuuuuuuf som si kus pospal po uspesnej skuske a sa mi snivalo ze akurat som na skuske z fyziky 2 :hammer:

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #652 on: 21.01.2008, 18:21:55 »
gratulujem oslavencom  :beer1:

btw tak asi to nebol len moj subjektivny nazor ze to je tazsie ako dbs  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #653 on: 21.01.2008, 18:26:43 »
gratulujem oslavencom  :beer1:

btw tak asi to nebol len moj subjektivny nazor ze to je tazsie ako dbs  :j_cheesy:
jj bolo to o doooost tazsie

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #654 on: 21.01.2008, 18:27:50 »
velmi nedobre formulovane otazky plus velmi nedobre formulovane odpovede.. ako ked to vies aspon tak dobre ako havlice tak nemas problem  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #655 on: 21.01.2008, 18:33:22 »
dalo sa  :dancing:

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #656 on: 21.01.2008, 18:35:01 »
v pohode.. ale DBS je trošičku ľahšie, to je pravda :) ale zas možno sa mi to zdá preto, lebo som spravila najprv ZSwI a potom DBS a v DBS je kopa vecí aj zo ZSwI takže vlastne štvrtinu z toho celého som už vedela...
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #657 on: 21.01.2008, 19:25:10 »
a dalsia skuska z krku...s prehladom davam vsetko na E :buttrock: az na dbs kde som mal D :j_cheesy: inak to bolo dost HC pre mna, som cakal ze tam bude viac UML a viac diagramov, ktore su mne zrozumitelnejsie

mno... mne to tiez nejak vydalo momentanlne na E.. ale hadam strycko havlice daco prilepsi poobede na vyhodnoteni....

akoze... no dobre mozno som sa to mohol troska viac ucit, ale tie otazky boli veru dost hardcore nech vravi kto chce co chce... nic v zlom, ale pri daktorych som kukal, ze co po mne chcu.. ona tak nebola tazka samotna otazka.. ale skor to, ako boli formulovane odpovede... vela z nich ma uplne domotalo.. ze uz som pomaly nevedel jak sa volam...

ale ved co, dalsia skuska za nami....
moj osobny nazor: takato skuska nevyjadri objektivne, ako je dany student zbehly v problematike.. ukaze, nakolko je zdatny v slovnych hrackach....

tak ale... nedivim sa, ze sa na test stazuju ludia, ktori podobne otazky nevideli a neboli na ne pripraveni... ale ze akurat vy, ktori ste mali polovicu tych otazok podrobne rozobratych na cvikach + som vam jasne hovorila, na co treba davat pozor... tie formulacie a obrazky ste museli ocakavat, lebo boli takeho zanru ako na cvikach...
teraz skoncili dvaja tswp-ckari s Ackom a Bckom, pricom ani jeden z nich ne je biflos, len si pisali, co som hovorila na opakovani... cize staznosti ZSwIckarov beriem, TSwPckarov nie... nehnevajte sa...

ale hlavne ze mate, ne?  bp
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Cofein

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
  • Don Corleone
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #658 on: 21.01.2008, 19:30:34 »
a dalsia skuska z krku...s prehladom davam vsetko na E :buttrock: az na dbs kde som mal D :j_cheesy: inak to bolo dost HC pre mna, som cakal ze tam bude viac UML a viac diagramov, ktore su mne zrozumitelnejsie

mno... mne to tiez nejak vydalo momentanlne na E.. ale hadam strycko havlice daco prilepsi poobede na vyhodnoteni....

akoze... no dobre mozno som sa to mohol troska viac ucit, ale tie otazky boli veru dost hardcore nech vravi kto chce co chce... nic v zlom, ale pri daktorych som kukal, ze co po mne chcu.. ona tak nebola tazka samotna otazka.. ale skor to, ako boli formulovane odpovede... vela z nich ma uplne domotalo.. ze uz som pomaly nevedel jak sa volam...

ale ved co, dalsia skuska za nami....
moj osobny nazor: takato skuska nevyjadri objektivne, ako je dany student zbehly v problematike.. ukaze, nakolko je zdatny v slovnych hrackach....

tak ale... nedivim sa, ze sa na test stazuju ludia, ktori podobne otazky nevideli a neboli na ne pripraveni... ale ze akurat vy, ktori ste mali polovicu tych otazok podrobne rozobratych na cvikach + som vam jasne hovorila, na co treba davat pozor... tie formulacie a obrazky ste museli ocakavat, lebo boli takeho zanru ako na cvikach...
teraz skoncili dvaja tswp-ckari s Ackom a Bckom, pricom ani jeden z nich ne je biflos, len si pisali, co som hovorila na opakovani... cize staznosti ZSwIckarov beriem, TSwPckarov nie... nehnevajte sa...

ale hlavne ze mate, ne?  bp

ale ywetka ja sa nehnevam :) ved ja viem ze sme to mali na cvikach... :) to som sem len napisal prvotny dojem po skuske, lebo ma to zaskocilo, jak to dopadlo :) pokazil som som to pre dve veci: ze som si to mohol pozriet hlbsie.. a ta druha: mal som dneska okno jak nikdy, zabudol som aj to co som vedel :) (vsak si to sama videla nie? :) )

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #659 on: 21.01.2008, 19:40:10 »
ale ywetka ja sa nehnevam :) ved ja viem ze sme to mali na cvikach... :) to som sem len napisal prvotny dojem po skuske, lebo ma to zaskocilo, jak to dopadlo :) pokazil som som to pre dve veci: ze som si to mohol pozriet hlbsie.. a ta druha: mal som dneska okno jak nikdy, zabudol som aj to co som vedel :) (vsak si to sama videla nie? :) )

videla :( chudatko... dalsi, ktoreho odnesu zo statnic v zvieracej kazajke? deti moje, pripravujte sa radsej uz, lebo ten stres potom bude fakt doooost brutal... poznam vela ludi-flegmatikov v roznom veku a kazdy povazoval statnice jeden z najbrutalnejsich stresovych dni vo svojom zivote..  :j_embarassed: :hug:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #660 on: 21.01.2008, 19:43:11 »
he?  :lb:

neviem preco, ale toto skuskove znasam velmi dobre, asi preto, ze to mam v pazi  ah: :lol9: no ale TI o tyzden bude ina kava....

a co so statnicami? ja to zatial beriem, ze dalsia skuska jak kazda ina, ci ee? sa mam dacoho obavat? bk

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #661 on: 21.01.2008, 19:45:35 »
he?  :lb:

neviem preco, ale toto skuskove znasam velmi dobre, asi preto, ze to mam v pazi  ah: :lol9: no ale TI o tyzden bude ina kava....

a co so statnicami? ja to zatial beriem, ze dalsia skuska jak kazda ina, ci ee? sa mam dacoho obavat? bk

tak ked si predstavis to kvantum uciva co sa mas nacit za tak malo casu + obhajit svoju DP, pricom v komisii sedia fakt odbornici a pytaju sa fakt na halusky... neni ti vsetko jedno, najma ked vies ze od finishu si len par metrov a pritom stale tak daleko :(
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

styrioci

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #662 on: 21.01.2008, 19:47:13 »
sak dajak bolo dajak bude ci ee? ah: sa radsej nad takymi vecami ani nezamyslam, lebo by mi coskoro  :whacko:

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #663 on: 21.01.2008, 19:50:06 »
sak dajak bolo dajak bude ci ee? ah: sa radsej nad takymi vecami ani nezamyslam, lebo by mi coskoro  :whacko:

sak teraz sa ti hovori... aj mne sa hovorilo ked som bola 4tacka... pockaj az bude taky april v piatom rocniku... alebo este lepsie maaaaj :D potom pokecame ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: ZSwI
« Reply #664 on: 21.01.2008, 19:54:08 »
Po 20 minutach tuheho boja s PC ked sa mi vsetky otazky tak pomiesali ze som nevedel kde co klikam mi moodle vyplul vysledok 6.08 bodov, tak som myslel ze ma mieste zinfarktujem :(

Ale ked mi povedali ze mam vynasobit 8, a so zapoctomz e je to (VRAJ) 65D tak som si myslel ze to nie je mozne. Otazky boli pekne tazke, ze dali zabrat. A to som sa ucil do jednej rano este. Este o tretej zapisat, tak dufam ze mi neodrataju 15b...

So 65D :buttrock:

Next mission: PG1
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Cofein

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
  • Don Corleone
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #665 on: 21.01.2008, 20:08:18 »
ale ywetka ja sa nehnevam :) ved ja viem ze sme to mali na cvikach... :) to som sem len napisal prvotny dojem po skuske, lebo ma to zaskocilo, jak to dopadlo :) pokazil som som to pre dve veci: ze som si to mohol pozriet hlbsie.. a ta druha: mal som dneska okno jak nikdy, zabudol som aj to co som vedel :) (vsak si to sama videla nie? :) )

videla :( chudatko... dalsi, ktoreho odnesu zo statnic v zvieracej kazajke? deti moje, pripravujte sa radsej uz, lebo ten stres potom bude fakt doooost brutal... poznam vela ludi-flegmatikov v roznom veku a kazdy povazoval statnice jeden z najbrutalnejsich stresovych dni vo svojom zivote..  :j_embarassed: :hug:

no tak hadam take brutal to nebude, zazil som aj vacsie stresy (vecer pred Fyzikou I. s tetou Hlavacovou.. alebo vecer pred Hudakovinami :) )... asi som tam siel rano s pocitom ze nic neviem a tak to aj dopadlo. teraz som si prelistoval havliceho skripta a zistil som ze vela veci co su na teste vlastne viem :)

ywetka, neda mi to, este jedna poznamka ku skuske. jedna vec ze si nas na to pripravovala na cviku, okej... ale myslis, ze takato forma skusky s takymito otazkami vie objektivne zhodnotit, ci je clovek zbehly a schopny v danej problematike? myslim to tak,ci to objektivne zhodnoti, ci som schopny vytvorit efektivne a dobre pracujuci informacny system? podla mna nie.. oprav ma ak sa mylim.

ak sa chce clovek naucit urobit dobry system, uznavam treba troska teorie. ale hlavne prax.. pamatam sa na svoj prvy system, ktory bol v podstate hromadou tazkopadneho kodu a bol to jeden velky bordel. ale prave praxou a kodenim dalsich veci som sa naucil, ako mam veci robit a ako ich robit nemam. a myslim, ze teraz ked daky system spravim, tak to ma v sebe aj efektivitu aj dobru funkcnost. a to ja bez toho, aby som si naspamat pamatal s prepacenim niektore teoreticke dristy z tohto predmetu...
to je moj osobny nazor na toto....opravte ma, ak sa mylim...

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #666 on: 21.01.2008, 20:12:52 »
sak dajak bolo dajak bude ci ee? ah: sa radsej nad takymi vecami ani nezamyslam, lebo by mi coskoro  :whacko:

sak teraz sa ti hovori... aj mne sa hovorilo ked som bola 4tacka... pockaj az bude taky april v piatom rocniku... alebo este lepsie maaaaj :D potom pokecame ;)
aj ja sa uz tesim :D
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #667 on: 21.01.2008, 20:20:16 »
btw ked nepojdem neska za havlicem kedy mozem ist? okrem zajtra:P
brix will be shat

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #668 on: 21.01.2008, 20:24:31 »
ale ywetka ja sa nehnevam :) ved ja viem ze sme to mali na cvikach... :) to som sem len napisal prvotny dojem po skuske, lebo ma to zaskocilo, jak to dopadlo :) pokazil som som to pre dve veci: ze som si to mohol pozriet hlbsie.. a ta druha: mal som dneska okno jak nikdy, zabudol som aj to co som vedel :) (vsak si to sama videla nie? :) )

videla :( chudatko... dalsi, ktoreho odnesu zo statnic v zvieracej kazajke? deti moje, pripravujte sa radsej uz, lebo ten stres potom bude fakt doooost brutal... poznam vela ludi-flegmatikov v roznom veku a kazdy povazoval statnice jeden z najbrutalnejsich stresovych dni vo svojom zivote..  :j_embarassed: :hug:

no tak hadam take brutal to nebude, zazil som aj vacsie stresy (vecer pred Fyzikou I. s tetou Hlavacovou.. alebo vecer pred Hudakovinami :) )... asi som tam siel rano s pocitom ze nic neviem a tak to aj dopadlo. teraz som si prelistoval havliceho skripta a zistil som ze vela veci co su na teste vlastne viem :)

ywetka, neda mi to, este jedna poznamka ku skuske. jedna vec ze si nas na to pripravovala na cviku, okej... ale myslis, ze takato forma skusky s takymito otazkami vie objektivne zhodnotit, ci je clovek zbehly a schopny v danej problematike? myslim to tak,ci to objektivne zhodnoti, ci som schopny vytvorit efektivne a dobre pracujuci informacny system? podla mna nie.. oprav ma ak sa mylim.

ak sa chce clovek naucit urobit dobry system, uznavam treba troska teorie. ale hlavne prax.. pamatam sa na svoj prvy system, ktory bol v podstate hromadou tazkopadneho kodu a bol to jeden velky bordel. ale prave praxou a kodenim dalsich veci som sa naucil, ako mam veci robit a ako ich robit nemam. a myslim, ze teraz ked daky system spravim, tak to ma v sebe aj efektivitu aj dobru funkcnost. a to ja bez toho, aby som si naspamat pamatal s prepacenim niektore teoreticke dristy z tohto predmetu...
to je moj osobny nazor na toto....opravte ma, ak sa mylim...

za A) jak vies ze si zazil vacsie stresy s fyzikou... na statniciach si este v zivote nebol... ale oprav ma ak sa mylim...;)
za B) nie nepreskusa to takyto system... to sa malo preskusat na cvikach, ale nechcem si predstavit to pistanie a staznosti, keby som skusala pri odovzdavani ci to fakt chapete do detailov
skuska vas mala otestovat z teorie (prakticke bolo zadanie) a UML... tecka

za C) zbehni za doc. Havlicem alebo prof. Kollarom a predloz mu svoje navrhy o skusani, tu to nikam nevedie, len akurat k moznemu vyvolaniu nezmyselnej RIOT :D, samozrejme na absolutne nemienkotvornom fore, kde to povedie k nadavaniu, ale nezmeni sa nic... ja ti inu odpoved, ako tie, ktore tu rozpisujem uz niekolko tyzdnov neviem dat... ak chces konstruktivnu debatu, zajdi za mnou osobne, ak chces len more pozitivnych reakcii na tvoj prispevok, zial bez akehokolvek vyznamu... kludne pokracuj a pis na tuto temu dalej  bq :emot-dance: ale ako ta poznam, dufam, ze o toto ti prave nejde...  :thumbsup:

a uz sa viac nebudem vyjadrovat k teme organizacii skusok, lebo to nema zmysel a som z toho uz unavena...iba ak k jednotlivym otazkam a ak bude niekto chciet poradit...  :emot-dance:
« Last Edit: 21.01.2008, 20:29:19 by ywetka »
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #669 on: 21.01.2008, 20:25:52 »
btw ked nepojdem neska za havlicem kedy mozem ist? okrem zajtra:P

jaj zajtra nechodte, doc. Havlice ide na nejaku konferu - tak potom hocikedy, ked budete mat skusku a on bude v kabinete... v stredu by tu uz mal byt
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #670 on: 21.01.2008, 20:26:38 »
ok, big thx
brix will be shat

Cofein

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
  • Don Corleone
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #671 on: 21.01.2008, 20:30:17 »


za A) jak vies ze si zazil vacsie stresy s fyzikou... na statniciach si este v zivote nebol... ale oprav ma ak sa mylim...
za B) nie nepreskusa to takyto system... to sa malo preskusat na cvikach, ale nechcem si predstavit to pistanie a staznosti, keby som skusala pri odovzdavani ci to fakt chapete do detailov
skuska vas mala otestovat z teorie (prakticke bolo zadanie) a UML... tecka

za C) zbehni za doc. Havlicem alebo prof. Kollarom a predloz mu svoje navrhy o skusani, tu to nikam nevedie, len akurat k moznemu vyvolaniu nezmyselnej RIOT :D, samozrejme na absolutne nemienkotvornom fore, kde to povedie k nadavaniu, ale nezmeni sa nic... ja ti inu odpoved, ako tie, ktore tu rozpisujem uz niekolko tyzdnov neviem dat... ak chces konstruktivnu debatu, zajdi za mnou osobne, ak chces len more pozitivnych reakcii na tvoj prispevok, zial bez akehokolvek vyznamu... kludne pokracuj a pis dalej  bq :emot-dance: ale ako ta poznam, dufam, ze o toto ti prave nejde...  :thumbsup:
to A: ja som tym nenarazal na statnice ale na skusky ktore boli doteraz a na dnesnu ;)
to B: beriem ;)
to C: to nestaci zajst za havlicem alebo kollarom, to je krepo nastaveny cely skolsky system. a ten sa nezmeni, kym zo skolstva na dochodok neodidu stare struktury ;)

a hej, poznas ma dobre ako vidim ;) ale pokecat si o tom dakedy mozme pri kave ;) moze z toho byt celkom konstruktivna debata ktora moze viest k dobrym napadom ako nieco zmenit ;)

no nic, dost bolo litanii, idem si to este letmo prebehnut, zeby mi strycko Havlice niekde vyskrabal tych par bodov na lepsiu znamku a potom konecne lahnem spat, bo uz ani nevidim poriadne pred seba :)

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: ZSwI
« Reply #672 on: 21.01.2008, 20:34:15 »
za A) jak vies ze si zazil vacsie stresy s fyzikou... na statniciach si este v zivote nebol... ale oprav ma ak sa mylim...;)

Uh, kolko sa to treba potom ucit na statnice odhadom ? Staci dva mesiace v kuse zavrety doma alebo aj to bude malo :j_huh:

Zatial len tak dopredu, aby sokm bol v obraze, netreba konkretne casy hadzat
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #673 on: 21.01.2008, 20:42:04 »
za A) jak vies ze si zazil vacsie stresy s fyzikou... na statniciach si este v zivote nebol... ale oprav ma ak sa mylim...;)

Uh, kolko sa to treba potom ucit na statnice odhadom ? Staci dva mesiace v kuse zavrety doma alebo aj to bude malo :j_huh:

Zatial len tak dopredu, aby sokm bol v obraze, netreba konkretne casy hadzat

dva mesiace cas mat nebudes... v maji odovzdas diplomku (nie bakalarku) a v juni pojdes statnicovat - mesiac je medzi tym rozdiel :) mne stacil lezerne necely mesiac, ale tak ja mam zasa fotograficku pamat... neviem, mal by si sa tak naucit, aby si si veril aspon na 80% a aby si tam od neistoty nahodou neodpadol :) vacsina ludi sa uci maximalne mesiac
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #674 on: 21.01.2008, 20:43:40 »
super, aj ja mam fotograficku pamat, mozem sa dietne pripravovat az od maja:P
brix will be shat