Author Topic: Jedno?ípové mikropo?íta?e  (Read 220185 times)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #725 on: 16.04.2008, 03:53:37 »
joj, wlade, sak chill out... rano aj tak vyjde slnko (aspon formalne, ked ho za mrakmi nebude vidiet) ;) pred "skuskou" si hovoril, ze sa ti vsetko pletie a nepamatas si, teraz si pisal, ze si bol na pisomke isty, ze na 80% vsetko vies a na papier si dal maximum... cize nevidim to na nejaku katastrofu v tvojom pripade  :emot-shakehead:

otazka, ze napis vsetko, co vies k watchdog-u zrejme znamenala, ze napis to vsetko na par riadkov, ked viac nebolo, tak snad nebudes tlacit na 5 stran... btw, watchdog je zaujimava vec, my sme ho tiez pouzivali na nasom projekte vo firme  ap

tvoje stresovanie je inac uz fakt legendarne, dufam, ze budem tajomnikom v tvojej komisii na statniciach :D to len, aby som ti vedela dat prvu pomoc... budem na to pre kazdy pripad radsej ready, s vodou, masazou srdca atd.  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
sak kluuuud, dajak bolo, dajak bude....  :thumbsup: a tak ci tak, vzdy nakoniec dobre  ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #726 on: 16.04.2008, 04:22:27 »
hmmm s tymi externymi pamatami ono to na prednaske bolo spominane ale asi tak okrajovo jak ja som si okrajovo robil zadania z toho predmetu takze asi tak...

no prave tak okrajovo ako to jadlovsky zapotil som to aj napisal.

problem je v tom ze na skuske to chcel detailne a na prednaske to nadiktoval okrajovo. A kde si vycucam ten rozdiel ? Sa "nenormalne" tesim na stredajsie vyhodnotenie
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #727 on: 16.04.2008, 04:28:20 »
joj, wlade, sak chill out... rano aj tak vyjde slnko (aspon formalne, ked ho za mrakmi nebude vidiet) ;) pred "skuskou" si hovoril, ze sa ti vsetko pletie a nepamatas si, teraz si pisal, ze si bol na pisomke isty, ze na 80% vsetko vies a na papier si dal maximum... cize nevidim to na nejaku katastrofu v tvojom pripade  :emot-shakehead:

otazka, ze napis vsetko, co vies k watchdog-u zrejme znamenala, ze napis to vsetko na par riadkov, ked viac nebolo, tak snad nebudes tlacit na 5 stran... btw, watchdog je zaujimava vec, my sme ho tiez pouzivali na nasom projekte vo firme  ap

tvoje stresovanie je inac uz fakt legendarne, dufam, ze budem tajomnikom v tvojej komisii na statniciach :D to len, aby som ti vedela dat prvu pomoc... budem na to pre kazdy pripad radsej ready, s vodou, masazou srdca atd.  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
sak kluuuud, dajak bolo, dajak bude....  :thumbsup: a tak ci tak, vzdy nakoniec dobre  ;)


no problem je v tom ze jadlovsky povbedal ze nechce 80% ale uplne vsetko presne ako pyta. Zaroven povedal ze ak ASPON 1 otazke nebudeme rozumiet tak automaticky nemame klasifikovany zapocet a z toho logicky nasleduje ustne preskusanie kde sa zase bude pytat na to co bolo diktovane na prednaskach okrajovo, materialy "nevygooglitelne" a bude chciet detaily. Takze 80% je ekvivalent 0% v tomto pripade. :(

EDIT: "maximum" z mojho pohladu nie je ekvivalentne "maximu" z pohladu p. Jadlovskeho. Unho maximum znamena ze presne rozpisem register, pekne ociarkuje, rozpisem bity, vysvetlim logicke jednotky kazdeho jedneho bitu, logicke nulky, kedy sa co prepina. Ironiou je ze on sam toto nediktoval a od nas to caka.... Take "pritiahnute za vlasy" mi prislo ked na otazku jedneho spoluziaka ze ci treba takto s tymi registrami povedal ze netreba presne nazvy. Tak ani on sam nevie co vlastne chce, tak toto je fakt na zamyslenie :(

No k watchdogu, neviem ci mu postaci par riadkov, lebo ked diktoval tuto otazku tvaril sa velmi dolezito az som sa zlakol ze bude chciet aj nebodaj neexistujuce registre o ktorych ani on sam nevie ze existuju :) Nakoniec mi skrtne cele len preto ze som zabudol dodat ze watchdog "sedi v bude a robi hav-hav" :( On si uz chybu najde ... Ako z tych par viet co diktoval k watchdogu mi tato suciastka 80552 pripadala zaujimava zeby som urcite ocenil keby sa k nej viac "rozkecal" napriklad ako to strazenie zabludenych programov prebieha atd nez k T2-jke ktora mi pripadala trochu "nudna a obsirna"

Ci bude dobre, to neviem, este stale sa mi trasu ruky, az dve pera som pokazil a mi nepisali od nervozity, dobre ze som si ich zobral 5 pre istotu :)

Dufam ze APS bude v pohodicke a ak aj nie tak aspon nebudu vymyslat kraviny typu "jedna chybicka a nebude zapich" ale to uz iny topic :)
« Last Edit: 16.04.2008, 04:31:20 by wlade »
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #728 on: 16.04.2008, 04:34:35 »
aspon vidis, ako sa to vsetko meni... u nas sa zasa lietalo na APS, zapich malo sice mnoho ludi, ale finalne FX este viac - 60% tretiakov ;) to len bola sranda....
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #729 on: 16.04.2008, 04:39:55 »
aspon vidis, ako sa to vsetko meni... u nas sa zasa lietalo na APS, zapich malo sice mnoho ludi, ale finalne FX este viac - 60% tretiakov ;) to len bola sranda....

no zbohom, ak APS je tazsie ako JM a lietalo 60% z takych geniov ako ty tak mozem rovno zabalit kufre  :ohmigod:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #730 on: 16.04.2008, 04:48:34 »
aspon vidis, ako sa to vsetko meni... u nas sa zasa lietalo na APS, zapich malo sice mnoho ludi, ale finalne FX este viac - 60% tretiakov ;) to len bola sranda....

no zbohom, ak APS je tazsie ako JM a lietalo 60% z takych geniov ako ty tak mozem rovno zabalit kufre  :ohmigod:

ale nieeee.... praveze som tym chcela povedat, ze to stale vychadza na rovnako, ze teraz vy mate to blbe JM a my sme ho chvalabohu nemali... no my sme mali zasa strasne blbe a fakt tazko spravitelne APS a kebyze sme bakalarsky rocnik vtedy my, tak by to s nami dopadlo katastrofalne prave kvoli tomu APS a tolkym FXom... a ze vy to mate napriklad v tomto predmete podstatne lahsie, nakolko sa za tie tri rocky zmenil garant predmetu a aj koncepcia skusania (a dokonca aj cviciaci/skusajuci) prakticky je pre vas skuska z APS jednoducha a lahko zabudnutelna, pre nas to bol mega horor... asponze tak, lebo kebyze este aj to mate mat a po starom... tak s panom bohom!  :emot-shakehead: cize dakujte aj za male radosti ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #731 on: 16.04.2008, 04:51:44 »
vyzera ze wlade si uz nikdy nekupi psa aby mu strazil dom :D :D

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #732 on: 16.04.2008, 04:54:46 »
boze ludia nestresujte... ja idem za nim na vyhodnotenie... naucim sa pripajanie externej pamate programu k 8051 a este kuknem casovace a mam to silno v pici...
dajak bolo, dajak bude...
ved sme prezili uz tolko kktov a kktin na TUKE ze koniec... take it easy  :smokin:
ja som si povedal, ze uz sa nad tuke nerozculim odkedy ma dozralo UI a fakt je to zbytocne kratit si zivot kktmi akktinami na skole. budu aj horsie veci v zivote, nebojte nic :D
nakoniec prelezieme, a ked nie, tak nas prehodia  :thumbsup:

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #733 on: 16.04.2008, 04:55:45 »
asi tak  :thumbsup: i totally agree  :emot-prettywink:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

hansik

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #734 on: 16.04.2008, 04:58:06 »
wlade...ty tu musis mat aspon 102393412385812474283491234 prispevkov:):)

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #735 on: 16.04.2008, 04:58:56 »
no len nikde sa nestalo tusim zatial nestalo, ze mas dajme tomu 70 bodov (zo zadani+1. zapocet) + dajme tomu 10 z druhej zapoctovky - co cini 80 bodov a aj tak mas FX
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #736 on: 16.04.2008, 05:01:25 »
Take it easy,...
Pan Jadlovsky vraj da na posldom termine kazdemu... len sa treba na to psychicky pripravit...  am
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #737 on: 16.04.2008, 05:02:06 »
ale pan jadlovsky by sa mohol uvedomit, ze my koncime prvy stupen a mame na praci aj ine veci ako jeho JM
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #738 on: 16.04.2008, 05:09:29 »
Pan Jadnolovsky si velmi dobre uvedomuje ze zakladom zivota kazdeh ospravneho informatika je uvazovanie na urovni registrov. Uplne sa stotoznujem s jeho myslienkami, ved si iba tak predstavit ako efektivne musi byt nakodit klient server aplikaciu na urovni asemblera.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #739 on: 16.04.2008, 05:14:16 »
no len nikde sa nestalo tusim zatial nestalo, ze mas dajme tomu 70 bodov (zo zadani+1. zapocet) + dajme tomu 10 z druhej zapoctovky - co cini 80 bodov a aj tak mas FX

ako by nie, ved prave v tom roku (ked sme boli tretiaci), presadil terajsi pan dekan taku cast studijneho poriadku, ze na urobenie KAZDEHO predmetu musis mat nadpolovicnu vacsinu bodov zo zapichu a aj zo skusky (prakticky to iste, co vy mate teraz s JM, akurat, ze my sme nemohli ani zvazovat staznost, kedze to bolo tak urcene poriadkom). prave preto tolko ludi opakovalo TI, APS, OS a pod. - tiez nestacilo naskrabat 51 bodov. po roku to zrusili, zrejme preto, lebo to bolo znacne neuspesne a kopec ludi opakovalo at least jeden predmet... cize, verte aj to sa uz stalo ;) :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #740 on: 16.04.2008, 05:18:03 »
Ale uznaj, ze nie je to to iste, ked musis mat nadpolovicnu - transparentnym hondotenim - ako ked povie, ze zapich nebude pocitat matematicky, ale ze podla "dojmu"... teda vobec nevieme, ako to bude hodnotit a tak...

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #741 on: 16.04.2008, 05:21:23 »
v Studijnom poriadku je napisane:
Paragraf 12: Klasificna stupnica:
(6) Zapocet a Klasifikovany zapocet sa udeluje za splnenie poziadaviek na ziskanie zapoctu, ktore boli oznamene na zaciatku semestra.
Zdoraznujem "zaciatku" - takze pre tych co sa im bude ohanat pred nosom ze nemaju jednu otazku odkazte ho tu.

Ja som na zaciatku pocul iba ze musi ziskat nadpolovicnu vecsinu bodov. Nepovedal nic o tom, ze sa musim vyjadrit ku kazdej otazke.

De facto si moze dat prednasajuci dat akekolvek poziadavky na absolvovanie zapoctu, ale musi ich dat na "zacaitku" semestra.

Otazka spisujeme staznost???
« Last Edit: 16.04.2008, 05:23:48 by LM »
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #742 on: 16.04.2008, 05:22:52 »
Take it easy,...
Pan Jadlovsky vraj da na posldom termine kazdemu... len sa treba na to psychicky pripravit...  am

Samozrejme ze na poslednom termine da kazdemu.

Lenze pre niekoho "posledny termin moze byt ten co bol dneska, pre niekoho opravny, pre niekoho 50-ty v poradi, pre niekoho v jeho 70-tke ked mu zuby vypadaju a pre niekoho ked sa bude uz v truhle rozkladat tak z lutosti mu hodi do nej index s 51E...

a toto hodnotenie podla dojmu ? Povie ze sa mu nebude pacit gombik na tvojej koseli lebo nema nastavene logicke jednotky na osmich bytoch a tym si pre neho logicka nula > 50Fx

No dakujem pekne :(
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

paly-sk

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 208
    • View Profile
    • Flexi Systems
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #743 on: 16.04.2008, 05:27:25 »
no tak posledny termin bude pravdepodobne buduca streda, kedze do konca 2. tyzdna skuskoveho musia byt zapocty uzatvorene aspon co ja viem. ci sa mylim?
Jabber: paly@jabbim.sk
Web: www.flexisystems.sk

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #744 on: 16.04.2008, 05:31:23 »
ano, oficialne je to posledny termin ale minule roky vraj tych terminov bolo od jedna po nekonecno... ze vraj on ma dost casu a nikam sa neponahla...
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #745 on: 16.04.2008, 05:31:45 »
Ale uznaj, ze nie je to to iste, ked musis mat nadpolovicnu - transparentnym hondotenim - ako ked povie, ze zapich nebude pocitat matematicky, ale ze podla "dojmu"... teda vobec nevieme, ako to bude hodnotit a tak...

nie je to fer, to je jednoznacne... ale zasa ako vies, ze vsetky predmety pocas mojho studia boli hodnotene transparentne? to by som sa fakt musela zamysliet a nakoniec asi aj zasmiat  ap ale to je na dlho a vy kopu *** predmetov uz ani nemate, tak tazko vam je nieco popisat... je to tak, vsetci sme si vytrpeli svoje, tak ako aj vy... preto sa povazujem za zivy dokaz, ze sa prezit da naozaj vsetko, i zmeny systemu pocas jedneho semestra, zmeny hodnotenia na poslednu chvilu, i maximalne nefer zaobchadzanie...  ;) u vas za skutocne najvacsie zlo povazujem to, ze vam dali takyto predmet tesne pred bakalarkou.
hmm... ale ako tak rozmyslam, aj pred vami boli bakalari (sice pomenej) a tiez to mali blbe (vdaka "nadpolovicnemu" systemu a blbym predmetom v lete) a porobili to nejak... cize z toho vyplyva, vsetko uz bolo a vsetko sa nakoniec aj nejak zvladlo a vyriesilo, aby dobre bolo ;) niet sa teda coho bat... budete Bc. a aj Ing. to vam garantujem, neexistuje uz nieco, co by vas mohlo realne ohrozit... ani skusajuci, ani kombinacie predmetov, ani nic... ale to vam teraz nevysvetlim, to musite cele zazit a potom mi urcite date za pravdu ;)

ved to uvidite, ked budete za par rokov vy takto pisat svojim nasledovnikom ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #746 on: 16.04.2008, 05:31:58 »
no tak posledny termin bude pravdepodobne buduca streda, kedze do konca 2. tyzdna skuskoveho musia byt zapocty uzatvorene aspon co ja viem. ci sa mylim?

No milis sa:
Veduci vedecko-pedagogickeho pracoviska moze predlzit termin na ziskanie zapoctu a to maximalne do konca skusobneho obdobia, v ktorom je realizovany studijny predmet.

ale ano mimo predlzenia je to 2. tyzden skuskoveho.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

Mar0sh

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 206
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #747 on: 16.04.2008, 05:34:58 »
na zaciatku semestra sme mali, ze musime ziskat viac ako polovicu z oboch pisomiek...ale vzhladom k tomu, ze nam nepovedal, za ktoru otazku je kolko bodov, moze byt prave ta, ktoru ma najviac ludi zle za 23 bodov a zvysnych 7 po jednom bode...cize aj tak si moze robit, co cche...uvidime, ci sa do stredy neumudri...inak ze vraj jeho ustne skusky spocivaju v tom, ze kazdy dostane dve otazky. Nejaky cas na pisomnu pripravu a potom sa zacina odpoved, paradoxne tam, kde sa jeden zasekol nastupuje druhy, aby ho orpavil, pripadne dokoncil, cize aj tak neodpovedas z otazok, ktore ti dal...no tesim sa na tu stredu, dufam, ze to vsetci v pokoji prezijeme :P

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #748 on: 16.04.2008, 05:35:23 »
jaaaaj... ludia ja som mal tiez taku pokazenu naladu z dnesnej pisomky, ze som tam 5 aj daco stran zapisal a hovadiny to boli, ze som uz na konci nevedel co pisem obcas a som musel si tam take slovko na zaciatku vety skrtnut, ze "Sranda" ... unava a vsetko dokopy... ale tiez suhlasim s tym, ze to bolo asi to najhorsie co som zatial tu zazil v sposobe pristupu, aj ked myslim, ze to nakoniec nebude az take hrozne... vraj ludom co tam ostali tak sem tam aj opravil... pripadne ze aj niekoho poslal aby prisiel znova ze mu nechce dat 95bodov ale 100 tak nech sa douci ten 8253... ale to len take reci som pocul... ja som osobne zvedavy na stredu tiez...

ale musim sa vam podakovat, bo citanim tychto prispevkov tu som sa tak narehotal, ze uz mi to nenormalne dvihlo naladu... dikes vam za vsetko to stresovanie a pisanie roznych veci na tento predmet... vazne dobru naladu mi to spravilo pri citani... bo ja sa rad z takych veci smejem asi... (ospravedlnujem sa ak som sa tymto niekoho dotkol teraz ;) )

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Jedno?ípové mikropo?íta?e
« Reply #749 on: 16.04.2008, 05:36:20 »
Ale uznaj, ze nie je to to iste, ked musis mat nadpolovicnu - transparentnym hondotenim - ako ked povie, ze zapich nebude pocitat matematicky, ale ze podla "dojmu"... teda vobec nevieme, ako to bude hodnotit a tak...



nie je to fer, to je jednoznacne... ale zasa ako vies, ze vsetky predmety pocas mojho studia boli hodnotene transparentne? to by som sa fakt musela zamysliet a nakoniec asi aj zasmiat  ap ale to je na dlho a vy kopu *** predmetov uz ani nemate, tak tazko vam je nieco popisat... je to tak, vsetci sme si vytrpeli svoje, tak ako aj vy... preto sa povazujem za zivy dokaz, ze sa prezit da naozaj vsetko, i zmeny systemu pocas jedneho semestra, zmeny hodnotenia na poslednu chvilu, i maximalne nefer zaobchadzanie...  ;) u vas za skutocne najvacsie zlo povazujem to, ze vam dali takyto predmet tesne pred bakalarkou.
hmm... ale ako tak rozmyslam, aj pred vami boli bakalari (sice pomenej) a tiez to mali blbe (vdaka "nadpolovicnemu" systemu a blbym predmetom v lete) a porobili to nejak... cize z toho vyplyva, vsetko uz bolo a vsetko sa nakoniec aj nejak zvladlo a vyriesilo, aby dobre bolo ;) niet sa teda coho bat... budete Bc. a aj Ing. to vam garantujem, neexistuje uz nieco, co by vas mohlo realne ohrozit... ani skusajuci, ani kombinacie predmetov, ani nic... ale to vam teraz nevysvetlim, to musite cele zazit a potom mi urcite date za pravdu ;)

ved to uvidite, ked budete za par rokov vy takto pisat svojim nasledovnikom ;)


hmmmm... hmmmm.... ja vzdy hovorim ze z druheho brehu sa lahsie pozera, ale na druhu stranu aj realnejsie vyzera ten pohlad.

mas pravdu, ked pozeram ako sa maju druhaci sucastny, radost zit... stale mi vsak chyba to, zeby si studenti mohli v druhom rocniku vybrat nejake smer a ucit sa iba to co ich bavi... ved napriklad v informe by mohli byt SOFTaci, ANALytici, HARDveraci, ci SIETari... je nejaky problem vymysliet predmety, nieje - problem je v tom ze nieje dostatok kvalitnych ludi
« Last Edit: 16.04.2008, 05:39:09 by LM »
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown