Author Topic: PG skuska  (Read 77375 times)

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: PG skuska
« Reply #275 on: 30.01.2008, 23:01:35 »
segra ti zacinala okolo 15.00 :D, dobre s nimi vydzubal Sujo  :emot-shakehead:
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: PG skuska
« Reply #276 on: 30.01.2008, 23:04:27 »
segra ti zacinala okolo 15.00 :D, dobre s nimi vydzubal Sujo  :emot-shakehead:

fasa, cize kempovat tam bude do osmej...  bu a na databazy zajtra sa uz asi moc nestihne naucit  :nervous: ale tak... vsetko moze byt, treba mysliet pozitivne  :thumbsup:
BTW, blahozelam vsetkym, co uz prazdninuju... dufam, ze ten cas vyuzijete rozumne... napr. napr. na pisanie bakalarok!  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: just kidding... you know I love you  :h_azn:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

bliky

  • Guest
Re: PG skuska
« Reply #277 on: 30.01.2008, 23:22:19 »
hmmm, parada, tak sa tesim ked co raz tazsie otazky dava... ja idem na skusku az 7.2. (posledny termin) bez moznosti opravaku tak sa tesim ze co to bude...?!

jak mi neda prejst ta mu poviem na rozum... sicke skusky mam na 1x a sa tu bdues <> s dajakou PG co ani nic s pocitacmi nema... cisto ten predmet dakde na SvF patri a nie na kpi.fei.tuke... ale tu uz sa da vystat asi secko mozne... nemam slov...  :j_lipsrsealed:

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: PG skuska
« Reply #278 on: 30.01.2008, 23:23:32 »
hmmm, parada, tak sa tesim ked co raz tazsie otazky dava... ja idem na skusku az 7.2. (posledny termin) bez moznosti opravaku tak sa tesim ze co to bude...?!

chod na 4.2. este su myslim volne miesta....a do 4.2. sa to naucis aj keby si necel....

bliky

  • Guest
Re: PG skuska
« Reply #279 on: 30.01.2008, 23:25:16 »
hmmm, parada, tak sa tesim ked co raz tazsie otazky dava... ja idem na skusku az 7.2. (posledny termin) bez moznosti opravaku tak sa tesim ze co to bude...?!

chod na 4.2. este su myslim volne miesta....a do 4.2. sa to naucis aj keby si necel....
mhm, 4 dni... si normlany??? este som to ani nevidel a uz vidim jak sa tych 55 str na ucim za 4 dni... = net sanca... (a sak zo zakona mam narok na opravak, tak mi ho musi dat v lete aj keby necel...)

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: PG skuska
« Reply #280 on: 30.01.2008, 23:28:40 »
hej bude v lete este termin
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: PG skuska
« Reply #281 on: 30.01.2008, 23:45:50 »
hmmm, parada, tak sa tesim ked co raz tazsie otazky dava... ja idem na skusku az 7.2. (posledny termin) bez moznosti opravaku tak sa tesim ze co to bude...?!
ked si chapal otazky na zapoctovkach aj, ze preco trocha tak ti 2 dni na PG musia stacit...

chod na 4.2. este su myslim volne miesta....a do 4.2. sa to naucis aj keby si necel....
mhm, 4 dni... si normlany??? este som to ani nevidel a uz vidim jak sa tych 55 str na ucim za 4 dni... = net sanca... (a sak zo zakona mam narok na opravak, tak mi ho musi dat v lete aj keby necel...)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: PG skuska
« Reply #282 on: 30.01.2008, 23:59:54 »
tak ja som sa to naucil za 3 dni tak ze som bol viac na forume ako v pdf  :j_cheesy:
pravda dalo sa aj lepsie naucit ale na C stacilo.. skoda ze v tych pdf nebolo o chromatickom diagrame :( mal by som B

co ma privadza k tomu ake boli otazky:
spytal sa nas ci chceme 3, 4 alebo 6 :P povedali sme ze 4 a tak nam zadelil toto:
axonometria
zlozene transformacie (otocenie bodu okolo priamky)
vymenovat algoritmy na riesenie viditelnosti
chromaneviemaky diagram asi chromaticky.. ten neni v pdf (aspon som ho tam nenasiel.. mozno v tom dlhsom nestudoval som ho az tak) ale toho roku to bolo na prednaske

tahakovat sa da aj ked sa prechadza ale ako swal povedal: je to ako v commandos :D cize stale po rovnakej trase a neobzera sa. u nas dokonca popri prechadzani sa cital noviny  :j_cheesy:

teda aj bombovat sa da.. mal som bresenhama v mojej kopke cistych papierov ale zbytocne :P
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

bliky

  • Guest
Re: PG skuska
« Reply #283 on: 31.01.2008, 00:31:13 »
hej bude v lete este termin
tak si ma potesil, no nerad by som to do leta prenasal...

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: PG skuska
« Reply #284 on: 31.01.2008, 00:45:46 »
DKed si opravak z PG prihlasim na 4.2. tak budem moct ist na 7.2. ako dekansky, ak zbabrem aj opravak ?
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: PG skuska
« Reply #285 on: 31.01.2008, 01:06:52 »
juhuuuuuuuuuuuuuuu, PG za D65. a mame prazdniny!!!!
bolo to celkom v pohode i ked som fest stresoval... esteze dal axonometriu jeho oblubenu ;), potom sme male Bersehanov alg, vymenovat metody na orezanie, rozdiel medzi Bezier. a B-Spline krivkami.

mne pozrel dokumentaciu, daco mi vytkol, ale nie vela, potom presiel na pisomku, tam zistil, ze som nechodil na prednasky a este ma zdrbal za Bersenhanov alg. kde som predikciu samozrejme nemal a alg. napisany z pamati, takze tam mi strhol body. poslednu otazku som nemal vobec na papieri. nechcel ani pocut o tom, ze mu to poviem potom. nemas na papieri, nemas vobec...
ale dakujem, mam sice znamky D, D, E, E, E ale idem dalej....

petrushka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 372
    • View Profile
Re: PG skuska
« Reply #286 on: 31.01.2008, 01:40:14 »
B81! Yesssss! Dokumentacku u nas (u mna a kolegu s ktorym som robila) pozeral hovadsky dlho a vypytoval sa ale za 10b. K axonometrii sa ma spytal skoro na kazdu os a vektor ze preco je to tak a nie inak. Strasne vela sa ma pytal. Nakoniec scital 80 a pridal +1 na B. Na konci zadrel: ale na prednaskach vas velmi nebolo vidiet... No B uz bolo dnuka takze v pohode ;)  :j_cheesy:
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: PG skuska
« Reply #287 on: 31.01.2008, 01:41:48 »
to isto lebo ste mali hviezdicku :D
brix will be shat

petrushka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 372
    • View Profile
Re: PG skuska
« Reply #288 on: 31.01.2008, 01:43:33 »
to isto lebo ste mali hviezdicku :D

ziadna *. sobota take nedava :)
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

shadow

  • Guest
Re: PG skuska
« Reply #289 on: 31.01.2008, 01:53:44 »
B81! Yesssss! Dokumentacku u nas (u mna a kolegu s ktorym som robila) pozeral hovadsky dlho a vypytoval sa ale za 10b. K axonometrii sa ma spytal skoro na kazdu os a vektor ze preco je to tak a nie inak. Strasne vela sa ma pytal. Nakoniec scital 80 a pridal +1 na B. Na konci zadrel: ale na prednaskach vas velmi nebolo vidiet... No B uz bolo dnuka takze v pohode ;)  :j_cheesy:

este ze si ma mala po ruke :D a mohol som ti radit rovno pred nim... no a jak petrushka povedala: ujo zlozil okuliare a bol šlepy takze tahakovat sa dalo ako nic (petrushka potvrdi) a mam to tiez za B 81 ale ždímal nas tam poriadne oboch  tak a do zaciatku letneho semetra mam volno  :beer1: :bananadance: :ropebanana: :alc:

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: PG skuska
« Reply #290 on: 31.01.2008, 03:02:12 »
B81! Yesssss! Dokumentacku u nas (u mna a kolegu s ktorym som robila) pozeral hovadsky dlho a vypytoval sa ale za 10b. K axonometrii sa ma spytal skoro na kazdu os a vektor ze preco je to tak a nie inak. Strasne vela sa ma pytal. Nakoniec scital 80 a pridal +1 na B. Na konci zadrel: ale na prednaskach vas velmi nebolo vidiet... No B uz bolo dnuka takze v pohode ;)  :j_cheesy:

este ze si ma mala po ruke :D a mohol som ti radit rovno pred nim... no a jak petrushka povedala: ujo zlozil okuliare a bol šlepy takze tahakovat sa dalo ako nic (petrushka potvrdi) a mam to tiez za B 81 ale ždímal nas tam poriadne oboch  tak a do zaciatku letneho semetra mam volno  :beer1: :bananadance: :ropebanana: :alc:

ta vy ste... sak on je dalekozraky, nie kratkozraky... cize ked si zlozil okuliare, nevidel akurat sebe pod ruku, na vas vsak akurat pekne ;) lenze jemu sa nechce vyhladavat a ani kukat, cize ako obvykle, ak pozeral na studentov, pozeral vlastne do blba... congratz  :thumbsup: :h_azn:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: PG skuska
« Reply #291 on: 31.01.2008, 03:09:13 »
hmmm, parada, tak sa tesim ked co raz tazsie otazky dava... ja idem na skusku az 7.2. (posledny termin) bez moznosti opravaku tak sa tesim ze co to bude...?!

chod na 4.2. este su myslim volne miesta....a do 4.2. sa to naucis aj keby si necel....
mhm, 4 dni... si normlany??? este som to ani nevidel a uz vidim jak sa tych 55 str na ucim za 4 dni... = net sanca... (a sak zo zakona mam narok na opravak, tak mi ho musi dat v lete aj keby necel...)

zo zakona mas pravo na opravny termin... no ucitelia vypisuju terminy tak aby vysli na kazdeho studenta aspon dva pocas skuskoveho - to, ze na prve terminy takmer nikto nepride a posledne su natlacene, to, ze si nedostal zapocet regulerne v zapoctovom tyzdni... to ale nikoho nezaujima  :j_undecided: cize on pre teba specialne nie je povinny vypisat ziaden termin (v podstate nemoze za to, ze si neprisiel skor ;)), pretoze tie, ktore vypisal pokryvaju pocet studentov x 2 + rezerva pre dekanske terminy ;). ale p.doc. zvykne stale aspon jeden letny vypisat (este sa nestalo, zeby nevypisal niekedy odkedy som na skole), cize toho by som sa na tvojom mieste nebala   :emot-prettywink: len som chcela objasnit co a ako  :j_cheesy:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: PG skuska
« Reply #292 on: 31.01.2008, 03:35:42 »
DKed si opravak z PG prihlasim na 4.2. tak budem moct ist na 7.2. ako dekansky, ak zbabrem aj opravak ?

 :ohmigod: :ohmigod: lamer, stressor
sak tebe by trebalo na vsetky predmety 2 opravaky + dekanak,

man chill out finally   :emot-shakehead:

takymto stylom studia, dostudujes a mozes ist do domova dochodcov, bo vdaka stresom skoncis skolu s traslavymi rukami, budes slintat, o palicke,...
« Last Edit: 31.01.2008, 03:37:32 by fanfo »


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: PG skuska
« Reply #293 on: 31.01.2008, 03:46:36 »
DKed si opravak z PG prihlasim na 4.2. tak budem moct ist na 7.2. ako dekansky, ak zbabrem aj opravak ?

 :ohmigod: :ohmigod: lamer, stressor
sak tebe by trebalo na vsetky predmety 2 opravaky + dekanak,

man chill out finally   :emot-shakehead:

takymto stylom studia, dostudujes a mozes ist do domova dochodcov, bo vdaka stresom skoncis skolu s traslavymi rukami, budes slintat, o palicke,...

Joj to ani opytat sa nemozem ? :) lepsie je cakat horsiu moznost a dopadnut lepsie ako cakat lepsiu moznost a dopadnut horsie, no nie ? :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: PG skuska
« Reply #294 on: 31.01.2008, 03:50:03 »
Joj to ani opytat sa nemozem ? :) lepsie je cakat horsiu moznost a dopadnut lepsie ako cakat lepsiu moznost a dopadnut horsie, no nie ? :D

ne...tiez som si to kedysi myslela, ale je to riadne idiotsky pristup... utrapis sa takto a casto uplne zbytocne, to nemoze byt dobre ani pre psychiku, ani na nervy a uz vobec nie pre zdravie... suhlasim s fanfom, sak ja som ti to tiez raz pisala, ked si pamatas  :h_wink:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: PG skuska
« Reply #295 on: 31.01.2008, 03:51:04 »
DKed si opravak z PG prihlasim na 4.2. tak budem moct ist na 7.2. ako dekansky, ak zbabrem aj opravak ?

hej, tak je... mozes ist 7.2. na deku ak zbabres opravak  :hammer:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: PG skuska
« Reply #296 on: 31.01.2008, 03:57:10 »
ne...tiez som si to kedysi myslela, ale je to riadne idiotsky pristup... utrapis sa takto a casto uplne zbytocne, to nemoze byt dobre ani pre psychiku, ani na nervy a uz vobec nie pre zdravie... suhlasim s fanfom, sak ja som ti to tiez raz pisala, ked si pamatas  :h_wink:

fanfo  :zuzka: ywetku  :emot-dance: :emot-dance:

treba po kazdom semestri a po kazdom skuskovom stlacit take tlacidlo "RESETbv


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

paly-sk

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 208
    • View Profile
    • Flexi Systems
Re: PG skuska
« Reply #297 on: 31.01.2008, 04:05:48 »
Joj to ani opytat sa nemozem ? :) lepsie je cakat horsiu moznost a dopadnut lepsie ako cakat lepsiu moznost a dopadnut horsie, no nie ? :D

Podla mna je lepsie mysliet pozitivne ako negativne a zatial sa mi to vyplatilo ;-) aj lepsie sa ide na skusku
« Last Edit: 31.01.2008, 04:08:21 by paly-sk »
Jabber: paly@jabbim.sk
Web: www.flexisystems.sk

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: PG skuska
« Reply #298 on: 31.01.2008, 04:37:14 »
my sme mali hodnotenie B/A a tiez som dostal A na skuske... cize, moze ti to pomoct, ale ajtak dava znamky zvacsa podla pisomky...

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: PG skuska
« Reply #299 on: 31.01.2008, 05:07:57 »
ne...tiez som si to kedysi myslela, ale je to riadne idiotsky pristup... utrapis sa takto a casto uplne zbytocne, to nemoze byt dobre ani pre psychiku, ani na nervy a uz vobec nie pre zdravie... suhlasim s fanfom, sak ja som ti to tiez raz pisala, ked si pamatas  :h_wink:

fanfo  :zuzka: ywetku  :emot-dance: :emot-dance:

treba po kazdom semestri a po kazdom skuskovom stlacit take tlacidlo "RESETbv

reset treba vypit nie stlacat:D
brix will be shat