Author Topic: Jedno?ípové mikropo?íta?e  (Read 220187 times)

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1150 on: 24.04.2008, 01:04:21 »
pod het s nami v piatok pisat  bv
mam sa to ucit ked na to budem mat 1 den alebo spravit bomby? :j_huh:

swal

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1151 on: 24.04.2008, 01:09:33 »
doucim karate, kung-fu, thajsky box, honk-kong-fu, sinkondzu, sinkandze, jadlovsky-defend-fu, a ine bojove umenia na piatok...
pri pocte 3 a viac zaujemcov - skupinova zlava a rambo pasteka zdarma.. :thumbsup:

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1152 on: 24.04.2008, 01:09:44 »
hm, tak to vybuchnutie sme nevideli, ze apokalypS ? videli sme akurat tolko ze si sa ho spytal ci si mozes zobrat papier :)

Ty si bol vtedy vpredu, ja som este v strede sedel a rozmyslal som ci ho zabit hned alebo po vyhodeni. Skade som mal vediet ze ten onyyy mi da pisat pisomku resp. schemu nanovo ked som isiel s tym ze mam vsetko napisane a nie ze mi bude kokotinky hladat (alias chyby). Fakt ma takto za cele tri roky nikdy nikto nenasral ako pan Jadlovsky... Kua jedna ciarka zla na scheme ktora bola inac ovela detailnejsia ako kolegocvia vedla a on ma bude drezurovat, tak toto e-e, kamarati nebudeme, pan Jadlovsky. :03:

Na zaciatku semestra ste vyzerali ako taky mily dobry ujko tak som celkom rad chodil na Vase flipne prednasky ktorym som vobec nerozumel, ale aspon ste s nami veselo debatili. Skoda ze tak veselo ste nedebatili aj dneska na vyhodnoteni, by sme na Vas spominali v dobrom....  :ohmigod:

Ale kolieska na auticku Vam necham cele ;)
« Last Edit: 24.04.2008, 01:20:03 by wlade »
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1153 on: 24.04.2008, 01:14:54 »

pri pocte 3 a viac zaujemcov - skupinova zlava a rambo pasteka zdarma.. :thumbsup:


totu pasteku chcem :)

Alex

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1154 on: 24.04.2008, 01:21:40 »
hm, tak to vybuchnutie sme nevideli, ze apokalypS ? videli sme akurat tolko ze si sa ho spytal ci si mozes zobrat papier :)

Ty si bol vtedy vpredu, ja som este v strede sedel a rozmyslal som ci ho zabit hned alebo po vyhodeni. Skade som mal vediet ze ten onyyy mi da pisat pisomku resp. schemu nanovo ked som isiel s tym ze mam vsetko napisane a nie ze mi bude kokotinky hladat (alias chyby). Fakt ma takto za cele tri roky nikdy nikto nenasral ako pan Jadlovsky... Kua jedna ciarka zla na scheme ktora bola inac ovela detailnejsia ako kolegocvia vedla a on ma bude drezurovat, tak toto e-e, kamarati nebudeme, pan Jadlovsky. :03:

Na zaciatku semestra ste vyzerali ako taky mily dobry ujko tak som celkom rad chodil na Vase flipne prednasky ktorym som vobec nerozumel, ale aspon ste s nami veselo debatili. Skoda ze tak veselo ste nedebatili aj dneska na vyhodnoteni, by sme na Vas spominali v dobrom....  :ohmigod:

Ale kolieska na auticku Vam necham cele ;)
Skor si vyzeral posrato ako nasrato ... tvojim prispevkom castokrat chyba realita ...

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1155 on: 24.04.2008, 01:26:17 »
Skor si vyzeral posrato ako nasrato ... tvojim prispevkom castokrat chyba realita ...

jj ja viem, som bol z neho totalne vynervovany :(
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1156 on: 24.04.2008, 01:26:40 »
by ma zaujimalo jak segra... neviete niekto?  :-\ ;)

vsetkym uspesnym blahozelam a neuspesnym drzim palce na piatok... to uz snad bude v suchu ;) a ked ne, tak co uz no, sa teraz svet nezruti, mozno nakoniec aj dobre tak bude ... a ked budete na tom velmi zle, pozvem vas niekde, dnes mi priznali motivacne stipko, vobec som to necakala  :j_shocked:  bp
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1157 on: 24.04.2008, 01:32:10 »
by ma zaujimalo jak segra... neviete niekto?  :-\ ;)

vsetkym uspesnym blahozelam a neuspesnym drzim palce na piatok... to uz snad bude v suchu ;) a ked ne, tak co uz no, sa teraz svet nezruti, mozno nakoniec aj dobre tak bude ... a ked budete na tom velmi zle, pozvem vas niekde, dnes mi priznali motivacne stipko, vobec som to necakala  :j_shocked:  bp

myslim, ze segra mala medzi tymi 11 - 20 co si to maju ist obhajit, takze sa ete trosku zapoti ;) ... to ja mam 10b. a mam pokoj :P
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1158 on: 24.04.2008, 01:33:47 »
by ma zaujimalo jak segra... neviete niekto?  :-\ ;)

vsetkym uspesnym blahozelam a neuspesnym drzim palce na piatok... to uz snad bude v suchu ;) a ked ne, tak co uz no, sa teraz svet nezruti, mozno nakoniec aj dobre tak bude ... a ked budete na tom velmi zle, pozvem vas niekde, dnes mi priznali motivacne stipko, vobec som to necakala  :j_shocked:  bp

myslim, ze segra mala medzi tymi 11 - 20 co si to maju ist obhajit, takze sa ete trosku zapoti ;) ... to ja mam 10b. a mam pokoj :P

nechapem... mas 10 b. a zapich? :D a ona este bude kecat, hej?
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1159 on: 24.04.2008, 01:36:46 »
10b a piatok repete, segra este bude kecat
brix will be shat

Frodooo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1160 on: 24.04.2008, 01:39:06 »
hehe no veru nadhera toto bude iste jeden z tych pamatnych predmetov na ktore nikdy nezabudnem a preto drzme si seci v piatok palce...

Frodooo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1161 on: 24.04.2008, 01:40:27 »
inak nemtom po dnesnom dni si mozes dat zo signu prec vetu pozdravujem biflosa...dnes to nevyslo ;D

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1162 on: 24.04.2008, 01:43:47 »
nj mne tiez nevedel povedat, ze preco mam tak pomenej bodov.. ze mam sa opytat pana docenta ci jaka chmara to je.. pre ludi ako je jadlovsky by mal byt nejaky specialny titul, nech kazdy hned vie, s kym ma tu cest...

inak toto je nice ako wlademu povedal, ze to musi mat na 100% bezchyby a pritom 5+4 = 7 :puf:

taze nemas?  :-\ jak to vidis v piatok?
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1163 on: 24.04.2008, 01:48:53 »
tipujem ze v piatok este nebude posledny termin ..ale este par ich da

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1164 on: 24.04.2008, 01:50:19 »
inak nemtom po dnesnom dni si mozes dat zo signu prec vetu pozdravujem biflosa...dnes to nevyslo ;D

aha taze si to ty? :P daco vymyslime miesto toho
brix will be shat

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1165 on: 24.04.2008, 01:53:42 »
tipujem ze v piatok este nebude posledny termin ..ale este par ich da

aj aj mu verim,.... ze vraj to stale natahuje, ale nakoniec da skusku/zapich, takze take it easy (ale zase uplne sprosty mu tam nepojdem, nech mi ma za co dat)
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

ElMino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1166 on: 24.04.2008, 02:21:07 »
tipujem ze v piatok este nebude posledny termin ..ale este par ich da

aj aj mu verim,.... ze vraj to stale natahuje, ale nakoniec da skusku/zapich, takze take it easy (ale zase uplne sprosty mu tam nepojdem, nech mi ma za co dat)

aj ja sa naucim, ale neverim ze to vsetko tak do podrobna zvladnem. ale tak ak mu to nebude stacit, tak nech ma skusa komisia a to neverim ze by neuznali ze MINIMALNE Ecko si zasluzim ked uz teraz mam body aspon na Ecko.
Co ma nezabije, to ma posilni. Len aby som koli skole neupadol do trvalej komy.

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1167 on: 24.04.2008, 02:21:59 »
treba bomby!!!

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1168 on: 24.04.2008, 02:23:19 »
si myslim, ze bomby sa teraz velmo dat pouzit nebudu dat

shadow

  • Guest
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1169 on: 24.04.2008, 02:24:37 »
by ma zaujimalo jak segra... neviete niekto?  :-\ ;)

segra ti uz ma znamku v indexe nahrabala tam este nejake body nemala opravenu jednu otazku a ma B alebo A takze kecat uz nebude

ja mam B nejakym zazrakom

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1170 on: 24.04.2008, 02:27:55 »
by ma zaujimalo jak segra... neviete niekto?  :-\ ;)

segra ti uz ma znamku v indexe nahrabala tam este nejake body nemala opravenu jednu otazku a ma B alebo A takze kecat uz nebude

ja mam B nejakym zazrakom

diky za info ;)  :hug: blahozelam k Bcku, misko  :P
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1171 on: 24.04.2008, 02:31:44 »
v piatok budu jatky, budu lietat vnutornosti, pecene, mozgy, kosti atd ... :D kto som? :P

ta zajtra sa poucim.. vezmem dajake tahaky.. bomby mozno tie 3 skupiny, ale aj tak si myslim, ze inak budu otazky.. kedze mame prist na 14.00 predpokladam, ze mozem ist rovno do mesta pit :D ah vlastne nemozem, lebo vdaka panovi docentkktovi mam na aps sobotu a nedelu.. este bude dlhy semester ach..

btw kam to mame prist v piatok?
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1172 on: 24.04.2008, 02:36:26 »
v piatok budu jatky, budu lietat vnutornosti, pecene, mozgy, kosti atd ... :D kto som? :P

ta zajtra sa poucim.. vezmem dajake tahaky.. bomby mozno tie 3 skupiny, ale aj tak si myslim, ze inak budu otazky.. kedze mame prist na 14.00 predpokladam, ze mozem ist rovno do mesta pit :D ah vlastne nemozem, lebo vdaka panovi docentkktovi mam na aps sobotu a nedelu.. este bude dlhy semester ach..

btw kam to mame prist v piatok?

na aps ti stacia dva dni (neoficialna, ale overena info ;))... a v piatok urobis, sak ucit sa vies... a urcite neskolabujes tri razy po ceste na skusku, neodpadnes 5 razy pocas pisania a nebudes skaredo ukazovat (btw, doteraz neviem, co znamena skaredo ukazovat... napada ma len jedine gesto :D) a vybuchovat tak, ze ostane skusajuci zaliaty krvou a nakoniec sa ti este ospravedlni, ze ta volal este raz napisat na piatok ;) neboj nic, furt dajak bolo a dajak bude...

 
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

petrushka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 372
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1173 on: 24.04.2008, 02:44:35 »
Jaaaj ja som mala 17b. Potom som si isla kuknut pisomku a povedali mi ze mam zle spocitane body a mam 19. Tak som si to kukla a nasla som jednu vobec neopravenu otazku za ktoru som dostala este 2b (teda som mala 21 za pisomku) a zistila som ze musim este nakreslit zapajanie pamate a princip casovaca v 8155. Tak som si to kukla a postavila sa do radu k Jadlovskemu. A zrazu na mna kyva Chovanak ze nech idem k nemu. Tak som sla a on mi dal papier nech to napisem. Napisala som teda dal este plus bodiky a nakoniec teda B88 (skusal ma Chovanak teda supa pecka super ziadne depky)!!!  :bananadance:
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #1174 on: 24.04.2008, 02:46:58 »
ale ako Veduci hovori, naco sa stresovat s aps a bakalarkou ked nespravim JM :D

mna napadaju 3.. dve su normalne a 3. mozte vidiet, ked su na nejakom punk koncerte, ale to je jedno akom :D , opiti punks a ..hm.. no neviem to opisat slusne :D napisem tak, ako to je: ukazu rite  :kissmyass: :D (to by bola pecka keby to bolo prave toto gesto.. ale nezaznamenal som :( :D )
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook