Author Topic: ZSwI  (Read 122499 times)

bliky

  • Guest
Re: ZSwI
« Reply #775 on: 05.02.2008, 21:40:02 »
Ta, ja som nespravil Zswi, lebo som sa ucil na ZI :) a dalsie terminy uz nevypisuje... takze koli zswi nestatnicovemu predmetu (asi)  mam opakovat tretiak ... ywetka by sa mohla u doc. havliceho prihovorit :) aby vypisal este termin.

sak si podaj ziadost o deku... na normlanom termine aj ked si nebol, tak pre mna za mna nech ti ho Havlice hodi aj za Fx..., ale "ty mas zo zakona pravo na opravak..."

uvediem priklad: "kamos bol minuly na prvy riadny termin na ZI az na ten, ktory vypisal hudak ako posledny..., samozrejma, ze to na 1x naspravil a tak sa ho siel pytat, ze ci nemoze vypisat este opravak a ujo Hudy nato, ze nie, ze sa mal prihlasit skor... Dotycny sa postazoval, ze ma zo zakona narok na jeden opravny termin, podal si deku a Hudy chtiac nechtiac ho musel v lete vyskusat..."

bliky

  • Guest
Re: ZSwI
« Reply #776 on: 05.02.2008, 23:29:53 »
no ale zasa ty nemozes prikazovat ucitelovi, ze kedy ma vypisat a kedy nema vypisat termin, ta to de sme? :ohmigod:

ved ja nehovorim, ze ma niekomu prikazovat, kedy ma vypsiat termin a kedy nie... termin urci skusajuci, ja len hovorim, ze zo zakona pokial na opravnom termine nebol, musi ho skusajuci vyskusat, aj keby mal iba jeho sameho...

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: ZSwI
« Reply #777 on: 05.02.2008, 23:43:29 »
no ale zasa ty nemozes prikazovat ucitelovi, ze kedy ma vypisat a kedy nema vypisat termin, ta to de sme? :ohmigod:

a preco ne ??? vsak zomna(z nas) zije nigga, ked ne ja(mi) ta vonku diluje crack :D :D :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

bliky

  • Guest
Re: ZSwI
« Reply #778 on: 06.02.2008, 00:09:28 »
V zmysle § 11 ods. 11 Študijného poriadku TU v Košiciach, ktorý nadobudol účinnosť 1. 9. 2006, študent má právo v každom predmete končiacom skúškou na jeden riadny a jeden opravný termín. Dekan mu môže vo výnimočných prípadoch, na základe písomnej žiadosti študenta, udeliť druhý opravný termín v každom akademickom roku najviac z dvoch predmetov.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #779 on: 06.02.2008, 02:53:51 »
V zmysle § 11 ods. 11 Študijného poriadku TU v Košiciach, ktorý nadobudol účinnosť 1. 9. 2006, študent má právo v každom predmete končiacom skúškou na jeden riadny a jeden opravný termín. Dekan mu môže vo výnimočných prípadoch, na základe písomnej žiadosti študenta, udeliť druhý opravný termín v každom akademickom roku najviac z dvoch predmetov.

na toto som reagovala uz skor... ucitel je povinny vypisat tolko terminov, aby kazdy student mohol ist minimalne dvakrat - toto je povinnost zo zakona - nemoze predsa za to, ze niekto sa prihlasi az na ten posledny, ta to co je... to by vkuse len skusal - tak ci tak vy ako tretiaci uz mate buduci tyzden po skuskovom. Neohanaj sa tou povinnostou zo zakona, lebo je to riadna somarina, ze teraz bude cakat ci sa niekomu uraci prihlasit aspon na ten posledny termin a skumat, ci nema pre istotu vypisat dalsi termin... najma preto ze zo ZSwI bolo nenormalne vela terminov, ovela viac ako malo byt ZO ZAKONA:ohmigod:
Ak prof. Hudak tvojho kamosa dodatocne vyskusal, nebolo to preto, lebo sa zlakol vasej prisposobenej verzie zakona, ale preto lebo on to zvykne robit stale, ze vypisuje dost dodatocnych terminov... od nepamati.
Nechcem byt zla, ale taketo vyjadrenia su dost nefer, nakolko pocet terminov sa dost prisne na katedre kontroluje a tak sa nemoze stat, ze terminov je malo, pocet je vzdy v sulade SO ZAKONOM  :baaa: Fakticky som osobne z toho nekonecneho skuskoveho znicena a neviem sa dockat kedy sa skonci... a nakolko som videla "snahu" niektorych studentov (su to vacsinou ti, ktori sa najviac stazuju a najviac kricia) na vlastne oci, zacinam byt k tymto veciam dost imunna...  :laugh:

EvO - sklamem ta, nebude uz ziaden termin, teda zatial nie, doc. Havlice je buduci tyzden prec a bez neho sa skuska nemoze uskutocnit :(. Oficialne, uz mate po skuskovom :(  :h_undecided:
BTW, ZSwI JE STATNICOVY predmet, my sme ho na statniciach mali - kompletne cely, vy zrejme budete mat tiez, kedze je povinny a vsetky povinne predmety, ktore su vyucovane odborovou katedrou su na statniciach.
« Last Edit: 06.02.2008, 02:58:16 by ywetka »
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #780 on: 06.02.2008, 02:56:50 »
vedel som ze pride ywetka a toto napise :D a ma pravdu
brix will be shat

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #781 on: 06.02.2008, 03:03:47 »
chcem sa podakovat ywetke ze asistenciu dnes :) 

sice misia nebola splnena   ale tak bez nej by to bolo este horsie :)

niet zaco, mohol si sa pytat aj viac, vela otazok sa moze pochopit aj inac a v strese robi clovek zbytocne chyby, preto som tam ako help...  :j_wink:
mimochodom, klobuk dole pred tebou... fakt by si si zasluzil to Acko, vidno, ze si tomu velmi dobre rozumel  :thumbsup: Inac, paradnu fajku si mi dal tou zmienkou o datovych zdrojoch v powerdesigneri, doooost dobreee, si ma dostal...  :j_cheesy: ale fakt, mas vsetku moju cest... :thumbs-up:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #782 on: 06.02.2008, 05:48:22 »
poviem to takto.... ano, som za to, aby podla zakona ucitelia dodrziavali toto i tamto, ale ked sme taki formalni, ze podla zakona... tak potom si musime vsetci uvedomit, ze sa to tyka aj nas ostatnych, zakon predsa plati pre vsetkych, nie iba pre jednu stranu..... takze potom, ked sme uz taki formalni, tak kazdy, kto kedy opisoval, radil si na pisomkach a tak... nech sa ide priznat za podvod..

300% suhlas, eminkaa ...  :thumbsup: :emot-prettywink:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

EqO

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
  • pasli ovce inzinieri q-:
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #783 on: 06.02.2008, 07:00:51 »
Neda mi sa nechytit  bq
Neviete ktory dokument (skolsky predpis ci zakon) definuje podvadzanie a plagiatorstvo? Ja som to hladal, no neuspesne.   :j_sad:
Jedine co som nasiel je disciplinarny poriadok, ale tam nie je nic konkretne o tom co to je disciplinarny priestupok. Sak kuknite http://www.astu.tuke.sk/dokumenty/vnutorne_tu/3j_Disciplinarny_poriadok.pdf

Kto teda urci co je podvod a co nie, ked to nikde nedefinovali ??  bu
#nie je dolezite co si ludia o tebe myslia, dolezite je aka si. Ludia sa mozu skarede mylit, az to boli :(
#Niekedy sa sam seba pytam, kto sme, odkial sme prisli, kam smerujeme, aky zmysel ma vobec ludska existencia. Potom si nalejem odpoved a uz je dobre.

Ev0

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #784 on: 06.02.2008, 12:26:27 »
no ved ja nikoho neobvinujem, ja len som smutny, ze musim opakovat rocnik a zasa platit, nonakoniec je to najviac moja chyba... dik za nazory vsem.

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #785 on: 06.02.2008, 15:36:26 »
chcem sa podakovat ywetke ze asistenciu dnes :) 

sice misia nebola splnena   ale tak bez nej by to bolo este horsie :)

niet zaco, mohol si sa pytat aj viac, vela otazok sa moze pochopit aj inac a v strese robi clovek zbytocne chyby, preto som tam ako help...  :j_wink:
mimochodom, klobuk dole pred tebou... fakt by si si zasluzil to Acko, vidno, ze si tomu velmi dobre rozumel  :thumbsup: Inac, paradnu fajku si mi dal tou zmienkou o datovych zdrojoch v powerdesigneri, doooost dobreee, si ma dostal...  :j_cheesy: ale fakt, mas vsetku moju cest... :thumbs-up:

dakujem :)

to nemtom:    keby som vedel co to pwnd   znamena (teda predstavu aj mam :)   ale ktovie ci spravnu)     tak by som aj zareagoval :)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #786 on: 06.02.2008, 16:59:34 »
tiez si myslim, ze je prinajmensom zvlastne hodnotit a riesit to tu... toho sa moze maximalne kazdy chytit s tym, ze potom vlastne ani nerobi nic zle, kedze to neni nikde zadefinovane...  :emot-shakehead: :baaa:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: ZSwI
« Reply #787 on: 06.02.2008, 17:59:44 »
poviem to takto.... ano, som za to, aby podla zakona ucitelia dodrziavali toto i tamto, ale ked sme taki formalni, ze podla zakona... tak potom si musime vsetci uvedomit, ze sa to tyka aj nas ostatnych, zakon predsa plati pre vsetkych, nie iba pre jednu stranu..... takze potom, ked sme uz taki formalni, tak kazdy, kto kedy opisoval, radil si na pisomkach a tak... nech sa ide priznat za podvod..

to by boli riadne rady, nakolko nie sme svine a neporadime si, ked vieme  bq


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #788 on: 06.02.2008, 22:48:48 »
chcem sa podakovat ywetke ze asistenciu dnes :) 

sice misia nebola splnena   ale tak bez nej by to bolo este horsie :)

niet zaco, mohol si sa pytat aj viac, vela otazok sa moze pochopit aj inac a v strese robi clovek zbytocne chyby, preto som tam ako help...  :j_wink:
mimochodom, klobuk dole pred tebou... fakt by si si zasluzil to Acko, vidno, ze si tomu velmi dobre rozumel  :thumbsup: Inac, paradnu fajku si mi dal tou zmienkou o datovych zdrojoch v powerdesigneri, doooost dobreee, si ma dostal...  :j_cheesy: ale fakt, mas vsetku moju cest... :thumbs-up:

dakujem :)

to nemtom:    keby som vedel co to pwnd   znamena (teda predstavu aj mam :)   ale ktovie ci spravnu)     tak by som aj zareagoval :)

synonymum je napr ze BCAA odkuril ywetku :P
brix will be shat

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #789 on: 07.02.2008, 18:19:28 »
OK, terminy zo ZSWI skoncili, ak sa chcete o ZSWI dalej bavit spravte si na to temu:P tuto temu casom vycistim pre dalsie generacie ;)

LOCK
brix will be shat