Author Topic: LS  (Read 127489 times)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: LS
« Reply #250 on: 17.01.2008, 03:54:30 »
nechcem byt zla, ale nemohli by nahodou oponovat, ze studenti nemozu pouzivat tahaky apod.? ved kopa ucitelov sa radsej robi, ze nic nevidi ;) ja napr. vidim i tie najnenapadnejsie mysky a isto aj ostatni, alebo kopirovanie prac medzi sebou... a to sa klasifikuje ako dost velky podvod, niekde to riesia aj vyhodenim zo skoly, u nas sa z toho ziadne velke halo nerobi, co by ste neverili, je obrovska vyhoda. alebo to, ze sa zadania daju odovzdavat az do druheho tyzdna, v poriadku je to myslim uvedene stylom, ze iba ak ucitel tak rozhodne... a vidite, vacsina rozhodne.
a baca je nahodou dost v pohode, jedine v co dufa je, ze sa takym stylom naucite viac o jeho predmete - ale prave on vychadza hodne v ustrety... cierne terminy kedykolvek po dohode, zadania vracia, mal by plne pravo dat rovno, ze nemas zapocet...
nechcem sa nikoho zastavat a ani nie som na nicijej strane, ale take su fakty a neviem ci rozmyslate az tak dobrym smerom... nic tym nedocielite, akurat to zmeni tak, ze priklady da za malo bodov a bez teorie i tak neprejdete, moze kedze skusat moze jak len chce a nikde neni definovane, ze na tom ktorom termine ma pouzit rovnaky standard... ale robte ako myslite, sak sa uvidi  :beer1:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: LS
« Reply #251 on: 17.01.2008, 04:08:38 »
tak vacsinou na skolach kde sa vyhadzuje zo skoly qwoli zadaniu ,zadania maju ovela vacsiu vahu ako tu na tuke lacnych 10 bodov
napr. kolega z roboty mi vravel ze on bol v portugalsku na semester a oni tam mali len asi len 3 abo 4 zadania samozrejme ovela tazsie ako na tuke, ale za zadanie tam dostali tolko bodov ,ze na skusku isiel len ten kto chcel lepsiu znamku , ze tam v pohode aj 60bodov bolo za zadanie ....v takomto pripade to uz fakt treba to kupovanie a podobne veci zo zadaniami brat vazne....ale ked zadanie je za lacnych 10 bodov ? ta to uz ani cviciacemu sa neoplati kvoli tym 10bodom prehladat polku archivu alebo internetu a skontrolovat cito fakt je original praca
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

bliky

  • Guest
Re: LS
« Reply #252 on: 18.01.2008, 02:44:44 »
Q k zadaniu JK pomocou RS: tu tabulku prechodov co je pred automatom som mal akoze zadanu alesi mam z niekadial...?! (asi z toho JK, ale ako???)

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: LS
« Reply #253 on: 18.01.2008, 03:45:13 »
Q k zadaniu JK pomocou RS: tu tabulku prechodov co je pred automatom som mal akoze zadanu alesi mam z niekadial...?! (asi z toho JK, ale ako???)
no to je z definicie JK automatu...
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

bliky

  • Guest
Re: LS
« Reply #254 on: 18.01.2008, 18:39:10 »
PLS, TI CO STE UZ MALI SKUSKU Z LS, NAPISTE SEM AKE SECKY MOZNE PRIKLADY BOLI NA SKUSKE... (ZE KED BUDEME 23.1. 36 LUDI NA SKUSKE CI BUDU Z PRVEHO TYPU PRIKLADO AJ PREVODNIKY A DRUHEHO CI BUDE AJ PROTISUBEHOVE A POD...?!)
« Last Edit: 18.01.2008, 18:45:45 by bliky »

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: LS
« Reply #255 on: 18.01.2008, 19:42:40 »
mna zaujima ci na skuske treba pure formu sefer, pirs alebo moze byt kombinovana s bool formou, tj. ci sa mozu vyskytovat negacie okrem sefer/pirs operatora.. thanx
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: LS
« Reply #256 on: 18.01.2008, 19:51:05 »
mna zaujima ci na skuske treba pure formu sefer, pirs alebo moze byt kombinovana s bool formou, tj. ci sa mozu vyskytovat negacie okrem sefer/pirs operatora.. thanx

nie...negaciu nahradis nandom abo norom s 2 rovnakymi vstupmi podla formy

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: LS
« Reply #257 on: 18.01.2008, 20:00:44 »
ale ja som nemyslel v scheme .. som myslel pisanu podobu
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: LS
« Reply #258 on: 18.01.2008, 20:05:46 »
ale ja som nemyslel v scheme .. som myslel pisanu podobu

no ked ti vyjde negacia nejakej premennej tak tam musi byt si myslim...a v scheme ju potom nahradis...

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: LS
« Reply #259 on: 18.01.2008, 20:17:29 »
lebo haulis vravel ze tam nesmie byt negacia.. ako tak pozeram skripta tiez tam vo vyslednom nevidim negaciu.. mohli by ti co boli na skuske a mali priklady dobre napisat ci tam davali negaciu alebo ju odstranili ze
_
a = a |
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

petrushka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 372
    • View Profile
Re: LS
« Reply #260 on: 18.01.2008, 20:45:03 »
ja som negaciu pouzila aj v pisanej aj obvodovej forme a bolo to ok, nic mi na to nepovedal ani body nestiahol  :j_wink:
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: LS
« Reply #261 on: 18.01.2008, 20:48:47 »
mne tiez nestiahol ale povedal mi ze negacia by tam nemala byt
brix will be shat

bliky

  • Guest
Re: LS
« Reply #262 on: 18.01.2008, 21:17:12 »
mne tiez nestiahol ale povedal mi ze negacia by tam nemala byt
myslim si ze z toho sa nestriela ci to tam bdues mat or ne... das - budes mat, nedas - nebudes mat... na ustnej bud bude spokojny alebo ked nie tak isto sa ta spyta ako by si to riesil inak a povies mu... "nevidim prekazky" (tie skor vidim inde)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: LS
« Reply #263 on: 18.01.2008, 21:18:28 »
tak treba spravit ako puf napisal na predoslej strane
brix will be shat

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: LS
« Reply #264 on: 18.01.2008, 21:31:47 »
zabludim, ale ked treba tak treba, tak mi povedal haulis ze (napr.) shefferova algebra sa sklada len z tych onych (a,b,c,d (neviem jak sa to vola:P)) a z operatora |, preto treba aj negacie ( - ) prepisat na |
brix will be shat

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: LS
« Reply #265 on: 19.01.2008, 01:28:28 »
mne dal otazku, ktoru som nevedela... dajaku funkciu chcel, ze co je a napisat ju... ja som napisala, ze funkcia je y=f(x) (kvalitne zaklady z matematickej analyzy  :lol9:), on sa nadychol a povedal: "...........(dlha pauza) dobre! Aaaale..." a zacal mi davat mnozstvo sugestivnych otazok, ktore vzdy smerovali k tomu, co chcel za odpoved, dovtedy ma smeroval, kym som po 15 minutach konecne zo seba nevypotila definiciu tej xy funkcie (fakt som ju nevedela, on ma len smeroval a ja som sa chytala) a nenakreslila mu nasledne tu funkciu na papier... a tak mi dal dalsiu otazku :))) tak podobne to bolo inac aj na tom jeho dalsom predmete - diagnostike... proste on do teba husti a ked mas aspon aky taky sajn, chytis sa postupne... a ked ti to zhruba nejako logicky mysli (co by malo teda ked ste sa rozhodli pre informatiku), dojdes na to...  :thumbsup:

trochu inac doc. Bacovi krivdite, musim povedat, on sa nahodou snazi z teba tu odpoved vybit, kladie dobre otazky, ktore ak si sa aspon trosicku ucil, nakoniec s jeho pomocou zodpovies... lenze vacsina sa ani nepouci (pricom strucny zaklad je zalezitostou niekolkych hodin, najma ak viete o com su priklady), jasne, ze sa potom nechyta a nakoniec tu pride nadavat... to je dost... ako by som to povedala... zvlastne  :j_undecided:

ani slovo nepoviem, ak niekomu fakt ukrivdi... ale o tom dost pochybujem...  :emot-prettywink:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: LS
« Reply #266 on: 19.01.2008, 01:49:01 »
trochu inac doc. Bacovi krivdite, musim povedat, on sa nahodou snazi z teba tu odpoved vybit, kladie dobre otazky, ktore ak si sa aspon trosicku ucil, nakoniec s jeho pomocou zodpovies... lenze vacsina sa ani nepouci (pricom strucny zaklad je zalezitostou niekolkych hodin, najma ak viete o com su priklady), jasne, ze sa potom nechyta a nakoniec tu pride nadavat... to je dost... ako by som to povedala... zvlastne  :j_undecided:
ja mam tiez taky dajaky pocit.. zatial som sice nebol na skuske ale mal som s nim cvika a nebol to nijaky brutal..

no a co som pocul tak vela ludi vyletelo na tom, ze nevedeli co je to prosty implikant/implicent... takze tak...

(uz sa nenormalne tesim na LS :)  sice ked som zvladol ZI tak uz zvladnem vsetko :D )
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

bliky

  • Guest
Re: LS
« Reply #267 on: 19.01.2008, 03:05:15 »
no tak jasne ze implikanty, aimplicenty a podobne zaklady si mrknem ale... ked raz sa daco naucit neda tak sa neda...

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: LS
« Reply #268 on: 19.01.2008, 20:24:58 »
f(a, b, c, d) = {2, 5, 6, 11, 14[0, 1, 7, 8, 10]}

ked je takto zadane tak 2, 5, 6, 11, 14 su 1,  0, 1, 7, 8, 10 su 0 a tie co tam nie su su X ?
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: LS
« Reply #269 on: 19.01.2008, 21:07:55 »
f(a, b, c, d) = {2, 5, 6, 11, 14[0, 1, 7, 8, 10]}

ked je takto zadane tak 2, 5, 6, 11, 14 su 1,  0, 1, 7, 8, 10 su 0 a tie co tam nie su su X ?

presne ako si napisal

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: LS
« Reply #270 on: 19.01.2008, 22:04:48 »
tanks..

IKNF moze byt aj viac, nie? a vsetky su spravne, nie? a tie X mozu aj nemusia obsahovat, nie? 
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

bliky

  • Guest
Re: LS
« Reply #271 on: 20.01.2008, 01:51:00 »
no som dosiel po 60 otazku v tych papieroch a musim sa priznat ze dost chaos mam v niektorych otazkach a to to "prave LS" este ani nezacalo... inac co je to za otazku 62??? to sa moze spytat na skuske...?! mam pocit ze je to nieco z hudakovin a nie z LS...

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: LS
« Reply #272 on: 20.01.2008, 20:47:19 »
nevie niekto kde su este otazky okrem hornad? tam im to akosi nefunguje.. :(
popripade moze niekto dat na ftp, nepohnevam sa ;)
tanks
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: LS
« Reply #273 on: 20.01.2008, 21:06:37 »
nevie niekto kde su este otazky okrem hornad? tam im to akosi nefunguje.. :(
popripade moze niekto dat na ftp, nepohnevam sa ;)
tanks

ved su na grande...v nejakom zipe...

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: LS
« Reply #274 on: 20.01.2008, 21:09:01 »
lool predchvilou som kukal a nevidel som  ah: :j_cheesy:

ulohy na protisubehove kodovanie boli?
« Last Edit: 20.01.2008, 21:14:28 by pUf »
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook