Author Topic: Jedno?ípové mikropo?íta?e  (Read 220229 times)

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1200 on: 24.04.2008, 04:45:24 »
inak v pondelok, ked sme odovzdavali zadania, sme s galkom kus hovorili o tom, ze sa nam ten predmet moc nezide atd. on nam nato povedal, ze sme si ho nemali dat, naco vlastne zistil, ze je povinny :D a este sme sa dozvedeli, ze nabuduci rok je obmedzeny len pre stastnych vyvolenych 40 studentov.. som zvedavy, kolko sa ich prihlasi :P

inak gz setkym co uz maju pokoj od JM  br
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1201 on: 24.04.2008, 04:48:02 »
inak v pondelok, ked sme odovzdavali zadania, sme s galkom kus hovorili o tom, ze sa nam ten predmet moc nezide atd. on nam nato povedal, ze sme si ho nemali dat, naco vlastne zistil, ze je povinny :D a este sme sa dozvedeli, ze nabuduci rok je obmedzeny len pre stastnych vyvolenych 40 studentov.. som zvedavy, kolko sa ich prihlasi :P

inak gz setkym co uz maju pokoj od JM  br

Ked si povinne precitaju v tom case uz archiv "FEI - 3. rocnik" tak sa budu na KKUI cudovat ze az 0 sa ich prihlasi :D

Btw: aj tebe drzim palce, sa tesim na nejaky ten koncert, takze v piatok sprav ;)
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

manro

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1202 on: 24.04.2008, 04:49:23 »
Ja som bol na studijnom minulu stredu, teda na druhy den po pisomke. Nemal som v umysle byt hned utocny abo co, len som sa chcel informovat. Zacal som ze mame JM a tak a ze pan garant si urcil zaujimave podmienky zapoctu a ze ci je to vsetko v zhode so studijnym poriadkom. Odpoved bola jasna:

Podmienky udelenia klasifikovaneho zapoctu si moze garant predmetu urcit sam a podla lubovole. Cize moze povedat ze na zapich potrebujes 3 prezencky z prednasok abo 100b z jednej 100 bodovej pisomky... fajn

Najlepsia bola hlaska tiet zo studijneho jak som odchadzal... a budte na neho dobry...

 :whacko:
« Last Edit: 25.04.2008, 04:17:00 by DeeL »
The Pumping Lema

Let L be any regular language that has infinitely many words. Then there exist three strings x, y, and z such that y is non-null and all strings of the form
  xynz  for n=1,2,3,...

are words in L.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1203 on: 24.04.2008, 04:49:30 »
som zvedavy na to "v piatok nikto neodide bez znamky" z toho my vyplyva len jedno, ostanem tam do nekonecna
brix will be shat

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1204 on: 24.04.2008, 04:51:39 »
No co sa tyka Kybernetov tak oni maju na vyber bud to:
Fuzzy logiku u Vascaka
alebo JM u Jadlovskeho.

u nich je to volba medzi zlou a zlou volbou.

Samozrejme ze u nas je to povinne, ale neberte to tak vazne, ked da kazdemu skusku, tak proste to vezmete ako velmi neprijemnu skusenost, a to je vsetko
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1205 on: 24.04.2008, 04:52:26 »
brix will be shat

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1206 on: 24.04.2008, 04:52:39 »
som zvedavy na to "v piatok nikto neodide bez znamky" z toho my vyplyva len jedno, ostanem tam do nekonecna

Dovtedy sa hadam naucis :) Alebo Jadlovsky mozno na starobu zomrie..
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1207 on: 24.04.2008, 04:53:29 »
som zvedavy na to "v piatok nikto neodide bez znamky" z toho my vyplyva len jedno, ostanem tam do nekonecna

budes nam chybat  ak: 

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1208 on: 24.04.2008, 04:54:35 »
marno: no je to takto:
§12 Odsek 6 stanovuje podmienky pre ziskanie Kalsifikovane zapoctu a to nasledovke:
K absolvovanie zapoctu musi student ziskat aspon 51% a splnit vsetky podmienky zapoctu stanovene vobred.

Inac neda niekto vsetky videjka dokopy do jedneho prispevku, prosim...
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1209 on: 24.04.2008, 04:54:58 »
som sa chcel daco spytat ale som zabudol kym som precital ywetkyn prispevok :D:D, kua.... shit, co to bolo? :D :D jaj uz viem. Existuju alebo existovali na tuke 2 posebe iduce rocniky ktore mali rovnake podmienky?
brix will be shat

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1210 on: 24.04.2008, 04:55:27 »
som zvedavy na to "v piatok nikto neodide bez znamky" z toho my vyplyva len jedno, ostanem tam do nekonecna

Dovtedy sa hadam naucis :) Alebo Jadlovsky mozno na starobu zomrie..

Tato hlaska bola trochu over the top, nemyslis?  :sneaky2: ale som rada, ze uz srsis humorom a nejdes nikomu rozrazat lebky a palit firmu  :thumbsup:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1211 on: 24.04.2008, 04:56:12 »
som sa chcel daco spytat ale som zabudol kym som precital ywetkyn prispevok :D:D, kua.... shit, co to bolo? :D :D jaj uz viem. Existuju alebo existovali na tuke 2 posebe iduce rocniky ktore mali rovnake podmienky?

NEVER EVER  :emot-LMAO:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

faster

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 57
  • portugalsky podengo
    • View Profile
    • faster.sk
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1212 on: 24.04.2008, 04:56:32 »
som zvedavy na to "v piatok nikto neodide bez znamky" z toho my vyplyva len jedno, ostanem tam do nekonecna

To som povedal ja? Chce to pridat nejaky disclaimer: V principe som to napisal na upokojenie mojich spoluziakov a kadekoho kto ma vezme za slovo, ale az tak celkom to pravda nemusi byt, lebo ja pana Jadlovskeho neovladam cez ziadnu Voodoo figurku. Kiezby.
« Last Edit: 25.04.2008, 04:17:45 by DeeL »
To err is human but to forgive is divine.

http://signatura.matusmarcin.com

[Tento priestor je na predaj.]

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1213 on: 24.04.2008, 04:57:37 »
som zvedavy na to "v piatok nikto neodide bez znamky" z toho my vyplyva len jedno, ostanem tam do nekonecna

Dovtedy sa hadam naucis :) Alebo Jadlovsky mozno na starobu zomrie..

Tato hlaska bola trochu over the top, nemyslis?  :sneaky2: ale som rada, ze uz srsis humorom a nejdes nikomu rozrazat lebky a palit firmu  :thumbsup:

Co to znamena "over the top" ?

Ja som nechcel rozrazat lebky a palit firmu. Len jemny defektik do kolesa :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1214 on: 24.04.2008, 04:58:05 »
heh neformalne, keby si videl moje maily co pisem profakom... "zdravim" "diky" "majte sa"... :D
brix will be shat

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1215 on: 24.04.2008, 04:58:49 »
heh neformalne, keby si videl moje maily co pisem profakom... "zdravim" "diky" "majte sa"... :D

Ja som si cez ICQ zaciatkom semestra na TBIS I. objednal zadanie u Telepovskej. Odpisala ze "OK" tak asi akceptovala :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1216 on: 24.04.2008, 05:03:11 »
Mala si tam byt a videla by si ze to hypo nebolo len tak, fakt to bola totalitna drezura ... Jak ma tam pre jednu s prepacenim pitomu ciarku v grafe prehanal...

jeej, dobre, ze si si nezvolil predmet LAO (Linearne Analogove Obvody), ktory sme my mali kedysi ako volitelny... je to jeden z najtazsich predmetov odboru telekomunikacie/elektronika, je za 8 kreditov a cvika su dvakrat tyzdenne - na jednom sa rataju priklady, na druhom sa meria alebo modeluju obvody v programe Spice... zapocet mas za dve velke zapoctovky, za zapoctovku zo Spice a 4 odovzdane merania. Skuska pozostava z troch kol - prve je tzv. rozstrelove kolo, dostanes pisomku s 15 otazkami (odpoved na kazdu je asi na pol strany, ale aj menej, no je to hocico z celeho uciva), na to aby si postupil do dalsieho kola musis mat zodpovedanych 12 otazok. Druhe kolo su priklady - dostanes 3, na to, aby si siel do dalsieho kola, musis mat dva z troch dobre. posledne kolo je ustna skuska - skusa to niekdajsi dekan FEI, prof. Kocur, kde ta paradne prevetra. Az to uspesne ukoncis, potrasie ti rukou a dostanes znamku do indexu, inak letis :D to by sa ti pacilo?  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1217 on: 24.04.2008, 05:04:25 »
must B funny

<ot> kedy konci oficialne skuskove? </ot>
brix will be shat

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1218 on: 24.04.2008, 05:05:59 »
Mala si tam byt a videla by si ze to hypo nebolo len tak, fakt to bola totalitna drezura ... Jak ma tam pre jednu s prepacenim pitomu ciarku v grafe prehanal...

jeej, dobre, ze si si nezvolil predmet LAO (Linearne Analogove Obvody), ktory sme my mali kedysi ako volitelny... je to jeden z najtazsich predmetov odboru telekomunikacie/elektronika, je za 8 kreditov a cvika su dvakrat tyzdenne - na jednom sa rataju priklady, na druhom sa meria alebo modeluju obvody v programe Spice... zapocet mas za dve velke zapoctovky, za zapoctovku zo Spice a 4 odovzdane merania. Skuska pozostava z troch kol - prve je tzv. rozstrelove kolo, dostanes pisomku s 15 otazkami (odpoved na kazdu je asi na pol strany, ale aj menej, no je to hocico z celeho uciva), na to aby si postupil do dalsieho kola musis mat zodpovedanych 12 otazok. Druhe kolo su priklady - dostanes 3, na to, aby si siel do dalsieho kola, musis mat dva z troch dobre. posledne kolo je ustna skuska - skusa to niekdajsi dekan FEI, prof. Kocur, kde ta paradne prevetra. Az to uspesne ukoncis, potrasie ti rukou a dostanes znamku do indexu, inak letis :D to by sa ti pacilo?  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

No zasnem co na FEI-ke este nevymyslia....

Ak si to ty mala a prezila si to tak ti vzdavam uctu a sklanam klobuk dolu, ja by som asi pri rozstrelovom kole, ako si to nazvala, asi skolaboval...

Vidno ze este bude "veeeeeeelmi veselo" v dalsich rocnikoch :'(
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1219 on: 24.04.2008, 05:10:06 »
no vezmite to tak, ze sme prvyk rat bakalari, a este nikto nemal predstavu ked sme zacinali co a ako bude. Vecsina zastava nazor ze stupen bakalar, nema v nasom skolskom systeme z historickeho vyvoja opodstatnenie, ale v ramci EU je to potrebne.
Preto sme ty co zazivaju to comu ja hovorim ze ucia sa na nas ucit.
« Last Edit: 24.04.2008, 05:12:10 by LM »
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1220 on: 24.04.2008, 05:11:30 »

No zasnem co na FEI-ke este nevymyslia....

Ak si to ty mala a prezila si to tak ti vzdavam uctu a sklanam klobuk dolu, ja by som asi pri rozstrelovom kole, ako si to nazvala, asi skolaboval...

Vidno ze este bude "veeeeeeelmi veselo" v dalsich rocnikoch :'(

tak ja som si to zvolila ako jedina z rocnika, lebo som nechcela mat Javu o nicom (s jednym cviciacim :D)... vsetci z telekomunikacii na mna pozerali jak na debila, dokonca aj ucitelia sa cudovali... ale mna ten predmet velmi bavil, bolo to nieco ako narocnejsie TE2 (viacero druhov suciastok a zlozitejsie obvodiky) a naucila som sa tam kopu novych veci... tak pre nich to bol fundamentalny predmet a musim zaklopat, vyucovane to bolo skvele, hoci nenormalne vela a dooost narocne. Ja som to mala v tretom rocniku, no a kedze ma to bavilo, bolo to na prvy sup a A-98 :D ... jeden z najlepsich predmetov, ake som na skole mala, vyucbou, pristupom i materialmi... ironia je, ze ho ucila ina katedra  :-\ ale je to jedno z dvoch Acok na skole, na ktore som dodnes najviac hrda, nebolo ani nahodou zadarmo, ale stalo to za to...
« Last Edit: 24.04.2008, 05:16:20 by ywetka »
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1221 on: 24.04.2008, 05:13:48 »
no vezmite to tak, ze sme prvyk rat bakalari, a este nikto nemal predstavu ked sme zacinali co a ako bude. Vecsina zastava nazor ze stupen bakalar, nema v nasom skolskom systeme z historickeho vyvoja opodstatnenie, ale v ramci EU je to potrebne.
Preto sme ty co zazivaju to comu ja hovorim ze ucia sa na nas ucit.

ale zasa, aby ste mali lepsiu naladu... ak si dobre navolite predmety, mozete mat v dalsom rocniku pomerne slusne leharo ;)   :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

hansik

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1222 on: 24.04.2008, 05:18:48 »
sak to mame staaale:)

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1223 on: 24.04.2008, 05:19:24 »
no vezmite to tak, ze sme prvyk rat bakalari, a este nikto nemal predstavu ked sme zacinali co a ako bude. Vecsina zastava nazor ze stupen bakalar, nema v nasom skolskom systeme z historickeho vyvoja opodstatnenie, ale v ramci EU je to potrebne.
Preto sme ty co zazivaju to comu ja hovorim ze ucia sa na nas ucit.

ale zasa, aby ste mali lepsiu naladu... ak si dobre navolite predmety, mozete mat v dalsom rocniku pomerne slusne leharo ;)   :D

ja si myslim ze obtiaznost predmetu zavysi od postavenia vyucujuceho, pretoze aj ta najvecsia soamrina sa moze spravit tak ze sa pri tom kazdi zodrie, alebo naopak, aj ten najtahsi predmet moze byt uplna malina.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

Alex

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1224 on: 24.04.2008, 05:26:01 »
Mala si tam byt a videla by si ze to hypo nebolo len tak, fakt to bola totalitna drezura ... Jak ma tam pre jednu s prepacenim pitomu ciarku v grafe prehanal...
jeej, dobre, ze si si nezvolil predmet LAO (Linearne Analogove Obvody), ktory sme my mali kedysi ako volitelny... je to jeden z najtazsich predmetov odboru telekomunikacie/elektronika, je za 8 kreditov a cvika su dvakrat tyzdenne - na jednom sa rataju priklady, na druhom sa meria alebo modeluju obvody v programe Spice... zapocet mas za dve velke zapoctovky, za zapoctovku zo Spice a 4 odovzdane merania. Skuska pozostava z troch kol - prve je tzv. rozstrelove kolo, dostanes pisomku s 15 otazkami (odpoved na kazdu je asi na pol strany, ale aj menej, no je to hocico z celeho uciva), na to aby si postupil do dalsieho kola musis mat zodpovedanych 12 otazok. Druhe kolo su priklady - dostanes 3, na to, aby si siel do dalsieho kola, musis mat dva z troch dobre. posledne kolo je ustna skuska - skusa to niekdajsi dekan FEI, prof. Kocur, kde ta paradne prevetra. Az to uspesne ukoncis, potrasie ti rukou a dostanes znamku do indexu, inak letis :D to by sa ti pacilo?  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
LAO pre ETTckarov nebol az taky problem. Moj kamarat spolubyvajuci(na strednu chodil na SOU!!!) to mal pred rokom, a na pana Kocura nemohol povedat jedine krive slovo ... Ina kava uz bola pre nich Mikrovlnova technika(neviem ci je to presny nazov predmetu, proste "mikrovlnka"...) Tam to bolo s panom Gamcom uz zretelne o inom ... ked som nazrel do tych skript pomyslel som si: "...zlate ZI-cko ... :D"