Author Topic: Predmety na inzinierskom  (Read 75851 times)

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #75 on: 08.08.2008, 06:26:47 »
Cisty TUKE system,. Bordel v bordeli


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

palo199

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #76 on: 08.08.2008, 06:28:11 »
jop jasne ze som si este nezvykol ... ale teraz iny problem nepametam TE fooook

bliky

  • Guest
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #77 on: 08.08.2008, 06:28:49 »
to ziarenie v kozme som kukal ze dajaky expert no sak mozno nie informatik ale iny odbor... ale... na zopar prednasok z kvantovej fyziky by som sa aj siel kuknut... na predmet hlasit to nie, boze chran, ale... len tak zo zabavy...

matbir

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #78 on: 08.08.2008, 06:30:23 »
teraz asi tazko zmenia zoznam predmetov, aby doplnili tie, co chybaju....idem ja spat, rano checknem, cely den v robote, dpc

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #79 on: 08.08.2008, 06:30:46 »
tam su garanti, nie skusajuci
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

palo199

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #80 on: 08.08.2008, 06:33:26 »
ehm ozaj neviete niekto maju tie nove TE nejaky suvis s tymi cislami co sme podla nich mali zizstit ci sme prijaty (myslim tie co zacinali 2608R.....). a asi tei nove TE zacinaju nejak TE080xxx typujem vsak? ptvrdi mi moju teoriu niekto?  ak:

palo199

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #81 on: 08.08.2008, 06:39:48 »
aha ... vdaka... len som skusil ci v tom nebude jaky ten suvys s tyntými císlami z toho prveho papiera co nam poslali (daco ze prijali nasu ziadost)... asi zavolam zajtra na studijne snad mi povedia

ElMino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #82 on: 08.08.2008, 07:01:36 »
aha ... vdaka... len som skusil ci v tom nebude jaky ten suvys s tyntými císlami z toho prveho papiera co nam poslali (daco ze prijali nasu ziadost)... asi zavolam zajtra na studijne snad mi povedia

jop. ja som dnes volal na studijne bo som nevedel isto TEcko a teta mi ho v pohode povedala.
Co ma nezabije, to ma posilni. Len aby som koli skole neupadol do trvalej komy.

Damien Black

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #83 on: 08.08.2008, 07:16:20 »
aha ... vdaka... len som skusil ci v tom nebude jaky ten suvys s tyntými císlami z toho prveho papiera co nam poslali (daco ze prijali nasu ziadost)... asi zavolam zajtra na studijne snad mi povedia

jop. ja som dnes volal na studijne bo som nevedel isto TEcko a teta mi ho v pohode povedala.

lol to si dajaky treti co zalepil obalku a poslal bez pozretia TE. Ja som takto tiez jednu roztrhal....  ;D

jo a medzi 2608R... a TE08xxxxx nie je suvis. Mozno v nejakej relacnej tabulke v IS studentovi... lol
Knowledge is power

ElMino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #84 on: 08.08.2008, 07:16:46 »

jop. ja som dnes volal na studijne bo som nevedel isto TEcko a teta mi ho v pohode povedala.

lol to si dajaky treti co zalepil obalku a poslal bez pozretia TE. Ja som takto tiez jednu roztrhal....  ;D

jo a medzi 2608R... a TE08xxxxx nie je suvis. Mozno v nejakej relacnej tabulke v IS studentovi... lol
[/quote]

ba ja som si ho pozrel ale sa mi zdalo lahke tak som si ho nezapisal. a ako na potvoru som si nebol isty. a dokonca sa mi zdalo ze som si heslo menil. no a po piatom pokuse sa mi zablokovalo prihlasenie nastastie len na chvilku. lae inac to cij napad je dat nove TEcko na navratku ktoru treba poslat naspat? to fakt napad za milion.
Co ma nezabije, to ma posilni. Len aby som koli skole neupadol do trvalej komy.

palo199

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #85 on: 08.08.2008, 07:24:49 »
s tym suvisom tych cisel to ma len tak zo zufalstva a unavy napadlo, ... ale mohli veru to TE nove napisat aj na niektory z tych dalsich papierov, este aspon raz... no ale co uz,    moja vina, moja vina, moja prevelka vina ...

petrushka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 372
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #86 on: 08.08.2008, 15:05:39 »
Pokrocile databazove technologie su uz full :) Esteze som ich nechcela.

Inac to ziarenie v kozme je vraj ista skuska :)

Moj vyber je:
ZS - Technologie budovania IS II, Teoria typov
LS - Formalne specifikacie systemov, Technologie sw projektov I
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #87 on: 08.08.2008, 15:14:48 »
inak, ad to nové TE..., čo ste dostali...

sa mi páči váš prístup... vlastnú chybu zhadzujete na študijné... fakt super
All code is crap.

42

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #88 on: 08.08.2008, 15:41:21 »
ja nie ja nie, ja si priznam ze som si neopisal, ale na studijnom su *, preco take daco daju na navratku
brix will be shat

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #89 on: 08.08.2008, 16:06:18 »
moe toto co su za predmety ? preco mi beru chut do dalsieho studia ? preco mi to robia ? boze precooo ?
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #90 on: 08.08.2008, 18:29:07 »
ja nie ja nie, ja si priznam ze som si neopisal, ale na studijnom su *, preco take daco daju na navratku

suhlas  to taky problem dat to na osobitny papier :)

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #91 on: 08.08.2008, 20:09:33 »
na ten papier, kam sa pise rozhodnutie o prijati, ked uz sa pisali extra nase mena a ine udaje, tak tam uz mohli pichnut aj TE a tie navratky potom mohli byt rovnake pre kazdeho, mali by to jednoduchsie aj ony aj my, si myslim... a potom by mohli na tu navratku dat 8miestnu kolonku na to TE, ktora by sa vyplnala perom, a tym padom by aj studentov donutili tieto cisla registrovat, vyskusat a tak.... a fuha, to su ale dlhe suvetia... :emot-prettywink:
ale sak do buducnosti dobra vystraha pre obe strany ;)

presne tak ;)  to s tym vyplnanim je inac super napad :)

bliky

  • Guest
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #92 on: 08.08.2008, 20:36:23 »
ja neviem kde co bolo, co mi prislo domov som si hned zoskenoval thak ako vzdy za tych uplynulych par rokov co som na TUKE... aby ma neskor nahodou niekto s niecim nevydrbal a mal som vzdy secko po ruke...

carin

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #93 on: 08.08.2008, 22:15:23 »
ja neviem kde co bolo, co mi prislo domov som si hned zoskenoval thak ako vzdy za tych uplynulych par rokov co som na TUKE... aby ma neskor nahodou niekto s niecim nevydrbal a mal som vzdy secko po ruke...

bravoooo  :thumbs-up:

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #94 on: 09.08.2008, 02:07:06 »
grafika 2... 3 menšie zadania - jeden analgyph - vec na 5 min... potom 3D model nejakej budovy v KE - používa sa google sketchup, ten sa aj preberá... a tretie bolo ten model načítať a zobraziť pomocou ogre - to je knižnica pre grafiku.... to je vec max. hodiny, v podstate... btw, mne sa nezdá, že by tá virtuálna realita bola grafika 2... ale nvm, akú to má anotáciu

Tak virtualna realita ma anotaciu asi takuto:
Virtuálna realita, základné úrovne virtuálnej reality, subsystémy VR systémov - Vyššie grafické systémy a štandardy: OpenGL, DirectX - Grafické primitíva, definovanie modelov, súradnicové sústavy v počítačovej grafike - Geometrické a zobrazovacíe transformácie v počítačovej grafike. Priestorové zobrazovanie virtuálno-realitných systémoch, - Riešenie vizualizačného rámca, akustického rámca, kinematického rámca, algoritmy počítačovej grafiky pracujúce v reálnom čase - Technológie geometrického modelovania, tvorba virtuálnych modelov - Textúrovanie, metódy fotorealistického zobrazovania virtuálnych scén, raytracing - Fraktálna geometria, typy fraktálov, implementácia fraktálov v systémoch virtuálnej reality - Popisové prostriedky jazyky VR systémov, jazyk VRML. Virtuálno realitné systémy , 3D informačné systémy


Takze je to ono?
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #95 on: 09.08.2008, 03:54:31 »
nie je, podľa anotácie... aj keď niektoré veci sú podobné, ale to isté to nebude
All code is crap.

42

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #96 on: 09.08.2008, 17:38:44 »
moe toto co su za predmety ? preco mi beru chut do dalsieho studia ? preco mi to robia ? boze precooo ?
co mas novy avatar ?:
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #97 on: 11.08.2008, 14:48:27 »
moe toto co su za predmety ? preco mi beru chut do dalsieho studia ? preco mi to robia ? boze precooo ?
co mas novy avatar ?:

dalsom si novy lebo tamtem uz neje aktualny
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

petrushka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 372
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #98 on: 11.08.2008, 14:50:28 »
dost dobra fajka je ze zapis mame 28.8., pricom az v septembri budeme vediet ci vobec sme boli prijati na dany predmet :) takze dufam ze vypisovanie indexu bude sranda :)
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

nekonecno

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Predmety na inzinierskom
« Reply #99 on: 11.08.2008, 14:54:31 »
co je na predmete Ziarenie v kozme a jeho meranie take pritazlive ze si ho uz dali 5 ludia? Nevie niekto nieco o predmete Kvantova fyzika a Experiment vo fyzike?
I do extend Student class and implement Developer interface ;)