Author Topic: ZSwI  (Read 123974 times)

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #200 on: 09.01.2008, 20:30:30 »
preco sa ale o tento problem nezaujimate uz pocas semestra, ale az cez skuskove?
a kto mohol počas semestra vedieť, že takto budú vyzerať skúšky? :(
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #201 on: 09.01.2008, 20:46:14 »
preco sa ale o tento problem nezaujimate uz pocas semestra, ale az cez skuskove?
a kto mohol počas semestra vedieť, že takto budú vyzerať skúšky? :(

?? ved vzdy bolo to iste, akurat teraz nepises litanie a nedoskusava ta potom profak osobne, ale pises test, stale ale boli prednasky a cvika  bv
ale ked ste to nahodou nevedeli (mohlo sa stat), tak ste to vedeli minimalne par tyzdnov pred ukoncenim semestra... ale ved este stale nie je neskoro - keby som nevedela o tomto predmete nic a zacala by som sa dajme tomu teraz ucit (cvika aj prednasky), tak v pondelok urcite urobim - neni toho az tak vela a tazke...  :j_lipsrsealed:

neviem, ci vam to pomoze, ale k cvikam mozte pouzit veci, co su na mojej stranke k tomuto predmetu, su tam aj nejake riesene priklady a par uzitocnych prezentacii, nieco snad bodne a za pokus nic nedate:
http://s.cnl.tuke.sk/~ywetka/
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #202 on: 09.01.2008, 20:48:52 »
preco sa ale o tento problem nezaujimate uz pocas semestra, ale az cez skuskove?
a kto mohol počas semestra vedieť, že takto budú vyzerať skúšky? :(

?? ved vzdy bolo to iste, akurat teraz nepises litanie a nedoskusava ta potom profak osobne, ale pises test, stale ale boli prednasky a cvika  bv
ale ked ste to nahodou nevedeli (mohlo sa stat), tak ste to vedeli minimalne par tyzdnov pred ukoncenim semestra... ale ved este stale nie je neskoro - keby som nevedela o tomto predmete nic a zacala by som sa dajme tomu teraz ucit (cvika aj prednasky), tak v pondelok urcite urobim - neni toho az tak vela a tazke...  :j_lipsrsealed:

neviem, ci vam to pomoze, ale k cvikam mozte pouzit veci, co su na mojej stranke k tomuto predmetu, su tam aj nejake riesene priklady a par uzitocnych prezentacii, nieco snad bodne a za pokus nic nedate:
http://s.cnl.tuke.sk/~ywetka/
diky.. tak potom som v klude.. nieco uz viem do pondelka sa snad daco este naucim ;)
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #203 on: 09.01.2008, 20:51:14 »
ďakujemeeee :emot-prettywink:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: ZSwI
« Reply #204 on: 09.01.2008, 21:51:42 »
ber to tak ze studenti budu nadavat stale to nezmenis ...

ale jednoducho profak je zaplatateny zato aby na cviku bol a naucil a nie odflakol... za tym si stojim .. a dalsia co men osobne velmi vadi je subjektivny nazor ucitela to sa zjavne prejavuje teraz pri zadaniach dbs a zswi...

ono to ze niektory studenti alebo vacsina kaslu nato a pozeraju stranky je len a len ich problem a ich minus a zato ze studenti edavaju pozor tak profak by mal ucit zvysok s rovnakym odhodlanim.... a ma v riti tych co nedavaju pozor... a mozno sa len zamysliet ci to ozaj robi dobre... ja osobne som napr n azswi tiez velmi nedaval pozor ked studenti mali prezentacie lebo to sa pocuvat nedalo lebo ani sami nevedeli ocom hovoria...

no ta ja som tak zaplatena, ze ma z toho ide rovno trafit :D ja to mam ako nutne zlo, ne platenu pracu ;) ale hej, chapem, co chces povedat a za tym si stojim aj ja, ze ma naucit - preco sa ale o tento problem ne

zaujimate uz pocas semestra, ale az cez skuskove? ved stale sa to da nejako riesit, ked uz nijak inak, tak trebars chodenim na doucko za inym cviciacim a podobne. ja viem, ze to nenapadne, "ked este netreba", ale da sa to a poznam kopu studentov (aj seba), co to tak riesili... teraz uz tie staznosti nemaju opodstatnenie, aspon na tom sa zhodneme, nie? a to, ze tie prezentacie su o nicom, suhlasim... na to som prisla tiez dost skoro... vacsinou ma len rozzurili a aj tak som musela nakoniec vsetko vysvetlit ja  :h_huh: nabuduci rok neexistuje, ze ich dam ako sucast cvika.
zadania sa hodnotili subjektivne vzdy, ale co uz... aj ja som odovzdavala kedysi DBS a tiez nijako slavne som nedopadla ;) ale to bude tak vzdy a vsade, skor by som povedala, ze my ostatni cviciaci (mimo p. Telep) sme prilis makki pri hodnoteni, co asi tiez neni moc dobre, nie?  :lb:

a tu je ja ten pardox niekto nezaplateny sa snazi viac ako zaplateny....
a subjektivne hodnotenie zadani nieje vsde mne sa napr velmi pacilo odovzavanie zadani u pani novitzkej kde bolo pekne jsne strikne dane ze 3 body za to 3 za to 3 zato a 3 za neviem co a bud si to tak mala alebo ne .. to bolo krasne hodnotenie... a nie jak tuna hmm ta neaci a mi to bo skarede farby ...
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #205 on: 09.01.2008, 21:57:52 »
nase malo pekny modry design :emot-prettywink:
modra je dobra.. oranzova lepsia :P
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #206 on: 09.01.2008, 22:06:25 »
modra bola dost dobra na 36 bodov zo 40 pre nas 4 clenny tym :) alebo sa to mozno pise aj tim :D skratka team :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #207 on: 09.01.2008, 22:19:25 »
8 mal tjez sa mi vidi
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #208 on: 09.01.2008, 23:43:52 »
 :emot-dance: jop :)
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

MarC

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #209 on: 10.01.2008, 01:33:08 »
Co sa tyka skusky: zo skript tie (pardon za vyraz) kydy od str. 50 do konca - aj z toho su otazky na skuske? Este pochopim CoCoMo, to bolo treba aj do zadania, aj na prednaskach to bolo. Ale veci ako Predpoklady uspechu projektoveho riadenia, Postupy smerujuce k znizeniu rizika neuspechu a pod. snad netreba vsetky vediet... (  :h_huh: )

Inak tie veci z Ywetkinej stranky fakt odporucam, mnohe principy tykajuce sa diagramov v PD sa daju lepsie pochopit. Mne konecne asi dosiel rozdiel medzi include a extend...  :thumbsup:

m!x41

  • Guest
Re: ZSwI
« Reply #210 on: 10.01.2008, 03:31:38 »
hmm no ja skuska v pondelok skripta som si uz zaobstaral no jak tak do nich kukam tak su fakt na jedno vleke <> ... ale dalo sa to cakat ze to bude podobne jak minuly rok na OOP... ze clovek si aj cvika sekcz mrkne co boli na moodli aj prednasky som si secky zbehol a aj tak test jak som videl tak len ocka som vypulil a modlil sa aby som to nejako mal... nakoniec E52 ale aj tak dobre bo neviem jak som to zrobil... tak som zvedavy jak to v pondelok dopadne...

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: ZSwI
« Reply #211 on: 10.01.2008, 04:26:58 »
musim podotknut ze strasne nezrozumitelne su tie scripta napisane (neviem oco sa znacil pan Docent Havlice) taktiez velmi nedobre su prednasky myslim slajdy, no a napokon o uml je hadam priliz malo napisanych v tych skriptach, to snad ma aj stacit  ? :) 
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #212 on: 10.01.2008, 04:32:41 »
tha to je pravda, ze UML uz druhy predmet sa snazia vysvetlit, ale zeby sa mi zdalo, ze som UML macher sa mi nezda (a nie je to o tom, ze by sa mi do toho nechcelo), proste nikto mi to zatial tak super spicovo poruadne nevysvetlil, zeby som si povedal NO JO JASNEEEE EASY. Skusim skripta, ale jak tu tak citam, tha nevieeem... ?
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #213 on: 10.01.2008, 04:41:56 »
jaky je kluc do mudla na zswi? :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #214 on: 10.01.2008, 04:43:02 »
tswp-zsi
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #215 on: 10.01.2008, 06:29:31 »
jaky je kluc do mudla na zswi? :D
PUF, to hadam nemyslis vazne, ze az teraz sa prihlasujes do triedy ;)

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #216 on: 10.01.2008, 06:35:58 »
nam ho nikto nedal.. alebo som nedaval pozor.. kazdopadne sa mi zda ze nikdy sme nasa skupina na moodli nemali co robit :D

vdaka veduci :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: ZSwI
« Reply #217 on: 10.01.2008, 06:42:00 »
nam ho nikto nedal.. alebo som nedaval pozor.. kazdopadne sa mi zda ze nikdy sme nasa skupina na moodli nemali co robit :D

vdaka veduci :D

ale teleteta nam hodala na zaciatku sak si tam bol len si robil tote svoje bomba diagram rulezz  :emot-dance: :emot-LMAO:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #218 on: 10.01.2008, 06:45:19 »
nazaciatku este asi nie :D tie som robil az neskor.. asi som bol na pokeci :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: ZSwI
« Reply #219 on: 10.01.2008, 06:58:06 »
nazaciatku este asi nie :D tie som robil az neskor.. asi som bol na pokeci :D

sak sme pokecali aj cez pokec  :emot-drunk:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

m!x41

  • Guest
Re: ZSwI
« Reply #220 on: 10.01.2008, 17:22:02 »
to je fakt na skuske tak ze ked ma dana otazke 3 pravne odpovede a ja zaskrtnem len 2 spravne tak mam 0b??? to nemyslia vazne... to celkom spochabeny toten system...

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #221 on: 10.01.2008, 19:04:44 »
hej, tiež som s tým nesúhlasila. Veď keď si len vezmeš napríklad cisco CCNA testy, tie sú podľa mňa fest štandart na celom svete, a všade tam máš ohodnotenie odpovedí tak, že tri možnosti-tri body, jedno zle, jeden bod dole... Nechápem PREČO MUSÍ BYŤ TUKE STÁLE INÉ ???
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: ZSwI
« Reply #222 on: 10.01.2008, 19:05:47 »
aka skola taky test :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #223 on: 10.01.2008, 19:29:31 »
neni to tak... malo byt, ale neni... inak by v pondelok nespravilo podstatne viac ludi... moodle to rata ako cisco... cize chill out everybody
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

m!x41

  • Guest
Re: ZSwI
« Reply #224 on: 10.01.2008, 19:40:49 »
2 ywetka: juuuj no tak to si ma potesila potom...  :thumbsup: snad nejak tipnem...  :bananadance: