Author Topic: Jedno?ípové mikropo?íta?e  (Read 220194 times)

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #875 on: 19.04.2008, 17:48:50 »
looool to co za experta on je ked vie len tak povedat ze to bolo opisane ????? a take ze naucene naspamet nexistuje ? :D :D :D madafaka
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #876 on: 19.04.2008, 18:03:18 »
ma tak este napadlo ze : toten jadlovsky to fakt musi byt dajaky specialny typ,vsak to ked spocitam ze kolko sa nakydalo na hudaka+hlavacova+ten_elektrikar_nespomeniem_si_meno  tak to spolu je este stale << ako co sa nakydalo + nakyduje na toho jadlovskeho , podla mna toje take na zamyslenie ,ale akoze ne prenas ale preneho ,podla mna :)
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #877 on: 19.04.2008, 18:11:17 »
to akoze ked som 5 otazok odrecitoval do pismenka ako bolo v poznamkach a on mi povie ze som opisal tak mu asi naozaj jednu zavalasim. A do tretej rano tam ani bohovi trcat nebudem. :03:

Kua ako jeden clovek dokaze zdvihat krvny tlak, zabit ho je malo :nervous:

Kill 'em all ! And Justice For All :buttrock:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #878 on: 19.04.2008, 18:43:03 »
relax ludia :)     

sak keby velmo horelo  zavolame swal-a     a mu ukaze :D

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #879 on: 19.04.2008, 18:44:23 »
to akoze ked som 5 otazok odrecitoval do pismenka ako bolo v poznamkach a on mi povie ze som opisal tak mu asi naozaj jednu zavalasim. A do tretej rano tam ani bohovi trcat nebudem. :03:

Kua ako jeden clovek dokaze zdvihat krvny tlak, zabit ho je malo :nervous:

Kill 'em all ! And Justice For All :buttrock:

neboj nic    na teba by nik nepovedal ze opisujes;)

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #880 on: 19.04.2008, 18:45:31 »
ked ho niekto budete chciet poslat do teplych krajin, zariadte sa tak, aby to niekto nahral :D

ked uz o metallica-e sa bavime.. mali by pre neho prist four horsemen a potom by mal byt trapped under ice.. k tomu by sme mu spievali die die my darling a on by nam nato dal I disappear a nakoniec by bolo for whom the bell tolls :D


relax ludia :)    

sak keby velmo horelo  zavolame swal-a     a mu ukaze :D

len ci ma swal velmi co ukazovat  ap :puf:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #881 on: 19.04.2008, 18:47:43 »
ked ho niekto budete chciet poslat do teplych krajin, zariadte sa tak, aby to niekto nahral :D

ked uz o metallica-e sa bavime.. mali by pre neho prist four horsemen a potom by mal byt trapped under ice.. k tomu by sme mu spievali die die my darling a on by nam nato dal I disappear a nakoniec by bolo for whom the bell tolls :D


relax ludia :)     

sak keby velmo horelo  zavolame swal-a     a mu ukaze :D

len ci ma swal velmi co ukazovat  ap :puf:

ta triceps minimalne :)

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #882 on: 19.04.2008, 19:07:44 »
podla mna na jadlovskeho neplati brute-force
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #883 on: 19.04.2008, 19:26:29 »
ked ho niekto budete chciet poslat do teplych krajin, zariadte sa tak, aby to niekto nahral :D

ked uz o metallica-e sa bavime.. mali by pre neho prist four horsemen a potom by mal byt trapped under ice.. k tomu by sme mu spievali die die my darling a on by nam nato dal I disappear a nakoniec by bolo for whom the bell tolls :D


relax ludia :)     

sak keby velmo horelo  zavolame swal-a     a mu ukaze :D

len ci ma swal velmi co ukazovat  ap :puf:

ked uz fakt o metallice sa bavime, kto mi vie zohnat listky do prahy na ich koncert ?
brix will be shat

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #884 on: 19.04.2008, 20:06:44 »
viete co ma teraz najviac stve.

Ked som videl ako kazdi ma nejaky tahak (alebo aspon 75% ludi na skuske tam opisovalo) a im by dal v pohode skusku a mna by vyrazil. Garantujem Vam, ze akonahle ma vyrazi mu poviem do oci co si o jeho predmete myslim, a co si myslim o tom dozore co tam bol.

uvidime, ale asi ma nebude vidiet rad opet.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #885 on: 19.04.2008, 20:10:16 »
Sak toto, sa ho pekne slusne opytam ze ci si zela, aby som zacal pouzivat aj ja tahaky. Pretoze sa mozem ucit ako kokot a aj tak mi da Fx ked mi najde jeden nedostatok a niekto v pohode s "nohami vylozenymi na stole obrazne povedane" opise do bodky vsetko tak sa ho nic nebude pytat a da mu 100A tak take ee :03:

Mu poviem ze chcem ustnu skusku robit s tahakom v ruke nech mi nejaky da, nech to bude ferove v porovnani s ostatnymi. Ja uz na neho nemam nervy co si ten hajzel dovoluje :03:

 :mishela :mishela :mishela

 :pusta:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #886 on: 19.04.2008, 20:13:29 »
wlade: vies co podme mi posledny dvaja:D, bude to bohovsak prca pre nas dvoch a on to asi nerozchodi... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #887 on: 19.04.2008, 20:15:54 »
ja mu to vazne poviem ked mi to hovado da robit ustnu skusku a ostatnym da Acka len tak hoci su z toho duti (cest vynimkam). Maloco ma naserie ale co je vela to je vela
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #888 on: 19.04.2008, 20:25:45 »
co povies? ze ostatni studenti pouzivaju tahaky? :D a to myslis, ktory ucitel nevie?

btw, aj keby si na neho nakrical, tak myslim, ze ani brvou nepohne... urcite sa za dlhe roky na skole stretol s hocicim. ak by si si dovolil zacat ho osocovat, alebo mu nadavat, nijako ti to nepomoze.. poznaci si tvoje meno a cakaj za par dni predvolanku pred disciplinarnu komisiu ;).

takze na tvojom mieste by som sa uz nerozculovala, ale cas traveny vyhrazkami a planovanim pomsty stravila bud ucenim, alebo pisanim tej bakalarky, co nestihas... urcite to bude mat vacsi zmysel  :puf: myslim to samozrejme v dobrom...
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #889 on: 19.04.2008, 20:29:52 »
Takze ak som spravne pochopil vsetko smeruje k tomu aby som zacal pouzivat tahaky. Tak fajn... APS este skusim cestne ale potom sa znizim na uroven "vecsiny". Skoda no.... cely system je na h...o :'(
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #890 on: 19.04.2008, 20:36:41 »
Takze ak som spravne pochopil vsetko smeruje k tomu aby som zacal pouzivat tahaky. Tak fajn... APS este skusim cestne ale potom sa znizim na uroven "vecsiny". Skoda no.... cely system je na h...o :'(

vidim, ze si to nepochopil...

a btw, pozrite sa, co pisete... jedni ospevuju ucitelov, co v pohode nechavaju studentov pouzivat tahaky, ked nahodou niekto zacne kvoli tomu vyrazat, tak este stastie, ze posty tu na fore nezabijaju ;). Ak je niektory ucitel pohodak a predmet tiez, tak bude mat povest predmetu a ucitela o nicom... ak niekto vyzaduje vela, je nekompletny idiot, ktory si len lieci komplexy. :) Ta zlata stredna cesta sa da najst len velmi tazko a aj tak nebude vyhovovat kazdemu, maximalne polovici... ak si ucitel, nemozes proste vyhrat ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #891 on: 19.04.2008, 20:50:27 »
wlade: ked ti dojde predvolanka na Disciplinarku komisiu neboj nic... v Studijnom poriadku nieje nic o tom ze student nesmie osocovat vyucujuceho, a dokonca nieje to ani tresne podla slovensky zakonov. Navysete ta mi studenti na disciplinarke podrzime:D, takze smelo:D

v pohode ta ubranim verejnym prejavom, len mu nesmies povedat ze je kkt, ale musis povedat ze si myslis ze je kkt, pretoze v druhom pripade iba vyjadrujes svoj nazor, a v prvom osocujes:D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #892 on: 19.04.2008, 20:54:21 »
wlade: ked ti dojde predvolanka na Disciplinarku komisiu neboj nic... v Studijnom poriadku nieje nic o tom ze student nesmie osocovat vyucujuceho, a dokonca nieje to ani tresne podla slovensky zakonov. Navysete ta mi studenti na disciplinarke podrzime:D, takze smelo:D

v pohode ta ubranim verejnym prejavom, len mu nesmies povedat ze je kkt, ale musis povedat ze si myslis ze je kkt, pretoze v druhom pripade iba vyjadrujes svoj nazor, a v prvom osocujes:D


ha, ha, ha :D no ved nech vyskusa, smelo do toho ;) to, co si student moze dovolit, nie je sice presne definovane v Studijnom poriadku, ale rozhodnutie, ci ide o priestupok, alebo nie, je v plnej moci tusim veduceho katedry... a uz vidim, ako to zamietnu v prospech studenta... na tieto veci su dost haklivi, cize bacha na to.
ale asi sa obavam zbytocne, toto je virtualny priestor, do skutocnej reality sa to nepremietne, silno pochybujem ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #893 on: 19.04.2008, 20:56:33 »
ale teraz k predmetu.

iwetka, teba by nenastvalo ak by skusku mali ty co opisuju a ti co sa to normalne naucili ty by boli vyhodeny iba preto, ze nepodali take obsirne informacie ako ti, co sa to opisali zo skrypt.
proste aj idiot musi vediet ze su informacie ktore si nikto nezapameta. a este k nemu. Neviem co tym chcel dokazat ked dal na pisomke otazku ktoru neodprednasal. proste chcel si dokazat ze i tak nebudeme vediet vsetko?
A naco mu je dobre to ze tomu musim naozaj chapat?
proste ked ma ten predmet nebavi a myslim si ze ho nevyuzijem tak proste sa nebudem snazit naucit to tak aby som vsetko vedel. Stupnica ma 5 hodnot, tak si myslim, ze hodnota aj E musi vyjadrovat urcitu znalost studenta. ja nechcem odneho nic ine aby mi dal znamku, pretoze mne je znamka z toho predmetu uplne u .... proste sa nebudem ucit to, co ma nebavi, a nedonuti ma k tomu ani ked ma zo skusky vyrazi. Vyrazi ma zo skusky pojdem sa stazovat prodekanke, pretoze podla mna bol poruseny studijny poriadok pri udelovany klasifikovaneho zapoctu.


to ze sa na skole opisuje jedna radost, to je zname kazdemu, Keby vyhodili aj par studentov kvoli tomu zo skoly, nic by sa nezmenilo.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #894 on: 19.04.2008, 20:58:04 »
nemam v plane osocovat ani urazat ani nic take. Normalna diskusia medzi studentom a profesorom v zmysle:

Ehm (2x si odkaslem..), dobry den pan profesor, urcite ste si vsimli suchot papierikov v sale a vase bystre oko urcite postrehlo siroku vlnu opisovania. Predpokladam ze ste si urcite vsimli rozdiely v style pisania pisomiek ktore mozte rozdelit do dvoch skupin. V jednej urcite najdete podozrivo presne definicie a obrazky NA CIARKU presne co je prakticky nerealne sa naucit a viete to aj Vy sami kedze obcas si pomozete knizkou. A v druhej skupine su pisomky kde vidno ze ziak sa snazil zo seba dostat vsetko co mohol, teda nie je tam na ciarku a pismenko vsetko presne ako v knizkach ale da sa vidiet ze dotycny tomu rozumie. Urcite uz tusite preco Vam predkladam takuto analyzu a v ktorej skupine som zaradeny ja. Verim ze preukazete svoj charakter a ohodnotite moju pisomku NIE porovnavanim DOBODKY s definiciami v ucebnici ale podla toho co v nej je, tj ak niekde je chyba ciarka v blokovej scheme tak to je preto lebo v strese pod tlakom mi vypadla a nie preto, ze som sa rozhodol ze "je tam ale naschval ju nenakreslim". Preto apelujem na Vase svedomie a upenlivo Vas prosim o skutocne objektivne zhodnotenie mojej pisomky. Ako budete posudzovat pisomky mnou posudene do prvej kategorie "vsetko doslova podla kniziek" necham uz na Vas. Vopred dakujem za vypocutie a pevne verim, ze sa zachovate ako spravny chlap.

Take nieco mu poviem...
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #895 on: 19.04.2008, 20:58:43 »
iwet:
neverila by si ale disciplinarna komisia sa sklada z 3 studentov a 4 profakov, pricom kazdi ma rovnaky hlas. a ver mi ze ja by som zahlasoval tak, aby ho nevylucili zo studia a to iste Onrik a jozko.
plus ani profaci niesu vzdy blby a ak by tam dosiel a ospravedlnil sa ver tomu ze v najhorsom pripade by odtial odisiel s pokarhanim dekana. Ani pdomienecne vylucenie by mu nebolo dane.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #896 on: 19.04.2008, 21:01:15 »
sama ale uznaj, ze on to trocha prehana.. ked viem, ze sa ucia objektove veci, navrhy aplikacii, databazy atd. a nie je to ani moja katedra.. tak sa pozeram na to inak.. nie, ze ich nicim a nutim ich vediet vsetko do bodky.. navyse ked statnica klope na dvere
myslim, ze vacsina ludi to berie len ako predmet, co nam nic neda a treba ho prejst... to si pekne uvedomila pani co ucila estetiku :D

ten ujo co nas skusal grafiku napr. bol uplne v pohode aj ked pozeral prisne na to co sme mu tam napisali.. videl, ze nieco chyba v obrazku, povedal, ze tomu nerozumiem, ale nenutil ma prist este raz ani zo mna nezacal tahat ako to je
bacu sme sa ako bali.. a nakoniec musim povedat, ze bol tiez normalny

ach..

ale co to zmeni? on zostane taky...


omg 3x while you was typing :D

wlade: ja si myslim, ze pedagog dokaze rozoznat opisane a naucene (ak sa niekto neuci od slova do slova aj s kazdou ciarkou :D )
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #897 on: 19.04.2008, 21:01:46 »
jasne, ze by mi to vadilo... a aj mi to vadilo. ale tak to sa da riesit vselijak, aj staznost na ucitela ci predmet, no vyhrazky, ze sa podpali firma, alebo rozkope Jadlovsky su trochu... neviem ako to nazvat, tak to nenazvem nijak... reagovala som proste iba na ten detinsky pristup.  ;) ak by si cital moje predosle prispevky, asi by ti bolo jasne, ze sucitim s vami, co sa tyka tohto predmetu a nepovazujem to za fer.
a to, ze poviete ucitelovi, ze vsetci pouzivali tahaky, tak to nepomoze... povie vam, ze ste to mali povedat priamo na pisomke, ked sa to este dalo dokazat. cize najblizsie, odporucam to povedat priamo, ked to zbadate, vtedy sa to este da riesit... neskor uz ani nahodou ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #898 on: 19.04.2008, 21:03:30 »
co ked ja som asi polku otazok mal nabiflenu doslova, ako mu to dokazem ? Nijak, posle ma do riti.

Preto skusim v stredu apelovat na jeho svedomie...
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #899 on: 19.04.2008, 21:08:23 »
ale to s kopanim a podpalovanim niekto predsa nemysli vazne.. dufam :D

a to s bonzovanim tahakov.. no to by som si rozmyslel.. :D tu uz je to kopanie realnejsie :puf:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook