Author Topic: ZSwI  (Read 123419 times)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #725 on: 28.01.2008, 19:14:03 »
Vratme sa konecne k topicu :) ... Na co sa najviac zameral test ? Ci treba vediet vsetko ? :)

priblizne polovicka otazok bola s obrazkom dakeho modelu a zvysok boli teoreticke (poniektore dost HC)

btw: a dost sa oplati pozriet tie havliceho skripta

jo suhlasim... kedze par ludi sa stazovalo, ze z knihy je prilis malo otazok na to, ze su to oficialne skripta, pridali sme uplne nove otazky, ktore su vylucne z knihy, ale tykajuce sa len hlavnych kapitol (aby sa nepovedalo, navyse s presnymi formulaciami, aby sa nedal ani najmensi priestor na konflikt) ... divili by ste sa, ze vysledky su o nieco horsie, aspon co pozeram... neviem cim to je - mozno tym, ze tieto posledne dva terminy su obsadene povacsine ludmi, ktori skusku opakuju - ich vysledky su povacsine katastrofalne - pod 30 bodov (preco? zasa sa na to vykaslali a sli len skusit? neviem...).
ti studenti, ktorych zhodou okolnosti poznam a viem, ze su pracanti, dosiahli dnes i nad 70 bodov s tymi istymi otazkami... tak neviem no... tesim sa dnes opat na nove reklamacie  :h_azn:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #726 on: 28.01.2008, 19:19:46 »
lol ta to idem aj ja opravit:D skoda ze uz mam v indexe
brix will be shat

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #727 on: 28.01.2008, 22:12:03 »
joj to je nefer, na tejto skole neexistuje rovnaky meter pre vsetkych
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: ZSwI
« Reply #728 on: 28.01.2008, 23:03:34 »
jedno stastie, si myslim :D :D :D :D :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #729 on: 28.01.2008, 23:04:59 »
jj ale toto je skandal:D
brix will be shat

swal

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #730 on: 28.01.2008, 23:56:55 »
.. divili by ste sa, ze vysledky su o nieco horsie, aspon co pozeram... neviem cim to je - mozno tym, ze tieto posledne dva terminy su obsadene povacsine ludmi, ktori skusku opakuju - ich vysledky su povacsine katastrofalne - pod 30 bodov (preco? zasa sa na to vykaslali a sli len skusit? neviem...).
ti studenti, ktorych zhodou okolnosti poznam a viem, ze su pracanti, dosiahli dnes i nad 70 bodov s tymi istymi otazkami... tak neviem no... tesim sa dnes opat na nove reklamacie  :h_azn:

ja by som sa az tak velmi nedivil moodle opravuje podla zlej sablony, presili sme z havlicem moj test za 2min narychlo a hned 3zle opravene otazky...cca 12bodov (rozdiel stupna znamky)..akurat lutujem tych co neboli reklamovat a mali tie odpovede oficialne (nemoodlovsky) spravne, mohli ma lepsiu znamku..

BTW: ty nad 70bodovi asi boli taki pracanti ze vedeli aj tie falosno-spravne odpovede... :)


---
mam zlu naladu ...

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: ZSwI
« Reply #731 on: 29.01.2008, 00:48:06 »
ja by som sa az tak velmi nedivil moodle opravuje podla zlej sablony, presili sme z havlicem moj test za 2min narychlo a hned 3zle opravene otazky...cca 12bodov (rozdiel stupna znamky)..akurat lutujem tych co neboli reklamovat a mali tie odpovede oficialne (nemoodlovsky) spravne, mohli ma lepsiu znamku..

BTW: ty nad 70bodovi asi boli taki pracanti ze vedeli aj tie falosno-spravne odpovede... :)
---
mam zlu naladu ...

nice a ja idem v pondelok tiez na skusku, asi sa pripravim na fake-y :emot-shakehead:

btw 2 swal: congrat k druhemu postu  ;D


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #732 on: 29.01.2008, 00:49:09 »
heh swal sa ozval:D toto ked puf uvidi:D
brix will be shat

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #733 on: 29.01.2008, 00:52:48 »
.. divili by ste sa, ze vysledky su o nieco horsie, aspon co pozeram... neviem cim to je - mozno tym, ze tieto posledne dva terminy su obsadene povacsine ludmi, ktori skusku opakuju - ich vysledky su povacsine katastrofalne - pod 30 bodov (preco? zasa sa na to vykaslali a sli len skusit? neviem...).
ti studenti, ktorych zhodou okolnosti poznam a viem, ze su pracanti, dosiahli dnes i nad 70 bodov s tymi istymi otazkami... tak neviem no... tesim sa dnes opat na nove reklamacie  :h_azn:

ja by som sa az tak velmi nedivil moodle opravuje podla zlej sablony, presili sme z havlicem moj test za 2min narychlo a hned 3zle opravene otazky...cca 12bodov (rozdiel stupna znamky)..akurat lutujem tych co neboli reklamovat a mali tie odpovede oficialne (nemoodlovsky) spravne, mohli ma lepsiu znamku..

BTW: ty nad 70bodovi asi boli taki pracanti ze vedeli aj tie falosno-spravne odpovede... :)

---
mam zlu naladu ...

no ktore boli zle? tiez som dostala mail, aby sme niektore otazky poopravovali a vsetky, ktore doc. havlice vymenoval, boli OK (v jednej odpovedi jednej otazky bola odpoved matuco sformulovana, tak sme kazdemu navrsili podla nej body), tak sme sa zhodli, kontrolovali sme aj podla knihy a vsetko sedelo. tak neviem, no... mozno ste ten test presli az prilis narychlo a prave chytaky ste si nevsimli, to je moje jedine vysvetlenie...  :j_wink:

netreba hned hanit... mozno prave tebe treba gratulovat to, ze doc. havlice nemal moc casu sa do nich poriadne pozriet a navrsil ti tie body mozno nepravom ;) i tak sa da na to pozerat  :beer1:
« Last Edit: 29.01.2008, 00:57:24 by ywetka »
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

swal

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #734 on: 29.01.2008, 01:02:07 »
TEST2:

1.use-case diagram s cervenou ciarou: nieco otazka ci ma byt include/exclude a smer orientacie sipky
2. diagram PDM banka- zakaznik- bankovy ucet: moznost vztahu zakaznik banka M:N nebolo spravne (aj ked malo byt to spravne podla cudzich klucov na obrazku)
3. uz si nepametam ..

BTW: hey vy offtopiKARI: ja lubit malo postov.

ja nehanim :beer1:
« Last Edit: 29.01.2008, 01:06:54 by swal »

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #735 on: 29.01.2008, 01:09:30 »
TEST2:

1.use-case diagram s cervenou ciarou: nieco otazka ci ma byt include/exclude a smer orientacie sipky
2. diagram PDM banka- zakaznik- bankovy ucet: moznost vztahu zakaznik banka M:N nebolo spravne (aj ked malo byt to spravne podla cudzich klucov na obrazku)
3. uz si nepametam ..

BTW: hey vy offtopiKARI: ja lubit malo postov.

1. exclude v use case neexistuje... orientacia sipky i relacia je OK, vsetky tieto use case priklady su odslova do slova z jednej nemenovanej odporucanej literatury, - cize zrejme si doc. nevsimol, mas stastie, tak to ber. (btw toto ani neuviedol v maily ako chybnu otazku, cize sa asi pomylil pri opravovani)
2. skusila som si ten priklad v power designeri - odpovede su spravne, ten vztah tam bol ako mal... ved si to kludne vyskusaj aj ty.
3. si proste lucker ;)

btw, blahozelam ku skuske  :thumbsup:
clovek raz nemoze dojst robit dozor a uz taky frmol  :j_cheesy:
« Last Edit: 29.01.2008, 01:11:22 by ywetka »
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #736 on: 29.01.2008, 01:10:55 »
havlice zbadal svaly preto mas body:D
brix will be shat

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #737 on: 29.01.2008, 01:13:00 »
looool swal existuje, looool  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #738 on: 29.01.2008, 01:13:59 »
:D vedel som ze budes happy:D
brix will be shat

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #739 on: 29.01.2008, 01:23:45 »
OK, "oficialny" oznam: skontrolovali sme vsetky testy a musim vam povedat, kids, mali ste OBROVSKE stastie... ziadna odpoved nemala byt opravena, ani ziaden bod navrseny... za test. otazky i odpovede, rovnako i sablony moodlu boli OK... 

ale tak nebudeme sa natahovat, ja vam blahozelam i doprajem ;) drzim palce na ostatnych skuskach  :thumbsup:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #740 on: 29.01.2008, 01:33:40 »
no idem pisat havlicemu ze swal ma mat FX  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #741 on: 29.01.2008, 01:37:50 »
OK, "oficialny" oznam: skontrolovali sme vsetky testy a musim vam povedat, kids, mali ste OBROVSKE stastie... ziadna odpoved nemala byt opravena, ani ziaden bod navrseny... za test. otazky i odpovede, rovnako i sablony moodlu boli OK... 

ale tak nebudeme sa natahovat, ja vam blahozelam i doprajem ;) drzim palce na ostatnych skuskach  :thumbsup:

btw... tento "Oznam" som napisala najma preto, aby sa teraz nesirili zbytocne poplasne spravy o chybnosti testov... ved sa pozname, taketo spravy sa rozsiria najrychlejsie a pritom je to totalna hlupost... testy su OK (mozno par formulacii je matucich, ale to beriem, niekedy nam take veci ujdu a je jasne, ze za to sa vam body zarataju) a nikomu sa neukrivdilo... ludia z dnesneho terminu mali sakra stastie  :dancing: skor toto sirte  :j_cheesy: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

swal

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #742 on: 29.01.2008, 01:42:06 »
OK, "oficialny" oznam: skontrolovali sme vsetky testy a musim vam povedat, kids, mali ste OBROVSKE stastie... ziadna odpoved nemala byt opravena, ani ziaden bod navrseny... za test. otazky i odpovede, rovnako i sablony moodlu boli OK... 

ale tak nebudeme sa natahovat, ja vam blahozelam i doprajem ;) drzim palce na ostatnych skuskach  :thumbsup:
ja to uz teraz nevidim a vtedy som to videl narychlo preto neviem argumentovat, ale za ten bankovy PDM by som dal ruku do ohna ze ma byt aj M:N kardinalita..
Ok neriesme dalej bo sa mi neumerne zvysuju prispevky...(mal som pekne 0.00001/den prispevkov)
Ale aj tak dik za dodatocne objasnenie..lebo po prejdeni s doc som vazne myslel ze v tom je bordel..

Quote from: nemton
havlice zbadal svaly preto mas body:D
mal som zostihlujuci svetrik, ala FEI style, nic nevidel :emot-LMAO:
Quote from: puf_ty_kulo
no idem pisat havlicemu ze swal ma mat FX
nerob bo ti rozhodim sandal :police:

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #743 on: 29.01.2008, 01:46:39 »
Quote from: TLUSTOCH A.K.A SWAL
Quote from: nemton
havlice zbadal svaly preto mas body:D
mal som zostihlujuci svetrik, ala FEI style, nic nevidel :emot-LMAO:
Quote from: pUfQo
no idem pisat havlicemu ze swal ma mat FX
nerob bo ti rozhodim sandal :police:
po vianociach je vypaseny uz nema svaly :P

heej zas rambo pasteka bola na ranajky?  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Cofein

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
  • Don Corleone
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #744 on: 29.01.2008, 02:27:26 »
OK, "oficialny" oznam: skontrolovali sme vsetky testy a musim vam povedat, kids, mali ste OBROVSKE stastie... ziadna odpoved nemala byt opravena, ani ziaden bod navrseny... za test. otazky i odpovede, rovnako i sablony moodlu boli OK... 

ale tak nebudeme sa natahovat, ja vam blahozelam i doprajem ;) drzim palce na ostatnych skuskach  :thumbsup:

btw... tento "Oznam" som napisala najma preto, aby sa teraz nesirili zbytocne poplasne spravy o chybnosti testov... ved sa pozname, taketo spravy sa rozsiria najrychlejsie a pritom je to totalna hlupost... testy su OK (mozno par formulacii je matucich, ale to beriem, niekedy nam take veci ujdu a je jasne, ze za to sa vam body zarataju) a nikomu sa neukrivdilo... ludia z dnesneho terminu mali sakra stastie  :dancing: skor toto sirte  :j_cheesy: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
noo, bolo to mozno kus stastia, mozno som sa na to dneska lepsie naucil :) a mozno mal doc. Havlice ovela lepsiu naladu dneska. bol otvoreny diskusii a velakrat ked prilepsoval tak nie podla testu ale skusal ustne nejake otazky, takze to uz clovek musel daco vediet ;) pohoda, dneska mi pridal 5 bodov a do indexu s usmevom zapisal B 82 (a boli aj vacsi luckeri, kolega peko na ustnej vydiskutoval 10 bodov a dostal Acko).

no hej ywetka, dneska si nam chybala na skuske, nemalo to taky smrnc jak minule :P
ale no dopohody, v indexe fajn znamka, este zajtra KPr (a zas ist za Havlicem pre podpis :D)a potom konecne fajront ;)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #745 on: 29.01.2008, 02:37:03 »
OK, "oficialny" oznam: skontrolovali sme vsetky testy a musim vam povedat, kids, mali ste OBROVSKE stastie... ziadna odpoved nemala byt opravena, ani ziaden bod navrseny... za test. otazky i odpovede, rovnako i sablony moodlu boli OK... 

ale tak nebudeme sa natahovat, ja vam blahozelam i doprajem ;) drzim palce na ostatnych skuskach  :thumbsup:

btw... tento "Oznam" som napisala najma preto, aby sa teraz nesirili zbytocne poplasne spravy o chybnosti testov... ved sa pozname, taketo spravy sa rozsiria najrychlejsie a pritom je to totalna hlupost... testy su OK (mozno par formulacii je matucich, ale to beriem, niekedy nam take veci ujdu a je jasne, ze za to sa vam body zarataju) a nikomu sa neukrivdilo... ludia z dnesneho terminu mali sakra stastie  :dancing: skor toto sirte  :j_cheesy: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
noo, bolo to mozno kus stastia, mozno som sa na to dneska lepsie naucil :) a mozno mal doc. Havlice ovela lepsiu naladu dneska. bol otvoreny diskusii a velakrat ked prilepsoval tak nie podla testu ale skusal ustne nejake otazky, takze to uz clovek musel daco vediet ;) pohoda, dneska mi pridal 5 bodov a do indexu s usmevom zapisal B 82 (a boli aj vacsi luckeri, kolega peko na ustnej vydiskutoval 10 bodov a dostal Acko).

no hej ywetka, dneska si nam chybala na skuske, nemalo to taky smrnc jak minule :P
ale no dopohody, v indexe fajn znamka, este zajtra KPr (a zas ist za Havlicem pre podpis :D)a potom konecne fajront ;)

blahozelam chlapci... o vas sa nebojim, poznam vas z cvik, takze viem, ze ste tomu rozumeli... a som rada, ze ste z tych, co mali fajn body aj s kvazi "fejk otazkami", aspon vidno, ze je blbost, ze sablona bola zla... ;) :thumbsup: a peko je macher, viem si predstavit, kolko sa to ucil hehe  :emot-LMAO:
viem, ze som uz s tym asi trochu od veci, zelam dobre znamky vsetkym a myslim, ze som vas nieco aj celkom dobre naucila, tak ma mrzi to, ze je vlastne takymito uvahami, ze neviem odkontrolovat otazky (cez moodle), spochybnovana nieco ako moja autorita osoby, ktora rozumie tomu, co uci  :beer1:
inac sergej (neviem, ci s nim ste mali cvika) odisiel s A100... tiez s "fejk otazkami", fasa ne? som rada, ze vacsina ludi s Ackami (a Bckami) su akurat z mojich skupin :j_wink:  bv  :hug:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Cofein

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
  • Don Corleone
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #746 on: 29.01.2008, 04:56:21 »
viem, ze som uz s tym asi trochu od veci, zelam dobre znamky vsetkym a myslim, ze som vas nieco aj celkom dobre naucila, tak ma mrzi to, ze je vlastne takymito uvahami, ze neviem odkontrolovat otazky (cez moodle), spochybnovana nieco ako moja autorita osoby, ktora rozumie tomu, co uci  :beer1:
inac sergej (neviem, ci s nim ste mali cvika) odisiel s A100... tiez s "fejk otazkami", fasa ne? som rada, ze vacsina ludi s Ackami (a Bckami) su akurat z mojich skupin :j_wink:  bv  :hug:

nuz ywetka poviem to tak, mozes byt so sebou spokojna ;) myslim,ze dobre vysledky od vlastnych studentov su najlepsou vizitkou ucitela, pre neho samotneho zadostucinenim za odvedenu pracu ;) ktora myslim v tomto pripade bola odvedena naozaj velmi dobre ;)

moj osobny nazor: ako cviciacu ta hodnotim velmi pozitivne na vysokej urovni. vies dobre naucit a zaroven cviceniam dodat iskru, aby to nebola nuda a suche drilovanie uciva ;) takych cviciacich ako ty keby tu bolo viacej tak by tato skola hned bola o dacom uplne inom ;) (k tomuto nazoru sa pripaja aj kolega peko;) )

tak pekny zvysok vecera, ja idem este nakuknut do KPr nech to zajtra dako spravim :)

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: ZSwI
« Reply #747 on: 29.01.2008, 19:37:02 »
kofein je ritolezec ,kofein je ritolezec ,be be be be , kofein je ritolezec be be be be, kofein je ritolezec be be be be :P :P :P :P
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: ZSwI
« Reply #748 on: 29.01.2008, 20:26:57 »
kofein je ritolezec ,kofein je ritolezec ,be be be be , kofein je ritolezec be be be be, kofein je ritolezec be be be be :P :P :P :P

pochvalil by som aj ja cviciacu, keby tolko naucila ako pisal, ale vsetko s mierou, bo toto sa podoba na xtra brutal vtierku  :emot-shakehead:  bu


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #749 on: 30.01.2008, 23:01:25 »
ok ok... hate me 'cause I'm wonderful!  bp ah:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.